Σελίδα 104 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 4549499100101102103104105106107108109114 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.546 έως 1.560 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1546
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα Fazer στις 6:30 στο Πειραια φορτωμενος ετοιμος για ταξιδακι!!! Πηγαμε παρεα μεχρι τη παραλια και χωρισαμε οταν επιασες ποταμι!!! Καλους δρομους και ανταποδιδω το χαιρετισμο απο εδω!!!

  2. #1547
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα fazer 600 στα φανάρια στα Καλύβια και παίξαμε λίγο...Σε είδα κι εσένα με το Ζ να με ακολουθείς για να δεις το καμένο πίσω λάστιχο μου (burnout)πριν τα αλλάξω..αλλά ρε φίλε, βάλε κρανάκι κι εσύ κι η κοπέλα σου..

  3. #1548
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα να μου βγαζεις τα ματια μεσα στο super market με το απροδιαφανο φορεμα-κουρτινα-νυχτικο που φοραγες ο αντρας σου σε ειχε δει πριν βγεις εξω..?

  4. #1549
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα να μου βγαζεις τα ματια μεσα στο super market με το απροδιαφανο φορεμα-κουρτινα-νυχτικο που φοραγες ο αντρας σου σε ειχε δει πριν βγεις εξω..?
    Τελευταίος το έμαθε
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  5. #1550
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σας είδα χτες ιταλοί BMWδάκηδες στο Κακό όρος, όλοι δικάβαλοι με τα συμπράγκαλα των διακοπών φορτωμένα και χαιρετηθήκαμε. Όχι σαν τους ντόπιους συναδέλφους σας... Σε είδα κι εσένα φίλε με το Megane να σταματάς στη μέση του δρόμου και να μαζεύεις κάτι νεογέννητα γατάκια για να μην τα πατήσουμε. Μπράβο!

  6. #1551
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    σε ειδα γιδι, και πολύ το φχαρηστηθηκα, στην καφετερεια που δουλευεις στη μαρινα ζεας, να με κοιτας σαν χανος όταν σηκωθηκα και εφυγα επειδή δε με αφησες να παρκαρω τη μηχανη μου!
    διαλογος:
    γιδι: συγνωμη τη μηχανη αν θελετε η απέναντι η πιο περα...
    εγω: γιατι εδώ τι ενοχλεί?
    γιδι: εδώ είναι θεση για αυτοκίνητα..
    (εν το μεταξυ ΑΚΡΙΒΩΣ διπλα από το δικο μου ηταν παρκαρισμένα gs 1200 φουλ τριβαλιτσο με τη μιση τουρατεκ πανω, και μπουσα με αρκετα καλούδια αμφότερες με γυαλισμα καφετερειας)
    εγω: (δειχνοντας διπλα) αυτά δεν μου μοιαζουν για αυτοκίνητα
    γιδι: .......
    εγω: δεν πειραζει δεν καθομαι και καθολου αμαλαχει αφου δε μας θες μιας και σου χαλαει τη μοστρα το μηχανακι μου..
    (εκεινη ακριβως τη στιγμη, σκαει μυτη το φιλαρακι που θα τον πιναμε παρεα..)
    εγω: σπυρο, παμε διπλα ρε γιατι εδώ δε μας θελουν, τους χαλαμε τη μοστρα....
    γιδι, και δευτερος κεφτες επι της υποδοχης: ......

    πολύ το χαρηκα! αει σιχτιρ!

    βεβαια σημερα ειχατε κοσμο, και στα κοπανια σας, αλλα οσο μπαινει ο αυγουστος και θα εισαστε αδειοι επειδή ολοι θα λειπουν διακοπες, θα εχετε τα κακαλα να φεροσαστε ετσι? κριμα παντως καινουριο μαγαζι να χαλατε το ονομα σας...

  7. #1552
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Μας ειδα εμας τους Africaκηδες παραταγμενοι στην παραλιακη στο Ηρακλειο με τις αγαπες μας να καλοπερναμε!!!
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

  8. #1553
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.853
    Σας ειδα Βολιωτες σχεδον ολους ακρανοβιτς...

  9. #1554
    Σε ειδα να κανεις οσο πιο αριστερα γινεται με το ιχ σου για να κανω την διηθηση στην εθνικη....

    Σε επιβραβευσα με thumps up και μου επαιξες κ συ τα φωτα.....

    Μπραβο ρε μαγκα

    πουτσ@@@@@@@@@

  10. #1555
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα πιτσιρικοκαγκουρα να γελάς και να κάνεις χειρονομίες παλινδρόμησης γελώντας οταν σε συναντησα στην κόντρα πηγαινωντας στην δουλειά με το υπηρεσιακό.
    Όταν γύρισα και ήρθα δίπλα σου αν και δικαβαλος εψαχνες να κρυφτείς,-βενζίνη είχα φουλ- και όταν σου είπα ότι θα έρθω μέχρι το σπίτι σου το ξανασκεφτηκες και σταμάτησες
    Ξέχνα το τώρα για μερικούς μήνες.

  11. #1556
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα "ηλίθιε" με την βέσπα σου δικάβαλος, χωρίς κράνος και οι 2, να απαγορεύετε να πάτε αριστερά και να μην ΒΛΕΠΕΙΣ καν πίσω σου οτι ερχόμουν ,απο τα αριστερά σου και σκέφτηκες τελευταίο μέτρο να κάνεις στροφή στα αριστερά με απαγορευτικό,και με είδα εμένα να κάνω σλάλομ aka ρόσσι, για να σε αποφύγω το τι χριστο παναγία σε κατέβασα ένας θεός ξέρει και σε είδα στον καθρέπτη να κουνάς και εσύ το χέρι ,έχε χάρη που δεν μπορούσα να φύγω γιατί ήταν μονόδρομος, θα σε κυνηγούσα,και καπάκι στα 50 μέτρα σε είδα ΖΩΟ με το κουτί σου να βγαίνεις απο ΣΤΟΠ χωρίς καν να με δείς και πλακώθηκα τελευταία στιγμή στα φρένα ...

    όπως είμαι γύρισα σπίτι έκανα τον σταυρό μου, κλείδωσα την μηχανή και είπα άστο για σήμερα καλύτερα...

    Ζώα!

  12. #1557
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    Σε ειδα με το a-class στη μεσαια (μετα την αριστερη στροφη στην ανοδο του σκαραμαγκα, λιγο πριν το σημειο που ο παραδρομος βγαινει εθνικη) να μου αναβεις τα αλαρμ οταν καταλαβες οτι απο την αριστερη λωριδα ηθελα να μπω στη δεξια και ενω ειχες δει 2 φουριοζους να μπαινουν στη δεξια στα 20 μετρα απο σενα. Τους ειχα δει και γω βεβαια αλλα και μονο η κινηση γ@μησε! Οδηγεις σιγουρα μηχανη, οποτε ευγε!

  13. #1558
    Σε είδα μπετόβλακα με το ποδήλατο να σφάζεις το κόκκινο ενώ ξεκινάω με πράσινο απο απέναντι. Δεν σε χάλασε που δεν έκοψα και επίτηδες το κατευθυνα κατα πάνω σου με νεκρά και την ακραβοβιτς να ουρλιάζει απο τους κόφτες. το γουρλωσες το ματάκι, τσίμπησες και το βρισίδι σου. Άλλη φορά να σε ξαναδώ να το κάνεις.

  14. #1559
    Σε είδα E-Type, σαν καινούρια, σε ένα λαχταριστό λευκό κρεμ χρωματάκι... Καλούς δρόμους!

  15. #1560
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα TDMα να με εχεις παρει στο ποδι απο το Χιλτον.
    Μετα Συγγρου και Φρατζη τα ανοιξαμε.
    Βαρεσανε οι κοφτες και για λιγο νομιζες οτι ειχες ελπιδα...
    Απο Tdm σε Tdm...μετραει διπλο το τσαγακι να ξερεις...

    Γιατι εσβησες τα φωτα σου δεν καταλαβα ομως...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF