Σελίδα 16 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 611121314151617181920212666116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #226
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας είδα τη Κυριακή 2 GS παρκαρισμένα στη παλτεία στο Δρέπανο (Ναύπλιο) όπως και μερικούς από ΛΕ.Φ.ΚΑ. (λέσχη φίλων Kawasaki),δε συζητάω για τους GSάκηδες που είδα στην εθνική με μαγιό και δίχαλο....είδα κι εσένα με το στρώμα που έκανα στην άκρη να περάσεις στη περιμετρική της Πάτρας και σου έκανα από το παράθυρό μου...καλά η γυναίκα σου που δεν ξέρει...αλλά ούτε εσύ κατάλαβες γιατί το έκανα...μοτοσυκλετιστές.....

  2. #227
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
    ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #228
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrval Προβολή μηνύματος
    Σας είδα κατεβαίνοντας για Καρδαμύλη Varadero και GS 1200, ένας από τους 2 κόρναρε και εγώ από συνήθεια έπαιξα τα φώτα (ενώ είχαμε ήδη διασταυρωθεί, έξυπνο πολύ )
    Καλους δρομους να εχεις φιλε το μαυρο varadero !!

  4. #229
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2008
    Μηνύματα
    145
    Στα παιδιά απο την Θεσ/νίκη που είδα στην Λευκάδα με τα λευκά VFR που είχαν το μικροατύχημα, εύχομαι όλα να πήγαν καλά...

  5. #230
    Σε ειδα στην παραλιακη με το μαυρο tiger και την απο TDM εμφανιση, ακρανωτος, γυαλι, βερμουδα και ... φανελα :a04:

    Ασταδιαλα πια, ωραιο μηχανακι και το εχει παρει ο καθε...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled-300x292.jpg 
Προβολές:	518 
Μέγεθος:	34,3 KB 
ID:	294153
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #231
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
    ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

    και ελεγα πως τρελαθηκα........... τελικα υπαρχει οντως και δεν το φανταστηκα!!!!! η' και εσυ κολλησες αυτο που εχω και εγω και δεν ξερω τι ειναι............
    :a12:

  7. #232
    Σας ειδα 2-3 στο Αλεποχωρι να χετε το παιδι σας πανω στο ντεποζιτο.Τουλαχιστον τους βαλατε κανα μαγνητη στο σωβρακο ή ετσι χυμα?

  8. #233
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε ειδα μαλακισμενο ντελιβερα (δεν ειχες στο κουτι ομως τα στοιχεια του μαγαζιου) να καβαλας το πεζοδρομιο για να βγεις στο ρευμα μου, να σταματας ισα ισα και να μου γνεφεις με το χερι να περασω (τι μας λες? θες και ευχαριστώ?) και οταν μετα με προσπερασες, αφου απομακρυνθηκες, μου εριξες και ενα φασκελο και ανοιξες το γκαζι! Εισαι μεγαλη κοτα αλλα η γειτονια ειναι μικρη!

    Κι εσας ταριφες (ορισμενοι ειστε ο ορισμος της κωλοφαρας) που ο ενας εχει κατσει μες τη μεση του δρομου, ο 2ος πηγε να περασει απο αριστερα (εγω ημουν απο πισω του) και παροτι χωραγε, σε βρηκε στον προφυλακτηρα! Εγω εβαλα τα γελια και σου ειπα "γιατι δε κανεις λιγο πιο δεξια παρα εχεις πιασει ολο το δρομο"... και τότε βγηκες απ το αμαξι και ηρθες στο παραθυρο μου με τσαμπουκα!
    Μαλλον κομπλαρες οταν ακολουθησε ο παρακατω διαλογος:
    - εισαι έτοιμος?
    - για ποιο πραγμα ρε μεγαλε?
    - να μου κλασεις τ @@δια! Αϊ τραβα μεσα ρε! Μαλακα!
    - ^#$%&^$#% κατσε να παω να προλαβω τον άλλο (που εφυγε) και τα λεμε!
    - φασολια φαε ναι????


  9. #234
    Σε είδα στη ροσινιόλ στο ποτάμι σήμερα το απόγευμα, πεσμένο στο δρόμο χωρίς κράνος και ευχήθηκα να την σκαπουλάρεις...
    Καλλιά στα όρη άρχοντας
    παρά στον κάμπο δούλος,
    θωρώ τον κόσμο από ψηλά
    κι είναι δικός μου ούλος.

  10. #235
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/01/2008
    Μηνύματα
    17
    σε είδα σήμερα εθνική κατά τις 6:30 το πρωί, εγώ 110 μεσαία λωρίδα, με πέρασες ρολαριστά από αριστερά με +40. μαύρο ρ1 crossplane με αράι κράνος. καλούς δρόμους να χεις!

  11. #236
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
    ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

    τον εχω δει και εγω στο ΥΓΕΙΑ στην Κηφησιας πρεπει να κανει σε μεγαλο χαρτη διανομη... σχεδον ολη την αθηνα παντως ειναι τουμπανος
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  12. #237
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Σε είδα ωραία τύπισα στην κηφισίας, έκλεινες τον καθρέφτη για κάθε έναν που προσπαθούσε να κάνει διήθηση

    σου είπα "μην αγχώνεσαι, όποιος μπορεί" και εσύ μου χάρισες ένα ωραίο χαμόγελο
    Travel, Grow, Share

  13. #238
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antsoar Προβολή μηνύματος
    Σε είδα ωραία τύπισα στην κηφισίας, έκλεινες τον καθρέφτη για κάθε έναν που προσπαθούσε να κάνει διήθηση

    σου είπα "μην αγχώνεσαι, όποιος μπορεί" και εσύ μου χάρισες ένα ωραίο χαμόγελο
    Τη χούφτωσες τη χούφτωσες;

  14. #239
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Σας είδα να μου σπάτε τα νεύρα σαλίγκαροι!!! ρε επίτηδες το κάνετε ? πάτε με τα ίδια ακριβός χιλιόμετρα με αυτόν στην δεξιά λωρίδα και ο δρόμος μπροστά είναι άδειος!!! σε είδα και εσένα %$$#%#$ με το fazer με έγραφες στα @@ σου σε όλη τη Θηβών από Πειραιά μέχρι Αιγάλεω από πίσω σου εγώ να βιάζομαι και εσύ με 30-40 σε όλη τη διαδρομή ΑΚΡΙΒΟΣ στη μέση!!! αλήθεια ξέρεις πόσες φορές σκέφτηκα να σε περάσω από πάνω ? Σε είδα και εσένα με το άσπρο yaris να σταματάς στο πράσινο και να βαράω πυράκια μου !!! Σ είδα και εσένα γατούλα να διασχίζεις κάθετα την παραλιακή στο ύψος του ΣΕΦ και να βάζω αλάρμ να κόβω όλες τις λωρίδες για να περάσεις ευτυχώς είχα ανοιχτεί αρκετά σε σχέση με τους πίσω και είχαν χρόνο να κόψουν και δαύτοι ... ελπίζω τα παιδάκια σου μιας που ήσουν και φουσκωμένη να είναι πιο προσεκτικά !!!

  15. #240
    Σε ειδα κοπελια στην Ηλιουπολεως το απογευμα με το KLX 250 καινουριο ,απ'οτι φαινοτανε, και το χαζευα γιατι χρειαζομαι 2ο μοτορι για γαιδουρι και δεν θεεεελωωωω σκουτεεερρρ..
    Triumph Tiger 800!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF