Σελίδα 4 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 356

Θέμα: CBR F4 vs ALL

  1. #46
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    φιλε μου ξερεις τι ποσοστο εισαι εσυ που εχεις ενα μηχανακι για καθε χρηση?ειδος υπο εξαφανιση...
    οταν δεν εχεις για να εχεις ενα γκαραζ με καθε γουστο μεσα τοτε αναγκαζεσαι να παρεις κατι που τα κανει ολα και συμφερει.αυτο λοιπον ειναι το φ.
    κανει καλυτερο ταξιδι απο το ρ6 κανει καλυτερο γυρολογιο απο vfr καταφερνει και στεκεται κοντα διπλα στα εργοστασια ροπης 1300-400 κυβικων καιει περιπου 5-6 λιτρα κοστιζει ελαχιστα και γενικα οπως ειπα κανει τα παντα καλα αλλα με καποιες υποχωρισεις.
    κανενας δεν ειπε οτι ειναι γαμω στην πιστα η τπτ τετοιο.
    αλλα αν εισαι οπως ειπα pro level δλδ 1 στους 100 οδηγους μην πω 1 στους 1000 τοτε θα σου φανει λιγο και θα θες κατι πιο ειδικο.
    αντιστοιχα αν κανεις ταξιδια 1000κμ την μερα με θερμοκρασιες χαμηλες ψηλες με μπαγκαζια και πολλες απαιτησεις ταξιδιοτικες τοτε μαλλον παλι δεν σου κανει και θα θες κατι πιο ειδικο.

  2. #47
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    φιλε μου ξερεις τι ποσοστο εισαι εσυ που εχεις ενα μηχανακι για καθε χρηση?ειδος υπο εξαφανιση...
    οταν δεν εχεις για να εχεις ενα γκαραζ με καθε γουστο μεσα τοτε αναγκαζεσαι να παρεις κατι που τα κανει ολα και συμφερει.αυτο λοιπον ειναι το φ.
    κανει καλυτερο ταξιδι απο το ρ6 κανει καλυτερο γυρολογιο απο vfr καταφερνει και στεκεται κοντα διπλα στα εργοστασια ροπης 1300-400 κυβικων καιει περιπου 5-6 λιτρα κοστιζει ελαχιστα και γενικα οπως ειπα κανει τα παντα καλα αλλα με καποιες υποχωρισεις.
    κανενας δεν ειπε οτι ειναι γαμω στην πιστα η τπτ τετοιο.
    αλλα αν εισαι οπως ειπα pro level δλδ 1 στους 100 οδηγους μην πω 1 στους 1000 τοτε θα σου φανει λιγο και θα θες κατι πιο ειδικο.
    αντιστοιχα αν κανεις ταξιδια 1000κμ την μερα με θερμοκρασιες χαμηλες ψηλες με μπαγκαζια και πολλες απαιτησεις ταξιδιοτικες τοτε μαλλον παλι δεν σου κανει και θα θες κατι πιο ειδικο.
    #parwpides//

  3. #48
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thanos_s Προβολή μηνύματος
    #parwpides//
    ναι...τις φορας...
    βγαλτες και δες την αληθεια εκει εξω στον κοσμο που εχει μια μηχανη για καθε χρηση και οχι 10 μηχανες για καθε χρηση.
    τοτε θα σου φανει μια σαν το φ καπως καλη επιλογη αν γουσταρεις στροφες τελικιασματα και ταξιδακια σε τιμη πακετου που δεν παιζεται.
    αν ειχα και εγω ενα μοτο για πιστα ενα για να παω αυτο που εχω για πιστα στην πιστα(καποιο με 3 ροδες και κοτσαδορο) ενα παπι για να πεταγομαι για σαντουιτς απο τα πιτσ στο περιπτερο κανα ξερο για να οργωνω το χωραφι και ενα cb 3100 για να σηκωνω το σκαφος με τις μηχανες πανω απο το νερο ωραια θα ηταν....
    δεν θελω να σε προσβαλω αλλα το ξανα τονιζω.ποσοι εδω μεσα εχουν πανω απο 1-2 μηχανες?
    για αυτο εφευρεθηκαν τα all rounder.

  4. #49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    ναι...τις φορας...
    βγαλτες και δες την αληθεια εκει εξω στον κοσμο που εχει μια μηχανη για καθε χρηση και οχι 10 μηχανες για καθε χρηση.
    τοτε θα σου φανει μια σαν το φ καπως καλη επιλογη αν γουσταρεις στροφες τελικιασματα και ταξιδακια σε τιμη πακετου που δεν παιζεται.
    αν ειχα και εγω ενα μοτο για πιστα ενα για να παω αυτο που εχω για πιστα στην πιστα(καποιο με 3 ροδες και κοτσαδορο) ενα παπι για να πεταγομαι για σαντουιτς απο τα πιτσ στο περιπτερο κανα ξερο για να οργωνω το χωραφι και ενα cb 3100 για να σηκωνω το σκαφος με τις μηχανες πανω απο το νερο ωραια θα ηταν....
    δεν θελω να σε προσβαλω αλλα το ξανα τονιζω.ποσοι εδω μεσα εχουν πανω απο 1-2 μηχανες?
    για αυτο εφευρεθηκαν τα all rounder.
    Φιλε μου ειχα F...πανε μερικα χρονια απο τοτε βεβαια...

    http://s11.postimage.org/3r7df1f4z/DSC00004.jpg

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος

    για αυτο εφευρεθηκαν τα all rounder.
    all arounder αλλα μην μας το παιζετε και ντραγκστεραδες...γ@μω τα 400αρια μου γ@μω...

    το μηχανακι οντως ειναι ενα τιμιο ss 10ετιας και μεχρι εκει...και μαλιστα οταν βγηκε δεν ηταν καν και το σκληρυνικοπυρηνικοτερο της παρεας...

    μην μας τσαμπουνατε 290αρες τελικες και 0-200χλμ καλυτερα απο τα γυμνα 1300αρια γιατι θα σκοτωσω ολο το χωριο και θα ψαρεψω φαλαινοκαρχαριες με αποχη...

    αντε, τσουρεκια εγιναν με τον ταφο...
    Τελευταία τροποποίηση από devil's animal; 12/11/2012 στις 21:50.

  6. #51
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    εγω ειπα ενα πραγμα.οτι ανοιξα με ενα cb και στα πολλα αρχισα να τον μαζευω.
    εννοειται οτι εξαφανιστηκε στην στις χαμηλες του.
    και ουτε ειπα ποτε και θεωρω δυνατο να πιασει ποτε 600ρι 290 κτμ(και τετοιες μαλακιες)
    το παιδι με το corola τα ειπε.(ρουφιανος ειμαι)

  7. #52

  8. #53
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2012
    Μηνύματα
    54
    Εχετε δικιο...τι ονειρο εβλεπα;;; :ZZZ: ποιος ξερει;;; καλο σας βραδυ!!! ΑΑΑ κ την Κυριακη εχει track day στα Μεγαρα οποιος θελει ας κατεβει να τα πουμε απο κοντα...τελικα πολυ αναστατωση ενα f4i sport μπραβο του!!! χαχαχα!!!Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20121104_084615.jpg 
Προβολές:	206 
Μέγεθος:	101,7 KB 
ID:	274142 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	22042012042.jpg 
Προβολές:	206 
Μέγεθος:	108,0 KB 
ID:	274143 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1347534734142.jpg 
Προβολές:	206 
Μέγεθος:	28,4 KB 
ID:	274144

  9. #54
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2012
    Μηνύματα
    54
    ετσι απο περιεργια...κ απλα ανεφερα την διαδρομη... για τις ευθειες που εχει...μεσα στις στροφες της Υλικης επαιζα 230-240

  10. #55
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2012
    Μηνύματα
    54
    μιλαμε για ντραγκστεραδικη κοντρα οχι το τι μπορει να κανει το καθενα κ για το τι ειναι φτιαγμενο...απο σταματημενοι κ απο ρολ. με 60-80 χιλ. βαλαμε!!! μετα την τριτη εκανα 2-3 μηχανες διαφορα!!!

  11. #56
    Ο Ιδομενέας που είναι ;

  12. #57
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2012
    Μηνύματα
    54
    ποιος;;;

  13. #58
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Μ' αυτή τη λογική ένα ZX9 ή ένα SRAD750 είναι σπορτ τούρινγκ... και τα VFR της εποχής γκραντ τούρισμο και τα LT/RT ακίνητες ντιβανοκασέλες
    τωρα μιλας σωστα αρχοντα..

  14. #59
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    φιλε μου ξερεις τι ποσοστο εισαι εσυ που εχεις ενα μηχανακι για καθε χρηση?ειδος υπο εξαφανιση...
    οταν δεν εχεις για να εχεις ενα γκαραζ με καθε γουστο μεσα τοτε αναγκαζεσαι να παρεις κατι που τα κανει ολα και συμφερει.αυτο λοιπον ειναι το φ.
    κανει καλυτερο ταξιδι απο το ρ6 κανει καλυτερο γυρολογιο απο vfr καταφερνει και στεκεται κοντα διπλα στα εργοστασια ροπης 1300-400 κυβικων καιει περιπου 5-6 λιτρα κοστιζει ελαχιστα και γενικα οπως ειπα κανει τα παντα καλα αλλα με καποιες υποχωρισεις.
    κανενας δεν ειπε οτι ειναι γαμω στην πιστα η τπτ τετοιο.
    αλλα αν εισαι οπως ειπα pro level δλδ 1 στους 100 οδηγους μην πω 1 στους 1000 τοτε θα σου φανει λιγο και θα θες κατι πιο ειδικο.
    αντιστοιχα αν κανεις ταξιδια 1000κμ την μερα με θερμοκρασιες χαμηλες ψηλες με μπαγκαζια και πολλες απαιτησεις ταξιδιοτικες τοτε μαλλον παλι δεν σου κανει και θα θες κατι πιο ειδικο.
    πραγματικα τα ειπες ολα Γιαννη! εχω δωδεκα μηχανακια στο συνολο τα μισα υπο ανακατασκευη και μονο το F ειναι παντα ετοιμοπολεμο να μου βγαλει ολα τα γουστα! εκτος απο χωμα.. εκει γλιστραει...

  15. #60
    Τωρα που ειδαμε και τις φωτογραφιες του F με τα Carbon και το αλλα GP τελικο τεντωσαμε...

    Καλα, σε αφηνουν να μπεις πιστα με κινεζικες δισκοπλακες???

Σελίδα 4 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CBR 1000 Vs R1
    από wintersunset στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2007, 08:57
  2. CBR 600RR vs ανταγωνισμός
    από onireum στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 88
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2006, 16:00
  3. cbr-125 vs CBR-600RR!!!
    από Kizoku στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2006, 11:14
  4. cbr 600rr vs yamaπα r6
    από tassosrr στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 10:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF