Σελίδα 89 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3979848586878889909192939499 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.321 έως 1.335 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1321
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Σας είδα 2 παλικάρια κοντά στα "ήντα" την περασμένη Παρασκευή στην Εγνατία προς Κοζάνη με τις τριπλέτες σας να φωνάζουν εκδρομή (Αν δεν απατώμαι με GS) ....Ευγενέστατη η χαιρετούρα κατα την προσπέραση μα ....Συγνώμη που δεν μπόρεσα παρα να γνέψω με το κεφάλι ....Βλέπεις ...για να πιάσω 130χλμ την ώρα είμαι στις 12.000 στροφές ...χέρι δεν σηκώνεται . Καλές βόλτες !
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  2. #1322
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε είδα κοπελιά μου όμορφη, με το μινάκι σου, τα πεδιλακια σου, όλο χάρη που κατέβηκες τα σκαλιά και μπηκες μεσα στο μαγαζί... σε είδα μα και... μύρισα γυρω στο 1,5 κιλό τυρίλα που κουβάλαγες πανω σου!
    Μα, πόσο καιρο εχεις να κανεις μπανιο????? Κριμα κριμα...


  3. #1323
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    ω ναι λοιπον,σε είδα σημερα πανέμορφη μου Streetfigther s κατακόκκινη με τις dual termignoni σημερα στο κουκάκι έστω και παρκαρισμένη παρά εν κινήσει....να την προσέχεις φίλε μου ...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  4. #1324
    Νέο μέλος Το avatar του/της preve
    Εγγραφή
    24/05/2012
    Μηνύματα
    28
    Σε ειδα φιλε στα Τρικαλα με το ασημι-κοκκινο aprilia pegaso εστριψες προς φρουριο! Να λοιπον που ειμαστε καμποσοι με Πηγασο και στα Τρικαλα!

  5. #1325
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα ταριφα που απο τερμα δεξια εστριψες αριστερα για να μπεις απο π.ραλλη στη πειραιως.επειδη ξερω ομως οτι υπαρχουν μαλακες και προσεχω, σε απεφυγα και ακουσες τα καντηλια σου!
    σε ειδα κι εσενα ΜΑΛΑΚΑ ποδηλατη στη β.σοφιας.την επομενη φορα κρανος,φωτα,ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ και δεξια γιατι εχτες γλιτωσες και την τουμπα (με τη μαλακια που πηγες να μου κανεις) και το ξυλο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #1326
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    εγω θα το γραψω διαφορετικά

    σε ειδα να σε περνάω στην Υμηττου στο 1ο νεκροταφείο και στο φανάρι να με κραζεις γιατί σε πέρασα απο δεξία.
    1) δεν εισαι δε εθνικη οδο να σε περναω απο τα αριστερα
    2) στην λωριδα μου ημουν και απο την λωριδα μου σε προσπερασα
    3)το παπί σου δεν ειχε καφρεφτες και η κοπελια πισω δεν φοραγε κράνος
    4) οχι τπτ αλλο με ειρωνευοσουν κιολας οταν σου απαντησα ηρεμα, νταξει σκεφτηκα οτι υπαρχουν πολλοι ανθρωποι με προβληματα αλλα και εμεις προβληματα εχουμε.

  7. #1327
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σας ειδα χτες το μεσημερακι 4-5 gs 1200 στο κεντρο της πατρας,προβλεπε με πινακιδες εκ πολωνιας...καλους δρομους να εχετε παιδες!!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  8. #1328
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Σε βλέπω (και σε ακούω) μαλάκα με το μαύρο TDM να βολτάρεις με ξερογκαζιές μπράου-μπράου στο πεζόδρομο της Πυθέου στο Νέο Κόσμο (στο Τρίκυκλο)...όλη μα ΟΛΗ τη μέρα πάνω κάτω.. τι διάολο άλλη δουλειά δεν έχεις να κάνεις;
    Δε ξέρω πότε θα βουτήξω καμιά σανίδα και θα σε κάνω ασορτί με το χρώμα του TDM...
    Τελευταία τροποποίηση από nassosxlvbros; 05/10/2012 στις 15:08.
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  9. #1329
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σε είδα μ@λακιστήρι στη γειτονιά μου σήμερα το απόγευμα στις 5 να κλέβεις βενζίνη από το παπί του γείτονα.

    Ηλικία μεταξύ 25-30 ψιλός λεπτός με μπλε μαύρη μπλούζα και βερμούδα. Γκρι Jet κράνος και μπανταρισμένο δεξί πόδι. Τον κατάλαβα από ένα πλαστικό μπουκάλι 1μιση λίτρου που άκουγα να ξεδιπλώνει στην απέναντι πυλωτή. Με το που βγήκα άδειαζε την βενζίνη από ένα παπί. Πήρα καπάκι τηλέφωνο 100. Ήρθαν εντός 5λέπτου μεν αλλά αρκετά αργά για να έχει ήδη γεμίσει το βυσσινί σκούτερ του σαν κύριος και να φύγει με κατεύθυνση το Μπουρνάζι. Η περιγραφή πάντως που έδωσα ήταν πολύ πλήρης. Δυστυχώς μέχρι να κατέβω από το μπαλκόνι και να φτάσω το σκούτερ που είχε παρκάρει στη γωνία ήδη έβγαινε στο Κηφισσό και δε πρόλαβα να πάρω πινακίδα.

    Είμαι σίγουρος πάντως οτι τα παιδιά θα τον μαγκώσουν για πλάκα μιας και η περιγραφή που έδωσα στο τηλέφωνο αλλά και στην καταγραφή ήταν παραπάνω από πλήρης. Κρίμα να μην προλάβω πιο κοντά μηχανάκι να δω μάρκα ή πινακίδα.

  10. #1330
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα γρόθε με το ibiza να παίρνεις κλειστά τη στροφή και να έρχεσαι καταπάνω μου....ευτυχώς την έπαιρνα κι εγώ κλειστά και ήμουν με τη μοτο,αλλιώς θα γινόμασταν αλοιφή....

  11. #1331
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Σε είδα μαλακισμένη στην Ιερά οδό να είσαι τρικάβαλη με το μωρό σου πάνω στο τριμπούρδελο και να το κρατάς ψηλά σαν να είναι λάβαρο και να το ανεβοκατεβάζεις για να γελάει και για να βλέπει μπροστά ΑΣΤΑΔΙΑΛΑ Μ@Λ@ΚΙΣΜΕΝΗ
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  12. #1332
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.196
    Σας βλέπω, όταν είμαι με το φορτηγό και ανταμώνουμε σε κανά στενό,πώς τσακίζεστε να κάνετε στην άκρη μη σας γρατζουνίσω το τουτού και γελάω χαιρέκακα.
    Βλέπεις με το μηχανάκι δεν απολαμβάνω τέτοια προνόμια...

  13. #1333
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    344
    Σας είδα σήμερα στους Ψαράδες Πρεσπών, φτάσατε την ώρα που ετοιμαζόμουν να φύγω και τα είπαμε λίγο, από Πάτρα και Άρτα μου είπες.. καλό δρόμο..
    ​The journey is the reward!

  14. #1334
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα George_Sp χτες μπροστα στον σταθμο του ρουφ η εκανα λαθος?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #1335
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sek Προβολή μηνύματος
    Σας είδα σήμερα στους Ψαράδες Πρεσπών, φτάσατε την ώρα που ετοιμαζόμουν να φύγω και τα είπαμε λίγο, από Πάτρα και Άρτα μου είπες.. καλό δρόμο..


    Nα σαι καλά φίλε , καλούς δρόμους να έχεις πάντα !!!

    Υγ. στο 3,47 μπορείς να σε δεις κιόλας .
    http://www.youtube.com/watch?v=K2U0kGzPTtI&feature=plcp
    Τελευταία τροποποίηση από faraway; 07/10/2012 στις 16:24.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF