Σελίδα 15 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 51011121314151617181920 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 290

Θέμα: honda cbr 1100 blackbird VS suzuki gsxr 1300 to gnosto busa

  1. #211
    ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.............ΣΤΗΝ ΟΔΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ




    Ή μέρα μέ τή νύχτα...........
    Μόνο στό ταξίδι είναι πιό άνετο τό βαραντέρο,είπαμε έκεί δέν παίζεται άπό κανένα μηχανάκι.
    Μέ 160-180 ταξιδεύει καλύτερα άπό τά πάντα μέ 2 άτομα καί φορτωμένο όσο θές..!!
    Όλα τά άλλα όμως τά κάνει άπείρως καλύτερα τό v-strom..!!
    Καί άμα βρείς χιλιάρι v-strom είναι τό καλύτερο.
    Ταξιδεύει σάν βαραντέρο σχεδόν,άλλά έχει τά κιλά τού 650 , 207 γιά τήν άκρίβεια,
    περισσότερο γκάζι άπό τό βαραντέρο καί αύτά πού λένε γιά καμπάνες κ.λ.π.
    είναι μαλακιούλες.
    Τό μηχανάκι δέν πούλησε γιατί τό έσβησε ό μικρός άδερφός.
    Άν δέ βρείς KLV άκόμα καλύτερα διότι ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΕΙ μέ τίποτε καί οί τιμές
    είναι σκοτωμένες,ίδιο μοτέρ ,ίδια τά πάντα,συνεργασία τών Σουζούκι,Καβασάκι.
    Άνταλλακτικά άπειρα,γνωστός πού τό έχει έκανε 100000 καί δέν καταλαβαίνει τίποτε.

  2. #212
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    η αιτία πτώσης φαίνεται καθαρά στην αρχή του βίντεο...... δείτε λίγο καλύτερα....

  3. #213
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    η αιτία πτώσης φαίνεται καθαρά στην αρχή του βίντεο...... δείτε λίγο καλύτερα....
    esi re ti petagese siga liga ladia ixe ine logos aftos?...

    re pedi mou afto to mixanaki miazi os eksis
    fantasou kapion sxediasti tis suzuki na exi mazepsi giafora komatia apo copy paste apo diafores fotografies moto ke tin ora pou prospa8i na ftiaksi mia ikoniki idea tis exi afisi proxira pano sto arxiko sxedio ke xtipai to tilefono ke tou lene trexa jo pire fotia to saloon ke kindinevi i lola i ton epiase kopsimo giati kapios sinadelfos ton ekdiki8ikes me ka8artika epidi tin epefte sti jesica pou goustare ke aftos...ouf erxete lipon o dif8intis tou tmimatos ke rotai tous ipolipous se aptesta japonezika pou ine o sou gamo to magazaki? ke o diplanos apantai i xezi i efiges giati pire fotia to saloon.. aftos lipon kounai to pontiki tou ipologisti tou ke vlepi afto to sxediastiko sinapantima ke tou fenete oreo giati ola ta exoun dokimasi ke psaxnoun gia mia kenouria idea ke etsi opos ine imiteles ke koutourou to kani ena save o dief8intaras ke to stelni sto tmima ilopioisis eki afou menoun ekpliktoi ti na kanoun oi an8ropoi to vazoun mprosta ke ksekinane se dio meres exoun proto digma xirokrotimata na ke proagogi o sou gamo to magazaki ke apo tote to vazoun na kani sxedia ke tou dinoun ka8artika i perni tilefono o chokolatas carnaison... asxeto


    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  4. #214
    ine san na pao stin giagia na tis ksekremaso ton naftiko me to tsimpouki ke na tis valo stin 8esi tou ta liomena rologia tou dali...
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  5. #215
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    Ή περιγραφή πού έδωσα γιά τή χρήση τού Χάγια θά μπορούσε νά σημαίνει καί ότι είναι γιά κάποιον
    πού άγαπάει τά γρήγορα ταξίδια μόνος χωρίς συνεπιβάτη,νά κάνει μεγάλες άποστάσεις μέ
    μεγάλη τελική,χωρίς στροφιλίκι άλλά Πήλιο,νά άλλάζει παραστάσεις νά καταπίνει χλμ.,
    νά είναι άλλού τό πρωί καί άλλού τό βράδυ.
    δεν είναι εκεί το θέμα μας. ξέρω τι είναι το χαγιαμπούσα και για ποιόν είναι, αλλά ξέρω και ποιός το αγοράζει συνήθως. όλα αυτά τα είπα χιουμοριστικά βέβαια, ανέφερα τη λέξη «χιούμορ» 3 φορές αν δεν κάνω λάθος, ξεκαθάρισα ότι δεν έχω οδηγική εμπειρία από το συγκεκριμένο και δεν κρίνω το μηχανάκι αλλά τον υποψήφιο αγοραστή του, που «ξέρει τι θέλει» από μια μηχανή, έβαλα emoticons για να δείξω που κάνω πλάκα, αντέκρουσα τη δική σου ρήση ότι «το ΧΧ είναι για κυρίες» (και παρ'όλα αυτά εγώ εκτροχιάζω την κουβέντα και μιλάω για αναβάτες και όχι για μηχανές, ενώ εσύ βράχος) και μετά από όλα αυτά, δεν σε κατάλαβα κιόλας. εσύ τι λες, κατάλαβα ή όχι; ή μάλλον ποιός καταλαβε και τι και ποιός όχι; το αφήνω στους υπόλοιπους να κρίνουν, αφού τέρμα η πλάκα.

    Τό μηχανάκι φίλε μου τό άγαπάς όχι γιατί είναι τό μουράτο,τό πιό γρήγορο κ.λ.π...
    Τό άγαπάς γιατί είναι τρόπος ζωής.
    το είπα πριν, θα πάρεις το μηχανάκι που θα σου καβλώσει. αν δεν πάρεις μηχανή που σε καβλώνει, μην παίρνεις μηχανή. ή πάρ'την για «να κάνεις χρήση» και όχι για να ζήσεις μαζί της. δεν είπα ότι δεν πρόκειται ποτέ να πάρω busa επειδή δεν είναι καλό μηχανάκι, ούτε ότι απαγορεύεται η αγορά του από έλληνες. αυτά που είπα ήταν συγκεκεριμένα και δεν έχουν να κάνουν τόσο με τη μηχανή, αλλά με τους λόγους για τους οποίους την αγοράζει κάποιος. δηλαδή εδώ πηγαίνανε και παίρνανε Vmax.. γιατί; εγώ γουστάρω να στρίβω και να φρενάρω, ο άλλος γουστάρει να λιώνει το πίσω λάστιχο κάθε βδομάδα. δύο διαφορετικοί κόσμοι, όμως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με ένα CBR.

    Μπορείς νά έχεις άποψη άπό τόν τύπο τό ίντερνετ κ.λ.π.γιά ένα μηχανάκι καί δέν έχω άποψη
    όδηγώντας το ένα χρόνο..??
    ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΔΩ..??
    Νομίζεις δηλαδή ότι ή έπαφή μου μέ ένα μηχανάκι γιά ένα χρόνο είναι λίγος χρόνος ώστε
    νά έχω άποψη γιαυτό..??
    ..η οποία μετά από 1 χρόνο, είναι «άχρωμο, άοσμο». ωραία πληροφορία για τον υποψήφιο αγοραστή. να πάει δηλαδή στο μαγαζί και να πει στον μαγαζάτορα «φέρε το ΧΧ, αλλά βάλτου πάνω κανα κοκκινοκίτρινο tribal γιατί είναι μονότονο και ρίξτου και ένα μπουκαλάκι str8 γύρω γύρω να μοσχοβολήσει».

    και το άλλο ότι καίει ανορθωτή. τους ανορθωτές τους θεωρώ αναλώσιμο, όλα τα μηχανάκια τους καίνε μια φορά στη ζωή τους και το πότε και το γιατί εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. παίζει να υπάρχει και ελαττωματικό εξάρτημα, αλλά κάτι τέτοιο δεν είναι ούτε κριτήριο για επιλογή μιας μηχανής, ούτε ένδειξη ότι παρουσιάζει συχνές και απρόβλεπτες βλάβες.

    Άποψη μπορείς φυσικά νά έχεις άλλά νά δηλώνεις όταν γράφεις ότι οί έμπειρίες σου είναι
    άπό τά περιοδικά,τό ίντερνετ ,τούς φίλους σου κ.λ.π....
    Τώρα άν νομίζεις ότι μπορείς νά έχεις καλύτερη άποψη άπό κάποιον πού τό έχει τό μηχανάκι 8 χρόνια..??
    σε προκάλεσα να διαφωνήσεις σε κάτι συγκεκριμένο σε αυτά που έχω πει και με επιχειρήματα, αν φυσικά διαφωνείς. το επιχείρημά σου είναι ότι δεν έχω καβαλήσει... δηλαδή πότε είπα εγώ κάτι για την οδήγηση, για τις βλάβες, για τη θέση, για τα φρένα, για τις αναρτήσεις, κλπ. κλπ.; δείξε μου που ακριβώς είδες δική μου "hands on" άποψη σε οποιοδήποτε από τα δύο μηχανάκια. επειδή ακριβώς δεν είδες, η κουβέντα περιστράφηκε αλλού. δεν είναι το ζητούμενο του thread η τεχνική σύγκριση των 2 μηχανών, ή η σύγκριση των επιδόσεών τους. τα μηχανάκια τα ξέρουμε όλοι κι ας μην τα έχουμε καβαλήσει. το ζητούμενο είναι να πει κάποιος που τα έχει, αν έχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα ή παράπονο, αν υστερεί σε κάποιον τομέα, το ποιό είναι το σχετικά πιο άνετο για μεγάλες αποστάσεις και όχι αν ρίχνει 3 κολώνες το ένα στο άλλο.

    Τό μηχανάκι σου δέν κατάλαβα ποιό είναι ,άν δέ σέ ένοχλεί γράψτο μας
    CBR954RR'03

  6. #216
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    δεν είναι εκεί το θέμα μας. ξέρω τι είναι το χαγιαμπούσα και για ποιόν είναι, αλλά ξέρω και ποιός το αγοράζει συνήθως. όλα αυτά τα είπα χιουμοριστικά βέβαια, ανέφερα τη λέξη «χιούμορ» 3 φορές αν δεν κάνω λάθος, ξεκαθάρισα ότι δεν έχω οδηγική εμπειρία από το συγκεκριμένο και δεν κρίνω το μηχανάκι αλλά τον υποψήφιο αγοραστή του, που «ξέρει τι θέλει» από μια μηχανή, έβαλα emoticons για να δείξω που κάνω πλάκα, αντέκρουσα τη δική σου ρήση ότι «το ΧΧ είναι για κυρίες» (και παρ'όλα αυτά εγώ εκτροχιάζω την κουβέντα και μιλάω για αναβάτες και όχι για μηχανές, ενώ εσύ βράχος) και μετά από όλα αυτά, δεν σε κατάλαβα κιόλας. εσύ τι λες, κατάλαβα ή όχι; ή μάλλον ποιός καταλαβε και τι και ποιός όχι; το αφήνω στους υπόλοιπους να κρίνουν, αφού τέρμα η πλάκα.



    το είπα πριν, θα πάρεις το μηχανάκι που θα σου καβλώσει. αν δεν πάρεις μηχανή που σε καβλώνει, μην παίρνεις μηχανή. ή πάρ'την για «να κάνεις χρήση» και όχι για να ζήσεις μαζί της. δεν είπα ότι δεν πρόκειται ποτέ να πάρω busa επειδή δεν είναι καλό μηχανάκι, ούτε ότι απαγορεύεται η αγορά του από έλληνες. αυτά που είπα ήταν συγκεκεριμένα και δεν έχουν να κάνουν τόσο με τη μηχανή, αλλά με τους λόγους για τους οποίους την αγοράζει κάποιος. δηλαδή εδώ πηγαίνανε και παίρνανε Vmax.. γιατί; εγώ γουστάρω να στρίβω και να φρενάρω, ο άλλος γουστάρει να λιώνει το πίσω λάστιχο κάθε βδομάδα. δύο διαφορετικοί κόσμοι, όμως δεν μπορείς να το συγκρίνεις με ένα CBR.



    ..η οποία μετά από 1 χρόνο, είναι «άχρωμο, άοσμο». ωραία πληροφορία για τον υποψήφιο αγοραστή. να πάει δηλαδή στο μαγαζί και να πει στον μαγαζάτορα «φέρε το ΧΧ, αλλά βάλτου πάνω κανα κοκκινοκίτρινο tribal γιατί είναι μονότονο και ρίξτου και ένα μπουκαλάκι str8 γύρω γύρω να μοσχοβολήσει».

    και το άλλο ότι καίει ανορθωτή. τους ανορθωτές τους θεωρώ αναλώσιμο, όλα τα μηχανάκια τους καίνε μια φορά στη ζωή τους και το πότε και το γιατί εξαρτάται από πολλούς παράγοντες. παίζει να υπάρχει και ελαττωματικό εξάρτημα, αλλά κάτι τέτοιο δεν είναι ούτε κριτήριο για επιλογή μιας μηχανής, ούτε ένδειξη ότι παρουσιάζει συχνές και απρόβλεπτες βλάβες.



    σε προκάλεσα να διαφωνήσεις σε κάτι συγκεκριμένο σε αυτά που έχω πει και με επιχειρήματα, αν φυσικά διαφωνείς. το επιχείρημά σου είναι ότι δεν έχω καβαλήσει... δηλαδή πότε είπα εγώ κάτι για την οδήγηση, για τις βλάβες, για τη θέση, για τα φρένα, για τις αναρτήσεις, κλπ. κλπ.; δείξε μου που ακριβώς είδες δική μου "hands on" άποψη σε οποιοδήποτε από τα δύο μηχανάκια. επειδή ακριβώς δεν είδες, η κουβέντα περιστράφηκε αλλού. δεν είναι το ζητούμενο του thread η τεχνική σύγκριση των 2 μηχανών, ή η σύγκριση των επιδόσεών τους. τα μηχανάκια τα ξέρουμε όλοι κι ας μην τα έχουμε καβαλήσει. το ζητούμενο είναι να πει κάποιος που τα έχει, αν έχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα ή παράπονο, αν υστερεί σε κάποιον τομέα, το ποιό είναι το σχετικά πιο άνετο για μεγάλες αποστάσεις και όχι αν ρίχνει 3 κολώνες το ένα στο άλλο.

    CBR954RR'03

    ΑΠΟΡΩ ΔΙΟΤΙ ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΝΙΖΕΙΣ.................ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ




    Ένώ έγώ πού άπευθύνομαι στό φίλο μας,πού μόνο μέ χιούμορ γράφει
    λέω σοβαρά ότι τό ΧΧ είναι γιά κυρίες.
    Πολύ εύχαρίστως νά πώ τή γνώμη μου σέ κάποιον πού ψάχνει ένα μηχανάκι
    16 έτών πλέον άν θά έρωτηθώ σοβαρά.
    Βέβαια παρέβλεψες ότι έγραψα ότι έχει καταπληκτικά φρένα καί πώς τό
    χαρακτήρισα σούπερ γιά τόν μέτριο,μέσο όδηγό...!!
    Άν θές νά είσαι άντικειμενικός θά τά βλέπεις ΟΛΑ..!!
    Όχι όποια βολεύουν στό νά στηρίξεις τήν άποψη σου.
    Νομίζω ότι έδώ μέσα γράφαμε χαλαρά ,άλλά γιά ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ,όχι
    γιά τό ποιοί θά μπορούσαν νά είναι αύτοί πού τά όδηγούν,
    ούτε καί νά κάνουμε ψυχανάλυση στούς άναβάτες διότι όπως είπες
    ΑΒΥΣΣΟΣ ή ψυχούλα τού καθενός..!!
    ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΟ,δές τό πιό έλαφρά τό θέμα,δέν είναι αύτός ό σκοπός
    τής κουβέντας πού άνοιξε ό φίλος.
    Τό νά άρχίσουμε δηλαδή έμείς έδώ νά κάνουμε τά κοκκόρια.................
    Είναι ,μέσα άπό τό χιούμορ νά βγάλουμε καί 2-3 χρήσιμα συμπεράσματα
    γιά κάποια μηχανάκια πού τρέχουν στήν άγορά άπό προσωπικές έμπειρίες,
    ή καί άπό αύτά πού ξέρουμε ή έχουμε διαβάσει.
    Άν δέν είναι αύτοσαρκασμός τό ότι τό ΧΧ είναι γιά γκόμενες,μετά άπό ένα κάρρο
    λεφτά καί ένός χρόνου χρήση τότε τί είναι..??
    ΣΤΡΑΒΑ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΠΡΑΜΜΑ..............
    Προτείνω νά τό πάρεις άλλιώς,δέν έχω διάθεση άντιπαράθεσης,άς συνεχίσουμε
    τόν ίδιόρυθμο τρόπο πού μάς δείχνει ό φίλος μας τού νά λέμε τήν άποψη μας
    γιά τά μηχανάκια..........

  7. #217
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    εγω θα στο ξαναπω οπωσ και στην αρχη του θεματος
    παρε ενα fjr να ησυχασεισ
    οχι τιποτα αλλο θα αρχισουν και τα μαλλιοτραβηγματα εδωμεσα σε λιγο για το ποιο ειναι καλυτερο (busa vs xx) και αντε βγαλε ακρη
    ημαστε παντως, μην μασ θιξουν την μηχανη μασ χαχαχαχα
    οχι μα εγω μιλαω σοβαρα φιλε, μα οχι εγω μιλαω πιο σοβαρα, μα δεν ειδες οτι εγω κανω πλακα, μα εγω κανω πιο πολυ πλακα εβαλα και emoticons, και ετσι και αλλιωσ και αλλιωτικα χαχαχαχαχα

  8. #218
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    τό ΧΧ είναι γιά γκόμενες,
    Και ότι είναι κάτω από 100 ίππους είναι για παιδάκια ε ;
    Give me fuel, Give me fire

  9. #219


    ke vevea krinoume anavates ke ama exis hayabusa ke ise ke pana8inaikos ise mia apotixia tis fisis....
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  10. #220
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    οχι μα εγω μιλαω σοβαρα φιλε, μα οχι εγω μιλαω πιο σοβαρα, μα δεν ειδες οτι εγω κανω πλακα, μα εγω κανω πιο πολυ πλακα εβαλα και emoticons, και ετσι και αλλιωσ και αλλιωτικα χαχαχαχαχα
    μα από τη μια μου λέει ότι το ένα είναι σούπερ για τον μέτριο οδηγό, με καταπληκτικά φρένα, ενώ είναι άχρωμο, άοσμο και για γκόμενες ενώ το άλλο είναι μπρουτάλ για αυτόν που θέλει να διακτινιστεί στο μέτσοβο για κοκορέτσια και ...αυτά. άποψη μηχανόβιου λέμε. και έρχεται και ο άλλος και μου λέει πρόσεχε μη λες για αναβάτες γιατί τους προσβάλλεις επειδή είπα ότι το μπούσα είναι για τον ευθειάκια. το οποίο ναι μεν είναι αστείο, αλλά στην ελλάδα είναι πραγματικότητα, όπως και τα κοκορέτσια του μετσόβου.

    οπότε τώρα όποιος είναι σε δίλημμα, πρέπει να διαλέξει μεταξύ γκόμενας και κοκορετσιού.

    και μετά φταίω εγώ ρε; λίγο ακόμα και θα μας έλεγε ότι το μπούσα είναι ΑΕΚ. πρέπει να εξηγώ κιόλας που κάνω χιούμορ, κατάλαβες ρε πούστη μου;

  11. #221
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Και ότι είναι κάτω από 100 ίππους είναι για παιδάκια ε ;



    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ.....??




    Παρακαλώ..........

  12. #222
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chr1s_86 Προβολή μηνύματος
    Και ότι είναι κάτω από 100 ίππους είναι για παιδάκια ε ;
    αριθμος κυλινδρων?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #223
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    μα από τη μια μου λέει ότι το ένα είναι σούπερ για τον μέτριο οδηγό, με καταπληκτικά φρένα, ενώ είναι άχρωμο, άοσμο και για γκόμενες ενώ το άλλο είναι μπρουτάλ για αυτόν που θέλει να διακτινιστεί στο μέτσοβο για κοκορέτσια και ...αυτά. άποψη μηχανόβιου λέμε. και έρχεται και ο άλλος και μου λέει πρόσεχε μη λες για αναβάτες γιατί τους προσβάλλεις επειδή είπα ότι το μπούσα είναι για τον ευθειάκια. το οποίο ναι μεν είναι αστείο, αλλά στην ελλάδα είναι πραγματικότητα, όπως και τα κοκορέτσια του μετσόβου.

    οπότε τώρα όποιος είναι σε δίλημμα, πρέπει να διαλέξει μεταξύ γκόμενας και κοκορετσιού.

    και μετά φταίω εγώ ρε; λίγο ακόμα και θα μας έλεγε ότι το μπούσα είναι ΑΕΚ. πρέπει να εξηγώ κιόλας που κάνω χιούμορ, κατάλαβες ρε πούστη μου;
    Χιουμορ το λες εσυ αυτο?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #224
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Χιουμορ το λες εσυ αυτο?

    ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...........




  15. #225
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...........
    Χιουμορ κανω...εξ'αλλου παρακατω εχει στροφιλικι
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF