Σελίδα 130 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3080120125126127128129130131132133134 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.936 έως 1.950 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1936
    Σε ειδα γεροπαραξενε, να παραγγελνεις σοκολατακια με απαισια αγγλικα, να βαζεις την πωλητρια να σου εξηγει περιεχομενα κλπ και στο τελος να πετας ενα "ενταξει, ευχαριστω". Η μικρη μπερδευτηκε μετα που σου ειπε "8ευρω και 40", εσυ εκανες πως δεν καταλαβες μεχρι να σου πει στ'αγγλικα... Μα ποσο πια;


    Επισης σας ειδα μικρα τυρογαλα να τρωτε στο χωριο, να συζητατε μεταξυ αλλων το θεμα της γαλλιας και να λετε "ε καλα και αυτοι οι ισλαμιστες, υπερβολικοι, για ενα σκιτσο. Εδω ρε στο χολιγουντ εκαναν κωμωδια με τον λεωνιδα ΜΑΣ ρε και τους 300, ταινια ρε, εμεις δεν καψαμε το χολιγουντ οπως επρεπε".

  2. #1937
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Σας είδα σήμερα, όταν συναντηθήκαμε τυχαία το πρωί σε πολυπληθή βόλτα κοινών φίλων και καταλήξαμε να πίνουμε σούπερ καφεδάκι μαζί. Ούτε να το είχαμε κανονίσει! Πραγματικά το χάρηκα πολύ

    μην εισασταν στον παραδρομο μετα τα διοδια ελευσινας; καπου τοκοψα ενα αφρικα κι ειπα.... λες;

  3. #1938
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.341
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από virus Προβολή μηνύματος
    μην εισασταν στον παραδρομο μετα τα διοδια ελευσινας; καπου τοκοψα ενα αφρικα κι ειπα.... λες;

    Κάντα 2 τα άφρικα μάστορα...

  4. #1939
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20150119_195508.jpg 
Προβολές:	1052 
Μέγεθος:	51,8 KB 
ID:	329978

    Σε ειδα χτες το βραδυ με την βαση και το κινητο πανω απτον δεξι σου ωμο..μεσα στα ματια σου..αναρωτιεμαι ποιο ηταν το οπτικο σου πεδιο ειλικρινα.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  5. #1940
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    εσυ που πηγες παλι να μου κλεψεις την βενζινη......ΣΕ ΕΙΔΑ.Δε θα σε δωσω...εισαι ατυχος...
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #1941
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    σε ειδα θεια πανω στη varadero και ησουν ολο ναζι φανταζεσαι να γυριζες το γκαζι?
    hornet 600

  7. #1942
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Σας βλεπω καθημερινα να μου ζαλιζετε τ'@ρχιδια για να ψηφισω τον καθε παπαρα της βόλεψης σας.
    Τελικα σαν τις μυγες γυρω απο τα σκατα γυρνατε...........
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #1943
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σας είδα πολλούς με τις μοτο σας από Πειραια μέχρι Γέρακα και από Ηλιούπολη μέχρι Λ. Αθηνών. Πολλά νεύρα σήμερα από πολλούς, περίεργη μέρα...

  9. #1944
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Ήθελα να 'ξερα τι σκατά κουβαλάς στο κεφάλι σου ρε μπαγλαμά που σήμερα το πρωί σε 4 φανάρια άνοιγες μαζί μου για να μου δείξεις τι??
    Ότι το εργαλείο σου με τα 4500 κυβικά είναι πιο γρήγορο από το δικό μου με τα ταπεινά 135??? ότι το εργαλείο σου με τα 125 χιλιάρικα είναι καλύτερο και ακριβότερο από την πάπια μου??
    Επίσης να ξέρεις η πάπια μου κάνει περισσότερη φασαρία από το Χ6 σου και τις 2 από τις 4 φορές που με πέρασες από δεξιά δεν σε είχα καταλάβει καν, αλλά μετά με κατάλαβες εσύ πανέρι με σκατά. Το τζαμάκι του οδηγού όμως δεν το κατέβασες και την πόρτα την κλείδωσες έτσι Άντρακλα?? Πήρα όμως πινακίδα και θα δοθεί εκεί που πρέπει γιατί δεν σε κόβω να το έχεις ασφαλισμένο χιπστερά κλαρινογαμπρέ. Πρέπει να είσαι στο φαν κλάμπ του monsieur Liapis

    Ρπμ δεν πρόλαβε να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ και πλάκωσε η ανάπτυξη μαζεμένη, εκτός από το γίδι είδα και 2 καγιέν κι ένα Q7 και όλα αυτά σε 4 χλμ από το σπίτι στο μαγαζί.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #1945
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σε ειδα στο μαγαζί να προσπαθείς να μου πουλήσεις το μεταχειρισμένο κρανος(ραφιου) για ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ,ενώ εγώ το απαιτουσα στο κουτί του....ΑΙΣΧΟΣ ρπστμ ....μετα απορείτε γιατι ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ τα λεφτα μας εξω (ημπεη κλπ κλπ)

  11. #1946
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το cb 400 να ανεβαινεις με ωραιο ρυθμο την Κηφισιας και ακολουθησα!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #1947
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pektis Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα με το cb 400 να ανεβαινεις με ωραιο ρυθμο την Κηφισιας και ακολουθησα!
    Με βλεπω να ειμαι στην πολωνια για επαγγελματικους λογους και τις 3 μερες μου εδω που οκ εχει κρυο αλλα οχι κατι τρελο για την εποχη να μην εχω δει στο δρομο ουτε μια μηχανη ουτε ενα σκουτερ!απιστευτο!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  13. #1948
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Σε ειδα αντιπροσωπε YAMAHA να μου λες οτι ολα μα ολα τα μοντελα της εταιρειας μπιελαρουν στα 70.000 χλμ

    Αφιερωμενες λοιπον βλακα

  14. #1949
    Σε ειδα xsara ασπρη μπλε μετα φαρου και οργανων να κανεις τιμονια να βγεις αριστερα... Ευτυχως δεν ετρεχα και φρεναρα, ευτυχως κοιταξες και ξαναμπηκες στο ρευμα σου, εκανες και το χερακι για συγγνωμη. Σε αφησα, βγηκες, χαιρετησα, εφυγα...

  15. #1950
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το σκουτερακι σου στην Κυμης, με ψιλοβροχο, να φορας τον σκουφο και να προσπαθεις με μισανοικτα ματια να δεις μπροστα...
    Ακομα γελαω!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF