Σελίδα 8 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 290

Θέμα: honda cbr 1100 blackbird VS suzuki gsxr 1300 to gnosto busa

  1. #106
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Άμα ήθελες βέσπα, ένα πμ δρόμο είσαι.
    όταν έρθει η ώρα θα σου πω....

    ευχαριστώ πάντως...

  2. #107
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    φοβερό δίλημμα ρε μάγκες, εδώ και πολλές μέρες που μπήκε το θέμα με έχει αναστατώσει, το σκέφτομαι συνέχεια. δεν μπορώ να κοιμηθώ.. κλείνω τα μάτια μου ψιθυρίζοντας «μπλάκμπεεεεεε.....ρντ» και ξυπνάω ιδρωμένος φωνάζοντας «χαϊΑΜΠΟΥΣΑΑΑΑ»

    ρε γαμώτο εγώ τι θα έπαιρνα, κουράδα ή χεστρ..εεεεε χαιαμπούσα ή μπλάκμπέρντ;;;

    http://www.youtube.com/watch?v=elCIgXha-Fw

  3. #108
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    φοβερό δίλημμα ρε μάγκες, εδώ και πολλές μέρες που μπήκε το θέμα με έχει αναστατώσει, το σκέφτομαι συνέχεια. δεν μπορώ να κοιμηθώ.. κλείνω τα μάτια μου ψιθυρίζοντας «μπλάκμπεεεεεε.....ρντ» και ξυπνάω ιδρωμένος φωνάζοντας «χαϊΑΜΠΟΥΣΑΑΑΑ»

    ρε γαμώτο εγώ τι θα έπαιρνα, κουράδα ή χεστρ..εεεεε χαιαμπούσα ή μπλάκμπέρντ;;;

    http://www.youtube.com/watch?v=elCIgXha-Fw


    kita na se voi8iso
    to hayabusa to kseri ke o koutsos marios to vlepis se kafeteries ke sini8os vlepis kati mpouxeses pou erxonte me busa ntimeni kakogousta ke laika pou fenonte les ke molis i mama ton taise kioftedes... parkari to vitio ke perpatai san xesmenos giati malon epese se kamia lakouva ke tou anikse kata la8os to gkazi ke i apotomi ekinisi tou eftase to skato sto mpatzaki apo tin tromara.aftos lipon o mpouxezol tipos pire to hayabusa ke as min kseri na odigai epidi ine oxima status.tora afto ti simeni oti ama pernis busa telika ise mpouxezol? ti status ine afto? epidiksi ploutou den ine kseris oti oloi i elines xrostane dania ke se merikous tous ta exoun pari piso i trapezes ke an ine tixeros exi prolavi ke exi apaftosi tin soula tin komotria pou katevike apo ta gkravara mosxovromai katsikila ke ksinomizi8ra ala gia na apafto8i 8eli ton analogo vlaxo mpouxesa me hayabusa.o opios fortoni tin soula ke tin pai stipi ke tis dixni video ti kani i mixani tou me alous odigous tzimania ke poso grigora trexi ke mouskevi kilota i soula apo tin epidiksi ke na min sas kavloso alo.....
    iparxoun ke kati kontrakides me busa ftiagmena ala afti ine apo alo parami8i ke sixnazoun alou ke ine gnosti ke daxtilodixtoumenoi oude mia sxsi me ton gnosto mpouxesa me to tzinaki se skouro mple me to karo poukamisaki ke to skarpini ...

    me ola afta ta dedomena otan vlepis mpousa 8es na paris enan gkasma ke na to kanis sourotiri gia makaronia


    meta ine ke to cbr agnosto kamia sxesi me mpouxesa an ekseresoume ton tay to moto
    efkolo mixanaki odigika ipakouo me mia mikri anava8misi sta frena mia psili zelatina sxares givi ke valitses ise etimos ke gia na min exis to anxos pas sx electronics ke alazis anor8oti me kana 100euro ke isixazis episis sxediastika ine pio omorfo apo tin mpetoniera busa ke pio steno poli simantiko afto an 8es na to pas mesa stin poli episis ena alo pou exoun ta busa sigoura ine oti kegonte ta mpoutia sou an pigenis siga mesa stin kinisi kalokeri gia to cbr den to anefere kanis
    opote epiidi i honda exi tmima research ke ine i moni pou exi kati tetio asxolite me megali leptomeria se oti afora tin ekseliksi tin xristikotita tin anesi ke genika ola afta pou aforoun tin piotita pou eksipereti ton an8ropo
    opote an ekseresis tin vlakia tou elina pou den exi lefta na klasi ke xreonete na pari mia malakia pou exi apoktisi fimi stis kafeteries ke stous mavrous tis amerikis pou 8es 5 tetious amerikanous gia na ftiaksis enan an8ropino egkefalo epireasmeni lipon apo tin aperanti vlaxosini ke anegkefalitida pane ke agorazoun ena mixanaki pou ine ftiagmeno gia megales apostasis ke pigenoun stin kafeteria ta savatokiriaka ke pou eno ine gia taksidia den to fortonoun min tou xalasoun tin omorfia tou
    meta apo ola afta lipon apofasizis na paris kati pou na min exi sxesi me ola afta ke pernis cbr opos sou ipa ke kanis tin doulia sou
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CBR900RR 98-99
    Εγγραφή
    14/08/2011
    Μηνύματα
    152
    Φιλε μου εγω στο ειπα cbr θα παρεις τελικα και θα εισαι υπερικανοπιοιμενος για την δουλεια που το θες!
    Υ.Γ.1)Βαλτο και καμια φωτογραφια να το χαζεψουμαι και εμεις!
    Υ.Γ.2)Πες μου τη αναβαθμιση εκανες στα φρενα να την κανω στο 900 μπας και σταματισω τα πατερημων που τυχαια μου βγαινουν παντα 3!
    Υ.Γ.3)

  5. #110
    ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.................


    BLACKBIRD............Μόλις έφτασε άπό τό κοντινό 1996.
    Μόνο 17 έτών....!!
    Τό όποίο σταμάτησε νά παράγεται έδώ καί 5 χρόνια...!!


    ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..............άλλά έως ένα σημείο...!!


    idie..............νοιώσε το,τό Χάγια δέν έγινε γιά νά φορτώνεται βαλίτσες.
    Ή Σουζούκι τό έβγαλε γιά νά κατακτήσει τήν κορυφή,στήν όποία καί είναι
    άπό το 1999 μέ τό παλιό καί συνεχίζει νά κάθεται μέ τό νέο Χάγια άπό τό 2008..!!
    Τό μόνο πού δέν είχαν στό μυαλό τους οί Τζάπς όταν τό έφτιαχναν ήταν τό πώς
    θά τό φορτώσουν μέ μπαγκαζιέρες νά πηγαίνει ταξιδάκια......
    Ούτε βέβαια τό έβγαλαν γιά τούς τύπους πού περιγράφεις τής καφετέριας....
    Όμως έπειδή ή άνθρώπινη φύση βλέπει πάντα πρός τό
    CITIUS...........ALTIUS............FORTIUS, άλλιώς δέ θά είχε φτάσει έδώ καί ή
    άνθρωπότητα θά είμασταν πιθανώς στά δέντρα άκόμα μέ άλλη φιλοσοφία,
    ΓΙΑΥΤΟ..........
    μήν είσαι τόσο αύστηρός μέ όλους αύτούς τούς μπουχέσες πού περιγράφεις,
    οί όποίοι ζούν τό όνειρο έξ αίτίας τού Χαγιαμπούζα.
    Έξάλλου ή ζωή είναι μιά παραμύθα,άλλος τή ζεί μέ Χάγια ,άλλος μέ πρέζα καί πάει λέγοντας.
    Μήπως όλοι όσοι έχουνε παπάρι νομίζεις ότι γαμάνε..??
    Ένα είναι σίγουρο,ότι τό Χάγια στά χέρια ένός άσχετου τόν καθιστά μελλοθάνατο.
    Τό ίδιο καί τό blackbird,μέ άρκετά έλαφρυντικά.
    ΔΕΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΝΤΑΙ.............άμφότερα γιά άσχετους,μέτριους,άμπαλους,άγάμητους
    καί γενικά όσους στερούνται τό Α.
    Καί άμα θές ταξιδάκια κ.λ.π......πάρε κανένα πιό άνθρώπινο μηχανάκι ,μή σέ κατεβάσει
    ή συνοδηγός..!!

  6. #111
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.................


    BLACKBIRD............Μόλις έφτασε άπό τό κοντινό 1996.
    Μόνο 17 έτών....!!
    Τό όποίο σταμάτησε νά παράγεται έδώ καί 5 χρόνια...!!


    ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..............άλλά έως ένα σημείο...!!


    idie..............νοιώσε το,τό Χάγια δέν έγινε γιά νά φορτώνεται βαλίτσες.
    Ή Σουζούκι τό έβγαλε γιά νά κατακτήσει τήν κορυφή,στήν όποία καί είναι
    άπό το 1999 μέ τό παλιό καί συνεχίζει νά κάθεται μέ τό νέο Χάγια άπό τό 2008..!!
    Τό μόνο πού δέν είχαν στό μυαλό τους οί Τζάπς όταν τό έφτιαχναν ήταν τό πώς
    θά τό φορτώσουν μέ μπαγκαζιέρες νά πηγαίνει ταξιδάκια......
    Ούτε βέβαια τό έβγαλαν γιά τούς τύπους πού περιγράφεις τής καφετέριας....
    Όμως έπειδή ή άνθρώπινη φύση βλέπει πάντα πρός τό
    CITIUS...........ALTIUS............FORTIUS, άλλιώς δέ θά είχε φτάσει έδώ καί ή
    άνθρωπότητα θά είμασταν πιθανώς στά δέντρα άκόμα μέ άλλη φιλοσοφία,
    ΓΙΑΥΤΟ..........
    μήν είσαι τόσο αύστηρός μέ όλους αύτούς τούς μπουχέσες πού περιγράφεις,
    οί όποίοι ζούν τό όνειρο έξ αίτίας τού Χαγιαμπούζα.
    Έξάλλου ή ζωή είναι μιά παραμύθα,άλλος τή ζεί μέ Χάγια ,άλλος μέ πρέζα καί πάει λέγοντας.
    Μήπως όλοι όσοι έχουνε παπάρι νομίζεις ότι γαμάνε..??
    Ένα είναι σίγουρο,ότι τό Χάγια στά χέρια ένός άσχετου τόν καθιστά μελλοθάνατο.
    Τό ίδιο καί τό blackbird,μέ άρκετά έλαφρυντικά.
    ΔΕΝ ΕΝΔΕΙΚΝΥΝΤΑΙ.............άμφότερα γιά άσχετους,μέτριους,άμπαλους,άγάμητους
    καί γενικά όσους στερούνται τό Α.
    Καί άμα θές ταξιδάκια κ.λ.π......πάρε κανένα πιό άνθρώπινο μηχανάκι ,μή σέ κατεβάσει
    ή συνοδηγός..!!
    korifi se pion tomena? 8es na sou dikso mixanakia pou to afinoun piso kolones ke entaksi to diko mou ine piragmeno asto milame gia paragogis..
    meta apo 8ema odigisis se pia korifi ine afou den odigiete... apo 8ema omorfias? san koyrada me rodes se pio tomea ine stin korifi afti i malakia?

    gia fotise mas mpori kati na mas diafevgi
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  7. #112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CBR900RR 98-99 Προβολή μηνύματος
    Φιλε μου εγω στο ειπα cbr θα παρεις τελικα και θα εισαι υπερικανοπιοιμενος για την δουλεια που το θες!
    Υ.Γ.1)Βαλτο και καμια φωτογραφια να το χαζεψουμαι και εμεις!
    Υ.Γ.2)Πες μου τη αναβαθμιση εκανες στα φρενα να την κανω στο 900 μπας και σταματισω τα πατερημων που τυχαια μου βγαινουν παντα 3!
    Υ.Γ.3)
    esi gia arxi vale solinakia ipsilis vres mia trompa frenou apo gsxr 07 ke meta ke forati ke takaki ebc i, premier metalikou stixiou ke ama exis pio pola fragka diskous alagi ebc pali brebo an to fisas ke lipa an ke me ta ipolipa xoris tous diskous 8a vris akri tora ama petages ke tis dagkanes pou ine me glistres..ke evazes tipota brebo pali kalo 8a ito ala leme sto ebay petixenis trompa me 100 euro isos ke ala tosa ta solinakia apo edo ke ligo parapano an katevazes dio solinakia apo tin trompa anti na diakladosis apo dagkana se dagkana afta gia arxi
    Τελευταία τροποποίηση από ego_o_idios; 07/05/2012 στις 23:29.
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  8. #113
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.................


    BLACKBIRD............Μόλις έφτασε άπό τό κοντινό 1996.
    Μόνο 17 έτών....!!
    Τό όποίο σταμάτησε νά παράγεται έδώ καί 5 χρόνια...!!
    Οτι το μοντέλο είναι 15-16 ετών και ακόμη αναφέρεται σε πολλά φόρουμ... μάλλον λέει κάτι..
    Ότι πουλούσε για 12 χρόνια σερί χωρίς κάποιο facelift.. μάλλον δείχνει την επιτυχία του και απο αισθητικής πλευράς.
    Το χάγια δημιουργήθηκε να "κατατροπώσει" το blackbird... και η κουτσή Μαρία το ξέρει πως αν δεν υπήρχε το ΧΧ, δεν θα έβγαινε το χάγια...
    Το οτι είναι γρηγορότερο κατα 30 χλμ. παραπάνω (WOW!!!) προσθέτοντας 200 κυβικά και 20-30 ίππους για να το καταφέρει... μάλλον δεν τιμά ιδιαίτερα την Suzuki.. ας έκανε το ίδιο με 1137 κυβικά..

    ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΔΑ ΝΑ "ΦΑΝΕΙ"..............άλλά έως ένα σημείο...!!
    Τελευταία τροποποίηση από menos; 07/05/2012 στις 22:12.

  9. #114
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menos Προβολή μηνύματος
    Οτι το μοντέλο είναι 15-16 ετών και ακόμη αναφέρεται σε πολλά φόρουμ... μάλλον λέει κάτι..
    Ότι πουλούσε για 12 χρόνια σερί χωρίς κάποιο facelift.. μάλλον δείχνει την επιτυχία του και απο αισθητικής πλευράς.
    Το χάγια δημιουργήθηκε να "κατατροπώσει" το blackbird... και η κουτσή Μαρία το ξέρει πως αν δεν υπήρχε το ΧΧ, δεν θα έβγαινε το χάγια...
    Το οτι είναι γρηγορότερο κατα 30 χλμ. παραπάνω (WOW!!!) προσθέτοντας 200 κυβικά και 20-30 ίππους για να το καταφέρει... μάλλον δεν τιμά ιδιαίτερα την Suzuki.. ας έκανε το ίδιο με 1137 κυβικά..

    ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΔΑ ΝΑ "ΦΑΝΕΙ"..............άλλά έως ένα σημείο...!!

    ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΥΠΕΡΟΠΛΟ............


    Γιά νά χτυπήσει κάποιο blackbird.
    Άπό τό 1980 πού θυμάμαι καί είχα τό 1100 gsx-e,
    γκρί μέ κόκκινα γράμματα στό τεπόζιτο γιά τούς παλιούς,
    μέ τό μοτέρ πού φορούσε καί τό κατάνα,
    ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ότι τό μυαλό τής Σουζούκι ήταν στό νά
    άνταγωνιστεί κάποιο,άλλά στό νάναι στήν κορυφή.
    Άν ύπήρχαν άντίπαλοι έννοείται ότι φρόντιζαν νά είναι
    πάντα ύπεράνω.
    ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
    ΣΟΥΖΟΥΚΙ έναντίον ΚΑΒΑΣΑΚΙ,όπως καί σήμερα
    Χάγια ένaντίον zzr.
    Ή Χόντα γιά άλλο πράμμα φημιζόταν άνέκαθεν,όπως καί
    ή Γιαμάχα...!!
    Ή φιλοσοφία τής Χόντα ήταν διαφορετική,παρά τίς πρωτιές της
    στούς άγώνες.
    Τώρα άν έσύ θεωρείς ότι ή Χόντα έμεινε τόσα χρόνια μέ αύτό τό μηχανάκι
    γιά ναυαρχίδα έπειδή ήταν τόσο τέλειο πού δέ χρειαζόταν άνανέωση,
    τότε τί νά πούνε τό παλιό Χάγια καί ZZR...??
    Έγώ πιστεύω ότι έμεινε διότι δέν θέλησε νά μπεί στόν άνταγωνισμό
    σέ ένα πεδίο πού θά τό είχε χαμένο.
    Όπως τήν πάτησε ή ίστορική Καβασάκι μέ τό ZZR...!!!
    Γιά κάθε 10 χάγια πουλήθηκε άραγε μισό zzr...??

  10. #115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CBR900RR 98-99
    Εγγραφή
    14/08/2011
    Μηνύματα
    152
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ego_o_idios Προβολή μηνύματος
    esi gia arxi vale solinakia ipsilis vres mia trompa frenou apo gsxr 07 ke meta ke forati ke takaki ebc i, premier metalikou stixiou ke ama exis pio pola fragka diskous alagi ebc pali brebo an to fisas ke lipa an ke me ta ipolipa xoris tous diskous 8a vris akri tora ama petages ke tis dagkanes pou ine me glistres..ke evazes tipota brebo pali kalo 8a ito ala leme sto ebay petixenis trompa me 100 euro isos ke ala tosa ta solinakia apo edo ke ligo parapano an katevazes dio solinakia apo tin trompa anti na diakladosis apo dagkana se dagkana afta gia arxi
    Φιλε μου ειληκρινα πλακα εκανα γιατι σε παω και με κανεις και γελαω με τον γραπτο σου λογο!
    Ευχαριστω που εκατσες και μου εγραψες το τι να κανω στα φρενα μου αλλα δεν εχω καποιο παραπανο γιατι απλα δεν σταματαω ποτε οριακα!
    Το μονο πραγμα που με ενδιαφερη οταν φρεναρω ειναι η αισθηση της αναρτησης μπροστα και η αισθηση στην μανετα του φρενου για αυτο τον λογο εχω βαλει ηδη σωλινακια υψηλης 2 απο πανω οπως λες braking δισκοπλακες ξερω δεν ειναι τπτ τρομερες αλλα συγουρα καλητερες απο της μαμα και motul 5,1 υγρα φρενων και ειμαι σχεδον απολυτα ικανοποιοιμενος!
    Σου ειπα πιο πανω οτι υπαρχουν κατι milf που διατηρουντε σε αψογη κατασταση!

  11. #116
    The Kawasaki Ninja ZX-11 (or ZZ-R1100) was produced from 1990–2001.
    With a record top speed of 169–175 mph (272–282 km/h) the ZX-11 was the fastest production motorcycle for six years, from its introduction in 1990 through 1995, until it was surpassed by the 1996 Honda CBR1100XX.

    :a13: :a13: :a13: :a13: :a13:

    για να μην λέμε ότι θέμε.... (ποιος έβγαλε τι για να περάσει ποιον κλπ κλπ)
    Τελευταία τροποποίηση από spyrakos35; 08/05/2012 στις 07:48.

  12. #117
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από menos Προβολή μηνύματος
    Οτι το μοντέλο είναι 15-16 ετών και ακόμη αναφέρεται σε πολλά φόρουμ... μάλλον λέει κάτι..
    Ότι πουλούσε για 12 χρόνια σερί χωρίς κάποιο facelift.. μάλλον δείχνει την επιτυχία του και απο αισθητικής πλευράς.
    Το χάγια δημιουργήθηκε να "κατατροπώσει" το blackbird... και η κουτσή Μαρία το ξέρει πως αν δεν υπήρχε το ΧΧ, δεν θα έβγαινε το χάγια...
    Το οτι είναι γρηγορότερο κατα 30 χλμ. παραπάνω (WOW!!!) προσθέτοντας 200 κυβικά και 20-30 ίππους για να το καταφέρει... μάλλον δεν τιμά ιδιαίτερα την Suzuki.. ας έκανε το ίδιο με 1137 κυβικά..

    ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΔΑ ΝΑ "ΦΑΝΕΙ"..............άλλά έως ένα σημείο...!!
    Προτεινω ενα καινουργιο συστημα χρονολογησης στα μοτοσυκλετιστικα χρονικα.
    B.B. (Before Blackbird) και A.B. (Anno Blackbird).
    Πριν ηταν το Χαος και μετα η Μιμηση.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Προτεινω ενα καινουργιο συστημα χρονολογησης στα μοτοσυκλετιστικα χρονικα.
    B.B. (Before Blackbird) και A.B. (Anno Blackbird).
    Πριν ηταν το Χαος και μετα η Μιμηση.
    Ενα δικιο ο Δρ. Μπιγκουλας εδω το'χει... Εγω εχω ενα Gen II Ha/sa και οταν δω να ερχεται cbr XX κατεβαινω, γονατιζζω με σεβασμο και μετα ξανακaθομαι συγκινημενος....

    (πλεον και τα δυο εχουν ελεεινες τιμες για μεταχειρισμενα και ειναι φανταστικη αγορα)


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  14. #119
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shaolin Monk Προβολή μηνύματος
    Ενα δικιο ο Δρ. Μπιγκουλας εδω το'χει... Εγω εχω ενα Gen II Ha/sa και οταν δω να ερχεται cbr XX κατεβαινω, γονατιζζω με σεβασμο και μετα ξανακaθομαι συγκινημενος....

    (πλεον και τα δυο εχουν ελεεινες τιμες για μεταχειρισμενα και ειναι φανταστικη αγορα)
    Διαβαζω την υπογραφη σου και συνειδητοποιω γιατι φοβομαστε το ΧΧ.
    Γιατι δεν το καταλαβαινουμε.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  15. #120
    ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΧΡΗΣΙΜΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.............



    Μεταξύ σοβαρού καί άστείου.
    Τώρα βέβαια δέ θά κάτσω νά άναλύσω τί σημαίνει ΚΟΡΥΦΗ,
    καί πώς κατακτιέται.
    Πάντως όχι μέ τό νά βρεθεί κάποιος κάγκουρας πού θά περάσει
    ένα χάγια μία κολώνα...!!
    Έχοντας περάσει άπό τά χεράκια μου ΠΟΛΛΑ μηχανάκια 2 κατάφερα
    νά κρατήσω .......
    4 χρόνια ZZR-1100 γιά τό τρελλό του γκάζι,όποιος τό είχε ξέρει,
    τό νά σέ στέλνει ένώ είσαι μέ 170-180 τρελλό ξέσπασμα
    καί τό Χαγιαμπούζα όπου άνοίγοντας τό γκάζι νοιώθεις τόν κώλο σου
    νά φεύγει καί νά κολλάει στό μονόσελλο,όταν δέ κοιτάξεις τό κοντέρ
    νομίζοντας ότι είσαι μέ 180-200 θά δείς ότι πέρασες τά 250.
    καί έκεί πού λές έχω 250 άν γυρίσεις τό γκάζι τέρμα μέ 5η 6η
    θά νομίζεις ότι ήσουν σταματημένος πρίν .....!!!
    Αύτή τήν αίσθηση όταν θά σάς τήν προσφέρει άλλο μηχανάκι
    μέ 12000 εύρώ............
    ΠΑΡΤΕ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, νά τό άγοράσω.
    Δέν πάω τά χιλιάρια μέ τά λίγα κιλά,τίς άτέλειωτες σούζες,πού δέν
    μπορούν νά δώσουν τήν ίσχύ εύκολα στόν τροχό,πού κουνάνε στά πολλά
    λόγω κοντού μεταξονίου,φτερό στόν άνεμο ,
    πού έχουν 350 κυβικά λιγότερα καί παίρνεις τά μοτέρ πολύ πιό εύκολα στό χέρι,
    πού είναι μηχανάκια πίστας,γιά άνθρώπους μέχρι 1,75 καί 70-75 κιλά, κ.λ.π.....
    Μόνο τό ZZR τό καινούργιο μέ τά χίλια κόλπα στά ήλεκτρονικά λόγω έξέλιξης
    μπορεί νά σταθεί δίπλα του...!!!
    ΟΣΟΙ ΤΟ ΛΟΙΔΟΡΕΙΤΕ............
    είτε έχετε άπωθημένο έπειδή δέν τό πήρατε,ή δέν είχατε ποτέ έπαφή μαζί του,
    ούτε κάν μιά βόλτα.
    Όταν έδωσα τό ΧΧ τό 2004 γιά νά τό πάρω έπειδή έβρισκα τό Χόντα πολύ σίκ
    γιά τά γούστα μου,χώρια τήν ίστορία μέ τό προηγούμενο μιά καί ήταν τό δεύτερο
    ΧΧ όλοκαίνουργιο μαύρο τού 2003 μέ ψεκασμό,
    ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΚΡΑΖΑΝ πού θάπαιρνα τό χάρο ,τή γουρούνα,τή μαούνα κ.λ.π....
    Όταν όμως γιά πρώτη φορά πέρασα τά 200 καί άρχισε νά διαβάζει τό δρόμο
    σά νάμαι σέ μαγικό χαλί,τότε .
    Καί αύτό έξ αίτίας αύτού πού όλοι κράζετε, ΤΗΣ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΤΟΥ....!!
    Ή Σουζούκι κοίταξε νά φτιάξει ένα μηχανάκι πού θά κολλούσε στό δρόμο
    μέ 300 καί όχι όμορφιές...!!
    Άν κάποτε κάποιος τά πετύχει καί τά δύο καί μπορώ άκόμα νά άνεβαίνω
    έδώ είμαστε.........
    Νομίζω ότι άν ύπάρχει κανείς πού μετά τό Χαγιαμπούζα θέλησε νά άλλάξει
    μηχανάκι θά ήταν 100% γιά άλλους λόγους καί όχι έπειδή δέν τόν γέμιζε
    τό μηχανάκι....!!!
    ΤΕΛΟΣ.......

Σελίδα 8 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF