Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Γνώμες για την BMW K100 και για την δυνατότητα εύρεσης ενός καλού service και ανταλ.

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/09/2012
    Μηνύματα
    3

    Γνώμες για την BMW K100 και για την δυνατότητα εύρεσης ενός καλού service και ανταλ.

    Καλησπέρα . Έχω βρεί ένα BMW K100 , με μπόλικα (σχετικά) χιλιόμετρα αλλά σε άριστη κατάσταση και πραγματικά το σκέφτομαι.Όμως με προβληματίζει το θέμα των ανταλλακτικών και του service . Μήπως κάποιοι φίλοι απο εδώ μέσα θα μπορούσαν να με διαφωτίσουν σχετικά με το τί συμβαίνει αυτή τη στιγμή στην αγορα ?
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων

    Μιχάλης

  2. #2
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Δε θα έχεις θέμα με ανταλλακτικά, αλλά ούτε & service όσο υπάρχουν εξουσιοδοτημένα BMW.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/09/2012
    Μηνύματα
    3
    Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε MikeG. Για να είμαι όμως ειλικρινής ψάχνω κάτι πιό συγκεκριμένο , όπως π.χ το εύρος των τιμών που "παίζουν" τα ανταλλακτικά , και γενικότερα τα έξοδα του service. Όπως και να έχει όμως μου έδωσες ένα στίγμα , ότι δεν θα μείνω ακάλυπτος. Τα υπόλοιπα θα τα ψάξω μέσα απο τα συνεργεία.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/03/2009
    Μηνύματα
    302
    Το κόστος σέρβις και ανταλλακτικών της BMW είναι, γενικά, υψηλό. Τώρα, για παλιό μηχανάκι όπου θα έχεις και περιορισμένες εναλλακτικές, καταλαβαίνεις...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF