Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 61

Θέμα: 1,5 εκατομυριο ανασφαλιστα οχηματα.

  1. #46
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

    Πιστεύω οτι αν είχε ασφάλεια δεν θα είχε φύγει.
    Εντάξει κι εγώ πιστεύω στον άγιο βασίλη, αλλά δε μπορώ να το εκφέρω ως επιχείρημα, ε?

    Στα υπόλοιπα δεν απαντάω καν, αφού δεν κατάλαβες ως τώρα. Για να σε διευκολύνω πάντως, συμφωνούμε.
    Life begins at 45°.

  2. #47
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
    Το αν κάποιος κυκλοφορεί ανασφάλιστος ή όχι, δε νομίζω ότι σας αφορά (εκτός αν είστε τροχαίοι). Όταν προκαλούν ατύχημα, σαφώς να πληρώσουν από την τσέπη τους.

    Έτσι για να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον η συζήτηση
    Aν εσύ (π.χ.) ή οποιοσδήποτε ιδιώτης (ιδιώτης = νοημοσύνης σημαντικό) κυκλοφορεί ανασφάλιστος, με χτυπήσει και με αφήσει παραπληγική για το υπόλοιπο της ζωής μου, με αφορά ΑΜΕΣΑ. Ιδίως στην περίπτωση που εσύ δεν έχεις να μου καταβάλεις τα 800.000 ευρώ αποζημίωση που θα μου κατέβαλε η ασφαλιστική σου (στην περίπτωση που είχες). Δεδομένου ότι σκέπτονται σοβαρά να μειώσουν/περιορίσουν την ευθύνη του Επικουρικού Κεφαλαίου μέχρι το ποσό των 100.000 ευρώ (το "μάζεψαν" προσωρινά, θα επανέλθει όμως, φοβάμαι), θα έκανα σκοπό της ζωής μου να κάψω εσένα, το σπίτι σου, και την οικογένειά σου όλη. Αυτό θα αφορά ΚΑΙ εσένα.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Σε ατύχημα που είχα με τραυματισμό κι εγκατάλειψη αποδείχθηκε εκ των υστέρων οτι η οδηγός του αυτοκινήτου που με χτύπησε και με εγκατέλειψε ηταν ανασφάλιστη.
    Πιστεύω οτι αν είχε ασφάλεια δεν θα είχε φύγει.
    Κι εσύ αν νομίζεις οτι είναι ΟΚ να κυκλοφορείς ανασφάλιστος είσαι βαθειά νυχτωμένος φίλε μου.
    Δεν με νοιάζει ποιοί λόγοι συντρέχουν, όποιος δεν έχει ασφάλεια απλά δεν πρέπει να κυκλοφορεί και δεν υπάρχει άλλη πλευρά σε αυτό το θέμα.
    +650 Είναι ακριβώς έτσι.
    Dura lex, sed lex.

  3. #48
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
    Κάθε ασφαλιστική παρέχει προστασία έναντι ανασφάλιστου στο βασικό συμβόλαιο. Ο μη υπαίτιος πάντα αποζημιώνεται. Ο υπαίτιος καλά να πάθει, φαντάζομαι.

    Ο μόνος λόγος που με έκανε να παρέμβω είναι ότι ο ένας έβγαλε συμπέρασμα ότι οι ανασφάλιστοι προκαλούν ατυχήματα και εξαφανίζονται. Λίγο αργότερα, θα έρθει κάποιος άλλος και θα επιμείνει ότι οι ανασφάλιστοι προκαλούν περισσότερα ατυχήματα. Μέχρι να εξαντληθεί το θέμα, οι ανασφάλιστοι θα είναι στην πλειοψηφία τους σατανιστές, με ποινικό μητρώο, χρήστες ηρωίνης, που σκοτώνουν κόσμο και εξαφανίζονται στο σκοτάδι.

    Το ότι δεν αποζημιώνεσαι αν δε βρεθεί ο υπαίτιος, δεν έχει να κάνει με το αν είναι ασφαλισμένος ή όχι. Ο τύπος που, όντας ανασφάλιστος, θα την κοπανήσει μετά από ατύχημα, θα είναι ακριβώς ο ίδιος που θα την κοπανήσει και ασφαλισμένος. Αυτοί είμαστε. Δεν έχουμε την παραμικρή ιδέα γιατί πληρώνουμε τις γαμημένες ασφαλιστικές. Καλύτερα να πέσει το πουλί μας, παρά να παραδεχθούμε ότι προκαλέσαμε ατύχημα. Επίσης, δε μπορείτε να ξέρετε τι λόγοι συντρέχουν για να μείνει κάποιος χωρίς ασφάλεια. Τα ισοπεδώνετε όλα. Συνήθες φαινόμενο, βέβαια, εδώ μέσα. Αυτά.

    ΥΓ. Δε δηλώνω υπέρμαχος των ανασφάλιστων. Σαφώς και είναι απαραίτητο να ασφαλίζουμε το όχημά μας. Απλά δείτε λίγο και την άλλη πλευρά.
    Δειτε αυτο λιγο,συμφωνει....... απλα σας λεει να μην εισαστε απολυτοι.

    Δικιο εχετε ολοι.

  4. #49
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
    Κάθε ασφαλιστική παρέχει προστασία έναντι ανασφάλιστου στο βασικό συμβόλαιο. Ο μη υπαίτιος πάντα αποζημιώνεται. Ο υπαίτιος καλά να πάθει, φαντάζομαι.

    Ο μόνος λόγος που με έκανε να παρέμβω είναι ότι ο ένας έβγαλε συμπέρασμα ότι οι ανασφάλιστοι προκαλούν ατυχήματα και εξαφανίζονται. Λίγο αργότερα, θα έρθει κάποιος άλλος και θα επιμείνει ότι οι ανασφάλιστοι προκαλούν περισσότερα ατυχήματα. Μέχρι να εξαντληθεί το θέμα, οι ανασφάλιστοι θα είναι στην πλειοψηφία τους σατανιστές, με ποινικό μητρώο, χρήστες ηρωίνης, που σκοτώνουν κόσμο και εξαφανίζονται στο σκοτάδι.

    Το ότι δεν αποζημιώνεσαι αν δε βρεθεί ο υπαίτιος, δεν έχει να κάνει με το αν είναι ασφαλισμένος ή όχι. Ο τύπος που, όντας ανασφάλιστος, θα την κοπανήσει μετά από ατύχημα, θα είναι ακριβώς ο ίδιος που θα την κοπανήσει και ασφαλισμένος. Αυτοί είμαστε. Δεν έχουμε την παραμικρή ιδέα γιατί πληρώνουμε τις γαμημένες ασφαλιστικές. Καλύτερα να πέσει το πουλί μας, παρά να παραδεχθούμε ότι προκαλέσαμε ατύχημα. Επίσης, δε μπορείτε να ξέρετε τι λόγοι συντρέχουν για να μείνει κάποιος χωρίς ασφάλεια. Τα ισοπεδώνετε όλα. Συνήθες φαινόμενο, βέβαια, εδώ μέσα. Αυτά.

    ΥΓ. Δε δηλώνω υπέρμαχος των ανασφάλιστων. Σαφώς και είναι απαραίτητο να ασφαλίζουμε το όχημά μας. Απλά δείτε λίγο και την άλλη πλευρά.
    Μπορεί είτε να κάτσει σπίτι του ο ανασφάλιστος είτε να πάρει τα ΜΜΜ είτε ταξί ώστε να εξυπηρετηθεί. Σε οτιδήποτε άλλο είμαι σφόδρα αντίθετος
    Οικονομικό πρόβλημα; Πρόβλημα του! Δε χωράνε συμπόνιες και λεκτικά " θα τα βρούμε"-όταν γίνει το ατύχημα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Aν εσύ (π.χ.) ή οποιοσδήποτε ιδιώτης (ιδιώτης = νοημοσύνης σημαντικό) κυκλοφορεί ανασφάλιστος, με χτυπήσει και με αφήσει παραπληγική για το υπόλοιπο της ζωής μου, με αφορά ΑΜΕΣΑ. Ιδίως στην περίπτωση που εσύ δεν έχεις να μου καταβάλεις τα 800.000 ευρώ αποζημίωση που θα μου κατέβαλε η ασφαλιστική σου (στην περίπτωση που είχες). Δεδομένου ότι σκέπτονται σοβαρά να μειώσουν/περιορίσουν την ευθύνη του Επικουρικού Κεφαλαίου μέχρι το ποσό των 100.000 ευρώ (το "μάζεψαν" προσωρινά, θα επανέλθει όμως, φοβάμαι), θα έκανα σκοπό της ζωής μου να κάψω εσένα, το σπίτι σου, και την οικογένειά σου όλη. Αυτό θα αφορά ΚΑΙ εσένα.

    +όσα θες
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  5. #50
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    απλα σας λεει να μην εισαστε απολυτοι.
    Τι στο διάολο? Κάποιος που διαβάζει πίσω από τις λέξεις?!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
    Μπορεί είτε να κάτσει σπίτι του ο ανασφάλιστος είτε να πάρει τα ΜΜΜ είτε ταξί ώστε να εξυπηρετηθεί.
    Κι εγώ είμαι ΑΚΡΙΒΩΣ της ίδιας άποψης. Επίσης θα ήθελα να κάτσουν σπίτι τους όσοι πήραν το δίπλωμα με βύσμα, με εξετάσεις των 3 λεπτών ή/και "φακελλάκι". Πρόσθεσε σε αυτούς, οποιονδήποτε άνω των 65 οδηγεί ακόμα, τους ένα εκατομμύριο επιπλέον ταρίφες και τους επαγγελματίες που έχουν να κάνουν σέρβις στα οχήματά τους 3+ χρόνια. Μετά θα είμαι ένας ευτυχισμένος άνθρωπος. Αλήθεια.

    Πρέπει να ποστάρω μόνο σε μουσικά θέματα και στα ανέκδοτα τελικά. Οι σοβαρές συζητήσεις εδώ έχουν πάντα την ίδια κατάληξη. "Είτε συμφωνείς μαζί μας, είτε είσαι λάθος".
    Life begins at 45°.

  6. #51
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
    Τι στο διάολο? Κάποιος που διαβάζει πίσω από τις λέξεις?!



    Κι εγώ είμαι ΑΚΡΙΒΩΣ της ίδιας άποψης. Επίσης θα ήθελα να κάτσουν σπίτι τους όσοι πήραν το δίπλωμα με βύσμα, με εξετάσεις των 3 λεπτών ή/και "φακελλάκι". Πρόσθεσε σε αυτούς, οποιονδήποτε άνω των 65 οδηγεί ακόμα, τους ένα εκατομμύριο επιπλέον ταρίφες και τους επαγγελματίες που έχουν να κάνουν σέρβις στα οχήματά τους 3+ χρόνια. Μετά θα είμαι ένας ευτυχισμένος άνθρωπος. Αλήθεια.

    Πρέπει να ποστάρω μόνο σε μουσικά θέματα και στα ανέκδοτα τελικά. Οι σοβαρές συζητήσεις εδώ έχουν πάντα την ίδια κατάληξη. "Είτε συμφωνείς μαζί μας, είτε είσαι λάθος".
    μαζί σου. στο παρόν thread θίγονται θέματα ανασφάλιστων ΙΧ βέβαια
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  7. #52
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Τη βλέπω και την άλλη πλευρά...



    Και? Τώρα πρέπει να την συμπονέσω ή να την κατανοήσω?



    Δεν την κατανοώ, λυπάμαι...



    Πρέπει να μην έχεις σώας τας φρένας για να επιλέξεις να κινήσεις ανασφάλιστο όχημα με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας. Μια στραβή να σου τύχει, θα βρεθείς στο δίλημμα να την κοπανήσεις ή να σε τρέχουνε στα δικαστήρια μια ζωή...

    Μάντεψε τι θα διαλέγανε οι περισσότεροι, και φυσικά επικαλούμαι το παράδειγμα του σαπίλα σε αυτό το σημείο



    Δεν θέλω να βγάλω τους ανασφάλιστους σατανιστές, αλλά γνωρίζω πως λειτουργούν οι περισσότεροι, όπως κι εσύ άλλωστε, μιας και αναφέρεις πως αυτός που είναι να την κοπανήσει, θα την κοπανήσει είτε έχει ασφάλεια είτε όχι.

    Αυτό που εσύ δεν καταλαβαίνεις, είναι πως αυτός που ΔΕΝ έχει ασφάλεια, έχει ένα κίνητρο ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ για να την κοπανήσει...

    "Qu ils mangent de la brioche"

  8. #53
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzER
    Πρέπει να ποστάρω μόνο σε μουσικά θέματα και στα ανέκδοτα τελικά. Οι σοβαρές συζητήσεις εδώ έχουν πάντα την ίδια κατάληξη. "Είτε συμφωνείς μαζί μας, είτε είσαι λάθος".

    Μην το λες αυτό, είναι ωραίο να διαφωνούμε!
    "Qu ils mangent de la brioche"

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
    Αυτο το εκανε το επικουρικο μεχρι προσφατα... Τί λεμε τοση ωρα. Μέρες μαλλον..
    Οι ασφαλιστικες εχουν κανει μια τροποποιηση για διευκολυνση των πελατων τους προφανως (ουτε ειναι υποχρεωτικο ουτε αναφερεται καπου ως κανονας.. Απλα το κανει και το γραφει στο συμβολαιο σου).
    Αν τρακαρεις με ανασφαλιστο και φταιει, σε αποζημειωνει η ίδια και μετά τα παίρνει απο το επικουρικο κεφαλαιο. Το επικουρικο θα κανει ότι γίνεται μεχρι σήμερα και θα τα ζητησει απο τον υπαιτιο..
    Τί δεν καταλαβαινεις;
    Γράφεις...

    <<Αν τρακαρεις με ανασφαλιστο και φταιει, σε αποζημειωνει η ίδια και μετά τα παίρνει απο το επικουρικο κεφαλαιο.>>


    Αυτό είναι λάθος,όπως και το quote που σου έκανα πριν...Η ασφαλιστική θα αποζημιώσει τον πελάτη της μόνο για υλικές ζημιές,μέχρι του ποσού που αναγράφεται στο συμβόλαιο,και μετά θα κυνηγήσει δικαστικά τον υπαίτιο.Το επικουρικό δεν ανακατεύεται...Φυσικά πρέπει να βεβαιώσει αστυνομική αρχή πως είναι ανασφάλιστος.

    Αν υπάρχουν σωματικές βλάβες και ο υπαίτιος είναι άγνωστος θα πληρώσει το επικουρικό...

    Αν μας τρακάρει κάποιος που τον έπιασαν,τραυματιστούμε και είναι ανασφάλιστος δεν καλύπτει κανένας.(ΛΑΘΟΣ,ΜΑΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ)

    Σε όλες τις περιπτώσεις υπόλογος στο τέλος είναι ο ανασφάλιστος,από την στιγμή που ξέρουμε ποιός είναι...

    Πάντως υπήρχαν ανέκαθεν πολλά ανασφάλιστα,πριν την κρίση ήταν 800,000++ απλά τώρα πολλαπλασιάζονται...Αν και στο νούμερο συνυπολογίζουν και άλλα,όπως τα αυτοκίνητα που είναι σε μάντρες κλπ κλπ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Πιστεύω οτι αν είχε ασφάλεια δεν θα είχε φύγει.
    Δυστυχώς φεύγουν και άλλοι...Μεθυσμένοι,ναρκομανείς κλπ κλπ..

    ΥΓ Μόλις με πήρε πελάτης που τράκαρε χτες με ανασφάλιστο,ευτυχώς υλικές ζημιές και λίγες σχετικά

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    605
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Aν εσύ (π.χ.) ή οποιοσδήποτε ιδιώτης (ιδιώτης = νοημοσύνης σημαντικό) κυκλοφορεί ανασφάλιστος, με χτυπήσει και με αφήσει παραπληγική για το υπόλοιπο της ζωής μου, με αφορά ΑΜΕΣΑ. Ιδίως στην περίπτωση που εσύ δεν έχεις να μου καταβάλεις τα 800.000 ευρώ αποζημίωση που θα μου κατέβαλε η ασφαλιστική σου (στην περίπτωση που είχες). Δεδομένου ότι σκέπτονται σοβαρά να μειώσουν/περιορίσουν την ευθύνη του Επικουρικού Κεφαλαίου μέχρι το ποσό των 100.000 ευρώ (το "μάζεψαν" προσωρινά, θα επανέλθει όμως, φοβάμαι), θα έκανα σκοπό της ζωής μου να κάψω εσένα, το σπίτι σου, και την οικογένειά σου όλη. Αυτό θα αφορά ΚΑΙ εσένα.

    +100000000000000000

    αυτό και μονο.........

    «Αυτούς που χόρευαν τους είπαν τρελούς εκείνοι που δεν μπορούσαν να ακούσουν την μουσική»

  11. #56
    Χρεοκοπημενο μελος Το avatar του/της taskon
    Εγγραφή
    01/11/2004
    Μηνύματα
    161
    το χρεος του ρπικουρικου κεφαλαιου ειναι αυτην τη στιμη στα 700 εκατομμυρια ευρω κυριως λογω των εταιρειων που εκλεισαν αλλα και λογω των ανασφαλιστων αυτοκινητων. επισης στο επικουρικο πληρωνουμε ολοι μας μέσω του ασφαλιστηριου συμβολαιου που εχουμε αφου κάποιο ποσοστο παει υπερ του επικουρικου. το χρεος του επικουρικου δεν κρινεται βιωσιμο (sic) και υπαρχουν σκεψεις να δανειοδοτηθει και να αυξηθει η εισφορα των ασφαλιστικων εταιρειων και κατ επεκταση to δικο μας κόστος

  12. #57
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    1. απο όσο θυμάμαι...
    Κυκλοφορείς ανασφάλιστος;... 5 πόντους στο point system, 350 ευρώ για το ανασφάλιστο και αφαίρεση πινακίδων κυκλοφορίας για 15-30 μέρες. (υποχρεούσαι να το ασφαλίσεις και να προσκομίσεις αποδεικτικό για να πάρεις πινακίδες)

    2. Σε περίπτωση ατυχήματος όπως ειπώθηκε πολλάκις.. πληρώνεις απο την τσέπη σου τις ζημιές του άλλου. Και να εύχεσαι να μην τραυματίστηκε ο άλλος και έχεις και ιατρικά και αστικά σαν αποζημιώσεις.

    3. Σε περίπτωση δυστυχήματος... ΤΟΝ ΗΠΙΕΣ... τον Αύγουστο οι περισσότεροι γνωρίζουν πως πλέον είμαι ο μόνος γονιός για το παιδί μου. Σε τροχαίο έχασε την μητέρα του.. λοιπόν... πέρα απο το δικαστικό που πάει αυταπάγγελτα.. έχουμε ..

    - Αγωγή για τον θάνατο της.
    - Αγωγή για αστικά όσον αφορά το παιδί (εντός οχήματος ήταν) και για το γεγονός πως είναι ΑμΕΑ και προκύπτουν ποσά που πλησιάζουν έντονα το ποσό που είπε η ERRIKA καθώς πλέον χρειάζεται "υποστήριξη" σε καθημερινή βάση (παρουσία ανθρώπου στο σπίτι, υποστήριξη ιατρική και ψυχολογική κτλ κτλ.. ).

    Εσύ που είσαι ανασφάλιστος... αν παραπάνω συνέβαιναν αυτά.. να είσαι σίγουρος οτι θα σε καταδίωκα και θα σου έπαιρνα οτι έχεις και δεν έχεις για να καλύψεις το ποσό της αποζημίωσης.. και αν δεν έφταναν , θα σε έκλεινα και μέσα μετά.

    Είσαι έτοιμος να το ρισκάρεις για να κυκλοφορήσεις ανασφάλιστος και να γλυτώσεις τα 300 ευρώ του εξαμήνου;;;;
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  13. #58
    Gandalf dr685sm

    Φτάσαμε λοιπόν στο σημείο να χρειάζονται αποδείξεις για ποιόν λόγο δεν πρέπει να έχουμε αντικοινωνική συμπεριφορά ..

    Μια παλιά διαφήμιση της Amstel "Εεετσι μ αρέσει..." τη θυμάσαι?
    Ηταν η απόλυτη έκφραση της ψευτομαγκιάς του τσαμπουκά και του ετσιθελισμού, της λαικίστικης και χυδαίας ερμηνίας της έννοιας της ελευθερίας.

    Την αμέριστη συμπάθειά μου για το προσωπικό σου πρόβλημα..

  14. #59
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm

    Εσύ που είσαι ανασφάλιστος...
    Σε περίπτωση που αναφέρεσαι σε μένα, δεν είμαι ανασφάλιστος. Είμαι πάντα τυπικότατος με τα χαρτιά μου, ακόμα και στο αυτοκίνητο που το κυκλοφορώ μια φορά το μήνα.

    ΥΓ. Έχω υπάρξει ανασφάλιστος μια μοναδική φορά, για ένα μικρό διάστημα (στο οποίο είχα και ένα ατυχηματάκι), αλλά είχα τους λόγους μου.
    Life begins at 45°.

  15. #60
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    αναφέρομαι στους ανασφάλιστους....
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1746
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2019, 09:41
  2. Ανασφάλιστα οχήματα
    από cityfly στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 129
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2013, 02:28
  3. Ανασφαλιστα οχηματα
    από fidel_98_99 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2013, 08:53
  4. Ωραια οχηματα.............
    από devil's animal στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2005, 17:19
  5. Οχήματα για όλα τα γούστα....
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2004, 02:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF