Σελίδα 13 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415161718 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 290

Θέμα: honda cbr 1100 blackbird VS suzuki gsxr 1300 to gnosto busa

  1. #181
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McTalas Προβολή μηνύματος
    ρε μλκ ιδιε! ακομα να παρεις μηχανακι...???

    ma den voi8ane akoma akroastika tous perno...
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  2. #182
    lipon afou ida ola afta ta anipostata pou grafete ema8a gia tis empa8ies sas ke kati liga psila gia to 8ema pou rotisa apofasisa na paro ena oreo megalo stivaro ke taksidiariko me anesis mixanaki pou na kani aprovlimatista oti 8elo ke exi anapaftiki 8esi gia tin larako tis ginekas mou ke exi ke enan oreo aera re pedi mou..
    meta apo ola afta lipon apofasisa na paro ena oreo ke laxtaristo



    VARADERO yeaaaa:a44:
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  3. #183
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    ...


    VARADERO yeaaaa:a44:
    Ωραία..

    το Injection ή με τα καρμπ;

    Σε γ2/μησα..

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #184
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ωραία..

    το Injection ή με τα καρμπ;

    Σε γ2/μησα..


    den antexo alo tou 2002 ti ine?
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  5. #185
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    den antexo alo tou 2002 ti ine?
    ola ta Varadero einai gia ton foutso, aneksartitoy hlikias.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #186
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    ola ta Varadero einai gia ton foutso, aneksartitoy hlikias.

    katse re nikolaki perni tris valitses exi anapaftiki sela ine san megalo parafouskomeno scooter prostatevi taksidevi me 160-180 aneta ine V kani mpou mpou o 8orivos 8a keei ligo pano apo ta 6,3 ta 100 xiliometra pou keei to africa pas diakopes me dafto to kalokeri
    ke vganis ke gomena me varadero .... tora ama diavasi i gineka ante na tis eksigisis oti to les apla os dedomeno...

    tespa giati ine mpourdelo diladis? ine xarvalo? fevgoun i vides ston dromo? mpes esi stin strofi ke afto vgeni?
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  7. #187
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    katse re nikolaki perni tris valitses exi anapaftiki sela ine san megalo parafouskomeno scooter prostatevi taksidevi me 160-180 aneta ine V kani mpou mpou o 8orivos 8a keei ligo pano apo ta 6,3 ta 100 xiliometra pou keei to africa pas diakopes me dafto to kalokeri
    ke vganis ke gomena me varadero .... tora ama diavasi i gineka ante na tis eksigisis oti to les apla os dedomeno...

    tespa giati ine mpourdelo diladis? ine xarvalo? fevgoun i vides ston dromo? mpes esi stin strofi ke afto vgeni?
    swsta ta les.. ola ayta ta kanei alla den kanei gia sena. Exeis idi gynaika kai to varadero tha soy dhmioyrghsei provlimata.

    Exei poly megalo WAF.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #188
    sniper....

    μην του λες άλλα γιατί στο τελος θα πάρει v strom......

    μου αρέσει που "ξέρναγες" όταν στο πρότεινα.... και τι θα πάρεις??? μία άλλη πιο μεγάλη δυσκοίλια koyrada.....

  9. #189
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ...........
    Μάλλον δέν ήταν ώριμος γιά Χαγιαμπούζα ή είχε κάνει
    πολύ λάθος έπιλογή γιά τά γούστα του.
    με άλλα λόγια, δεν ήταν ο κλασσικός ευθειάκιας και νόμιζε ότι αγόραζε μοτοσυκλέτα και όχι αεροδυναμικό μπαούλο;

    Πές μας όμως τί μηχανάκι έχεις,νά δούμε τίς προτιμήσεις σου.
    Διότι ή κουβέντα παίρνει λάθος δρόμο.
    Άρχίζουμε καί σχολιάζουμε τούς κατόχους καί όχι τό μηχανάκι.
    Κάτι σάν bmw δηλαδή..!!
    τις προτιμήσεις μου τις ανέφερα πριν.. γρήγορο ελαφρύ και στριφτερό ss, όχι απαραίτητα το πιο γρήγορο και το πιο μουράτο και το πιο μεγάλο και το πιο βαρύ και το πιο άνετο και το πιο ταξιδιάρικο και το πιο μοδάτο και το πιο δημοφιλές και το πιο μουνοπαγίδα και το πιο προτιμητέο από τους πιστοφάγους. αλλά ..άλογο! (άλλο'γω).

    το μηχανάκι μου είναι το εικονιζόμενο εις το άβαταρ.

    όσο για τους κατόχους, τους νυν, τους τέως και τους μέλλοντες, γιατί να μην σχολιάσουμε; μαζί με το μηχανάκι δεν πάνε, ή το ακολουθάνε από πίσω;

    άλλωστε συ είπας, σε επόμενο πόστ, όπως παραθέτω: http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post2185916

    Τό μηχανάκι είναι φτιαγμένο γιά κάποιον πού ξυπνάει άργά τήν Κυριακή
    Θεσσαλονίκη, καί θέλει νά πιεί καφέ καί νά φάει κοκορέτσι στό Μέτσοβο,
    άλλά καί νάναι νωρίς πίσω νά δεί τό μάτς πού γουστάρει...!!!
    ΜΕ ΠΙΑΣΑΤΕ...........ΤΙ ΕΝΝΟΩ....!!


    περιγράφεις τον ίδιο ευθειάκια στον οποίο αναφέρομαι. αλλά εγώ δεν έχω το δικαίωμα να το λέω αυτό κατά την άποψή σου, επειδή είμαι άσχετος από ...μηχανάκια. ε;

    Άφού λοιπόν πρώτα μάς πείς τήν έπιλογή σου ,άπάντησε καί στό άν
    έχεις άνεβεί ποτέ σέ Χάγια ή άπλά θέλεις νά τό ξεφουσκώσεις.
    δεν έχω ανεβεί. ε και; αυτό που εννοούσα με χιούμορ ήταν ότι, ειδικά από το 08 και πίσω, το μηχανάκι ήταν άσχημο. μετά το σουλουπώσανε λιγάκι. αλλά τι σημασία έχει αυτό; όπως αποδεικνύεται, ξέρω ακριβώς για ποιό πράγμα μιλάω, γιατί κι εσύ λες το ίδιο (που είσαι κάτοχος = γνώστης) με διαφορετικά λόγια.

    και σιγά μη χρειάζεται να ανέβω σε όλα τα μηχανάκια της ιστορίας της μοτοσυκλέτας για να μάθω τι λένε. εσύ δηλαδή βλέπεις μόνο διαφημίσεις και διαλέγεις από αυτές; δεν διαβάζεις μοτοσυκλετιστικά νέα, φόρουμ, περιοδικά, αναλύσεις και δοκιμές στο ίντερνετ, videos και όλα αυτά;
    για να σου πω πλήρης άποψη για ένα μηχανάκι, πρέπει να το έχω στην κατοχή μου αρκετά χρόνια, να τα έχω κάνει όλα ή τα περισσότερα μαζί του, να έχω δει τι μου έχει βγάλει, που υστερεί και που έχει πλεονέκτημα, να έχω ζήσει μαζί του.

    δεν είδες τέτοια ανάλυση από εμένα.

    εγώ όμως είδα εσένα. που είχες το πρώτο XX για 1 μήνα και το δεύτερο για άλλους 10; ούτε χρόνο δεν έκλεισες, ούτε «καλησπέρα» δεν πρόλαβες να του πεις και έγινες γνώστης με εμπεριστατωμένη άποψη;

    καί τό έδωσε μέ μόλις 600 χλμ. άφού γιά ένα μήνα το παρκάριζα
    στίς άνηφόρες γιά νά βάλω μέ δευτέρα μπρός στόν κατήφορο,
    τό δέ δεύτερο τό άντεξα 10 μήνες.
    Ένας χρόνος συνολικά ή τραυματική μου έμπειρία......


    δικά σου λόγια. άρα μη μου κάνεις τον γνώστη. μπορεί να κάνουμε χιούμορ, αλλά άμα είναι να αρχίσουμε τις μαλακίες, ξέρω κι εγώ!

    δηλαδή το δικό σου ήταν το νορμάλ και τα υπόλοιπα χιλιάδες που πουλήθηκαν και δεν έβγαλαν αυτό το πρόβλημα, ήταν απλώς λόγω μαζικής κωλοφαρδίας;

    καί μέ τόσο πάθος,πρέπει νάσαι καί γνώστης.
    Καί γνώστης δέ γίνεσαι γράφοντας στά φόρουμ.
    Άν λοιπόν έχεις έμπειρίες άπό τά Χάγια καί ΧΧ
    σέ άκούμε.................
    είδες πουθενά να γράφω προσωπική εμπειρία από χάγια και χχ; μήπως έγραψα ότι είχα κάποιο από τα δύο υπνοβατώντας; μήπως είδες σε ποιό post απάντησα και τι έλεγα μέσα; μήπως διαφωνείς σε κάτι από αυτά να μου πεις που ακριβώς διαφωνείς και γιατί για να καταλάβω κι εγώ αν διαφωνείς εφόσον διαφωνείς;

    για τα μηχανάκια τι να πω, όλα καλά είναι. (εκτός από τα βλαχαδέρο )

    περι ορέξεως χυλόπιτα και θα πάρεις ό,τι σου καβλώσει στην τελική και δεν θα σου πω εγώ τι θα πάρεις. αλλά όχι να μου απαγορεύεις να έχω άποψη να πούμε. μάτια και μυαλό έχω και βλέπω και μάλιστα πολύ καλά.

    ακούς εκεί... dragster για κοκορέτσια

  10. #190
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    με άλλα λόγια, δεν ήταν ο κλασσικός ευθειάκιας και νόμιζε ότι αγόραζε μοτοσυκλέτα και όχι αεροδυναμικό μπαούλο;



    τις προτιμήσεις μου τις ανέφερα πριν.. γρήγορο ελαφρύ και στριφτερό ss, όχι απαραίτητα το πιο γρήγορο και το πιο μουράτο και το πιο μεγάλο και το πιο βαρύ και το πιο άνετο και το πιο ταξιδιάρικο και το πιο μοδάτο και το πιο δημοφιλές και το πιο μουνοπαγίδα και το πιο προτιμητέο από τους πιστοφάγους. αλλά ..άλογο! (άλλο'γω).

    το μηχανάκι μου είναι το εικονιζόμενο εις το άβαταρ.

    όσο για τους κατόχους, τους νυν, τους τέως και τους μέλλοντες, γιατί να μην σχολιάσουμε; μαζί με το μηχανάκι δεν πάνε, ή το ακολουθάνε από πίσω;

    άλλωστε συ είπας, σε επόμενο πόστ, όπως παραθέτω: http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post2185916

    Τό μηχανάκι είναι φτιαγμένο γιά κάποιον πού ξυπνάει άργά τήν Κυριακή
    Θεσσαλονίκη, καί θέλει νά πιεί καφέ καί νά φάει κοκορέτσι στό Μέτσοβο,
    άλλά καί νάναι νωρίς πίσω νά δεί τό μάτς πού γουστάρει...!!!
    ΜΕ ΠΙΑΣΑΤΕ...........ΤΙ ΕΝΝΟΩ....!!


    περιγράφεις τον ίδιο ευθειάκια στον οποίο αναφέρομαι. αλλά εγώ δεν έχω το δικαίωμα να το λέω αυτό κατά την άποψή σου, επειδή είμαι άσχετος από ...μηχανάκια. ε;



    δεν έχω ανεβεί. ε και; αυτό που εννοούσα με χιούμορ ήταν ότι, ειδικά από το 08 και πίσω, το μηχανάκι ήταν άσχημο. μετά το σουλουπώσανε λιγάκι. αλλά τι σημασία έχει αυτό; όπως αποδεικνύεται, ξέρω ακριβώς για ποιό πράγμα μιλάω, γιατί κι εσύ λες το ίδιο (που είσαι κάτοχος = γνώστης) με διαφορετικά λόγια.

    και σιγά μη χρειάζεται να ανέβω σε όλα τα μηχανάκια της ιστορίας της μοτοσυκλέτας για να μάθω τι λένε. εσύ δηλαδή βλέπεις μόνο διαφημίσεις και διαλέγεις από αυτές; δεν διαβάζεις μοτοσυκλετιστικά νέα, φόρουμ, περιοδικά, αναλύσεις και δοκιμές στο ίντερνετ, videos και όλα αυτά;
    για να σου πω πλήρης άποψη για ένα μηχανάκι, πρέπει να το έχω στην κατοχή μου αρκετά χρόνια, να τα έχω κάνει όλα ή τα περισσότερα μαζί του, να έχω δει τι μου έχει βγάλει, που υστερεί και που έχει πλεονέκτημα, να έχω ζήσει μαζί του.

    δεν είδες τέτοια ανάλυση από εμένα.

    εγώ όμως είδα εσένα. που είχες το πρώτο XX για 1 μήνα και το δεύτερο για άλλους 10; ούτε χρόνο δεν έκλεισες, ούτε «καλησπέρα» δεν πρόλαβες να του πεις και έγινες γνώστης με εμπεριστατωμένη άποψη;

    καί τό έδωσε μέ μόλις 600 χλμ. άφού γιά ένα μήνα το παρκάριζα
    στίς άνηφόρες γιά νά βάλω μέ δευτέρα μπρός στόν κατήφορο,
    τό δέ δεύτερο τό άντεξα 10 μήνες.
    Ένας χρόνος συνολικά ή τραυματική μου έμπειρία......


    δικά σου λόγια. άρα μη μου κάνεις τον γνώστη. μπορεί να κάνουμε χιούμορ, αλλά άμα είναι να αρχίσουμε τις μαλακίες, ξέρω κι εγώ!

    δηλαδή το δικό σου ήταν το νορμάλ και τα υπόλοιπα χιλιάδες που πουλήθηκαν και δεν έβγαλαν αυτό το πρόβλημα, ήταν απλώς λόγω μαζικής κωλοφαρδίας;



    είδες πουθενά να γράφω προσωπική εμπειρία από χάγια και χχ; μήπως έγραψα ότι είχα κάποιο από τα δύο υπνοβατώντας; μήπως είδες σε ποιό post απάντησα και τι έλεγα μέσα; μήπως διαφωνείς σε κάτι από αυτά να μου πεις που ακριβώς διαφωνείς και γιατί για να καταλάβω κι εγώ αν διαφωνείς εφόσον διαφωνείς;

    για τα μηχανάκια τι να πω, όλα καλά είναι. (εκτός από τα βλαχαδέρο )

    περι ορέξεως χυλόπιτα και θα πάρεις ό,τι σου καβλώσει στην τελική και δεν θα σου πω εγώ τι θα πάρεις. αλλά όχι να μου απαγορεύεις να έχω άποψη να πούμε. μάτια και μυαλό έχω και βλέπω και μάλιστα πολύ καλά.

    ακούς εκεί... dragster για κοκορέτσια
    Εσυ δεν χαρακτηρισες μολις το hayabusa ως μηχανακι μονο για ευθειες χωρις να το εχεις καβαλησει ποτε?
    Καταλαβα λαθος?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  11. #191
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Εσυ δεν χαρακτηρισες μολις το hayabusa ως μηχανακι μονο για ευθειες χωρις να το εχεις καβαλησει ποτε?
    Καταλαβα λαθος?
    κανένα μηχανάκι δεν είναι μόνο για ευθείες...

    οι περισσότεροι που το έχουν είναι, ρώτα τους ίδιους ή δες τους.

  12. #192
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    κανένα μηχανάκι δεν είναι μόνο για ευθείες...

    οι περισσότεροι που το έχουν είναι, ρώτα τους ίδιους ή δες τους.
    Ομορφααααα....
    Αυτο το θρεντ εχει να κανει με τα μηχανακια, οχι τους αναβατες τους.


    ΥΓ Εκτος κι αν πιστευεις οτι τα δυο ταυτιζονται
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #193
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Ομορφααααα....
    Αυτο το θρεντ εχει να κανει με τα μηχανακια, οχι τους αναβατες τους.
    το ξέρω, αλλά άσε με να σου πω ένα παράδειγμα, για να καταλαβαίνουμε τι λέμε και πως κρίνουμε / συγκρίνουμε μηχανάκια.

    έχω έναν φίλο ο οποίος είναι υπέρβαρος (όχι ο beast, άλλος).

    τα εργοστάσια δίνουν μηχανάκια με αναρτήσεις που ταιριάζουν στον μέσο αναβάτη, ο οποίος είναι μεταξύ 70-100 κιλών βάρους. οπότε έχουν τοποθετημένα τα αντίστοιχα ελατήρια για τον μέσο αναβάτη και κάποιες βασικές ρυθμίσεις (αν είναι ρυθμιζόμενες), έτσι ώστε ο αναβάτης να τις φέρει στα μέτρα του και τα γούστα του.

    αν ο αναβάτης είναι υπέρβαρος, τότε με την αγορά της μηχανής, πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξει ελατήρια στις αναρτήσεις και να βάλει τα κατάλληλα. ποιός το ξέρει αυτό; ποιός πωλητής το ξέρει, ποιός ενημερώνει τον πελάτη; ποιός θα δώσει τα παραπάνω λεφτά; στην καλλίτερη περίπτωση, ο αναβάτης θα κάνει κάποιες ρυθμίσεις και σε γενικές γραμμές χωρίς να πιέζει και να κινείται σε ρυθμούς πίστας θα είναι υποθετικά ΟΚ. και όλα αυτά σε κανονικούς δρόμους και όχι σε wannabe δρόμους που έχουμε εδώ.

    τώρα άμα ο άλλος είναι 160 κιλά και θέλει να μπαίνει στις στροφές σαν τον ρόσι, χωρίς να κάνει τα παραπάνω, είναι απλώς αδύνατον. μπορεί να μπαίνει βέβαια, αλλά δεν μπορεί να αξιοποιήσει τις δυνατότητες της μοτό και αυτομάτως τη βγάζει τριμπούρδελο.

    ο φιλαράκος μου λοιπόν, όποια μηχανή κι αν είχε την είχε βγάλει μπουρδέλο. με όλες είχε πρόβλημα με τις αναρτήσεις, αυτές που άλλοι τις εκθείαζαν και τις είχαν για κορυφαία μηχανάκια, για εκείνον ήταν για τα μπάζα.

    γίνεται δηλαδή και δεν είναι καθόλου παράξενο, να έχεις ίδιο μηχανάκι με έναν άλλο, το δικό σου να το νιώθεις αστέρι κι εκείνος να το χαρακτηρίζει piece of shit.

    κάποιοι δεν ξέρουν καν να κάθονται στη μηχανή, στηρίζονται στο τιμόνι με τα χέρια, φρενάρουν σπρώχνοντάς το μπροστά, πάνε με τα πόδια ανοιχτά σαν βάτραχοι και μετά έχουν και άποψη.

    οπότε, έχω ένα δίκιο; τι λες;

  14. #194
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Ομορφααααα....
    Αυτο το θρεντ εχει να κανει με τα μηχανακια, οχι τους αναβατες τους.


    ΥΓ Εκτος κι αν πιστευεις οτι τα δυο ταυτιζονται
    ...και αν μου επιτρέπετε να συμπληρώσω ότι οι ευθειάκηδες είναι παντού και οδηγούν τα πάντα σε κατηγορία μηχανών...SS, sporttouring, onoff, touring κτλ... για την ακρίβεια όσοι στ(ρ)ίβουν τα μηχανάκια τους είναι μειοψηφια...
    Δεν κάνουν τα ράσσα τον παπά, ούτε θα κρίνω και θα αξιολογήσω μια μηχανή από την μάρκα και τους αναβάτες της με κλισέ χαρακτηρισμούς...π.χ. BMW κυριλέδες φλώροι, χάρλευ εύποροι πενηντάρηδες με κρίση ηλικίας, TDM κουλομαρίες, χαγια ευθειάκηδες και πάει λέγοντας...

    Σχετικά με αυτόν τον ίδιο η απόφαση είναι η σωστότερη..., πήρε αυτό που έπρεπε και αυτό που του άξιζε...μπράβο στην επιλογή....της γυναίκας του....θα τον δικαιώσει...(η γυναίκα του, όχι η μηχανή...)
    Έτσι και αλλιώς σαν κλασσικός μπαχαλάκιας και προβοκάτορας μούφα και κοντρα παραμύθι έπαιξε... Αυτό του είχε πει από την αρχή η σύντροφος να πάρει, αλλά πως να το ξεστομίσει φόρα παρτίδα στα φόρα, που έχει και ένα πρόσωπο, μιας και είναι και γλήγορος... Έτσι πετάει την μπόμπα για μηχανάκι που τρακοσαρίζει και τελικά αναφωνεί με ανακούφιση ότι τον πείσαμε να πάρει την μαούνα με τον V, που θα του έρθει κουτί στα ταξίδια τα οικογενιακά που οργανώνει...η γυναίκα του...Οκ καταλάβαμε....
    Καλές βόλτες και καλά ταξίδια με το υπερωκεάνιο που είναι και αξιόπιστο...(μακριά από τα παγόβουνα μόνο μείνε...)
    Τώρα για το κράξιμο που θα συνεχίσει να ρίχνει τι να πει κανείς...κάπου πρέπει να ξεσπάμε όλοι...θεραπευτικό και με συνταγή γιατρού...
    Συνεχίζω να σε παώ και ας μιλάς άσχημα ομορφάντρα...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  15. #195
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    ...και αν μου επιτρέπετε να συμπληρώσω ότι οι ευθειάκηδες είναι παντού και οδηγούν τα πάντα σε κατηγορία μηχανών...SS, sporttouring, onoff, touring κτλ... για την ακρίβεια όσοι στ(ρ)ίβουν τα μηχανάκια τους είναι μειοψηφια...
    Δεν κάνουν τα ράσσα τον παπά, ούτε θα κρίνω και θα αξιολογήσω μια μηχανή από την μάρκα και τους αναβάτες της με κλισέ χαρακτηρισμούς...π.χ. BMW κυριλέδες φλώροι, χάρλευ εύποροι πενηντάρηδες με κρίση ηλικίας, TDM κουλομαρίες, χαγια ευθειάκηδες και πάει λέγοντας...

    Σχετικά με αυτόν τον ίδιο η απόφαση είναι η σωστότερη..., πήρε αυτό που έπρεπε και αυτό που του άξιζε...μπράβο στην επιλογή....της γυναίκας του....θα τον δικαιώσει...(η γυναίκα του, όχι η μηχανή...)
    Έτσι και αλλιώς σαν κλασσικός μπαχαλάκιας και προβοκάτορας μούφα και κοντρα παραμύθι έπαιξε... Αυτό του είχε πει από την αρχή η σύντροφος να πάρει, αλλά πως να το ξεστομίσει φόρα παρτίδα στα φόρα, που έχει και ένα πρόσωπο, μιας και είναι και γλήγορος... Έτσι πετάει την μπόμπα για μηχανάκι που τρακοσαρίζει και τελικά αναφωνεί με ανακούφιση ότι τον πείσαμε να πάρει την μαούνα με τον V, που θα του έρθει κουτί στα ταξίδια τα οικογενιακά που οργανώνει...η γυναίκα του...Οκ καταλάβαμε....
    Καλές βόλτες και καλά ταξίδια με το υπερωκεάνιο που είναι και αξιόπιστο...(μακριά από τα παγόβουνα μόνο μείνε...)
    Τώρα για το κράξιμο που θα συνεχίσει να ρίχνει τι να πει κανείς...κάπου πρέπει να ξεσπάμε όλοι...θεραπευτικό και με συνταγή γιατρού...
    Συνεχίζω να σε παώ και ας μιλάς άσχημα ομορφάντρα...

    βιάζεσαι φίλος....

    σε v strom 650 θα καταλήξει.....

Σελίδα 13 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 389101112131415161718 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF