Σελίδα 127 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2777117122123124125126127128129130131132 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.891 έως 1.905 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1891
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα mv agusta brutale 800 στην Πειραιώς χθες το πρωι. Εργο τεχνης κ χαρμα οφθαλμων!

  2. #1892
    Σε ειδα μαιανδρε της σημαιας γνωστης παραταξης, ζωγραφισμενο στον προθαλαμο μεγαλης αστυνομικης διευθυνσης, με μολυβι στα μαρμαρα στον τοιχο. Κριμα που εισαι εκει ακομα, αποκλειεται να εχεις περασει απαρατηρητος απο τους εργαζομενους.

  3. #1893
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    χαρηκα που σε ειδα billymuse και τα ειπαμε σε καφεδακι κλπ...
    ηθελα να παω και βολτιτσα ναυπακτο αλλα δεν περιμενα να ριξει τοσο νερο...χαλαλι σου!!!
    αντε να κανονισουμε και καμια βολτιτσα οπως ειπαμε...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  4. #1894
    θελω να πω ενα μεγαλο μα ενα μεγαλο ευχαριστω σε ενα παλικαρι που μου εφτιαξε την μερα μονο και μονο με τιν κινηση που εκανε για μενα και φυσικα θα κανει και για αλλουσ οταν θα χρειαστει.αγουροξυπνημενος πρωι σημερα σταματαω στο ποταμι στο υψος του σκαι τερμα δεξια με αλαρμ να δεσω το κρανος γιατι ξεχασα να το κουμποσω.και απο το πουθενα σταματαει ο φιλος και με ρωταει ενα απλο πραγμα ενα.....φιλε ολα καλα?μονο αυτο.του ειπα οκ και εφυγε.τελικα υπαρχουν ακομα ανθρωποι.
    Αρα και εγω χαρηκα που σε ειδα φιλε μου ξημερωματα με το ασπρο fazer......

  5. #1895
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mondo 52 Προβολή μηνύματος
    θελω να πω ενα μεγαλο μα ενα μεγαλο ευχαριστω σε ενα παλικαρι που μου εφτιαξε την μερα μονο και μονο με τιν κινηση που εκανε για μενα και φυσικα θα κανει και για αλλουσ οταν θα χρειαστει.αγουροξυπνημενος πρωι σημερα σταματαω στο ποταμι στο υψος του σκαι τερμα δεξια με αλαρμ να δεσω το κρανος γιατι ξεχασα να το κουμποσω.και απο το πουθενα σταματαει ο φιλος και με ρωταει ενα απλο πραγμα ενα.....φιλε ολα καλα?μονο αυτο.του ειπα οκ και εφυγε.τελικα υπαρχουν ακομα ανθρωποι.
    Αρα και εγω χαρηκα που σε ειδα φιλε μου ξημερωματα με το ασπρο fazer......
    Είχα κι εγώ, τέτοια σωστή αντιμετώπιση..περισυ το καλοκαίρι, που κατέβηκα Αθήνα, είχα σταματήσει στη Λ.Ε.Α. λίγο πριν την Αθήνα, για να ρυθμίσω το gps και σταμάτησε ένας φίλος με xt 600 και ένας αστυνομικός με octavia για να με ρωτήσουν το αυτονόητο...φίλε όλα καλά; υπάρχουν ακόμη άνθρωποι...

  6. #1896
    Αρχαιολογικό μέλος Το avatar του/της tomy
    Εγγραφή
    27/04/2006
    Μηνύματα
    162
    Σε ειδα ελληνογερμανέ στην Λιμνη, Ευβοίας να μου χτυπάς την μηχανη ενώ προσπαθουσες να παρκαρεις το opel σε τρία στρέμματα χώρο. Σε ειδα να κανεις τον κινέζο οταν πλησίασα και έδειξα που την χτυπησες. Σε ειδα να μιλάς για φανταστικό ατύχημα στην αστυνομία που κάλεσα να καταγράψει το συμβάν. Σας ειδα και εσάς συγχωριανοί του ελληνογερμανου που ενώ παραδεχθηκατε πως είδατε το συμβάν δεν θέλετε να έρθετε σαν μάρτυρες γιατι τον γνωρίζετε. Δεν πειράζει καλη καρδια και καλές γιορτές, εύχομαι μονο οταν σας συμβεί κατι ο αυτόπτης μάρτυρας να μην εχει αντίστοιχη νοοτροπία..

  7. #1897
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Ειδα εσενα η τον σωσια σου βυρωνα,σημερα στην πατρα,σε ενα hyundai ασημι....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  8. #1898
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2012
    Μηνύματα
    6
    Σε ειδα κοκκινο golf v gti (φτιαγμενο) να εχεις ορεξη για ανοιγμα σημερα κατα τις 15:45 στο υψος του σεφ. Νομιζω καταλαβες πλεον τι σημαινει hayabusa... Αααα, ξεχασα.... Απο τα 120 που ανοιξα ειχα μεσα 4η...

  9. #1899
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα εχθές GT-R 35 παραλιακή με Βουλγάρικες πινακίδες να σε κυνηγάει krauser2288 και εγώ από πίσω να σας βλέπω.Φτάσαμε στις στροφές της Κρήνης,με υγρασία κάτω και να ρίχνει ψιλό-βροχό. Να σε βλέπω να πετάς κωλιές καθώς πατάς το γκάζι στις στροφές,ήταν απόλαυση.Είς το επανιδείν.

  10. #1900
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Σε είδα ηλίθιε κάγκουρα στο Βόλο με 60 πόντους χιόνι να περνάς έξω απ το σπίτι μου αλυσίδωτος με το χρέπι σου.

    Το σάπιο μπουρί σόμπας πούχες για εξάτμιση σε συνδυασμό με τα 4 sub να βαράγανε υπόηχους στο χιόνι ήταν ακινητοποιημένα. Δυστυχώς τα db δεν λιώνουνε τον πάγο.

    Τα λάστιχά σου ήταν τόσο φαγωμένα και η ασχετοσύνη σου τόσο μεγάλη που αν και προσπαθούσαμε 4 άτομα να σε σπρώξουμε κάρφωνες την 1η γκαζώνοντας γράφοντας το έπος της μ@λ@κί@ς σου στην άσφαλτο.

    Σε προτροπή μας να βάλεις 2η ή 3η να φύγεις γλυκά ενώ σε σπρώχναμε (για να κολλήσεις παρακάτω), μας έστελνες σαν αντίλογο τις ευλογίες σου με ευωδία καμένου λαδιού και της σάπιας λαμαρίνας στις 7-8000 στρ.






    Όχι δεν είν' αυτός ο νεοέλληνας σκέφτηκα, αλλά δυστυχώς η εθνικότητά σου το πιστοποιούσε όταν έπαιρνες στο κινητό τους κολλητούς να ενημερώσουν το fb για την παλιοκατάσταση, την κακοτυχία και την ανικανότητα των υπευθύνων.

    Θα είχε την πλάκα του γιατί λόγω ημερών και απογευματινής ώρας παραμονή Πρωτοχρονιάς ήμουν και σε χαβαλέ mood, αν δεν απέκλειες το μοναδικό εναπομείναν ρεύμα κυκλοφορίας για τόσες ώρες όπου λόγω της κατάστασης -που πιστεύω είναι εμφανής- κινούνταν αυστηρά ακόμα και ΕΚΑΒ 4Χ4 με αλυσίδες.




    .....μέχρι να σου φέρει ένας "κολλητός" αλυσίδες που στις περάσαμε μαζί του.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2014-12-31 14.44.10.jpg 
Προβολές:	746 
Μέγεθος:	102,3 KB 
ID:	329224



    Να μου τόλεγαν δεν θα το πίστευα ότι 4 γομάρια δεν θα μπορούσαμε να μετακινήσουμε το spider tuning που σπινάριζε στον πάγο.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  11. #1901
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σας ειδα με τα naked να πηγαινεται με 150+ και να σκυβετε πανω στην μηχανη
    Ποιος ο λογος? αφου δεν ειχατε ζελατινα για προστασια...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #1902
    .....katana.....
    πουτσ@@@@@@@@@

  13. #1903
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα γιδοβοσκέ βλάκα οδηγέ του ΟΑΣΘ να σφάζεις το φανάρι στη Βασ.Όλγας με 20 άτομα μέσα στο λεωφορείο...χαλαρά...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  14. #1904
    Σας ειδα εθνικη οδο, αλλοι με λειψα φωτα εμπρος, αλλοι με λειψα φωτα πισω η και εντελως αφωτιστοι, αλλοι με φωτα που χτυπανε μπεκατσες και καθρεφτες αντι δρομο...

  15. #1905
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Σε ειδα καλη μου μπαταριουλα να μου κλεινεις το ματι κ καθε φορα που πηγαινα να μιζαρω μου εκανες, τσιιιιιιιιιιικ τσιιιιιιιιιιιιιιιιικ..

    Αντε..... κουκουλιτσα για σενα τωρα, πιπιλα για μενα....



    Σας βλεπω και εσας ολους καθημερινα με τα κουτια σας... Εγω με το κουτι της δουλειας και εσεις νομιζετε οτι οδηγειτε κατι αορατο. Πηγαινετε οπως ναναι, κυριολεκτικα. Δεν υπολογιζετε τιποτα και κανεναν...
    Τι εχετε παθει και οδηγειτε σαν να μην φαινεστε???
    .............

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF