Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 45

Θέμα: ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΧΟΝΤΑ ΑΠΟ 17-10-2012

  1. #31
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    http://www.honda.de/motorraeder/mode...en__preise.php

    Αν ξέρει κανείς Γερμανικά μας εξηγεί
    η τιμή πάντως είναι ίδια με εδώ..

    edit
    και απο Αγγλία πάνω κάτω το ίδιο

    http://www.honda.co.uk/motorcycles/naked/#!/cb600f/

    Oλλανδία:

    http://www.honda.nl/motorfietsen/mod...e_gegevens.php

    Ρουμανία:

    http://www.honda-moto.ro/modele/view...00sa#descriere

    TVA λογικά θα ναι το Φ.Π.Α. ...
    Τελευταία τροποποίηση από AristidisZ; 22/11/2012 στις 16:44.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Κάποτε ο Βύρωνας είχε ανεβάσει κάτι τιμοκαταλόγους χονδρικής,αλλά δεν βρίσκω το τόπικ.
    Αν θυμάται και έχει κάποιος λίνκ ας το βάλει.
    The only easy day was yesterday.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Aν αναφέρεσαι στον Σ ας πουμε για την H δεν ξερω τα περιθώρια κέρδους του. Ξέρω όμως του επίσημου (πχ. Βυνιος, Μπαξεβάνης, Σουλτάτης κλπ) εμπόρου. Αν ο παραεισαγωγέας το έφερνε 2Κ πιο κάτω (απο την τελική τιμή του εμπόρου - όχι πόσο το πουλαγε ας πουμε ο Σ στον έμπορο) σημαίνει ότι αυτή η διαφορά ειναι φόροι. Εκτός αν έχεις άλλα επίσημα ποσά (πίνακες με τιμές εισαγωγής, ποσοστά κέρδους του εισαγωγέα, ποσό πώλησης στον έμπορο και ποσοστό κέρδους αυτού) τότε το μόνο που κάνεις είναι να υποθέτεις. Και με υποθέσεις δεν γ@μησε κανένας.
    μα το αναφερω στο ποστ μου οτι μιλαω για τιμες ΕΠΙΣΗΜΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ...
    οι τιμες των επισημων εμπορων ηταν κατα κατι καλυτερες της αντιπροσωπειας αλλα οχι σπουδαια πραγματα...πιο πολυ εδιναν "δωρα" παρα εκαναν κατι καλυτερο στην τιμη...(και φυσικα τους συνεφερε καλυτερα)
    αντε να το εβρισκες 500€ κατω σε σχεση με την αντιπροσωπεια και αυτο μετα απο πολυ κοπο και ψαξιμο και φυσικα μετρητα...
    που σημαινει οτι ο αντιπροσωπος εφερνε με μια τιμη Χ...
    πουλαγε λιανικη Χ+50% στον ιδιωτη, Χ+30% στον εμπορο και με την σειρα του ο εμπορος πουλαγε Χ+45% στον ιδιωτη...αρα ειχε περιπου 15% κερδος...(ενταξει δεν μπορει να εχει ενας Β ή ενας Μ το +50% του Σ αλλα και παλι ηταν καλα τα λεφτα)...
    ο παραεισαγωγεας πουλαγε με μια τιμη Χ+20% στον ιδιωτη και μας φαινοταν σε σχεση με το +50% ή το +45% ΠΟΛΥ φτηνα...

    α,και για να μην ξεχνιομαστε ολα τα αποπανω ειναι απλα υποθεσεις...

    Τελευταία τροποποίηση από devil's animal; 22/11/2012 στις 17:14.

  4. #34
    Μέλος Το avatar του/της _V_
    Εγγραφή
    09/09/2012
    Μηνύματα
    59
    Μην ξεχνατε οτι περασε και η εποχη πριν το 2000 που ενα μηχανακι εκανε 1.920 δρχ.το αγοραζες μετρητα και ηθελαν και τα 20 χιλιαρικα.Αλαζουν οι καιροι μαζι και εμεις.Αλωστε η συζητηση ειναι υποθετικη γιατι σχεδον κανεις δεν εχει να αγορασει.Οποιος παει να αγορασει ολο και κατι ακομα μπορει να κερδισσει.

  5. #35
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από _V_ Προβολή μηνύματος
    Οποιος παει να αγορασει ολο και κατι ακομα μπορει να κερδισσει.
    Αν μιλάμε για κάτι άλλο πέραν των "δώρων" πολύ αμφιβάλλω.

    Προσωπικά στα @@ μου άμα την είδες αη Βασίλης και θες να με φορτώσεις με ένα κάρο μ@λακίες, που στο φινάλε μπορεί ήδη να τις έχω κρατήσει από την προηγούμενή μου μηχανή (βαλίτσες, κράνη, μπουφάν, γάντια, και δε συμμαζεύεται) ή μπορεί να μην έχουν καμία σχέση με αυτά που θα θέλω και σκοπεύω να αγοράσω εγώ (εσύ κάνεις δώρο μπουφάν mike γιατί αυτά έχεις στο μαγαζί σου, κι εγώ θέλω adibas γιατί αυτά μου κάνουν, μου αρέσουν, μου you name it).

    Έκπτωση της προκοπής μπορείς να κάνεις? Και δεν αναφέρομαι μόνο στις προσφορές, ή μόνο σε κάποια συγκεκριμένη εταιρεία/αντιπροσωπεία/επίσημους εμπόρους εννοείται. Γενικά για όλους μιλάω.

    Από όση εμπειρία έχω, στο εμπόριο των αυτοκινήτων και των μοτοσυκλετών, σοβαρές εκπτώσεις δεν έπαιζαν ποτέ. Και ξαναλέω: μιλάω για εκπτώσεις! "Κάνει τόσο και σου κόβω ένα Χ%."

    Από αυτή την πλευρά δε νομίζω ότι θα καταφέρει κανένας να κερδίσει κάτι. Προσφορές ναι, δώρα όλο και περισσότερα ναι (σε λίγο θα πρέπει να φέρνεις φίλο με φορτηγάκι για να φορτώνεις όλα αυτά που θα σου δίνουν), αλλά "Μάστορα κάνε λίγο ψαλίδι...", που θα λέγαν και στο χωριό μου αν ήμουν από χωριό, ΝΟ!

    Όπως είπα και σε προηγούμενο ποστ μου, δε νομίζω ότι έχει αλλάξει κάτι δραματικά προς όφελος του αγοραστή, ακόμα κι αν είχε λεφτά να αγοράσει.

  6. #36
    Μέλος Το avatar του/της _V_
    Εγγραφή
    09/09/2012
    Μηνύματα
    59
    Φιλε pipe_smoker και εγω οταν αγοραζω μηχανακι το ιδιο θελω και ζητω την καλυτερη τιμη χωρις κανενα δωρο.ο καθενας τωρα απο μας οτι μπορει κανει.παιζει ρολο και η εταιρια και η στιγμη της αγορας.εγω στο honda κατι καταφερα ο αδελφος μου στο KTM τιποτα.

  7. #37
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ............ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ..??


    Όταν έχεις χώσει π.χ. 8500 εύρώ γιά v-strom καί έδώ καί καιρό πουλιέται 7000
    αύτό δέν είναι έκπτωση...??
    Άπαντώ στό φίλο πού είπε ότι δέν ύπάρχουν καί σπουδαίες έκπτώσεις.
    Έπειδή παρακολουθώ τίς τιμές άπό τόν Ίούνιο πού πούλησα τό μηχανάκι μου,
    έχω νά πώ ότι είδα τά ΧΟΝΤΑ νά κατεβαίνουν δύο καί τρείς φορές..!!
    μόνο τό παπί τους έμεινε στά 2100.
    Ή Γιαμάχα πήγε τό TDM άπό 10000+ , στά 8500...........!!!!!!!!
    Τό fjr σχεδόν 3 χιλιάρικα κάτω,τό tenere-1200 προσφορά.
    Όλες οί έταιρείες έχουν ρίξει πολύ τίς τιμές.
    Τώρα άν είχαν περιθώριο κέρδους καί άν έβγαζαν πολλά καί τώρα πάλι κερδίζουν
    αύτό τί μάς άφορά..??
    Άν καί άπό τήν πορεία τών μαγαζιών πού κλείνουν άμφιβάλλω άν ,καί πόσο κερδίζουν
    διότι ύπάρχουν καί έξοδα .
    Μέσα στή Θεσσαλονίκη χωρίς νά άναφέρω όνόματα,όλοι οί μεγάλοι έκλεισαν
    τά δεύτερα μαγαζιά τους γιατί δέν άντεχαν στά έξοδα.
    Έπίσης πολλοί μαζεύονται σέ μικρότερους χώρους γιά νά περιορίσουν τά έξοδα τους..!!
    Τώρα άν ό Χ Σφακιανάκης έχει 10 πλέον άντιπροσωπείες,έ αύτός δέν ξέρω πόσο ζορίζεται.
    Συνεπώς δέν ξέρω ΠΟΣΟ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ..?? πιά.
    Πάντως οί τράπεζες γιά νά δώσουν δάνειο άπαιτούν ψηλό έπασφάλιστρο άφού έχουν καεί
    καί στό γιαούρτι..!!
    Άν κανείς κάνει άγορά 10000 π.χ. γιά νά έλπίζει σέ δάνειο,έφόσον είναι καθαρός έννοείται
    θά πρέπει νά βάζει πάνω άπό 6000..!!
    Καί τά 4 στά δανείζουν διασφαλίζοντας πώς άν τούς πιστολιάσεις θά χάσεις καί τά 6000 δικά σου.
    Δέ νομίζω πώς δανείζουν πλέον χωρίς ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ.
    Θά πώ ξανά πώς αύτοί πού θέλετε νά άγοράσετε...........
    ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ
    έτσι κι άλλιώς χειμώνας έρχεται.

  8. #38
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από _V_ Προβολή μηνύματος
    Φιλε pipe_smoker και εγω οταν αγοραζω μηχανακι το ιδιο θελω και ζητω την καλυτερη τιμη χωρις κανενα δωρο.ο καθενας τωρα απο μας οτι μπορει κανει.παιζει ρολο και η εταιρια και η στιγμη της αγορας.εγω στο honda κατι καταφερα ο αδελφος μου στο KTM τιποτα.
    Πολλά πράγματα παίζουν ρόλο, δε θα διαφωνήσω.

    Κι εγώ μελετάω μια αγορά από καιρό και ίσως (καλώς εχόντων των πραγμάτων) να την πραγματοποιήσω κατά την άνοιξη προς μέσα του '13. Αν έχουν πάει τα οικονομικά μου όπως υπολογίζω, αν δεν προκύψουν άλλα πράγματα (άμα τελικά καταλήξω και στο ποιά μηχανή, αλλά αυτό είναι αλλη ιστορία).

    Κι εγώ για να διεκδικήσω θα πάω. Και θα το ψάξω, και θα το κυνηγήσω, και "τα δώρα χάρισμά σας και κόφτε κανά ευρώ" θα πω, και και και.

    Αυτό που λέω είναι ότι το σκεπτικό που έχουν κάποιοι (δικαίως ή αδίκως, σωστό ή λάθος από κάθε πλευρά, δεν το κρίνω), ότι δηλαδή λόγω κρίσης θα μπουκάρει ο πελάτης μέσα στο μαγαζί και θα αρχίσει ο πωλητής τις κωλοτούμπες από τη χαρά του, θα παζαρέψει σαν τους μαύρους στα φανάρια που η αρχική τιμή της ηλεκτρικής ρακέτας για τις μύγες είναι 5 ευρώ κι εσύ την παίρνεις 1, μπας και του κάνει ο πελάτης τη χάρη να αγοράσει καμιά μηχανή, κι έτσι και κλείσει το deal θα βαράνε παλαμάκια τα @@ του από την πολλή συγκίνηση, δεν παίζει στον αιώνα τον άπαντα. Είτε κρίση έχουμε, είτε περιμένουμε τον αρμαγεδδώνα.

    Το "η ποτάνα στα 80 αρχινάει και κάνει σκόντα" δεν ισχύει (δυστυχώς) στο εμπόριο αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών. Από τα όσα γνωρίζω κι έχω δει εγώ τουλάχιστον εκεί έχω καταλήξει.

  9. #39
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ............ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ..??
    Καμία μονομαχία.

    Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκε πουθενά το ύφος μου αλλά δεν τα "έβαλα" με κάποιον ούτε κάποια επίθεση έκανα.

    Το τι κερδίζουν και τι όχι και το αν μπαίνουν μέσα ή όχι είναι άλλο θέμα και δε με πολυαπασχολεί. Ή ίσως πιο σωστά δεν έχω διάθεση να ασχοληθώ με τους ισολογισμούς του χ,ψ εισαγωγέα.

    Περί εκπτώσεων είπα τη γνώμη μου. Την προσφορά δεν τη θεωρώ έκπτωση. Ούτε το ξεστοκάρισμα. Το ότι κάποιοι θα αγοράσουν μηχανάκι με αυτό τον τρόπο και καλά θα κάνουν, δεν αναιρεί το ένα το άλλο.

    Κάποια μηχανάκια σαφώς κι έχουν πέσει. Άλλα δεν έχουν πέσει. Υπάρχει και το σκεπτικό που λες, να περιμένουμε να πέσουν. Φτάσαμε να αγοράζουμε μηχανάκια λες και είναι μετοχές.

    Όπως και να'χει, ξαναλέω, μιλάω για το σκεπτικό των εκπτώσεων. Όχι για εκ των προτέρων μειώσεις τιμών σε συγκεκριμένα μοντέλα για τον άλφα ή βήτα λόγο.

  10. #40
    Ολα ειναι θεμα προσφορας και ζητησης.Προφανως η χονδα και καθε χονδα προτιμαει απο το να βαλει στο παχυ εντερο τα 1000 cbf περασμενης χρονιας και αλλες μηχανες που δεν φευγουν πια να κανει μια πολυ καλη μειωση μπας και φυγουν.Οπως αντιστοιχα αλλες εταιρειες οπως η καβα με τον παλιο ζουζουρα και η σουζουκι με ληστες και παλια στρωματα.Κερδος θα ναι γι αυτους γτ θα μπει ζεστο χρημα απο κατι που πιθανον δεν θα φευγε ποτε και θα το κοιταζαν,
    Τωρα αν εγω ή ο παραδιπλα γουσταρει να παρει ενα στοκ γτ του κανει η μηχανη και την θελει κουτα και οχι μεταχειρω τοτε καλα κανει και την τσιμπαει την προσφορα.Αλλαζεις μια μπαταρια και λαστιχα και σ ωραιος.
    Τωρα ολα τα υπολοιπα γτ εβγαζαν καποιοι πολλα και δουλευαν τον κοσμο ειναι αλλη κουβεντα.Στην τελικη ας προσεχε ο κοσμος και αν εκρινε οτι αυτο που αγοραζει το παιρνει πολυ ακριβοτερα απο οτι αξιζε ας μην το παιρνε.Αλλα τοτε στ @@ τους ολοι.Πουλαγανε φυκια οι πωλητες,αγοραζε ο αλλος γτ η τραπεζα εβγαζε το δανειο την αλλη μερα,εβγαινε βολτα σαν τον γαρδελη με την γκομενα πισω την αλλη μερα με το 1000ρι και ολοι περνουσαν καλα.

  11. #41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Πολλά πράγματα παίζουν ρόλο, δε θα διαφωνήσω.

    Κι εγώ μελετάω μια αγορά από καιρό και ίσως (καλώς εχόντων των πραγμάτων) να την πραγματοποιήσω κατά την άνοιξη προς μέσα του '13. Αν έχουν πάει τα οικονομικά μου όπως υπολογίζω, αν δεν προκύψουν άλλα πράγματα (άμα τελικά καταλήξω και στο ποιά μηχανή, αλλά αυτό είναι αλλη ιστορία).

    Κι εγώ για να διεκδικήσω θα πάω. Και θα το ψάξω, και θα το κυνηγήσω, και "τα δώρα χάρισμά σας και κόφτε κανά ευρώ" θα πω, και και και.

    Αυτό που λέω είναι ότι το σκεπτικό που έχουν κάποιοι (δικαίως ή αδίκως, σωστό ή λάθος από κάθε πλευρά, δεν το κρίνω), ότι δηλαδή λόγω κρίσης θα μπουκάρει ο πελάτης μέσα στο μαγαζί και θα αρχίσει ο πωλητής τις κωλοτούμπες από τη χαρά του, θα παζαρέψει σαν τους μαύρους στα φανάρια που η αρχική τιμή της ηλεκτρικής ρακέτας για τις μύγες είναι 5 ευρώ κι εσύ την παίρνεις 1, μπας και του κάνει ο πελάτης τη χάρη να αγοράσει καμιά μηχανή, κι έτσι και κλείσει το deal θα βαράνε παλαμάκια τα @@ του από την πολλή συγκίνηση, δεν παίζει στον αιώνα τον άπαντα. Είτε κρίση έχουμε, είτε περιμένουμε τον αρμαγεδδώνα.

    Το "η ποτάνα στα 80 αρχινάει και κάνει σκόντα" δεν ισχύει (δυστυχώς) στο εμπόριο αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών. Από τα όσα γνωρίζω κι έχω δει εγώ τουλάχιστον εκεί έχω καταλήξει.

    ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..............



    Όσο γιά τήν άγορά σου,πίστεψε με ή χειρότερη έποχή είναι ή άνοιξη γιά νά πετύχεις τιμή.
    Ή καλύτερη σου..??
    Όταν κλείνει ό χρόνος καί έχουμε καί τούς λεγόμενους στόχους τών έταιρειών,μόλις έχουν
    τελειώσει καί οί έκθέσεις μέ τά νέα μοντέλλα.
    Άν ύπάρχουν στόκ μηχανάκια έκεί ναί παζαρεύεις,άν είναι άγορασμένα άπό τόν ντήλερ ΄έκεί
    παζαρεύεις καλύτερα άνάλογα μέ τό πόσο χρειάζεται τά μετρητά.
    Όταν όμως θέλεις τό καινούργιο μοντέλλο τότε όντως δέν ίσχύει όπως είπες τό βαράω παλαμάκια.
    Τήν καλύτερη τιμή σέ μηχανάκι πέτυχα όταν έκλεινε κάποιο κατάστημα πρίν μερικά χρόνια.
    Βέβαια έκεί θέλει προσοχή μή φάς καμμία τόγκα..!!
    Νομίζω πώς όσο καί νά έχει κλατάρει ή άγορά μετά άπό τό Φεβρουάριο,οί πωλητές γενικά
    άρχίζουν νά έχουν μία έπαρση.
    Είναι αύτό πού λέμε ,άν τή βγάλουμε τό χειμώνα.........
    Έχω μπεί σέ μαγαζί ίσως σού φανεί ύπερβολή,πού τά είχαν μέ τόν καιρό όπως οί άγρότες.
    Έβρεχε μέρες καί μού λένε,..............έχει νά πατήσει άνθρωπος έδώ μέσα......
    Έκεί άν τούς πετύχεις καί θέλουν μετρητό όπως είναι καί μέ πεσμένο ήθικό μπορεί νά κερδίσεις.



  12. #42
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Διυλίετε τον κώνωπα παίδες

    Η αγορά αυτή είναι. Οποιος θέλει να αγοράσει, αγοράζει απο τώρα έως τον Φεβρουάριο. Ρωτήστε τον λογιστή σας αν δεν ξέρετε το γιατί.

    Σιγά μην δεν πάρεις μοτοσακό γιατί ο έμπορας επιμένει να σου δώσει 10 δώρα και όχι να σου κόψει 100 γιούρα. Ημαρτον κιόλας.

    Ρε καρντάσια 6,5 χαρτιά ΚΟΥΤΑ CBF με combined ABS και το συζητάμε για το αν θα πέσει άλλα 200 γιούρα γιατί τόσο έπρεπε να κάνει? :a12:

  13. #43
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/10/2012
    Μηνύματα
    15
    οι τιμες μας ειναι χρονια τωρα πιο ακριβες απο ολη την παγκοσμια αγορα.
    Το θεμα ομως τωρα ειναι οτι εδω δεν υπαρχει αγοραστικο κοινο για γουστα.
    Οτι και να πουμε λοιπον ειναι εκτος πραγματικοτητας....
    Καλη μας επιβιωση

  14. #44
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από wtfrmlk Προβολή μηνύματος
    οι τιμες μας ειναι χρονια τωρα πιο ακριβες απο ολη την παγκοσμια αγορα.
    Το θεμα ομως τωρα ειναι οτι εδω δεν υπαρχει αγοραστικο κοινο για γουστα.
    Οτι και να πουμε λοιπον ειναι εκτος πραγματικοτητας....
    Καλη μας επιβιωση
    Καλά, με αυτή τη λογική σε κάθε forum τα μόνα θέματα που θα έπρεπε να συζητιούνται είναι πως να φυτρώσουμε τομάτες και αγγούρια στο μπαλκόνι μας για να τη περάσουμε
    Η κατάσταση είναι πολύ δύσκολη, το ξέρουμε όλοι αυτό, αλλά από την άλλη να είσαι σίγουρος ότι αυτοί που "μπορούν", υπάρχουν, και είναι κρυμμένοι στις γωνίες και καιροφυλακτούν...
    Αυτός είναι κι ο λόγος που η αγορά πραγματικά έχει παγώσει, ακόμα και οι έχοντες ή οι "μπορώντες", περιμένουν
    Έτσι ακριβώς δημιουργείται το death spiral στην οικονομία, κανείς δεν αγοράζει τίποτα (παρόλο που μπορεί), και το χρήμα που, πίστεψέ με, υπάρχει, δεν κάνει βόλτες, με αποτέλεσμα το στραγγαλισμό του "συστήματος" και την δυστυχώς όλο και αυξανόμενη ανεργία κλπ κλπ.
    Δε λέω ότι με το να καταναλώνουμε ασύστολα θα λύσουμε το πρόβλημα της οικονομίας, όμως και το άλλο άκρο, δημιουργεί πραγματικά ασφυξία

  15. #45
    Banned
    Εγγραφή
    19/06/2012
    Μηνύματα
    300
    Όσο και να μη γουστάρω τα honda παραδέχομαι πως το cbf1000 στα 6 και 6.5 χιλιάρικα όπως και το transalp στα 6.600 είναι άπαιχτες αγορές.
    Φυσικά χρειάζονται και λεφτά για βενζίνη, ενώ ένα άλλο σημαντικό μειονέκτημα είναι πως είτε φθηνά είτε ακριβά τα μηχανάκια δεν τρώγονται...

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Βολτα ...τριτη 17/10
    από Alki_Viades στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2006, 16:04
  2. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 17/10/2006
    από SPORAKIAS στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2006, 20:55
  3. 9500 χλμ απο τις 10/2/06 ειναι πολλα;
    από lammadin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2006, 14:51
  4. ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ Honda
    από Konti στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2006, 11:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF