Σελίδα 3 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 356

Θέμα: CBR F4 vs ALL

  1. #31
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    το μηχανακι παιδια ειναι μια τριχα πιο βαρυ απο το brosaki που ειχα πριν.
    σιγουρα κατω απο 200 γεματο.

  2. #32
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ArgirisVale Προβολή μηνύματος
    όπως λέει ο φίλος θα το είχα κόψει...
    Δεν υποστήριξα ότι στέκουν αυτά που λες.
    Στην αντίληψη αναφερόμουν...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εσύ δλδ επιμένεις ότι ρολαριστά ένα 600 έχει ένα 1000...
    Ναι λεμεεεεε!
    Και 1000, και 1300, και 1400. Και εντούρο σου κάνει άμα λάχει και πατάει καθαρόαιμα!

  3. #33
    Εχετε ενα μηχανακι της προηγουμενης χιλιετιας, και ψαχνεστε...Ειπαμε ειναι τιμιο, ασπαστο, πασχει οπως ολα σε 2-3 τομεις, αλλα ΔΕΝ στεκεται με τα σημερινα.Για 1-2 μηνιατικα που πωλειται ειναι μια χαρα.
    Το μηχανακι αυτο ουτε οταν παρουσιαστηκε δεν ηταν κατι Γ@ματο, θα γινει τωρα 10+ χρονια μετα?
    Τι να κανουμε τωρα? να το βγαλουμε το καλυτερο 600?

  4. #34
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    ενω τα πιο καινουρια εργαλεια ειναι και γαμω που κανουν τετραπλα λεφτα....
    αλλα κοβουν πλασια αλλα χτυποβολανε...
    εγω ξερω οτι το μηχανακι αυτο το πηρα κοψοχρονια κανει σχεδον οτι κανει και ενα καινουριο σουπερ ουαου σουπερσπορτ και βολευει.
    το θεμα του τι κανει ενα μηχανακι γαματο ειναι υποκειμενικο.
    για εμενα ας πουμε ειναι να εχει επαρκες γκαζι να εχει κρατηματακια και να μπορεις να την παλεψεις σε πολη η ταξιδι.αν μπορει να ειναι και ομορφο ΚΑΙ φτηνο ΚΑΙ αξιοπιστο τοτε ακομα καλυτερα.για καποιον αλλον ειναι να εχει ακτινικες δαγκανες και να ειναι το υπεροπλο στην πιστα.αλλος θελει να χωνεται μεχρι τον λαιμο στην λασπη κτλ.

    το μοτερακι της εν λογο κυριας εχει βγαλει 200.000-300.000 μιλια και το ανοιγεις και ειναι καινουριο.ανηκει στην προηγουμενη χιλιετια και ειναι απο τα τελευταια αξιοπιστα μηχανακια με αποψη να κρατησουν μια ζωη.
    στο κατω κατω απο οσο ξερω.(δεν το εχω ψαξει) το cb 1300 βγαζει καμια 100ρια αλογα σωστα? μετα απο μια ταχυτητα λογικα μπορει να τον φαει ενα 600ρι φτανει να δουλευει ψηλα εκει που εχει σχεδιαστει.
    τελος για τα λεφτα που πουλιεται και για την χρηση που του κανουν (και κανουν σε πολλα σπορτ μοντελα) ειναι οχι απλα καλο.ειναι τσαμπα!
    οτι κανω εγω κανουν και τα φιλαρακια μου με ninja, r6, 675 κτλ κτλ.

    εννοειται ειναι καλυτερα(για εμενα και πολλους αλλου στα χαρτια καθως οι περισοτεροι δεν ειμαστε ικανοι να καταλαβουμε ουτε να τα πιεσουμε στα ορια) τα μοτοπραπρα τους αλλα με 5.000 και πανω αυτο τους ελειπε να μην ηταν!!
    και σου λεω κατι με το χερι στην καρδια οσα λεφτα και να εχεις αυτο το μηχανακι ειναι μια καλη επιλογη και θα το επερνα ακομα και αν μπορουσα να διαθεσω και 100.οοο.
    γαματο μπορει να μην ειναι τωρα 10 χρονια μετα. αλλα στα 30-40 μετα που θα δουλευει ακομα λουλουδι τοτε θα ειναι!χαχα

  5. #35
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    ενω τα πιο καινουρια εργαλεια ειναι και γαμω που κανουν τετραπλα λεφτα....
    αλλα κοβουν πλασια αλλα χτυποβολανε...
    εγω ξερω οτι το μηχανακι αυτο το πηρα κοψοχρονια κανει σχεδον οτι κανει και ενα καινουριο σουπερ ουαου σουπερσπορτ και βολευει.
    το θεμα του τι κανει ενα μηχανακι γαματο ειναι υποκειμενικο.
    για εμενα ας πουμε ειναι να εχει επαρκες γκαζι να εχει κρατηματακια και να μπορεις να την παλεψεις σε πολη η ταξιδι.αν μπορει να ειναι και ομορφο ΚΑΙ φτηνο ΚΑΙ αξιοπιστο τοτε ακομα καλυτερα.για καποιον αλλον ειναι να εχει ακτινικες δαγκανες και να ειναι το υπεροπλο στην πιστα.αλλος θελει να χωνεται μεχρι τον λαιμο στην λασπη κτλ.

    το μοτερακι της εν λογο κυριας εχει βγαλει 200.000-300.000 μιλια και το ανοιγεις και ειναι καινουριο.ανηκει στην προηγουμενη χιλιετια και ειναι απο τα τελευταια αξιοπιστα μηχανακια με αποψη να κρατησουν μια ζωη.
    στο κατω κατω απο οσο ξερω.(δεν το εχω ψαξει) το cb 1300 βγαζει καμια 100ρια αλογα σωστα? μετα απο μια ταχυτητα λογικα μπορει να τον φαει ενα 600ρι φτανει να δουλευει ψηλα εκει που εχει σχεδιαστει.
    τελος για τα λεφτα που πουλιεται και για την χρηση που του κανουν (και κανουν σε πολλα σπορτ μοντελα) ειναι οχι απλα καλο.ειναι τσαμπα!
    οτι κανω εγω κανουν και τα φιλαρακια μου με ninja, r6, 675 κτλ κτλ.

    εννοειται ειναι καλυτερα(για εμενα και πολλους αλλου στα χαρτια καθως οι περισοτεροι δεν ειμαστε ικανοι να καταλαβουμε ουτε να τα πιεσουμε στα ορια) τα μοτοπραπρα τους αλλα με 5.000 και πανω αυτο τους ελειπε να μην ηταν!!
    και σου λεω κατι με το χερι στην καρδια οσα λεφτα και να εχεις αυτο το μηχανακι ειναι μια καλη επιλογη και θα το επερνα ακομα και αν μπορουσα να διαθεσω και 100.οοο.
    γαματο μπορει να μην ειναι τωρα 10 χρονια μετα. αλλα στα 30-40 μετα που θα δουλευει ακομα λουλουδι τοτε θα ειναι!χαχα
    Σύμφωνοι, αλλά όλα αυτά δεν έχουν καμία σχέση με όλα τα παραπάνω...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #36
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    ενω τα πιο καινουρια εργαλεια ειναι και γαμω που κανουν τετραπλα λεφτα....
    αλλα κοβουν πλασια αλλα χτυποβολανε...
    εγω ξερω οτι το μηχανακι αυτο το πηρα κοψοχρονια κανει σχεδον οτι κανει και ενα καινουριο σουπερ ουαου σουπερσπορτ και βολευει.
    το θεμα του τι κανει ενα μηχανακι γαματο ειναι υποκειμενικο.
    για εμενα ας πουμε ειναι να εχει επαρκες γκαζι να εχει κρατηματακια και να μπορεις να την παλεψεις σε πολη η ταξιδι.αν μπορει να ειναι και ομορφο ΚΑΙ φτηνο ΚΑΙ αξιοπιστο τοτε ακομα καλυτερα.για καποιον αλλον ειναι να εχει ακτινικες δαγκανες και να ειναι το υπεροπλο στην πιστα.αλλος θελει να χωνεται μεχρι τον λαιμο στην λασπη κτλ.

    το μοτερακι της εν λογο κυριας εχει βγαλει 200.000-300.000 μιλια και το ανοιγεις και ειναι καινουριο.ανηκει στην προηγουμενη χιλιετια και ειναι απο τα τελευταια αξιοπιστα μηχανακια με αποψη να κρατησουν μια ζωη.
    στο κατω κατω απο οσο ξερω.(δεν το εχω ψαξει) το cb 1300 βγαζει καμια 100ρια αλογα σωστα? μετα απο μια ταχυτητα λογικα μπορει να τον φαει ενα 600ρι φτανει να δουλευει ψηλα εκει που εχει σχεδιαστει.
    τελος για τα λεφτα που πουλιεται και για την χρηση που του κανουν (και κανουν σε πολλα σπορτ μοντελα) ειναι οχι απλα καλο.ειναι τσαμπα!
    οτι κανω εγω κανουν και τα φιλαρακια μου με ninja, r6, 675 κτλ κτλ.

    εννοειται ειναι καλυτερα(για εμενα και πολλους αλλου στα χαρτια καθως οι περισοτεροι δεν ειμαστε ικανοι να καταλαβουμε ουτε να τα πιεσουμε στα ορια) τα μοτοπραπρα τους αλλα με 5.000 και πανω αυτο τους ελειπε να μην ηταν!!
    και σου λεω κατι με το χερι στην καρδια οσα λεφτα και να εχεις αυτο το μηχανακι ειναι μια καλη επιλογη και θα το επερνα ακομα και αν μπορουσα να διαθεσω και 100.οοο.
    γαματο μπορει να μην ειναι τωρα 10 χρονια μετα. αλλα στα 30-40 μετα που θα δουλευει ακομα λουλουδι τοτε θα ειναι!χαχα

    Τι κανει ενα σουπερ ουαου σουπερσπορτ? Προοριζεται για πιστα. Το να παιρνουμε cbrf 2001 και 636 2012 να τα πηγαινουμε εθνικη και να λεμε οτι το 636 δεν βολευει, εχει χαμηλα τα clipon, η ροπη ειναι στο θεο, και το cbr ειναι καλυτερο ειναι πολυ λογικο...αφου εχουμε λαθος μηχανακια για λαθος χρηση.
    Δεν εχει καμια επαφη το μηχανακι αυτο λοιπον με ενα καινουριο supersport το καθενα στο στοιχειο του.Τα καινουρια supersport κανουν κρα οτι ειναι για πιστα μονο, to cbr δεν ξερει ουτε το ιδιο για τι ακριβως εχει κατασκευαστει.
    Την εποχη εκεινη τα μηχανακια αυτων των κατηγοριων δεν ηξεραν ακριβως τι ηταν (cbrf, zx6-9r,κλπ).Αργοτερα ξεκαθαριστηκαν τα πραγματα και μπηκαν οι γραμμες για το τι ειναι Supersport.
    Μη συγκρινουμε σκουπα με σφουγγαριστρα λοιπον...
    Σαν να συγκρινεις evo με Α4 quattro.. Ειναι και τα 2 Διλιτρα τετραπορτα τετρακινητα οικογενειακα??? Δεν θα το ελεγα..

  7. #37
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    εχουν σχεση με αυτο που ειναι απο πανω μου.δλδ εχουν σχεση οσο εχει και αυτο απο πανω με τα υπολοιπα.
    εγω παρεθεσα την ταχυτητα που εχω δει στο θρεντ και γενικα ολους τους σχετικους προβληματισμους μου επι του θεματος καθως και μια φαση η οποια ειχε γινει με ενα cb1300.αυτια...

  8. #38
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thanos_s Προβολή μηνύματος
    ....
    Δεν εχει καμια επαφη το μηχανακι αυτο λοιπον με ενα καινουριο supersport το καθενα στο στοιχειο του.Τα καινουρια supersport κανουν κρα οτι ειναι για πιστα μονο, to cbr δεν ξερει ουτε το ιδιο για τι ακριβως εχει κατασκευαστει.
    Την εποχη εκεινη τα μηχανακια αυτων των κατηγοριων δεν ηξεραν ακριβως τι ηταν (cbrf, zx6-9r,κλπ).Αργοτερα ξεκαθαριστηκαν τα πραγματα και μπηκαν οι γραμμες για το τι ειναι Supersport.
    ....
    Είσαι λάθος.

    Δεν μπορείς να συγκρίνεις μηχανές (ή αυτοκίνητα) διαφορετικών γενιών. cbr, zx, gsxr aki r της ίδιας εποχής ναι. Του 2001 με του 2012 όχι.

    Ήταν αυτά που ήταν για την εποχή τους. Dεν υπήρχαν άλλα τότε, αυτά ήταν και ξύριζαν. Ήταν αιχμές τεχνολογικές τότε.

    Βέβαια αν κάποιος με ΖΧ9 περνάει απ' έξω κάποιον με ΖΧ10 είναι άλλο θέμα
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    εχουν σχεση με αυτο που ειναι απο πανω μου.δλδ εχουν σχεση οσο εχει και αυτο απο πανω με τα υπολοιπα.
    εγω παρεθεσα την ταχυτητα που εχω δει στο θρεντ και γενικα ολους τους σχετικους προβληματισμους μου επι του θεματος καθως και μια φαση η οποια ειχε γινει με ενα cb1300.αυτια...
    οσο για τα cb1300, το δικο μου ειναι γυρω στα 125 τροχο με ολοσωμη, φιλτρο, και airbox mod. 400αρι εχει πολυ καλο, και απο εκει και μετα με μαζευουν μηχανακια και με λιγοτερα αλογα (ss600) λογω αεροδυναμικης που καταπινει την ιπποδυναμη του..
    400 μετρα παντως ακομα και τελειως μαμα, με καλο οδηγο, 600αρι δεν στεκεται διπλα ΟΥΤΕ για πλακα.

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Είσαι λάθος.

    Δεν μπορείς να συγκρίνεις μηχανές (ή αυτοκίνητα) διαφορετικών γενιών. cbr, zx, gsxr aki r της ίδιας εποχής ναι. Του 2001 με του 2012 όχι.

    Ήταν αυτά που ήταν για την εποχή τους. Dεν υπήρχαν άλλα τότε, αυτά ήταν και ξύριζαν. Ήταν αιχμές τεχνολογικές τότε.

    Βέβαια αν κάποιος με ΖΧ9 περνάει απ' έξω κάποιον με ΖΧ10 είναι άλλο θέμα
    μα αυτο ακριβως λεω...οτι ΔΕΝ συγκρινονται !
    Σημερα ομως, υπαρχουν ανθρωποι που συγκρινουν cbr600F με cb1000R και τα βγαζουν και πιο γρηγορα

  11. #41
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thanos_s Προβολή μηνύματος
    Τι κανει ενα σουπερ ουαου σουπερσπορτ? Προοριζεται για πιστα. Το να παιρνουμε cbrf 2001 και 636 2012 να τα πηγαινουμε εθνικη και να λεμε οτι το 636 δεν βολευει, εχει χαμηλα τα clipon, η ροπη ειναι στο θεο, και το cbr ειναι καλυτερο ειναι πολυ λογικο...αφου εχουμε λαθος μηχανακια για λαθος χρηση.
    Δεν εχει καμια επαφη το μηχανακι αυτο λοιπον με ενα καινουριο supersport το καθενα στο στοιχειο του.Τα καινουρια supersport κανουν κρα οτι ειναι για πιστα μονο, to cbr δεν ξερει ουτε το ιδιο για τι ακριβως εχει κατασκευαστει.
    Την εποχη εκεινη τα μηχανακια αυτων των κατηγοριων δεν ηξεραν ακριβως τι ηταν (cbrf, zx6-9r,κλπ).Αργοτερα ξεκαθαριστηκαν τα πραγματα και μπηκαν οι γραμμες για το τι ειναι Supersport.
    Μη συγκρινουμε σκουπα με σφουγγαριστρα λοιπον...
    Σαν να συγκρινεις evo με Α4 quattro.. Ειναι και τα 2 Διλιτρα τετραπορτα τετρακινητα οικογενειακα??? Δεν θα το ελεγα..

    αυτο που δεν καταλαβες εσυ ειναι οτι μιλαμε για ενα μηχανακι που 9/10 αναβατες μπαινουν πιστα και δεν προκειται να το φτασουν στα ορια του.που κανει ταξιδακια και κανει κατω απο 2κ.
    εσυ ας πουμε φαινεται να σε απασχολει παρα πολυ το ποσο καλο ειναι το συγκεκριμενο μηχανακι στην πιστα.
    εχεις καποια εκπαιδευση σε πιστα και σε ενδιαφερει να γινεις ο killer της πιστας?εισαι αγωνιζομενος?θεωρεις οτι εισαι σε ενα pro level?
    αν ναι δεν σου κανει το φ σιγουρα και παιρνοντας ενα r6 του 7 πχ θα κερδισεις λιγο παραπανω δυναμη απολυτο στησημο που θα σε βοηθησει απειρα σε περιβαλον πιστας και το μηχανακι θα εχει αλλα ορια λογικα μεγαλυτερα απο τα δικα σου ωστε να μπορεις να διευρυνεις τα δικα σου.
    αν δεν εισαι ομως ο δεκατοδευτερολεπτοφαγος της πιστας τοτε απλα θα εχεις ενα πολυ πιο ακριβο μηχανακι πιστας για χρηση μαλλον το πολυ σπορτ τουρισμου.

  12. #42
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thanos_s Προβολή μηνύματος
    μα αυτο ακριβως λεω...οτι ΔΕΝ συγκρινονται !
    Σημερα ομως, υπαρχουν ανθρωποι που συγκρινουν cbr600F με cb1000R και τα βγαζουν και πιο γρηγορα
    Ε ΟΚ, εδώ άλλοι γουστάρουν Πάολα... δεν φταίω εγώ και γι αυτό.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #43
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    αυτο που δεν καταλαβες εσυ ειναι οτι μιλαμε για ενα μηχανακι που 9/10 αναβατες μπαινουν πιστα και δεν προκειται να το φτασουν στα ορια του.που κανει ταξιδακια και κανει κατω απο 2κ.
    εσυ ας πουμε φαινεται να σε απασχολει παρα πολυ το ποσο καλο ειναι το συγκεκριμενο μηχανακι στην πιστα.
    εχεις καποια εκπαιδευση σε πιστα και σε ενδιαφερει να γινεις ο killer της πιστας?εισαι αγωνιζομενος?θεωρεις οτι εισαι σε ενα pro level?
    αν ναι δεν σου κανει το φ σιγουρα και παιρνοντας ενα r6 του 7 πχ θα κερδισεις λιγο παραπανω δυναμη απολυτο στησημο που θα σε βοηθησει απειρα σε περιβαλον πιστας και το μηχανακι θα εχει αλλα ορια λογικα μεγαλυτερα απο τα δικα σου ωστε να μπορεις να διευρυνεις τα δικα σου.
    αν δεν εισαι ομως ο δεκατοδευτερολεπτοφαγος της πιστας τοτε απλα θα εχεις ενα πολυ πιο ακριβο μηχανακι πιστας για χρηση μαλλον το πολυ σπορτ τουρισμου.
    Μ' αυτή τη λογική ένα ZX9 ή ένα SRAD750 είναι σπορτ τούρινγκ... και τα VFR της εποχής γκραντ τούρισμο και τα LT/RT ακίνητες ντιβανοκασέλες
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    αυτο που δεν καταλαβες εσυ ειναι οτι μιλαμε για ενα μηχανακι που 9/10 αναβατες μπαινουν πιστα και δεν προκειται να το φτασουν στα ορια του.που κανει ταξιδακια και κανει κατω απο 2κ.
    εσυ ας πουμε φαινεται να σε απασχολει παρα πολυ το ποσο καλο ειναι το συγκεκριμενο μηχανακι στην πιστα.
    εχεις καποια εκπαιδευση σε πιστα και σε ενδιαφερει να γινεις ο killer της πιστας?εισαι αγωνιζομενος?θεωρεις οτι εισαι σε ενα pro level?
    αν ναι δεν σου κανει το φ σιγουρα και παιρνοντας ενα r6 του 7 πχ θα κερδισεις λιγο παραπανω δυναμη απολυτο στησημο που θα σε βοηθησει απειρα σε περιβαλον πιστας και το μηχανακι θα εχει αλλα ορια λογικα μεγαλυτερα απο τα δικα σου ωστε να μπορεις να διευρυνεις τα δικα σου.
    αν δεν εισαι ομως ο δεκατοδευτερολεπτοφαγος της πιστας τοτε απλα θα εχεις ενα πολυ πιο ακριβο μηχανακι πιστας για χρηση μαλλον το πολυ σπορτ τουρισμου.
    αν μιλας συγκεκριμενα για μενα, εχω ενα μηχανακι για καθε χρηση που κανω, και δεν παιρνω το brossaki για σπορ τουρισμο και το ninja για βολτες στο Σουνιο..
    Στα προηγουμενα ποστ ομως, διαβαζα για κοντρες μεταξυ cb1300 gsx1400 και δεν ξερω τι με το cbr...
    Αν θελεις το καθε τι να παιζει στην κατηγορια του και στα νερα του, πηγαινε ανοιξε με το cb η το gsx τεταρτες απο 1.500..
    Εκει ειναι στα νερα τους αυτα, γιαυτο εχουν κατω απο 100 αλογα στο λιτρο. Για να εχουν 9.5 κιλα ροπη στις 1.200. Οχι να τα στηνεις δευτερες απο 80..Για να ξερουμε τι λεμε.

  15. #45
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thanos_s Προβολή μηνύματος
    πηγαινε ανοιξε με το cb η το gsx τεταρτες απο 1.500..
    Give me fuel, Give me fire

Σελίδα 3 από 24 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CBR 1000 Vs R1
    από wintersunset στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2007, 08:57
  2. CBR 600RR vs ανταγωνισμός
    από onireum στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 88
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2006, 16:00
  3. cbr-125 vs CBR-600RR!!!
    από Kizoku στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2006, 11:14
  4. cbr 600rr vs yamaπα r6
    από tassosrr στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 10:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF