Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 96

Θέμα: Κρανος Flip Up

  1. #46
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


    Αν όμως πέσεις, έχοντάς το ανοιχτό, με τα μούτρα, θες καινούργιο πρόσωπο (που σε κάποιες περιπτώσεις δεν είναι κακή ιδέα).
    Όσο το έχεις κλειστό είσαι μιά χαρά.Όμως αυτό το πόστ λεει όλη την αλήθεια τέλος.
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν νομίζω οτι βοηθάει αλλά αν θες βοήθεια, να σου στείλω κάτι φιλαράκια που έχω Β. Ελλάδα.

    γκρρρρρρ

  3. #48
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Ένα καλής ποιότητας flip up για την πόλη, είναι αναντικατάστατο κατά τη δική μου γνώμη. Προσωπικά, έχω full face μόνο για μεγάλες διαδρομές. Το flip - up το βάζεις/βγάζεις πολύ πιο εύκολα (όταν κάνεις πολλές μικρές διαδρομές, στάσεις κλπ. αυτό μετράει πολύ). Αν το έχεις πάντα κλειστό και το ανοίγεις μόνο όταν πρόκειται να σταθμεύσεις/μιλήσεις, βγάλεις χρήματα από την τράπεζα, κατέβεις στο περίπτερο για να πάρεις κάτι, τσεκάρεις αν χωράς να περάσεις ανάμεσα από τον κάδο και το δέντρο χωρίς να πατήσεις την κουράδα, είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ασφαλές και εξυπηρετικό ταυτόχρονα.
    Αν ήταν να έχω μόνο ένα, σίγουρα θα ήταν flip up για να μπορώ να κάνω τη δουλειά μου σαν άνθρωπος.


    Υ.Γ. Να επιλέξεις κάποιο που "ασφαλίζει" στην ανοιχτή θέση για να μην σου κλείσει στα μούτρα τη στιγμή που κατεβαίνεις π.χ. από ένα πεζοδρόμιο.
    Dura lex, sed lex.

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Ένα καλής ποιότητας flip up για την πόλη, είναι αναντικατάστατο κατά τη δική μου γνώμη. Προσωπικά, έχω full face μόνο για μεγάλες διαδρομές. Το flip - up το βάζεις/βγάζεις πολύ πιο εύκολα (όταν κάνεις πολλές μικρές διαδρομές, στάσεις κλπ. αυτό μετράει πολύ). Αν το έχεις πάντα κλειστό και το ανοίγεις μόνο όταν πρόκειται να σταθμεύσεις/μιλήσεις, βγάλεις χρήματα από την τράπεζα, κατέβεις στο περίπτερο για να πάρεις κάτι, τσεκάρεις αν χωράς να περάσεις ανάμεσα από τον κάδο και το δέντρο χωρίς να πατήσεις την κουράδα, είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ ασφαλές και εξυπηρετικό ταυτόχρονα.
    Αν ήταν να έχω μόνο ένα, σίγουρα θα ήταν flip up για να μπορώ να κάνω τη δουλειά μου σαν άνθρωπος.


    Υ.Γ. Να επιλέξεις κάποιο που "ασφαλίζει" στην ανοιχτή θέση για να μην σου κλείσει στα μούτρα τη στιγμή που κατεβαίνεις π.χ. από ένα πεζοδρόμιο.




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moro thimomeno.jpg 
Προβολές:	156 
Μέγεθος:	10,4 KB 
ID:	244700

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    Οι αποψεις ειναι διαφορετικες. Οι μεν τα κραζουν οι δε λενε τα καλυτερα για την ασφαλεια του και την ανεση του μεσα στην πολη. τι να πιστεψεις τωρα κανεις δεν ξερει οποτε το μονο που μενει ειναι ο καθενας να κανει οτι πιστευει καλυτερα για τον εαυτο του.!!
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2007
    Μηνύματα
    10
    Οντως εχει δικιο ο Μανος (sfigas) οτι οι αποψεις διιστανται πανω στο θεμα. Μιας και το θεμα αφορα εμενα, καταληγω στο συμπερασμα οτι θα παρω το συγκεκριμενο κρανος, μιας και το βρηκα σε προσφορα. Παντως να αναφερω οτι το κλιμα στο εξωτερικο δεν ειναι καθολου ετσι για τα flip up κρανη, σιγουρα υπαρχουν και οι αντιθετες αποψεις αλλα στην πλειοψηφια τα κρανη προτεινονται ως ασφαλοι αντικαταστατες των full face. Δεν θελω να παραθεσω κατι που εχει ηδη ειπωθει απο μελη εδω σε αυτο το θεμα, απλα θα αναφερω οτι καλο ειναι να ξερουμε πως να κριτικαρουμε τις πληροφοριες που δεχομαστε. Αν για παραδειγμα βρουμε καποιες αρνητικες κρητικες για κατι, αυτο δεν σημαινει οτι ειναι κατι κακο και βλαβερο, παντα να κοιταμε τη μεγαλη εικονα του ζητηματος βλεποντας ολα τα δεδομενα και κρινοντας αναλογα. Γενικα ειμαι τις αποψης, πως οτι και να θελεις να παρεις, ψαξε το πρωτα καλα, αναλυσε τις πληροφοριες και μετα κατεληξε καπου.

    Παντως το γεγονος ρε παδια οτι το συγκεκριμενο κρανος αναφερετε σαν ενα απο τα ασφαλεστερα κρανη (fullface και μη) στην entry level κατηγορια, τοτε σιγουρα λεει κατι αυτο.

    http://www.visordown.com/product-fea...tml#historysub

    + ενα εκτενη review που ειχα παραθεση σε προηγουμενη σελιδα που αξιολογει ενδελεχως το κρανος και το κρινει πολυ καλο.


    Και αν δεν πιστευετε αυτο τοτε πιστεψετε τους περιπου 100 ανθρωπους που το εχουν αξιολογησει και το προτεινουν κατα κυριο λογο

    http://www.sportsbikeshop.co.uk/moto...ontent_cat/909

    + το λινκ που ειχα παραθεσει με καμια 50αρια ακομα αξιολογησεις ανθρωπων σε προηγουμενη σελιδα

    Τωρα αν παλι οι reviewers και οι απλοι ανθρωποι δεν ειναι ικανοι να σας πεισουν οτι ενα καλο flip up κρανος ειναι αξιολογο στα ολα του (και στην ασφαλεια) αν βεβαια εσυ το διαχειριστεις σωστα (να το ανοιγεις πχ μονο οταν εισαι σταματημενος) και πιστευετε στην "αυθεντια" σας, οπως λεμε και στην ερευνα, τοτε προσωπικα δεν μπορω να συνεισφερω αλλο στη συζητηση. Χαιρομαι παντως, που καποιοι ειναι οντως ανοιχτοι στην εποικοδομητικη συζητηση και προσφερουν τις αποψεις τους με ολοκληρωμενα επιχειρηματα και αποδειξεις, και οχι του στυλ "φιλαρακι παρε αυτο γιατι αλλιως θα κανεις τη μουρη σου κρεας".

  7. #52
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.173
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gatoulis
    Παντως το γεγονος ρε παδια οτι το συγκεκριμενο κρανος αναφερετε σαν ενα απο τα ασφαλεστερα κρανη (fullface και μη) στην entry level κατηγορια, τοτε σιγουρα λεει κατι αυτο.

    http://www.visordown.com/product-fea...tml#historysub

    + ενα εκτενη review που ειχα παραθεση σε προηγουμενη σελιδα που αξιολογει ενδελεχως το κρανος και το κρινει πολυ καλο.


    Και αν δεν πιστευετε αυτο τοτε πιστεψετε τους περιπου 100 ανθρωπους που το εχουν αξιολογησει και το προτεινουν κατα κυριο λογο

    http://www.sportsbikeshop.co.uk/moto...ontent_cat/909

    + το λινκ που ειχα παραθεσει με καμια 50αρια ακομα αξιολογησεις ανθρωπων σε προηγουμενη σελιδα

    Τωρα αν παλι οι reviewers και οι απλοι ανθρωποι δεν ειναι ικανοι να σας πεισουν οτι ενα καλο flip up κρανος ειναι αξιολογο στα ολα του (και στην ασφαλεια) αν βεβαια εσυ το διαχειριστεις σωστα (να το ανοιγεις πχ μονο οταν εισαι σταματημενος) και πιστευετε στην "αυθεντια" σας, οπως λεμε και στην ερευνα, τοτε προσωπικα δεν μπορω να συνεισφερω αλλο στη συζητηση. Χαιρομαι παντως, που καποιοι ειναι οντως ανοιχτοι στην εποικοδομητικη συζητηση και προσφερουν τις αποψεις τους με ολοκληρωμενα επιχειρηματα και αποδειξεις, και οχι του στυλ "φιλαρακι παρε αυτο γιατι αλλιως θα κανεις τη μουρη σου κρεας".

    Gatouli εσυ το εχεις αποφασίσει και ψάχνεις επιβεβαίωση. Αλλοι θα στην δώσουν κι άλλοι όχι. Ολοι εχουν μια γνώμη στο θέμα, αλλά το θέμα είναι ποιός έχει δίκιο και ποιός πετάει κοτσάνες.

    Το οτι στο Sharp τεστ ενα κρανος των 90 Ευρω (Lazer LZ6) βγαίνει top δεν σου κάνει εντύπωση?
    Aυτουνού εδω που κανει δοκιμές σε κράνη εδω και 30 χρόνια πάντως του εχει κάνει εντύπωση:
    http://www.visordown.com/motorcycle-...tist/7268.html

    Γενικά εχει γίνει πλέον ευρέως γνωστό οτι το Sharp test ειναι ΓΤΠΚ.

    Επίσης το να εχει αξιολογηθεί κι απο 100 άτομα δεν λέει και τίποτα. Ειναι στην φυση του ανθρώπου να μην παραδεχεται την Μ@@@ία οταν την κάνει.
    Αν ειχε αξιολόγηση απο 10 που να εχουν κοπανήσει με το κρανος στον δρόμο κατι θα έλεγε.

    Εγω μπορεί να φορέσω και jet κρανος στην πόλη το καλοκαίρι, αλλά δεν εχω αυταπάτες για την ασφάλεια που μου προσφέρει.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristos x
    Εγγραφή
    28/01/2007
    Μηνύματα
    291
    έλα. ευκολάκι να βρεθεί http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=347210
    ειλικρινα δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω να δω τις φωτο στο πρωτο ποστ.
    αν εχεις την καλοσυνη να τις προσθεσεις εδω για να ειναι επικοδομητικο και το θρεντ..

    Συνεχιζω να πιστευω οτι το φορουσε ανοιχτο απο το οτι δεν διαβαζω καπου το αντιθετο και απο την νοοτροπια του οτι του αρεσαν τα τζετ κρανοι και το ατυχημα του συνεβει με μεγαλη ταχυτητα οπου και ενα φουλφεις θα μπορουσε να σπασει.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1.jpg 
Προβολές:	140 
Μέγεθος:	348,8 KB 
ID:	244704

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristos x
    Εγγραφή
    28/01/2007
    Μηνύματα
    291
    στο παραπανω σαιτ εχει βεβαια και φωτο απο φλιπ απ κρανοι που προστατευσαν σχεδον οπως και ενα φουλφεις.
    Για τον φιλο που το σκεφτεται ας προσεξει να ειναι να ειναι μεταλλικο το σημειο που κλεινει το κρανος και ο μηχανισμος να ειναι ποιοτικος και οχι απλα μια βιδα.

    edit: νομιζω ειδα φωτο κανοντας ερευνα στο google


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2.jpg 
Προβολές:	137 
Μέγεθος:	187,8 KB 
ID:	244706

  10. #55
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Aς προσθέσω απλά ότι ΚΑΙ το fullface έχει ενίοτε μειονεκτήματα ασφαλείας σε σχέση με το flipup. Σε περίπτωση ατυχήματος, ξέρω περίπτωση ανθρώπου που, επειδή είχε πρηστεί το κεφάλι του από το χτύπημα, το κράνος (fullface) ΔΕΝ έβγαινε με τπτ. Αναγκάστηκαν να το κόψουν με αλυσοπρίονο ή κάτι τέτοιο. Ένα flip up θα είχε βγει σε λίγα δεύτερα.
    Dura lex, sed lex.

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristos x
    Εγγραφή
    28/01/2007
    Μηνύματα
    291
    Ένα flip up θα είχε βγει σε λίγα δεύτερα.
    +1

  12. #57
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Aς προσθέσω απλά ότι ΚΑΙ το fullface έχει ενίοτε μειονεκτήματα ασφαλείας σε σχέση με το flipup. Σε περίπτωση ατυχήματος, ξέρω περίπτωση ανθρώπου που, επειδή είχε πρηστεί το κεφάλι του από το χτύπημα, το κράνος (fullface) ΔΕΝ έβγαινε με τπτ. Αναγκάστηκαν να το κόψουν με αλυσοπρίονο ή κάτι τέτοιο. Ένα flip up θα είχε βγει σε λίγα δεύτερα.
    Για να είχε πρηστεί το κεφάλι του από το ατύχημα σημαίνει

    1) Ότι ήταν γερή η κατραπακιά και
    2) ότι δεν θα την έβγαζε καθαρη με ένα κράνος ανοιγόμενο που το ανοίγεις ελαφρώς κιόλας για να το βάλεις.

    ps:3) οι γιατροί που το είδαν και μόνο θα μπορούσαν να το πιστοποιήσουν αυτό.
    4) ουτως η άλλως το κράνος εφόσον είσαι αναίσθητος αφαιρειται προσεκτικά από τους γιατρούς.(είτε σε ένα κομμάτι είτε σε κάποιες περιπτώσεις σε πολλά)

    my two cents.
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #58
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Φίλε γατούλη έκανες εξαιρετική επιλογή.
    Το κράνος το έχω κοντά στο χρόνο πλέον και είχα διαβάσει αρκετά μέχρι να το αποφασίσω.
    Είναι με λίγα λόγια η επιτομή κόστους - ποιότητας.
    Έχει άριστα αποτελέσματα στα τεστ ασφαλείας, αν το πάρεις στο σωστό νούμερο κουμπώνει φανταστικά στο κεφάλι, σου προσφέρει και γυαλί ηλίου για την ώρα ανάγκης και υποσιάγωνο που κάνει δουλειά το χειμώνα.

    Έχει αναλωθεί ένα ολόκληρο θρεντ να θάβει τα flip up με βασικό επιχείρημα το "πόσο κάνει 1+1". Γιατί η αναφορά της πιθανής σωματικής βλάβης όταν το έχεις ανοικτό τέτοιου επιπέδου επιχείρημα είναι.
    Από αυτήν την άποψη
    ο μπατζανάκης του μάγειρα του 3ου ξαδέρφου του Αχιλλέα (Μπέου) κάποια στιγμή (καλοκαιρινή) είχε λιώσει πάνω στη μηχανή του με το full face ARAI των 500 ευρώ και είχε ανάγκη να πάρει μία ανάσα. Τι άλλη επιλογή είχε εφόσον είχε ήδη ανοικτή τη ζελατίνα? Το φόρεσε στον αγκώνα του . Μετά τον βρήκε το κακό... Και για δες.Ένα κράνος 500 ευρώ δεν του προσέφερε καμιά προστασία....το κράνος μάλλον θα έφταιγε.
    ..

    Αρνητικά του κράνους τώρα για να μιλήσουμε σοβαρά.

    -Δε δέχεται pinlock. Και αυτές τις π@παριές περί αντιθαμβωτικών ζελατινών...
    Διάβασα μόνο έναν που είπε ότι πήρε pinlock για άλλο κράνος και το προσάρμοσε ...

    -ΤΟ υποσιάγωνο είναι τρελή υπόθεση για το κολόκρυο. Κόβει απίστευτα. Το δικό μου όμως έχει ... τρόπον τινά ξεφλουδίσει λίγο. Δεν κόβει λιγότερο αέρα, απλά ...έχω πλέον 2 υποσιάγωνα!

    Κατά τα άλλα τζι τζί

    Βουρ στο κρανάκι σου


    ΥΓ δεν ανέφερα τίποτα για το σύστημα bluetooth. Κοίτα , είναι πολύ cool που υπάρχει η πρόβλεψη, αλλά με την τιμή που έχει το just speak άντε γειαααααα
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

  14. #59
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2007
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από schumifer
    Φίλε γατούλη έκανες εξαιρετική επιλογή.
    Το κράνος το έχω κοντά στο χρόνο πλέον και είχα διαβάσει αρκετά μέχρι να το αποφασίσω.
    Είναι με λίγα λόγια η επιτομή κόστους - ποιότητας.
    Έχει άριστα αποτελέσματα στα τεστ ασφαλείας, αν το πάρεις στο σωστό νούμερο κουμπώνει φανταστικά στο κεφάλι, σου προσφέρει και γυαλί ηλίου για την ώρα ανάγκης και υποσιάγωνο που κάνει δουλειά το χειμώνα.

    Έχει αναλωθεί ένα ολόκληρο θρεντ να θάβει τα flip up με βασικό επιχείρημα το "πόσο κάνει 1+1". Γιατί η αναφορά της πιθανής σωματικής βλάβης όταν το έχεις ανοικτό τέτοιου επιπέδου επιχείρημα είναι.
    Από αυτήν την άποψη
    ο μπατζανάκης του μάγειρα του 3ου ξαδέρφου του Αχιλλέα (Μπέου) κάποια στιγμή (καλοκαιρινή) είχε λιώσει πάνω στη μηχανή του με το full face ARAI των 500 ευρώ και είχε ανάγκη να πάρει μία ανάσα. Τι άλλη επιλογή είχε εφόσον είχε ήδη ανοικτή τη ζελατίνα? Το φόρεσε στον αγκώνα του . Μετά τον βρήκε το κακό... Και για δες.Ένα κράνος 500 ευρώ δεν του προσέφερε καμιά προστασία....το κράνος μάλλον θα έφταιγε.
    ..

    Αρνητικά του κράνους τώρα για να μιλήσουμε σοβαρά.

    -Δε δέχεται pinlock. Και αυτές τις π@παριές περί αντιθαμβωτικών ζελατινών...
    Διάβασα μόνο έναν που είπε ότι πήρε pinlock για άλλο κράνος και το προσάρμοσε ...

    -ΤΟ υποσιάγωνο είναι τρελή υπόθεση για το κολόκρυο. Κόβει απίστευτα. Το δικό μου όμως έχει ... τρόπον τινά ξεφλουδίσει λίγο. Δεν κόβει λιγότερο αέρα, απλά ...έχω πλέον 2 υποσιάγωνα!

    Κατά τα άλλα τζι τζί

    Βουρ στο κρανάκι σου


    ΥΓ δεν ανέφερα τίποτα για το σύστημα bluetooth. Κοίτα , είναι πολύ cool που υπάρχει η πρόβλεψη, αλλά με την τιμή που έχει το just speak άντε γειαααααα
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε schumifer, η παραγγελια εχει ηδη γινει και το περιμενω απο βδομαδα απο αγγλια! Το θεμα που ειχες ανοιξει περυσι ειναι απο τα πρωτα που διαβασα οταν εψαχνα πληροφοριες για το συγκεκριμενο κρανος και πραγματικα στεναχωρηθηκα που δεν ειδα ενα review του κρανους απο σενα μετα που το αγορασες. Σε αυτα που λες συμφωνω 100% και απλα μου επιβεβαιωνεις ολα οσα διαβαζα τοσες μερες σε διαφορα site για αυτο το κρανος. Οντως 100 ευρω μου φαινονται υπερβολικα για το just speak, αν και ουτε καν μου περασε απο το μυαλο να το χρησιμοποιουσα και φθηνοτερο να ηταν! Δεν θα μπω στη διαδικασια να απαντησω σε διαφορα ποστ που εκαναν μελη, μιας και τι γνωμη μου την εχω καταθεσει. Απο εκει και περα ολοι εχουν δικαιωμα να εχουν τη δικη τους αποψη, ειτε συμφωνουν μαζι σου ειτε οχι!

    Υ.Γ. Μιας και μπορεις να μου απαντησεις επι του εργου, το κρανος το εχεις με μηχανη η μηχανακη; Θεμα με θορυβο οταν ειναι κλειστο αντιμετωπιζεις οπως αρκετοι σε υψηλη ταχητυτα; Και αν ναι μετα απο ποσα χιλιομετρα γινεται αισθητη η ενοχληση του ηχου;

  15. #60
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2006
    Μηνύματα
    290
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gatoulis
    Σε ευχαριστω πολυ φιλε schumifer, η παραγγελια εχει ηδη γινει και το περιμενω απο βδομαδα απο αγγλια! Το θεμα που ειχες ανοιξει περυσι ειναι απο τα πρωτα που διαβασα οταν εψαχνα πληροφοριες για το συγκεκριμενο κρανος και πραγματικα στεναχωρηθηκα που δεν ειδα ενα review του κρανους απο σενα μετα που το αγορασες. Σε αυτα που λες συμφωνω 100% και απλα μου επιβεβαιωνεις ολα οσα διαβαζα τοσες μερες σε διαφορα site για αυτο το κρανος. Οντως 100 ευρω μου φαινονται υπερβολικα για το just speak, αν και ουτε καν μου περασε απο το μυαλο να το χρησιμοποιουσα και φθηνοτερο να ηταν! Δεν θα μπω στη διαδικασια να απαντησω σε διαφορα ποστ που εκαναν μελη, μιας και τι γνωμη μου την εχω καταθεσει. Απο εκει και περα ολοι εχουν δικαιωμα να εχουν τη δικη τους αποψη, ειτε συμφωνουν μαζι σου ειτε οχι!

    Υ.Γ. Μιας και μπορεις να μου απαντησεις επι του εργου, το κρανος το εχεις με μηχανη η μηχανακη; Θεμα με θορυβο οταν ειναι κλειστο αντιμετωπιζεις οπως αρκετοι σε υψηλη ταχητυτα; Και αν ναι μετα απο ποσα χιλιομετρα γινεται αισθητη η ενοχληση του ηχου;
    Πάπια. Αλλά έχω πάει μίνι ταξιδάκι μέχρι Πόρο με το κρανάκι (με χαμηλές ταχύτητες παρόλα αυτά!)

    Μπορώ να συγκρίνω μόνο με τα προηγούμενά μου που όμως ήταν πραγματικά μπάζα...
    Είναι καλοφτιαγμένο γενικά με χαμηλό θόρυβο. Το υποσιάγωνο κάνει και σε αυτόν τον τομέα δουλειά
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    σας βλεπω κοριτσια με ξωβυζα και μερικες μαλιστα χωρις σουτιεν
    αμα φαω καμια τουμπα εξαιτια σας, μολις σηκωθω σας μαμησα

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κράνος flip up - Ποιό και από που;
    από IPL στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2012, 09:44
  2. Κράνος flip-up μέχρι 200€
    από sal140 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2012, 14:28
  3. κράνος flip up με bluetooth
    από xakou στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2012, 11:52
  4. Ποιο Flip up κρανος?
    από atopos στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2009, 11:07
  5. Προτάσεις για ανοιγόμενο Flip-Up κράνος
    από mitridi_g στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2008, 14:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF