Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 46

Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ!!!Κρατικη κομπινα με Τελη Κυκλοφοριας

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TheFace Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδια για μισο λεπτο... δεν ειμαι 100% σιγουρος ΑΛΛΑ νομιζω οτι αν χρωστας σηματα περασμενων ετων ΔΕΝ μπορεις να προμηθευτεις το φετινο χωρις να εξοφλησεις τα προηγουμενα.
    Aυτο σκεφτομουν μολις τωρα οπως επισης... "ας μου τα ζηταγατε τοσα χρονια, τωρα παρτε τα @@δια μου" αλλα... δε μπορει, ολο και καποια "βαρβατη" δικαιολογια θα εχουν

    Ειναι μαλακες αλλα οχι ηλιθιοι!


  2. #17
    φανταστείτε τώρα καμια περίπτωση που να έχει αλλάξει και καμια 30 μηχανές την τελευταία δεκαετία ....


    Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  3. #18
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #19
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Γιατί έχω την εντύπωση ότι δε μπορεί να παίζει κάτι τέτοιο. Βρε Καπετάνιε αν πάει στην τράπεζα δε μπορεί να του δώσει όλα τα transaction που έχει κάνει.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    μιλα βρε μλκα, τι ξερεις?


  6. #21
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    μιλα βρε μλκα, τι ξερεις?

    τίποτα, θα του ρθε στο μυαλό καμιά περίπτωση, σαν αυτή που έγραψα ...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  7. #22
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    Aυτο σκεφτομουν μολις τωρα οπως επισης... "ας μου τα ζηταγατε τοσα χρονια, τωρα παρτε τα @@δια μου" αλλα... δε μπορει, ολο και καποια "βαρβατη" δικαιολογια θα εχουν

    Ειναι μαλακες αλλα οχι ηλιθιοι!

    Ακριβως και εγω αυτο τους ειπα...οτι ακομα και ΑΝ δεν τα ειχα πληρωσει τοτε,ΠΩΣ μου εδιναν στην συνεχεια τα σηματα!!
    Η απαντηση ηταν αλα Χαρυ Κλυν,αουγκιγκι.

    Στην τραπεζα ειναι λιγο δυσκολο να πας και να τους πεις κοιταξτε ,πριν 12 χρονια ειχα πληρωσει καποια τελη κυκλοφοριας και μπορει να ηταν Νοεμβριος ισως και Δεκεμβριος βρειτε τα! Αυριο θα παω στην τραπεζα μηπως και παρ ελπιδα υπαρχει κατι τετοιο.

    Αυτο ομως που τους ειπα οτι αν πετυχω εστω και μια αποδειξη ,καπου να εχει παραπεσει η και ολες...αμεσως θα πρεπει να ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ολα τα λεφτα που θα εχουν παρει απο ολους οσους σαν εμενα κατηγορησαν και οτι θα ειναι περιτρανη αποδειξη οτι το συστημα τους και οι διασταυρωσεις τους ειναι για ΤΠΚ...
    -Κυριε ειστε λιγο επιθετικος...

    Βεβαια δεν φταινε οι γραφιστες -εφοριακοι- αλλα αυτοι που εχουν τετοιες λαμπρες ιδεες...να τους ποτισεις φωτιστικο πετρελαιο και να τους αναψεις μετα για να εχουν ακομα πιο φωτεινες ιδεες.


    Η παραγραφη λεει δεν υπαρχει σε τετοιες περιπτωσεις...μονο αν εχεις μασησει κατι εκατ. οπως ο Ακης η ο χοντρος ο παγκαλος και αλλοι
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  8. #23
    το λεγα εγω...να δεις που θα αρχισουν να μου ζητανε για το κλεμενο μου astrea...εεεεε ρε γλεντια....:a31:
    :a36: θα παρουν ομως...

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sas Προβολή μηνύματος
    Γιατί έχω την εντύπωση ότι δε μπορεί να παίζει κάτι τέτοιο. Βρε Καπετάνιε αν πάει στην τράπεζα δε μπορεί να του δώσει όλα τα transaction που έχει κάνει.
    ανάλογα την περίπτωση ίσως και να μπορεί....
    και εξηγούμαι....

    α. δεν είσαι πελάτης της τράπεζας και μπήκες σε ένα κατάστημα κάποιας τράπεζας επειδή ξέρεις οτι δεν έχει κόσμο στο γκισέ.... αν δεν ξέρεις ακριβή ημερομηνία, ξέχασέ το....

    β. είσαι πελάτης της τράπεζας αλλά η πληρωμή έγινε με μετρητα.... ισχύει το περί ημερομηνίας....

    γ. είσαι πελάτης της τράπεζας και η πληρωμή έγινε από τον λογαριασμό σου.... τραβάς μία κίνηση λογαριασμού και το βρίσκεις.... κάνεις και αίτημα για αντίγραφο παραστατικού και στο βρίσκουν....


    βέβαια υπάρχει και η άλλη περίπτωση....
    είσαι μεγαλοκαταθέτης




    αλλά μεγαλοκαταθέτης έτσι? όχι τίποτα ψιλικατζής....



    στα βρίσκουν σε κάθε περίπτωση και σου ξηγιούνται και ένα κλαρινέτο.....

  10. #25
    Ξεκολα ρε.... Το avatar του/της hondaRR
    Εγγραφή
    19/01/2007
    Μηνύματα
    161
    ΕΛΕΟΣ
    honda c-100
    suzuki bandit 400v
    yamaha fz6 fazer
    suzuki gsxr 1000k8
    yamaha fz1 fazer

  11. #26
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Απο την τραπεζα οπως ειναι λογικο επειδη ΔΕΝ υπαρχουν αρχεια σε ηλεκτρονικη μορφη ,πρεπει να ψαξουν τα χαρτια τους και ολοι μπορουμε να φανταστουμε ΠΩΣ ειναι στοιβαγμενα και οπως ειναι λογικο τουλαχιστον θα πρεπει καποιος να θυμαται ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ημερα και μηνα που πληρωσε...βεβαια οταν δεν θυμασαι ποια πδγες πριν 12 χρονια,που να θυμασαι τετοιες λεπτομερειες για πληρωμες.

    Στην εφορια η υπαλληλως με την συμπεριφορα της σε κανει να λες...ναι ρε γμλια να σας απολυσουν ολους κργλοπτανα για να ψωφησετε να γλυτωσουμε απο τους τσαμπα μισθους σας και τις συνταξεις σας!

    Επειδη πιστευω οτι μεσα στις επομενες ημερες θα εχουν πολλοι την ιδια εκπληξη με εμενα ...ΚΑΠΟΙΟΣ θα πετυχει μια αποδειξη και θα δημιουργησει κατασταση αμφισβητησης η τουλαχιστον θα οργανωθουν οσοι πηραν το ραβασακι μεσω του συνηγορου του πολιτη η κατι αλλο παρομοιο.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  12. #27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Xrider Προβολή μηνύματος
    Στην εφορια η υπαλληλως με την συμπεριφορα της σε κανει να λες...ναι ρε γμλια να σας απολυσουν ολους κργλοπτανα για να ψωφησετε να γλυτωσουμε απο τους τσαμπα μισθους σας και τις συνταξεις σας!
    ναι αλλά κόψε κάτι.....

  13. #28
    ta xreei pros to dimosio an den kataferoun na ta ispraksoun meta apo 5 xronia paragrafonte
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Εχετλαίος Προβολή μηνύματος
    Πανάθεμά τον για Σύριζα! Ακόμη δε βγήκε και έρχισε τις μ@λακίες!

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    1. Από δω και BROSS πάρε ένα μεγάλο κουτί και ότι πληρώνεις βάζε την απόδειξη μέσα.

    2. Είναι βέβαιο ότι εσύ έχεις κάνει τη πατάτα ή ο υπάλληλος που έγραψε τα στοιχεία της πληρωμής και για αυτό δεν έχουν καταχωρηθεί σωστά στο σύστημα και δείχνουν απλήρωτα
    Από δω και BROSS κάθε φορά που πληρώνεις κάτι έλεγχε την απόδειξη που σου έδωσαν

    3. Αν τύχει ποτέ και κάνεις μια δική σου εταιρία (με σκοπό να επιχειρήσεις κι εσύ σαν ελεύθερος επαγγελματίας, ρε παιδί μου) θα καταλάβεις ότι δεν έπαθες και τίποτα για 2 ψωροκατοστάρικα.

    (κι ύστερα θα έρχεται και ο κάθε παπάρας να σου πει ότι τα μαγαζιά στο ιντερνέτ είναι πιο φτηνά)

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2011, 19:41
  2. Μασ Αφορα Ολουσ!!!
    από HELLSPIRIT στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2004, 20:49
  3. ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 07:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF