Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 65 από 65

Θέμα: σερρες με τον δουκα?

  1. #61
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.102
    Το stalling το έχουν τα περισσότερα 8άρια, αν όχι όλα. Θέλει ιδιαίτερο τρόπο οδήγησης για να το αποφύγεις. Ίσως δεν είναι ακριβώς "πρόβλημα" τελικά, τα ΚΤΜ ήταν πάντα ιδιαίτερα μηχανάκια.

    Έχω φτιάξει δικό μου καλώδιο, έχω σετάρει το λάπτοπ μου και παίζω με τους χάρτες μόνος μου γιατί δεν είμαι 100% σίγουρος ότι στο εξουσιοδοτημένο θα μου κάνουν σωστή δουλειά, χωρίς να τους τα σκάσω. Είχα έναν πολύ καλό χάρτη (κλεμμένο από άλλα φόρουμς) πριν αλλάξω τον εκκεντροφόρο, πολύ ομαλό από χαμηλά και με μηδαμινά σβησίματα, αλλά τώρα, με τον καινούριο, ήθελα να δοκιμάσω κάτι που θα τον εκμεταλλεύεται (οργιάζει ψηλά) και δυστυχώς δεν έχω βρει ακόμα κάτι που να με ικανοποιεί πλήρως. Αν και έχω φορτωμένο έναν custom που υποτίθεται δουλεύει, θα προτιμούσα κάτι πιο επίσημο, πιο σίγουρο.
    Life begins at 45°.

  2. #62
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.102
    Επίσης, για να υπερασπιστώ και τον ντέβιλς λίγο, δεν υποστήριξε ποτέ ότι σκοτώνει δούκες και με πατάει κάτω και τέτοια τραγελαφικά. Ο μόνος λόγος που ανοίξαμε ήταν επειδή μόλις είχε κάνει τις μετατροπές και ήθελε να τσεκάρει πως πάει το μηχανάκι. Όπως κι εγώ τώρα πχ θα ήθελα να ξανανοίξουμε για να δω πόσο έχει αλλάξει το μηχανάκι μου από τότε. Ούτε κόντρα της προκοπής ήταν, ούτε μετρήσαμε τα πουλιά μας. Όντως, όμως, το μηχανάκι του είναι δυνατό, όσο κουλός και να είμαι.
    Life begins at 45°.

  3. #63
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    152
    εγω λεω να πας να παρεισ τον μαμα χαρτη. νομιζω επειδη ακριβως τον δινει η κτμ ειναι κατι fix και υποθεση ρουτινας. απλα θα στο κουμπωσουν και θα στον περασουν. εφοσον δεν εχεις πειραξει και που να μην το εγκρινει η κτμ τοτε θα δουλεψει μια χαρα. αν παλι εχει επεμβει σε αισθητηρες λαμδα και τετοια πραγματα τοτε δεν ξερω τι θα γινει.

  4. #64
    βαριέμαι να διαβάσω όλα τα προηγούμενα ποστ, ελπίζω να είμαι ακόμα εντός θέματος.

    Έχω μπεί με δουκα στις σέρρες και ήταν διασκεδαστικότατος .&-

    Βάθρο δε θ΄ανέβεις, μην ελπίζεις άδικα, αλλά όπως σ΄έχω ''κόψει'', δεν αποκλείεται να ράψεις μερικά κοστουμάκια σε κάτι γλήγορους.
    θα καταευχαριστηθείς το μηχανάκι σου, και στο τέλος της ημέρας, θα είσαι και ξεκούραστος.
    Πίστα δεν είμαι μόνο γυρολόγιο, είναι και χαβαλές, είναι και πειράγματα με την παρέα,είναι ψάξιμο, με αναρτήσεις, με στυλ οδήγησης κλπ κλπ.
    Αν έχεις εργαλεία και όρεξη, πάρε και κανα δυο γραναζάκια μακρύτερα πίσω για να ''παίξεις''.

    Καλή διασκέδαση!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  5. #65
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nauagios Προβολή μηνύματος
    που να μην το εγκρινει η κτμ
    Δεν έχω το κιτ της ΚΤΜ, το οποίο κοστίζει 4 μισθούς. Απλά έχω κάνει τις ίδιες μόντες, οπότε πάνω-κάτω τον ίδιο χάρτη χρειάζομαι. Μικρή σημασία έχει αν η εξάτμιση είναι ακράπα ή όχι...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerpap Προβολή μηνύματος
    βαριέμαι να διαβάσω όλα τα προηγούμενα ποστ, ελπίζω να είμαι ακόμα εντός θέματος.
    Δικό μου είναι το θέμα, για ότι γουστάρουμε μιλάμε!!11 :P

    Σε ευχαριστώ για τις ευχές και τα καλά σου λόγια Θα προσπαθήσω να σε βγάλω ασπροπρόσωπο, αν καταφέρω να ανέβω τελικά.
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 30/07/2012 στις 22:43.
    Life begins at 45°.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 05/07/2008, 15:10
  2. Καλημέρα με τον...
    από powerphot στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 04/01/2005, 14:39
  3. Θα παω στη ζουγκλα με τον Ταρζαν!!!
    από Boxer στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 20:10
  4. Η συνάντηση με τον jimbar...
    από parji στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 19:14
  5. "Τα βάζω με τον εαυτό μου..."
    από bikersonly στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2004, 10:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF