Σελίδα 123 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2373113118119120121122123124125126127128133 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.831 έως 1.845 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1831
    Σας ειδα ευτυχως και τις τρεις που πηγατε να με κλεισετε αλλαζοντας λωριδα χωρις να δειτε και χωρις φλας.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  2. #1832
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.587
    Σας ειδα κλαρινοαναβατες της καφετερειας να σταματατε με ξερογκαζιες με τις αταποτες μπροστα στην καφετερια να πινετε τον καφε σας στα γρηγορα και να φευγετε,το γελιο το εριξα μετα που σας ειδα στην καφετερια 50 μετρα πιο κατω οταν εφευγα,παλι να πινετε καφε με τις μηχαναρες σας κολλημενες στην τζαμαρια του μαγαζιου!χαχα!ειμαι σιγουρος πως περασατε απο ολες τις καφετεριες της πολης!!!το πραγματικα αστειο ηταν που ο ενας καβαλουσε 990 και ειχε βαλει μπροστα φτερο χωματινο απο exc και καλα οτι παει εντουραδες να μην γεμιζει λασπες και φορουσε ασφαλτινα σλικ λαστιχα!!!!οοοοτι να'ναι...
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  3. #1833
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα βλακα με το πουντο, να πετάγεσαι ασαλιωτος από διασταύρωση, παρόλο που ερχόταν κουτιά και από τις δύο κατευθύνσεις κι εγώ προσπερνουσα το ένα, στο τσακ την γλιτώσαμε , αλλά την μούντζα σου την έφαγες γιδι....

  4. #1834
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σε ειδα την ώρα που καβαλούσα τη μηχανή(klr) εξω απο το συνεργείο,να περνάς με το λευκο πράσινο KLR ,με fmf εξάτμιση ,πολυκαλοδιατηρημενο,κοντοφτερο μπροστα κτλ κτλ..πολύ το χάρηκα

  5. #1835
    Σε ειδα παλιοταραμα με το 990 Αντβ που ειχες μπει στο αντιθετο ρευμα κι ερχοσουν κατα πανω μου.
    Σου κορναρα, 'επαιξα' τα φωτα, αρχισα τα μπινελικια και μετα θυμηθηκα οτι δεν πρεπει να ειμαι στην δεξια λωριδα, γιατι εδω οδηγουν αριστερα.

    Μα τι μαλακς ειμαι ωρες-ωρες.
    Συγγνωμη φιλε μου κι απ'εδω. (ελπιζω να κανεις εγγραφη και να το δεις).
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  6. #1836
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα στις ειδήσεις, τροχαίο και μετά έμαθα ότι το μια εμπλεκόμενη νταλίκα, είναι του αδελφού μου, ευτυχώς δεν χτύπησε καθόλου και η νταλίκα σχεδόν καθόλου...δυστηχώς δεν στάθηκε τυχερός ο οδηγός του αγροτικού... R.I.P

  7. #1837
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα να φευγεις με κοκκινο, μιλωντας στο κινητο...
    Οταν ακουσες την κορνα ''ξυπνησες''.......
    (υγ: αυτα τα κινητα θα μας ''φανε'')
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #1838
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Σε ειδα Μικε πρωι πρωι Δευτερας πρωτομηνιατικα, γτ αλλαζα λαστιχα στη μεση του δρομου και ξηγηθηκες μορτικα, πολλα ευχαριστω ρε!!!

    ΥΓ: Να γιατι moto.gr ...

  9. #1839
    Σε είδα σικάτε 50άρη να πηγαίνεις το SV1000 με τις τσακισμένες γιοσιμούρες στο μάστορα (εννοείται τσίτσιδος/ακράνωτος) και να λες "κάνε ένα σέρβις, τι περιλαμβάνει;" και μετά αφού σου εξηγεί ο άνθρωπος ότι θα το δει όλο το μηχανάκι (μάλλον το είχες καιρό ακίνητο) με το μπλαζέ μαλακοϋφάκι να ρωτάς "ε αφού θα σηκώσεις το τεπόζιτο να δεις το φίλτρο αέρα, δεν κάνεις και μιά τσακ να ρυθμίσεις βαλβίδες; μάλλον τις είχα δει πριν δέκα χιλιάδες χιλιόμετρα, αλλά να είμαστε σίγουροι".
    Ω ρε συφοριασμένε, εγώ γαμήθηκα στο γέλιο και βγήκα από το μαγαζί, ο μάστορας προς τιμήν του έμεινε σοβαρός.

  10. #1840
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα με το Varadero 125 στο ποτάμι με το Γιοσι-μουρη και ΜΑ την Παναγία ησουν οτι πιο εκνευριστικο έχω ακούσει!Απορω πως το καβαλας ρε αδερφέ...

    Σας είδα κι εσας να πρωτοτυπειτε παγκοσμια και να κορναρετε στο πορτοκαλι για να περάσετε κι εσείς με κοκκινο ζώα!

    (Δεν ξέρω αν το κατάλαβε κανεις έτσι όπως το γραψα)

  11. #1841
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από camen Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα Μικε πρωι πρωι Δευτερας πρωτομηνιατικα, γτ αλλαζα λαστιχα στη μεση του δρομου και ξηγηθηκες μορτικα, πολλα ευχαριστω ρε!!!

    ΥΓ: Να γιατι moto.gr ...


    παντως το να ΜΗΝ σε δω στο νησι, και να σε δω στην ηλιουπολη δεν το φανταζομουνα να πω την αληθεια! χαιρομαι που εμεινες ευχαριστημενος απο τις υπηρεσιες μου!

  12. #1842
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Καλα δε χρειάζεται να γράψω για τα κόκκινα και τα στοπ που παραβιάζουν ολη την ώρα ειναι βαρετό..
    ειδικά οταν οδηγας στην Αθήνα(λογο δουλειας) 5-6 ώρες την Ημέρα...
    Αλλα
    Σήμερα το μεσημέρι σε είδα σκατόγρια να έχεις παρκάρει ψιλοστραβά τον ένα τροχό και να πατάει
    και την άλλη διαγράμμιση στο πάρκινγκ ενος σουπερμαρκετ..μετα ήρθε ενας κύριος και κατάφερε να παρκάρει το
    αυτοκινητο του μαεστρικά μπορώ να πω κανονικότατα μέσα στη διαγράμμιση της ελεύθερης θέσης.. όση ώρα περίμενα
    τον πατέρα μου στο μηχανάκι έτυχε να κοιτάω προς τα έξω οταν βγήκες..στράβωσες που ο άλλος πάρκαρε κανονικά..πας
    ξεπαρκάρεις και οταν φτάνεις στο ύψος της πορτας του βγάζεις κατι αιχμηρό!!! και του κάνεις χαρακιά... χωρις λόγο ???!?!
    Φυσικά περίμενα τον κύριο οταν βγήκε και φρίκαρε και έδωσα τα στοιχεία σου..λογικά θα σε πλακώσει στις σφαλιάρες
    γιατι για τέτοιες είσαι..ουτε που με είδες οτι σε κοιτούσα μουαχαχαα αντε γεια
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  13. #1843
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Σας βλεπω καθημερινα να παρκαρετε και μου στριμωχνετε το μηχανακι με τα κωλαμαξα σας.
    Ποια ειναι η ωρα που θα μου το ριξετε δεν ξερω.
    Και να πω οτι δεν εχει χωρο σταθμευσης τριγυρω.
    5 στρεμματα ειναι το παρκινγκ του ΟΣΕ λεβεντες και αυτος ειναι αδειος!
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #1844
    Σε είδα ρε μπαλούρδε με το αράι στο κεφάλι και το νταϊνέζε μπουφαν, το τσαντάκι μηρού, το "ποταμίσιο" σακκίδιο στην πλάτη και τους δύο τσαίους με τα πράσινα (συνοδεία; ) ένα βήμα πίσω σου, να βολτάρεις πεζός απέναντι από το μέγαρο μουσικής. Πόσο γκιόζης φαινόσουν δεν θα στο πω, ωπ μου ξέφυγε.

    Σε είδα ασπρομάλλη με το μεγασκούτερ να φεύγεις με κόκκινο, να μπαίνεις ανάποδα σε μονόδρομο και να βρίζεις τον οδηγό του λεωφορείου που ερχόταν κανονικά.

    Σας είδα πιτσιρίκες του γυμνασίου να συζητάτε στο δρόμο "μαλάκα με κάρφωνε στον τοίχο λέμε έκανα γκαπ-γκαπ στο προσκέφαλο. Καυλώσαμε και τη μάνα του με τις φωνές, μου το είπε μετά, γαμώ τα άτομα έτσι; χαχαχαχαχαχαχα".

  15. #1845
    Σας ειδα τρομπες ΔΙΑΣ να ζητατε χαρτια-ταυτοτητες απο παιδια του Λυκειου γιατι εκαναν skateboard εξω απο κτιριο στην περιοχη που γινοταν η εμποροπανυγηρι της Πατρας. Απο διπλα φυσικα οι ξεκρανωτοι και οι κοντρακηδες περνουσαν αερα πατερα. Ασε τους γυφτους που εχουν κατασκηνωσει σε αλλα φιλετα της παραλιας. Ειπαμε, δεν εχουμε everest στην παραλια αλλα τραβατε να παιξετε καπου αλλου ρε.
    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF