Σελίδα 125 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2575115120121122123124125126127128129130 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.861 έως 1.875 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1861
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σε είδα κ@λοβροχή να με εχεις τοσες μερες,χωρίς μηχανάκι..και να κυκλοφορώ με τα τραίνα...αντε μπας και ανοιξει λιγο ο καιρος να βολταρουμε λιγο

  2. #1862
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα στην Γαλατσιου να περνας παρανομα απο δεξια ενω εγω με το αμαξι ειχα ηδη βγαλει φλας να πιασω δεξι ρευμα.
    μολις περασες απο αριστερα...ειπες μια μαλακια που δεν ακουσα αλλα μου εδωσες να καταλαβω οτι το διπλωμα το πηρες νυχτα.
    στο φαναρι ομως που κατεβασα τζαμι δεν σε ειδα να εχεις την ιδια μαγκια...και απλα αγνοουσες το βλεμα μου.

    συγνωμη που σε αναγκασα να φας ελαχιστα τα τακακια σου φιλτατε με το Βeverly 300.

  3. #1863
    Σε ειδα ηλιαχτιδα, φευγαλεα, το απογευμα.

    Που να παω αυριο να σε χαρω, αραγε...

  4. #1864
    Στρώμα τρομερό με μπουμπούκο πάνω του και ακράπα σούζα σε κάθε φανάρι, στριψίματα που ούτε το moto gp δεν τα βλέπεις και ύφος "γαμάω και δέρνω".

    Τελικά οι δρόμοι της Πάτρας έχουν ακόμα πρόσφυση και το καπάκι που έφαγες θα το θυμάσαι για καιρό. Κράνος δεν έβγαλες μιας και ο κόσμος που μαζεύτηκε σε είχε στη γιούχα. Μάζεψες τα κομμάτια της υπερμηχανάρας σου μαζί με κείνα του εγωισμού σου κι έφυγες αέρας. Κρίμα η ακράπα που τσαλακώθηκε γμτ.
    Μαλακοπίτουρα ακόμα γελάω!!
    Ένα λευκό σαν το δικό μου, που όμως είχε εξάτμιση με απίστευτο θόρυβο είδα σήμερα, να κανει μαγκιές.
    Ακρανοβιτς ήταν όμως όποτε δεν ήταν ο "δικός" σου

  5. #1865
    Μέλος
    Εγγραφή
    22/06/2014
    Μηνύματα
    63
    Σε είδα 17-18χρονε με τον πάπιο φωτάκια Led για κωλοφάναρο που από μακριά δεν καταλάβαινες τι είναι και με τη γκόμενα, φυσικά ακράνωτοι κ οι δύο. Μπροστά το φιλαράκι σου με κωλοφάναρο χρώματος άσπρου... Δυστυχώς ήμουν με το κουτί και δεν μπορούσα να σου πω πως δε φένεσαι και να προσέχεις με τις καγκουριές...

    Σε είδα στη συνέχεια ΑΛΟΝΣΟ με το Πασσατ να κάνεις υπερπροσπέραση, να σου πατάω παρατεταμένη κόρνα για τη λαλακία σου και σα γνήσιος ΒΛΑΚΑΣ να πηγαίνεις μπροστά μου επίτηδες αργά,για τι, να μου τη σπάσεις; καημένε.

  6. #1866
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα παλιοκάγκουρα με την φτιαγμένη μπέμπα,να έχεις παρκάρει όλο το αυτοκίνητο,πάνω στο πεζοδρόμιο...φυσικά δεν μπορούσε κανείς να περάσει και πήγαιναν όλοι οι πεζοί,μέσα στον δρόμο,όπως κι εγώ ...αλλά για κακή σου τύχη,το ΑΤ ήταν,μόλις στα 20 μέτρα και σε έδωσα στεγνό στους τσαίους... μετά που πέρασα με το κουτί,είδα το μαγικό χαρτάκι στο παμπρίζ σου..δεν σε χάλασε γίδι..

  7. #1867
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2014
    Μηνύματα
    4
    Μεσημέρι, το λεωφορείο έχει βγάλει φλας και στρίβει δεξιά από Πανόρμου προς Λαρίσης...ακράνωτος σκουτεράς τον προσπερνάει άνετος από δεξιά, συνεχίζοντας βεβαίως ευθεία και τσαμπουκαλεύεται και στον οδηγό που του την είπε...

    μερικοί το έχουν κάψει εντελώς μιλάμε

  8. #1868
    ...Και μυαλο δεν βαλαμε ! Το avatar του/της Africaptan
    Εγγραφή
    22/01/2010
    Μηνύματα
    407
    Σε ειδα (και σε ακουσα) αχαρακτηριστε αρχηχωριαταρε να πηγαινεις με ταχυτητα χελωνας στη μεση του δρομου με τις δυο λωριδες, να σφηνωνω απο δεξια σου (4 μετρα πριν τη σταση του λεωφορειου) για να παρω κοσμο απ τη σταση, να πλακωνεσαι στις κορνες κι οταν σου απαντησα να διαλεξεις μια απ τις δυο λωριδες να πηγαινεις, κατεβηκες και βαρουσες μπουνιες στο λεωφορειο...
    Το χερι σου καλα αρχιμαλακα;;;


    Υ.Γ. Παντως μετα που εφυγες και ηρεμησε ο κοσμος (εγω συνηθισμενος απο αχαρακτηριστους σαν εσενα) επεσε πολυ γελιο με την παρτη σου στο λεωφορειο !!!
    Καλυτερα η αμαθεια, παρα η ημιμαθεια...

  9. #1869
    Σε ειδα χαγιαμπουσα λαβωμενη στην εξοδο της παχης, ασθενοφορο και παρεα μηχανες παρκαρισμενες στην ραμπα εξοδου. Ελπιζω να ηταν μονο σιδερα...

    Σας ειδα εντουροπαιδα στα μεσαια Τρικαλα, χωμα και λασπη απο πανω ως κατω και με χαμογελα ΝΑ. Η πεντακαθαρη αφρικα με το βαλιτσονι πριν και το απαστραπτον 990adv μετα το καφε που ειχατε σταματησει, ηταν χτυπητες αντιθεσεις. Ο λοκαλογελοιος με το gsxr ολ δε μονεϊς, οπως και η γιαγια "ου να μου χαθουν τα ζωα οι πολιτικοι, καποτε διναμε δωματια 180 ευρω το βραδι και μας λεγανε και ευχαριστω, μας κατεστρεψαν πια"

    Σας ειδα με την μουλτι και το χαϊπερ με τις βαλιτσες, συνοδεια λευκου μιτσουμπισι, γυρισμα εκπομπης; τεστ περιοδικου;

    Σε ειδα ηλιθιο gps να μην διακρινεις χωμα και ασφαλτο, η μια διαδρομη βατη, στην αλλη παραλιγο να αγορασω βουνοπλαγια με τη λασπη και βαρεσε σαλπιγγα υποχωρηση...

    Σε ειδα ηλιε, σε ειδα ομιχλη, σε ενιωσα τρελο κρυο... τρεις εποχες σε 400 χιλιομετρα!

  10. #1870
    Σήμερα στη Στυμφαλία παρέα 40-50άρηδων με τα touring-sport touring μηχανάκια τους και τις γυναίκες στην ίδια ταβέρνα που ήμουνα. Ήταν σαν να βλέπω το μέλλον μου

  11. #1871
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα χαγιαμπουσα λαβωμενη στην εξοδο της παχης, ασθενοφορο και παρεα μηχανες παρκαρισμενες στην ραμπα εξοδου. Ελπιζω να ηταν μονο σιδερα...
    Το ειδα και γω και ανατριχιασα... Μοτοπαρεα-ασθενοφορο ηταν ολοι κοντα στο συρματοπλεγμα στα αριστερα οπως παιρνεις την εξοδο για παχη. Οπου ρωτησα κανεις δεν ειχε νεα...

  12. #1872
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    691
    Σε είδα "μάνα" να τραβάς από το χέρι 2 παιδιά στην Πειραιώς στο ύψος του Πολυχώρου στο Γκάζι, χωρίς καν να κοιτάξεις αν έρχεται αυτοκίνητο ή κάτι άλλο. Ευτυχώς δεν ερχόταν αυτοκίνητο και έκανα ελιγμό και σε προσπέρασα... Σας είδα τυπάκια με κουτιά να καίτε τα στοπ κατά συρροήν και από θαύμα να στέκομαι ακόμα όρθιος. Σε Είδα και σένα στην Βεΐκου να αλλάζεις λωρίδα από στάση για να προχωρήσεις 3 μέτρα. Παραλίγο να μου φτιάξεις τη μέρα.
    Σας είδα και σας παιδιά να στέκεστε σε σημείο με λουλούδια..

  13. #1873
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα με τη βέσπα χθες στη Δημητρακοπούλου, με το παιδάκι απο πισω, με κρανακι και μπουφαν και οι δύο και είπα Επιτέλους, να ένας σωστός, κι έσφαξες το κόκκινο κανονικότατα....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #1874
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GsDakar
    Εγγραφή
    30/05/2010
    Μηνύματα
    247
    σε ειδα πανηλιθιε παπακια στην μεσογειων στο υψος του Σωτηρια να βγαζω φλας να μπω αριστερα με το κουτι και να ανοιγεις γκαζι να μην με αφησεις , αν εβγαινα ρε μπαγλαμα ποιος θα κερδιζε λες ;

  15. #1875
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της renos.xart
    Εγγραφή
    22/04/2014
    Μηνύματα
    106
    Σε είδα παρκαρισμένο GS1200 φάουλ έξτρα και λασπωμενο ,όπως πρέπει, Τσιμισκη με Π.Μελλα. Σε αντίθεση με το λίγο παρακάτω GS Adv, πάλι φουλ τουρατεκ, αλλά μάλλον καφετεριακο. Ωραία δείχνουν με τα χώματα.
    Μια φορά χοντρός, μια ζωή "χοντρος" .

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF