Σελίδα 128 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2878118123124125126127128129130131132133 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.906 έως 1.920 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1906
    Σας ειδα,εσενα γερο με την mercedes (τι αλλο θα μπορουσες να εχεις) και εσενα με το παλιοcorolla να πεταγεστε μπροστα μου σαν να μην τρεχει τιποτα.
    Ρε δωστε μου απ'αυτο που πινετε κι εμενα!!!!! Ευτυχως που ημουν με το μεγαλο κιτρινο κουτι.......ουτε αυτο δεν ειδατε ΖΩΑ!!!!

  2. #1907
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimzan
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    1.101
    σε ειδα παλιο ΧΤ να μας πουλας σημερα και να μην παιρνεις μπρος. Πανω κατω την ανηφορα μας βγηκε η ανασα μηπως σε βαλουμε μπρος σκαστο με 4 βαθμους κελσιου και παλι επεμενες . Αυριο θα αναστησουμε τη μπαταριουλα σου και ελπιζουμε στα καλυτερα.


    Και οχι τιποτ αλλο, σε επελεξα γιατι εχεις βαλιτσα, αντι του ληστη μου που πηρε τσακμακι παρα το ψωφοκρυο.
    Να μου θυμιζετε οτι ειμαι νεος οδηγος στις μηχανες και δεν πρεπει να παιρνουν τα μυαλα μου αερα...

    για να μπορουμε να μιλαμε κι αυριο!

  3. #1908
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα υπαλλληλε της σήραγγας, να βγαίνεις έξω και να μου κάνεις νόημα, να μην τρέχω, καθώς επέστρεφα πίσω από την άλλη πλευρά...ρε μεγάλε τι είσαι μπάτσος;

  4. #1909
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε είδα μετα την αλλαγη στα τακακια να μας λες ποσο "καλο" και "μορφωμενο" παιδί ηταν ο ζαχαρίας!!! Πολύ χάρηκα που σε γνώρισα, ναυτάκι!!!!!!

  5. #1910
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    Σε ειδα ανγκεφαλε πεζε Ολγας με Μποτσαρη να περνας με κοκκινο αναμεσα απο τα αυτοκινητα και μολις εφτασες στον λεωφορειόδρομο να τρως ασχημη σεντρα απο το σκουτερ να σου φευγουν τα γυαλια να καταστρεφεις το μηχνακι του αμοιρου ο οποιος εσπασε τον καρπο του.Γιατι;Γιατι ειμαστε κοινωνια ηλιθιων!Γιατι σκοτωνόμαστε σαν τα κοτοπουλα.Γιατι πληρωνουν τα ταμια σακατηδες απο ηλιθιοτητα.Βαρεθηκα ρε ελληνα την ελλειψη νοημοσυνης.....

  6. #1911
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σε είδα ''σκυλε'' εχτες το βράδυ,στους αγιους αναργύρους (στις γραμμες),να μου δαγκώνεις το δεξί παπουτσι..ελαφρα ευτυχώς....το θέμα με κάποια αδέσποτα εχει παραγίνει...ειδικα σε εκεινο το σημειο οσες φορες περνάω μου ορμάνε ...

  7. #1912
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σας είδα παλιο-μηχανόβιοι (τσαντάκηδες ) να έρχεστε και να χαβαλεδιάζουμε μέχρι δακρύων. Είστε πολύ καλά παιδιά και χάρηκα που τα ξαναείπαμε

    Αντιθέτως δεν χάρηκα που μου ήπιατε όλο το τσάι και την βγάζω με σκέτο ζεστό νερό σήμερα
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  8. #1913
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα και σε καμάρωσα ανανεωμένο μου μπουφανάκι που δεν είσαι πια σκισμένο απο τους τσαμπουκάδες του τρακαρίσματος,να ναι καλα το παλικάρι στο ridersartandcraft που εκανε εξαιρετική δουλειά.....Μάλλον θα σε τιμήσω με μια βολτούλα απογευματινή ως το Λουτράκι...

  9. #1914
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/10/2008
    Μηνύματα
    29
    Σε είδα σήμερα το μεσημέρι στα λιμανάκια να βρίσκεσαι χτυπημένος στο έδαφος κοντά στην κατεστραμμένη μηχανή σου επειδή κάποιος αποφάσισε να κάνει αναστροφή.

    Είδα που σου μιλούσαν περιμένοντας το ασθενοφόρο. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είναι απλά μια κακή ανάμνηση όλα αυτά.

    Πάντα όρθιοι.

  10. #1915
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα με το varkadero το 1000 χωρίς κράνος να μου χώνεσαι σφύνα αριστερά μου ενώ ήμουν δικάβαλος για να τρέξεις,και μετά έκανες πάλι σαν λυσασμένος για να με περάσεις.Ε την ήθελες την π...σα σου..ακόμα το φυσάς ε; βλάκα ε βλάκα ..

  11. #1916
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα VASKA κατα της 1 σημερα να το καρυδωνεις το παπακι με το μπουρι στην γουναρη σου κορναρα αλλα που να ακουσεις..

    Υ.γ.Το μπουφανακι ανοικτο να ανεμιζει σαν τον σπυρο γριβα ή μου φανηκε..?

  12. #1917
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα VASKA κατα της 1 σημερα να το καρυδωνεις το παπακι με το μπουρι στην γουναρη σου κορναρα αλλα που να ακουσεις..

    Υ.γ.Το μπουφανακι ανοικτο να ανεμιζει σαν τον σπυρο γριβα ή μου φανηκε..?
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #1918
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το varadero σου, το σκουφο σου, το γαντακι σου και το shoei στο χερι...
    Ηθελα να 'ξερα, δεν κρυωνετε ρε??
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  14. #1919
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σε ειδα χτες να μου κολάς πίσω από τον πάπιο μου με το KTM σου (νομίζω) ψηλά στην Κηφησίας και φοβήθηκα μηπως στράβωσες που σε έκλεισα. Τουναντίον μου είπες πως η μπαγκαζιέρα μου είναι ανοιχτή και πως μπορεί να φύγουν τα πράγματα που έχει μέσα.. Επειδή ψιλοτρελάθηκα δε πρόλαβα να σου πω ευχαριστώ.. Τελικά τα έχασα τα περισσότερα χαρτιά.. Όπως και να χει και sorry και ευχαριστώ!
    Σας είδα σήμερα και τις δύο, μια πριν τον ηλεκτρικό στον Πειραιά με το κόκκινο aygo σου και μια στην Εθνική με το μπλε κουβοσμάρτ σου, να αλλάζετε λωρίδα (παρανόμως αμφόρετερες) και να για λίγο να χάνεται τον στόχο (εμένα)..

  15. #1920
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.346
    Τον τελευταίο καιρό σας βλέπω, όλο και πιο πολλούς, όλες τις ηλικίες, μέσα στα ιχ σας με ενα κινητό στο χέρι και το όχημά σας να πηγαίνει μόνο του βάρκα γυαλό.

    Σας βλέπω και σας, τους περισσότερους από τους σκουτεράδες να μιλάτε ή να στέλνετε μηνύματα () εν κινήσει με κάτι τεράστια εξυπνοτηλέφωνα πάνω στα πολυστερικά μπουρδελάκια σας και ανακατεύομαι.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF