Σελίδα 11 από 52 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 780

Θέμα: Ποια θεωρείτε την ιδανικότερη μοτό για βόλτα, ταξίδι και εκδρομή;

  1. #151
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    Αν όλοι ήμασταν το ίδιο , ύψος , βάρος , ηλικία ,αντοχές κλπ.
    Αν όλοι εννοούσαμε το ίδιο λέγοντας ,ταξίδι , ταχύτητα , στροφιλίκι κλπ.
    Αν όλοι είχαμε την ίδια οικονομική δυνατότητα.
    Αν όλοι είχαμε την την ίδια αισθητική και άποψη περι ωραίου.
    Αν....
    Αν....

    Τότε θα είχε νόημα και η παρούσα συζήτηση.

  2. #152
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Πες τα ρε μαν!!!Οχι τιποτα αλλο εχω και κατι παλικαρια που τους λεω οτι ακομα και τωρα που γερεψε εγω θα την ....αγαπουσα την Vanessa Williams και με λενε πουροlover!! Η μηχανη ειναι σαν το τραουδι του χαριτοfolded: Ολες καλες.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  3. #153
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    K1300-09.bmp

    Θέλει γερά "νεφρά" Τελευταία με τρομάζει η MLFάρα μου.

    Οταν κάνω enduro...

  4. #154
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kepler Fun Προβολή μηνύματος
    Συγγνώμη αλλά εάν έχω καταλάβει καλά από τα προηγούμενα, η ιδανικότερη μοτό για βόλτα-ταξίδι-εκδρομή είναι η 800GS, το Τ800, το 990 κλπ ?

    Μήπως μας έχει επηρεάσει το πολύ off-road διάβασμα στο Advrider?

    Έχετε βγει σούρουπο από το πλοίο στην Ancona και να πρέπει να πας Milano με τρομερό αέρα και ψιλόβροχο, δικάβαλος και φορτωμένος?

    Έχετε κατέβει Σάββατο από Θεσσαλονίκη Αθήνα για να επιστρέψετε την Κυριακή το απόγευμα?

    Είστε σίγουροι ότι με τα on-off που γράφετε, αυτά γίνονται?

    Και μην πείτε ότι πιτσιρικάδες πηγαίναμε Λαμία με τα RD-50. Μιλάμε για σήμερα και υπό ΚΣ.

    Εάν από τον τίτλο έλειπε το “ταξίδι” ίσως να καταλάβαινα τα όσα αναφέρθηκαν.

    Πάντα φιλικά.

    ΥΓ. Στο FJR οι βαλίτσες εξέχουν πολύ και εύκολα τις ξεχνάς. Στις BMW προεξέχουν ελάχιστα από το τιμόνι ή τους κυλίνδρους αλλά αυτό σημαίνει μειωμένη χωρητικότητα (ειδικά στο K1200GT)


    EYTYXΩΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.............ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ




    Ότι όλοι έχουμε παράκρουση........
    Έπίσης κάποιοι δέ λένε νά καταλάβουν ότι...........
    έπειδή κάνεις πάγκο 150 κιλά ,ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ νά σηκώνεις 50...!!!
    Έχω όντως πολύ καιρό νά κατέβω στόν Πόρο.....άλλά έτοιμάζομαι νά χτυπήσω
    πρώτα γουρουνόπουλο στό Λεβίδι καί μετά βλέπουμε.....
    Γιά τόν φίλο πού έγραψε τή φανταστική ίστορία........
    Έγραψα πρίν χρόνια έδώ μέσα ότι δέν γίνεται συνήθως νά τάχουμε όλα.
    Έτσι είναι ή ζωή.
    Καλό τό σενάριο όμως είναι γιά τήν έπόμενη ΔΕΚΑΕΤΙΑ άν ζώ.
    Πρός τό παρόν άντέχω άκόμα
    Σέ παραπέμπω στή γνωστή ταινία μέ τόν ΧΟΡΝ......!!




  5. #155
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kepler Fun Προβολή μηνύματος
    Συγγνώμη αλλά εάν έχω καταλάβει καλά από τα προηγούμενα, η ιδανικότερη μοτό για βόλτα-ταξίδι-εκδρομή είναι η 800GS, το Τ800, το 990 κλπ ?

    Μήπως μας έχει επηρεάσει το πολύ off-road διάβασμα στο Advrider?

    Έχετε βγει σούρουπο από το πλοίο στην Ancona και να πρέπει να πας Milano με τρομερό αέρα και ψιλόβροχο, δικάβαλος και φορτωμένος?

    Έχετε κατέβει Σάββατο από Θεσσαλονίκη Αθήνα για να επιστρέψετε την Κυριακή το απόγευμα?

    Είστε σίγουροι ότι με τα on-off που γράφετε, αυτά γίνονται?

    Και μην πείτε ότι πιτσιρικάδες πηγαίναμε Λαμία με τα RD-50. Μιλάμε για σήμερα και υπό ΚΣ.

    Εάν από τον τίτλο έλειπε το “ταξίδι” ίσως να καταλάβαινα τα όσα αναφέρθηκαν.

    Πάντα φιλικά.

    ΥΓ. Στο FJR οι βαλίτσες εξέχουν πολύ και εύκολα τις ξεχνάς. Στις BMW προεξέχουν ελάχιστα από το τιμόνι ή τους κυλίνδρους αλλά αυτό σημαίνει μειωμένη χωρητικότητα (ειδικά στο K1200GT)

    Τα εχω κανει ολα αυτα που λες, και χειροτερα...και τα κανω ακομα, μ'ενα ΚΤΜ 950ADV.



    Νομιζω οτι, βολτα-ταξιδι-εκδρομη το adventure της ΚΤΜ ειναι η καλυτερη επιλογη.
    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  6. #156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.845


    Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά έτσι όπως πάμε σε λίγο μοτοσυκλέτα θα λέμε τα 250.
    Πρέπει να χαμηλώσετε σοβαρά τον πήχη των απαιτήσεών σας.

  7. #157
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ.............




    Παρότι είπαμε νά είμαστε χαλαροί μιά καί όλοι μάς μαλώνουν τελευταία, όμως
    μερικά πράμματα βγάζουν μάτι.
    Γιά παράδειγμα ,όσο καί νά διαφέρουν οί φυσικές ίκανότητες κάποιων,όσο καλή
    καί νά είναι ή φυσική τους κατάσταση τό ότι είπαμε νά ψάξουμε τήν πλέον κατάλληλη
    μέ τίς συγκεκριμμένες δυνατότητες δέν σημαίνει πώς όποιος μπορεί νά μαζοχίζεται
    γιά 500-1000 χλμ. έπειδή είναι μπρατσερός ή γουστάρει βασανισμούς,ή δέν ξέρω τί άλλο
    θά έπρεπε νά προτείνει τήν δική του έπιλογή...!!!
    Γιά νά τό ξεκαθαρίσουμε λοιπόν ,είναι δυνατόν νά άποτελεί ή προτίμηση σας ή προσωπική
    τό ζητούμενο..??
    Έπειτα όπως είπε καί ό Στέφανος παραπάνω δέν είδα νά προσαρμόζετε τίς σκέψεις σας
    στά σημερινά δεδομένα.
    Έγραψα γιά μεταχειρισμένο έπίτηδες,έγραψα γιά μειωμένα έξοδα συντήρησης,έγραψα
    γιά καταναλώσεις καί μερικοί τό είδατε ΛΑΘΟΣ τό θέμα...!!!
    ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ..??
    Τή στιγμή πού όλη ή Έλλάδα διαλύεται ,τή στιγμή πού ή χώρα σύμφωνα μέ αύτούς
    τούς οίκους,πού δέν θά τούς πώ άνοχής, ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΗ ΧΡΕΩΚΟΠΙΑ πλέον,
    ποιά θά ήταν ή καλύτερη έπιλογή μας..??
    Νά ξαναγράψω , άν έχεις 5 πρέπει νά τά χώσεις όλα ή νά πάρεις κάτι μέ τά μισά γιατί τά σίδερα
    δέν τρώγονται καί νά κοιτάξεις νά ζείς καλά μέ τά ύπόλοιπα..????????????????
    Άν είναι νά χρεωθείς 5 μήπως θά έπρεπε νά χρεωθείς 2,5 καί τά υπόλοιπα νά τά ζούσες άλλιώς..??
    Θά πρέπει νά κάνουμε τό χατήρι αύτών πού πλουτίζουν άσύστολα μέ άτελείωτη ματαιοδοξία
    βασιζόμενοι στήν τρελλή προπαγάνδα πού στήνουν σέ ότι έχει σχέση μέ τήν κατανάλωση
    κάνοντας μας νά πιστέψουμε ότι άν δέν πάρουμε τό καλύτερο ντεμέκ,τό πλουσιότερο καί τό
    πιό γυαλιστερό πώς θά είμαστε δυστυχισμένοι ή δήθεν δέ θά έχουμε τό άσφαλέστερο..??
    Οί όποίοι βέβαια άπό τήν τρέλλα τους γιά χρήμα καί έξουσία δέν θέλουν νά δούν ότι στό τέλος
    πέφτουν θύματα τής ίδιας τους τής άπληστίας καθότι άδυνατίζουν τόσο πολύ τήν άγοραστική μας
    δύναμη πού παρά τήν τρελλή προπαγάνδα τους ό λαός γιά παράδειγμα δέ θά πάει νά καρφωθεί
    στό καινούργιο Κασκάϊ πού μάς έχει πρήξει κάθε μέρα άπό τό χαζοκούτι άλλά θά προτιμήσει νά περάσει
    καλύτερα τίς γιορτές κρατώντας τίς οίκονομίες του,σέ όσους έμειναν βέβαια έτσι πού τό πάνε
    γιά νά τίς χρησιμοποιήσει γιά τά δύσκολα...??
    Σέ αύτά τά πλαίσια λοιπόν βλέπουμε χρυσοπληρωμένες μοτό πού άπέφεραν ύπερκέρδη νά ξευτελίζονται
    σήμερα όσον άφορά τίς τιμές τους.
    Μερικά παραδείγματα...........
    TDM-900 άπό 10300 περίπου έπειδή ξέμεινε σέ όλη τήν Εύρώπη πολύ πράμμα 8000 καί 8500 μέ ABS...!!
    TENERE-1200 άπό 16300 μετά έβαλαν τίς βαλίτσες ντεμέκ καί σήμερα έπίσημα έχει 14900 ,
    άν πηγαίνατε νά τό πάρετε θά βλέπατε κι άλλα..!!
    Ή Σουζούκι άφού ξευτέλισε τά 1250 gsx μέ τό μισό φέριγκ στά 5900..!!,τώρα έχει μέ τό όλόκληρο
    στά 9000 άπό 12000 παρακαλώ καί 10000 τό travel άπό 13000...!!
    Καί δέν πρόκειται νά τά πουλήσει άν δέν τά σκοτώσει κι άλλο...!!
    Γεμίσαμε v-strom παλιά μέ 7000 χιλιάρικα πού όλο τελειώνουν καί παπάρια,άπό 8500..!!
    Γιά τά Χόντα είπαμε, πάρτυ τά cbf έμειναν στό ράφι πάρε κόσμε.............
    Ή Καβασάκι έβγαλε στό σφυρί τό έξακοσάρι οί Εύρωπαίοι άφησαν τή μούρη
    καί ξεβρακώνονται καί πάει λέγοντας......
    Κάνετε λοιπόν μιά δεύτερη προσπάθεια,νά πείτε τή γνώμη σας ώς πρός τό άρχικό έρώτημα
    όσοι δέν είδατε τό θέμα πολύπλευρα καί είστε άκόμα στή θεωρία ή ή άποψη σας
    συνοδεύεται άπό ένθουσιασμό πού χαρίζουν τά νιάτα,πολλές φορές καί ζαμανφουτισμό
    θά έλεγα γιά τό αύριο έπειδή όταν είσαι νέος καί είδικά μόνος
    όταν δέν έχεις νά νοιαστείς γιά τίποτε καί γιά κανέναν παρά μόνο γιά
    τήν πάρτυ σου νοιώθεις πολύ δυνατός..!!
    Όταν ήμουν 25-30 μέσα στή γκαύλα τό μόνο πού μέ άπασχολούσε ήταν πότε
    θά μαζέψω νά πάρω τό έπόμενο μηχανάκι,πρίν ξεχρεώσω τό ένα είχα ήδη
    μελαγχολήσει γιατί έβλεπα στίς φωτό τό έπόμενο ,τότε άγοράζαμε άπό φωτό
    όχι όπως πρίν δύο-τρία χρόνια πού έμπαινες στό μαγαζί καί διάλεγες χρώμα έπιτόπου
    ζωντανά πράμματα δηλαδή..!!
    Βέβαια τό έργο τελείωσε καί δύσκολα θά τό ξαναπαίξει,μάλλον τό έχασαν όσοι δέν τό είδαν...!!
    Παρότι λοιπόν τό ίδανικό γιά τόν καθένα μας μπορεί καί σίγουρα είναι διαφορετικό
    άς τό κουράσουμε λίγο άκόμα μήπως καί βγάλουμε κανένα χρήσιμο συμπέρασμα
    τουλάχιστον άν δέν καταλήξουμε κάπου.............άλλά σοβαρότητα ...!!
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 08/12/2012 στις 05:43.

  8. #158
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    DR 800 BIG .







    (Για να μη πω 650 rse ... χεχεχεχεχε)

  9. #159
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/05/2010
    Μηνύματα
    223
    Διάβασα όλο το νήμα, πολλοί έγραψαν αυτό που πιστεύω κι εγώ, η μηχανή είναι κάτι πολύ προσωπικό. Θυμήθηκα ένα φίλο που έχει φάει τη θάλασσα με το κουτάλι, μου έλεγε: "θα πάρεις σκάφος ανάλογα με τη θάλασσα που θα ταξιδέψεις και τη χρήση που θα του κάνεις, πήγαινε εκεί που σε ενδιαφέρει και δες τι κυκλοφορεί". Δεν είναι τυχαίο ότι στην Ελλάδα, με τις ιδιαίτερες συνθήκες κλίματος, δρόμων (ποιότητα, χάραξη), οδηγών κτλ κυριαρχούν τα on-off. Εγώ "ψώνισα" μηχανή με κριτήρια: Κρήτη, Πελοπόννησος (εκεί πάω κυρίως!), τουριστικοί περιηγητικοί ρυθμοί, ευκολία φορτώματος και άνεση συνεπιβάτη, αξιοπιστία, οικονομία. Τώρα αν μου παίρνει μισή ώρα ή και παραπάνω να φτάσω από την Αθήνα στα Γιάννενα, με "χαλάει" λίγο αλλά δεν μπορείς να έχεις 4+ λίτρα στα 100 χλμ και 200 χλμ μέση ωριαία ταχύτητα ταυτόχρονα.

    Φυσικά η μηχανή μεταχειρισμένη!

  10. #160
    ΦΙΛΟΙ.............



    Έπειδή έπί 35+ χρόνια γουστάριζα τά άρκουδόγκαζα,δέν θά μπορούσα ποτέ νά ίσχυριστώ ότι,
    ή ιδανική μηχανή γιά αύτό πού ρώτησα είναι αύτά πού όδηγούσα..!!
    Σίγουρα είναι προσωπική ύπόθεση τού καθενός τό τί γουστάρει ΑΛΛΑ............τί νά κάνουμε
    δέ γίνεται βόλτα μέ συνοδηγό καί ταξιδάκι μέ βαλίτσες μέ χιλιάρι SS νά είναι τό καλύτερο
    έπειδή είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ύπόθεση μου..!!
    Άν μέ πιάσατε...??
    Έγώ περίμενα νά γράψετε 7-8 μηχανάκια,τά ύπέρ καί τά κατά τους.
    Άντί αύτών όμως διάβασα τίς προτιμήσεις σας,
    ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΔΙΟΤΙ...!!
    Τών περισσοτέρων τουλάχιστον.
    Ή άπλή παράθεση κάποιων μοντέλλων,δυστυχώς δέ λέει τίποτε..!!

  11. #161
    εγω θα πω την αποψη μου για τα μηχανακια που εχω εμπειρια.. KTM 990/950 Transalp 700 και TDM!
    τα ktm εχουν τρομερη εκρηξη και ειναι αρκετα ελαφρυα στην οδηγηση!δεν ταξιδευουν με 200 για κανενα λογο ,δεν φρεναρουν δυνατα,τσιμπανε τα λαδακια τους μετα απο καποια χλχ,μεσα στην πολη ζεσταινοντε σαν κλασσικο 1000σσ και τελος καιει ενα βυτιο,για την αξιοπιστια δεν χρειαζετε να πω κατι!
    το transalp ειναι ασχημο και τρομερα αδυναμο οποτε τρωϊ με την μια Χ !
    το tdm απο την αλλη ειναι το πιο τιμιο μηχανακι που μπορεις να αγορασεις!δεν χαλαει,ταξιδευει και με 200 με 2 ατομα και αποσκευες!!!ειναι πολυ σταθερο λογο του χαμηλου κεντρου βαρους,στιβει ταπα ακομα και σε κλειστες διαδρομες και καει οσο πρεπει!!οι τιμες εχουν πεσει οποτε ειναι το καλυτερο value for money!!!

  12. #162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 0restis Προβολή μηνύματος
    εγω θα πω την αποψη μου για τα μηχανακια που εχω εμπειρια.. KTM 990/950 Transalp 700 και TDM!
    τα ktm εχουν τρομερη εκρηξη και ειναι αρκετα ελαφρυα στην οδηγηση!δεν ταξιδευουν με 200 για κανενα λογο ,δεν φρεναρουν δυνατα,τσιμπανε τα λαδακια τους μετα απο καποια χλχ,μεσα στην πολη ζεσταινοντε σαν κλασσικο 1000σσ και τελος καιει ενα βυτιο,για την αξιοπιστια δεν χρειαζετε να πω κατι!
    το transalp ειναι ασχημο και τρομερα αδυναμο οποτε τρωϊ με την μια Χ !
    το tdm απο την αλλη ειναι το πιο τιμιο μηχανακι που μπορεις να αγορασεις!δεν χαλαει,ταξιδευει και με 200 με 2 ατομα και αποσκευες!!!ειναι πολυ σταθερο λογο του χαμηλου κεντρου βαρους,στιβει ταπα ακομα και σε κλειστες διαδρομες και καει οσο πρεπει!!οι τιμες εχουν πεσει οποτε ειναι το καλυτερο value for money!!!



    ΜΠΡΑΒΟ..............ΡΕ ΟΡΕΣΤΗ


    Όντως τό tdm παρότι σταμάτησε νά έξελίσσεται γύρω στό 2005 είναι ένα άπό τά μηχανάκια
    πού καλύπτουν μέ κάποιες ύποχωρήσεις αύτό πού ζητάμε.
    Τίμιο καί ΑΘΡΑΥΣΤΟ μηχανάκι,πού τό ξέρουν όλοι οί καλοί μηχανικοί μέ σούπερ
    πλέον τιμή.................8500 μέ ABS καί 8000 άνευ....!!
    Νομίζω πώς τά τελευταία μαύρα είναι παραγωγής 2010,άς μέ διορθώσει όποιος ξέρει καλύτερα.
    ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΗ ΑΓΟΡΑ ,είδικά στίς μέρες μας...!!!



  13. #163
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΜΠΡΑΒΟ..............ΡΕ ΟΡΕΣΤΗ


    Όντως τό tdm παρότι σταμάτησε νά έξελίσσεται γύρω στό 2005 είναι ένα άπό τά μηχανάκια
    πού καλύπτουν μέ κάποιες ύποχωρήσεις αύτό πού ζητάμε.
    Τίμιο καί ΑΘΡΑΥΣΤΟ μηχανάκι,πού τό ξέρουν όλοι οί καλοί μηχανικοί μέ σούπερ
    πλέον τιμή.................8500 μέ ABS καί 8000 άνευ....!!
    Νομίζω πώς τά τελευταία μαύρα είναι παραγωγής 2010,άς μέ διορθώσει όποιος ξέρει καλύτερα.
    ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΗ ΑΓΟΡΑ ,είδικά στίς μέρες μας...!!!


    kala mi pas k pareis kanena kai xekiniseis na kaneis taxidi me 200 dyo atoma kai valitses....ayta yparxoyn mono sta forum..

  14. #164
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DUKASII Προβολή μηνύματος
    kala mi pas k pareis kanena kai xekiniseis na kaneis taxidi me 200 dyo atoma kai valitses....ayta yparxoyn mono sta forum..
    Γιατί τους πικραίνεις ρε ββκο; Όλοι μας κάνουμε ταξίδια 2κάβαλα, φορτωμένοι στις τελικές της μηχανής...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #165
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Γιατί τους πικραίνεις ρε ββκο; Όλοι μας κάνουμε ταξίδια 2κάβαλα, φορτωμένοι στις τελικές της μηχανής...
    giati mexri ti thiva piga me tdm kai gyrisa me aytokinito..

Σελίδα 11 από 52 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2017, 13:15
  2. νεες μοτο για την ΕΛ.ΑΣ.
    από road spirit στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2006, 11:58
  3. ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟ
    από Konti στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2006, 09:27
  4. Σασ Δινω Την Bmw Μου Για Μια Βολτα
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2004, 17:11
  5. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF