Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ?????!!!!!

  1. #1

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ?????!!!!!

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Σ΄ΟΛΟΥΣ..ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΦΡΙΚΑ ΤΟΥ 97,ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΒΟΛΤΕΣ,ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ,ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ. ΟΜΩΣ''ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕ ΠΟΝΟ'' ΕΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ(ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ)ΜΟΥ ΘΥΜΩΝΕ,ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕ Η ΜΙΖΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΝΕ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.(ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΓΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΤΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ)

    ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ

    ΑΛΛΑΓΗ ΛΟΙΠΟΝ ΖΙΓΚΛΕΡ,ΒΕΛΟΝΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ(ΕΣΚΑΓΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΥΡΙΖΕ ΠΑΛΙ Η ΜΙΖΑ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ''ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ).ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΝΑ ΣΤΑΖΕΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.

    ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ.ΑΝΤΛΙΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ.

    ΑΛΛΑΓΗ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΤΛΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ''ΑΝΟΙΓΜΑ''ΤΟΥ ΓΚΑΖΙΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΝΕΜΕΑ, ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΠΡΙΝ 15 ΧΡΟΝΙΑ.

    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΤΣΙΚ ΠΕΦΤΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ..

    ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?????
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!

    Υ.Γ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΝΟΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Η ΠΡΟΛΗΨΗ...

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sernodas2
    Εγγραφή
    07/05/2010
    Μηνύματα
    503
    πιστεύω οτι το τσικ τσικ δεν ειναι κατι κακο...ε καμιά βαλβίδα θα κτύπα λίγο.....με μια ρύθμιση θα εισαι κομπλε!!

    άσπαστα τα μοτερ αυτα... ιδικά αν πείσουν σε σχολαστικό αφεντικό

    Όποιος γυρίζει μυρίζει

    κ όποιος κάθετε βρωμίζει

  3. #3
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    ξερω τι εννοεις....τα κολαρα που ενωνουν καρμπυρατερ στην κεφαλη ειναι ακομα λαστιχενια?πολυ πιθανο να εχουν χασει την ελαστικοτητα και τωρα που εβγαλες και ξαναεβαλες τα καρμπυρατερ να περνει αερα...

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannisblest Προβολή μηνύματος
    ξερω τι εννοεις....τα κολαρα που ενωνουν καρμπυρατερ στην κεφαλη ειναι ακομα λαστιχενια?πολυ πιθανο να εχουν χασει την ελαστικοτητα και τωρα που εβγαλες και ξαναεβαλες τα καρμπυρατερ να περνει αερα...
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2016, 20:37
  2. Εσωτερικο προβλημα???
    από HRT στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2004, 13:54
  3. Προβλημα και αντιδρασεις....
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2004, 04:23
  4. έχει πρόβλημα ο server?
    από milaber στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 08:12
  5. 'Ανεξιχνίαστο' Τεχνικό Προβλημα ... HELP
    από GiannisK στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 14:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF