Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 104

Θέμα: Βρε ΚΤΜέδες με τα ψοφάλογα σας ..........

  1. #46
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από freco Προβολή μηνύματος
    Ένας μοντεράτορας δεν υπάρχει; BAN... BAN και κλείσιμο το thread (αν δεν μπορεί να σβηστεί). Τα εν οίκω μη στο φόρουμ...
    Πάει το όνομα. Vstrom γίναμε γμτ
    Υπάρχεο, βλέπει, επικροτεί και επαυξάνει τα υπο Σπυριδωνος γραφόμενα

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    [...]Το μηχανάκι στρίβει, ταξιδεύει, βολτάρει στο χώμα και στην τελική βγάζει και γκόμενα που είναι και ο απώτερος, ο ύστατος σκοπός της μοτοκίνησης ....χαχαχχααχ ΤΙ άλλο θες...
    Το πρόβλημα ειναι οτι οι τελευταίοι πελάτες ειναι (ή σχεδον ειναι) παντρεμένοι :a39:
    Τελευταία τροποποίηση από Cpt. Haddock; 08/06/2012 στις 07:28.
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #47
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος


    Το πρόβλημα ειναι οτι οι τελευταίοι πελάτες ειναι (ή σχεδον ειναι) παντρεμένοι :a39:



    Το ότι ειναι παντρεμένοι, δεν σημαίνει πως δεν μπορούν να έχουν
    γκόμενα.........

    Παντρεμένοι ειναι, όχι ανίκανοι..........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Παντρεμένοι ειναι, όχι ανίκανοι..........
    Συγγνώμη, νομισα οτι ειναι το ίδιο
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #49
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    ....Το πρόβλημα ειναι οτι οι τελευταίοι πελάτες ειναι (ή σχεδον ειναι) παντρεμένοι :a39:


    το προβλημα θα ηταν να ειναι ελευθεροι και να μη το εφταναν λογω υψους και να κατεληγαν με αγγλικα εσωρουχα αναμεσα στα σκελια :a13::a13:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος


    το προβλημα θα ηταν να ειναι ελευθεροι και να μη το εφταναν λογω υψους και να κατεληγαν με αγγλικα εσωρουχα αναμεσα στα σκελια :a13::a13:
    Τι σε κανει να πιστεύεις οτι ειναι καλυτερα?

    (ανεβηκα και δοκιμασα γμ την τρελα μου... πιο ευκολα το φτανω το περδικαλι )
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    (ανεβηκα και δοκιμασα γμ την τρελα μου... πιο ευκολα το φτανω το περδικαλι )

    Neeeeeeeeeeeext.........


  7. #52
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Τι σε κανει να πιστεύεις οτι ειναι καλυτερα?

    (ανεβηκα και δοκιμασα γμ την τρελα μου... πιο ευκολα το φτανω το περδικαλι )
    ναι...

    δεν μιλαμε γι' αυτο...

































    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	KT3PW097300.jpg 
Προβολές:	238 
Μέγεθος:	71,3 KB 
ID:	260802 :rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #53
    μλκ.......

    ΕΧΕΙ ΧΟΥΦΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #54
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    μλκ.......

    ΕΧΕΙ ΧΟΥΦΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!
    καταλαβες τωρα γιατι ο καπ10 οταν ακουει ''χουφτωστην-χουφτωστην'' παει και καβαλαει το παραπανω οχημα?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    …….. και τους 5 τόνους σαργούς που βγάλατε επέρσι το καλοκαίρι, μετά από τα 32 κιλά λαγό που πετύχατε με ένα φυσίγγι στο δρόμο για το χωριό. Τι είναι αυτά που λέτε στο κόσμο? …


    βλέπω καθημερινά το moto.gr να πορτοκαλίζει μέρα με τη μέρα και χαίρομαι. Ειδικά το Adv έχει ξανανιώσει. Ολόκληρο αμάνικο βάλαμε στο club, δεν είναι και λίγο.

    Παράλληλα όμως βλέπω όταν αναφέρονται οι χρήστες στα σχόλια τους ειδικά για το Adv, αρκετές υπερβολές όσον αφορά τη δύναμη του.

    Που την είδατε ρε παιδιά τη «λυσαλέα» και «εξωφρενική» δύναμη και απόδοση? Μια χαρά 96,006789865 αλόγακια έχει.
    ότι πρέπει και όσα πρέπει για να χωράνε παντού. Ειδικά σε συνδυασμό με το μακρύ μεταξόνιο του όσο και να ανοίγεις το γκάζι ούτε σπινιαρίσματα ούτε, περίεργες συμπεριφορές ούτε τίποτα, όλα γλυκά φιλικά και προβλέψιμα.

    Σιγά τις σκληροπυρηνικές καταστάσεις δηλαδή?

    Εμένα ξέρετε πόσες φορές μου χει λείψει η δύναμη των 110 αλόγων του Tiger? Ουκ ολίγες… Τεράστια διαφορά.

    Έχετε καταλάβει ότι ένα ελαφρώς φτιαγμένο varadero στην Εθνική παίζει να μας τσαγιώσει?

    Οκ το μηχανάκι δε παίζεται σε θέματα ζυγισης, γεωμετρίας, και αίσθηση φιλικότητας. Τα άλλα που τα βρήκατε?
    Μήπως η γενικότερη φιλικότητα και ενδοτικότητα του που συγχωρεί τόσα πολλά σας έχει κάνει επιτέλους να ανοίγεται τέρμα το γκάζι στην έξοδο χωρίς να φοβάστε? και αυτό εν τέλει το μεταφράζεται σε υπερβολική δύναμη? Μήπως δε τολμάγατε να το κάνετε με τα προηγούμενα μηχανάκια γιατί θα αγοράζατε οικόπεδα οπότε δεν είχατε γνωρίσει τη πραγματική δύναμη των πρώην σας?

    Σιγά τη δύναμη λέω εγώ.

    Αν και για αυτό το γουστάρω τρελά αυτό το μηχανάκι. Γιατί αποδεικνύει περίτρανα ότι δε χρειάζεσαι πολλά άλογα για πηγαίνεις γρήγορα. Απλώς χρειάζεσαι τα ιδανικά άλογα που δεν είναι αλλά από το κατάλληλο στήσιμο, τις καλές αναρτήσεις και τη σωστή γεωμετρία. Να βράσω εγώ το κινητήρα μπροστά στο υπέροχο συνδυασμό του 150 18ʼ πίσω και 90 21ʼ μπροστά που πάει παντού και ακόμα και με τακούνια στρίβει.
    Λέω εγώ τωρα …. Και σε κουβέντα να βρισκόμαστε.



    PS. Για να μη πιάσω τώρα τον άλλον άκυρο μύθο περί τεραστιότερης μορφής και επιπέδου δύναμης του 950 έναντι του 990, οπου στη πραγματικότητα κυριαρχεί η απίστευτη γλυκύτητα και φιλικότητα του καρμπυρατεράτου 950 έναντι του μαλακισμένου injection του 990.
    εμενα παντως και στα δυο που ειχα τον κωλο δεν τον μαζευα με τιποτα,σουζες για πλακα και η λυσα που τα επιανε ηταν απιστευτη σε σχεση με ολα τα υπολοιπα 1000αρια onoff.
    τωρα για τη εθνικη αυτο με αφηνε τελειως αδιαφορο,δεν παιρνεις τετοιο μηχανακι να το πηγαινεις ταπα στην εθνικη
    αν θες κατι τετοιο υπαρχουν αλλα εργαλεια.
    οσο για το tiger επειδη ειχα και απο αυτο ,ναι οντως εχει πιο πολυ γκαζι,εχει πιο μεγαλη διαρκεια(τρικιλυνδρο),αλλα δεν ειναι onoff,ενα ψηλο steet ειναι.

  11. #56
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος



    :a17:
    :a07:



  12. #57
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Επειδη δεν σεβεστε το γεγονος οτι αυτο το θρεντ βρισκεται στις αντιπαραθεσεις (εχω την εντυπωση οτι σε λιγο θα τις βγαλετε εξω και θα την παιζετε ο ενας του αλλου) και επειδη μολις προσεξα αυτην την π@π@ρι@ απο κατω:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyro Προβολή μηνύματος
    …….. και τους 5 τόνους σαργούς που βγάλατε επέρσι το καλοκαίρι, μετά από τα 32 κιλά λαγό που πετύχατε με ένα φυσίγγι στο δρόμο για το χωριό. Τι είναι αυτά που λέτε στο κόσμο? …


    βλέπω καθημερινά το moto.gr να πορτοκαλίζει μέρα με τη μέρα και χαίρομαι. Ειδικά το Adv έχει ξανανιώσει. Ολόκληρο αμάνικο βάλαμε στο club, δεν είναι και λίγο.

    Παράλληλα όμως βλέπω όταν αναφέρονται οι χρήστες στα σχόλια τους ειδικά για το Adv, αρκετές υπερβολές όσον αφορά τη δύναμη του.

    Που την είδατε ρε παιδιά τη «λυσαλέα» και «εξωφρενική» δύναμη και απόδοση? Μια χαρά 96,006789865 αλόγακια έχει.
    ότι πρέπει και όσα πρέπει για να χωράνε παντού. Ειδικά σε συνδυασμό με το μακρύ μεταξόνιο του όσο και να ανοίγεις το γκάζι ούτε σπινιαρίσματα ούτε, περίεργες συμπεριφορές ούτε τίποτα, όλα γλυκά φιλικά και προβλέψιμα.

    Σιγά τις σκληροπυρηνικές καταστάσεις δηλαδή?

    Εμένα ξέρετε πόσες φορές μου χει λείψει η δύναμη των 110 αλόγων του Tiger? Ουκ ολίγες… Τεράστια διαφορά.

    Έχετε καταλάβει ότι ένα ελαφρώς φτιαγμένο varadero στην Εθνική παίζει να μας τσαγιώσει?

    Οκ το μηχανάκι δε παίζεται σε θέματα ζυγισης, γεωμετρίας, και αίσθηση φιλικότητας. Τα άλλα που τα βρήκατε?
    Μήπως η γενικότερη φιλικότητα και ενδοτικότητα του που συγχωρεί τόσα πολλά σας έχει κάνει επιτέλους να ανοίγεται τέρμα το γκάζι στην έξοδο χωρίς να φοβάστε? και αυτό εν τέλει το μεταφράζεται σε υπερβολική δύναμη? Μήπως δε τολμάγατε να το κάνετε με τα προηγούμενα μηχανάκια γιατί θα αγοράζατε οικόπεδα οπότε δεν είχατε γνωρίσει τη πραγματική δύναμη των πρώην σας?

    Σιγά τη δύναμη λέω εγώ.

    Αν και για αυτό το γουστάρω τρελά αυτό το μηχανάκι. Γιατί αποδεικνύει περίτρανα ότι δε χρειάζεσαι πολλά άλογα για πηγαίνεις γρήγορα. Απλώς χρειάζεσαι τα ιδανικά άλογα που δεν είναι αλλά από το κατάλληλο στήσιμο, τις καλές αναρτήσεις και τη σωστή γεωμετρία. Να βράσω εγώ το κινητήρα μπροστά στο υπέροχο συνδυασμό του 150 18’ πίσω και 90 21’ μπροστά που πάει παντού και ακόμα και με τακούνια στρίβει.
    Λέω εγώ τωρα …. Και σε κουβέντα να βρισκόμαστε.



    PS. Για να μη πιάσω τώρα τον άλλον άκυρο μύθο περί τεραστιότερης μορφής και επιπέδου δύναμης του 950 έναντι του 990, οπου στη πραγματικότητα κυριαρχεί η απίστευτη γλυκύτητα και φιλικότητα του καρμπυρατεράτου 950 έναντι του μαλακισμένου injection του 990.
    ...να πω στον Σπάϊρος, οτι δεν εχει ιδεα περι μπαμ V2 εκτος κι αν ο,τι 950/990 οδηγησε, το οδηγησε με το φλωρικο εργοστασιακο γραναζωμα.
    Επισης δεν εχει προφανως ιδεα για τις διαφορες ροπης και ισχυος, αλλα αυτο ειναι προχωρημενο δημοτικο.





















    Α ξεχασα....
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #58
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Επειδη δεν σεβεστε το γεγονος οτι αυτο το θρεντ βρισκεται στις αντιπαραθεσεις (εχω την εντυπωση οτι σε λιγο θα τις βγαλετε εξω και θα την παιζετε ο ενας του αλλου) και επειδη μολις προσεξα αυτην την π@π@ρι@ απο κατω:



    ...να πω στον Σπάϊρος, οτι δεν εχει ιδεα περι μπαμ V2 εκτος κι αν ο,τι 950/990 οδηγησε, το οδηγησε με το φλωρικο εργοστασιακο γραναζωμα.
    Επισης δεν εχει προφανως ιδεα για τις διαφορες ροπης και ισχυος, αλλα αυτο ειναι προχωρημενο δημοτικο.





















    Α ξεχασα....






    επιτέλους.

    κάποιος μπήκε στο νόημα..........


    βρε ασύδοτε, κακεντρεχή, 16αρογράναζε bigoula ……….. είδες εσυ κανέναν εδώ μέσα όταν εκθειάζει τη δύναμη του Adv και χρησιμοποιεί επίθετα όπως «λυσσασμένο» και «απίστευτο γκάζι» και «δε κρατιέται» να βάζει μπροστά κανα προσδιορισμό του τύπου, ‘δεδομένου της φιλικής, ορθολογικής, και οικογενειακού τύπου διάταξης V’ το μηχανάκι μαμει και δέρνει? ………. γιατι εγώ όχι.

    Προφανώς και δε θα το κάνουν …. γιατι άμα το κάνουν τότε παίζει να του τη πέσουν διάφορα αλάνια Ducatisti, Απριλιάδες και Guzzaoi ….. αλλά και και διάφοροι τσαγιωμένοι τύποι από Harley, σαν τον sapila (γκουχου γκουχου )….. και να γίνει το έλα να δεις.

    οπότε πετάνε ένα γενικό χαρακτηρισμό περι ασύλληπτης δύναμης και όποιον πάρει ο χάρος....

  14. #59
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Κοστίζει η ψυχανάλυση από τους ειδικούς ε;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #60
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Κοστίζει η ψυχανάλυση από τους ειδικούς ε;
    Εγω χρεωνω μονο ενα καφε, στην περιπτωση που το θυμ...ο πελατης πιστευει στην αξια του ορθολογισμου, γιατι αλλιως δεν μας συνδεει τιποτε (εκτος απο τον καφε).
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πρόβλημα με Kawasaki ΚLE 500...Τα φώτα σας παιδιά...!!!!
    από Anty12 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 89
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2010, 23:59
  2. όλοι εσείς με τα Dainese...Σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ...
    από SVX στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2010, 17:05
  3. Ελεοc πια με τα αρύθμιστα Κ@λ@φώτα σας κουτάκιδες
    από Ichigo στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2009, 11:28
  4. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2009, 10:23
  5. Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2008, 13:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF