Σελίδα 19 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 914151617181920212223242969119 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 271 έως 285 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #271
    σας είδα τα πρώτα μου 1200 κροσντρεσσ..... εεεε τούρερ ήθελα να πω και βέρσυς 1000 στον δρόμο....

    όμορφα και τα δύο από πίσω εκτός από τις εξατμίσεις......

    (πάντως το ντρεσσερ κλακ στις αλλαγες ταχυτήτων μία χαρά έκανε....)

  2. #272
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα στο κοσμος στον επανω οροφο εξω απο τα φαγαδικα που ειναι τα μαγαζια και εχει μπαλκονι γυρω-γυρω, να προχωρας και να κρατας το καγκελο κοιτωντας κατω, κακη ιδεα βεβαια γιατι βρεθηκες αγκαλια με την κολωνα και προχωρουσες και σχετικα γρηγορα.
    Τουλαχιστον δεν ειχε πολυ κοσμο.


    Υ.γ. Αντε να δεχτω οτι ηταν μια στιγμη αφηρημαδας, αλλα ρε τρελε πως καταφερες να περασεις απο ολες τις προηγουμενες χωρις να τρακαρεις;

  3. #273
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε ειδα τεταρτη μεσημερι στην αττικη οδο προς αεροδρομιο ησουν με vfr και στο κρανος ειχες αυτοκολητακι του μοτο.γρ σε χερετισα οταν εστριψα προς βαρης κορωπιου καλους δρομους
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  4. #274
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.981
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jorge's garage Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα τεταρτη μεσημερι στην αττικη οδο προς αεροδρομιο ησουν με vfr και στο κρανος ειχες αυτοκολητακι του μοτο.γρ σε χερετισα οταν εστριψα προς βαρης κορωπιου καλους δρομους



  5. #275
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.526
    σε ειδα να πηγαινεις με τα χερια ενα σχετικα νεο αλλα ταλαιπωρημενο GSXR1000 μεσημερι με νταλα ηλιο
    φορουσες σορτσακι και καλτσα μεχρι το γονατο αλλα και κρανος
    το πιο εντυπωσιακο ομως ειναι οτι ολο το σκηνικο ηταν στη μεση της λαικης ανα μεσα στους παγκους

  6. #276
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα το πρωι παππου με το αγροτικο να τρως το στοπ και να περνας στα 5 μετρα περιπου μπροστα μου.κορνες φωνες κακο,ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακομα δεν εχεις καταλαβει τι εκανες!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #277
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα πιτσιρικα πινωντας τον καφε μου με τα πιτσιρικια μου,να δινεις εκκινηση σε πιταρισμενο δρομο και ολοι ανοιγαν πανικοβλητοι να περασεις γελωντας
    στην διασταυρωση ομως το κουτι δεν μπορουσε να παραμερισει και σερνοσουν με το πισω φρενο για αρκετα μετρα :a31::a31::a31:
    καλα δεν σου ειπε κανενας οτι τα μηχανακια δεν σταματανε με το πισω φρενο?
    αφου ειδες απο πολυυυυυυυυυ κοντα τον προφυλακτηρα και την εξατμιση του σεατ που ηταν στην διασταυρωση σηκωθηκες και πηγες να την κανεις τρεχοντας,σε τσακωσαν ομως περιοικοι και ο οδηγος του σεατ,εφαγες και τις φαπες σου απο μερικους εκει περα
    και οταν ηρθε το κουτι με το καρουμπαλο εκλαιγες σαν νεογεννητο
    ελπιζω να ειχες τουλαχιστον ασφαλεια να αποζημιωσει τον τυπο με το κουτι
    οσο για σενα απο τις γρατζουνιες και τα γδαρσιματα εμοιαζες σαν αστακο σε βραστο νερο :a36:
    ελπιζω να βαλεις κατι στο ξερο σου απο αυτο

  8. #278
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    σε είδα φορτηγατζη σήμερα μπροστα απο το Καυταντζογλειο να σου εχουν ανοίξει οι πίσω πόρτες και παραλιγο να "αποκεφάλιζες" τον τύπο με το παπί πίσω σου! Και άντε να δεχτώ οτι δεν ηταν παράλειψη σου αλλα κάποιο πρόβλημα στις πόρτες... οταν σε κορνάραν οι διπλανοί σου να τις κλεισεις εβριζες κι απο πάνω... τοσο ζωο????
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  9. #279
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σας βλεπω εσας τους δυο καγκουρεοντες,ο ενας με Hayabusha,o αλλος με CBR 1100 μαλλον,καθε πρωι 7 παρα κατι να κατεβαινετε την λεωφορο Αθηνων ακρανωτοι βεβαιως,σορτσακι ή μαγιο και παντοφλα...Καθε πρωι ομως και μαλιστα καποιες φορες ανοιγετε κιολας...Αν δεν περασετε την Θηβων απο κατω με τουλαχιστον 150,δε μπορειτε!

    Θελω να δω αν σας φυγει καμια παντοφλα καμια μερα,τι θα κανετε?????????????

  10. #280
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.464
    σε ειδα με το ΤΑ Σαββάτο βαρης κορωπιου με το κρανακι σου το μπουφάν σου, κυριος .ανοίξαμε και στην ευθια και μετα που έστριψες εκανα ελπίζω να κατάλαβες.. ωραιος.
    σε ειδα και εσενα λιγο πιο κατω βουρλο με το TDM παρκαρισμένο και την γκόμενα να κλαίει και να σου φωνάζει. ποιος ξερει τι της εκανες και καθοσουν και δεν μιλαγες. δεν δειχνατε να πεσατε απλα σε εκραζε.

  11. #281
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα χρυσαφι γιαρις την παρασκευη εξω απο το τει πειραια να εχεις γυρισει τα μουτρα σου αναποδα στο ρευμα, να εχεις αγκαλιαστει με τη μπαριερα στη νησιδα και τα ζουμια σου να εχουνε καλυφθει απο πριονιδι. ελπιζω να μην ητανε θανατηφορο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #282
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα σήμερα το πρωί να μου ζητάς το λόγο που πάρκαρα με το αυτοκίνητο στο 2,5 μ πεζοδρόμιο, ώστε να μην χρειαστεί να διασχίσω με τα παιδιά μου το δρόμο για να τα πάω στο σχολείο τους, και ενώ είχες 2 μ για να περάσεις πεζός και εσύ με τα παιδάκια σου.
    Μου είπες 2 φορές γιατί δεν παρκάρω απέναντι με ύφος. Το πρωί λέμε πρώτα καλημέρα φίλε μου.

  13. #283
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GsDakar
    Εγγραφή
    30/05/2010
    Μηνύματα
    247
    Σε ειδα επαγγελματια Οδηγε να μου ριχνεις την μοτο μου κατω στο κωλονακι την παρασκευη το βραδυ γυρω στις 21:00,παλι καλα που εισαι σωστος σαν ανθρωπος και εκατσες εκει μαζι μου μεχρι της 23:00 που ξεμπλεξαμε..

  14. #284
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/03/2009
    Μηνύματα
    13
    Σε είδα χθές με το Tenere με τις βαλίτσες και γυρίσαμε μαζί όλο τον δρόμο απο το Λαγονήσι περίπου μέχρι τα λιμανάκια σχεδόν. Ήμουν με GSXR, δικάβαλος.
    Επίσης, το Σαββατο σε μια εξόρμηση προς Σούνιο είδα πολλούς, και χαιρετηθηκαμε με BMW GS 1200, V-Strom (ή Varadero) με κάγκελα (που δεν πρόλαβα να ανταποδώσω) και Suzuki GSXR 1000 K7 μετά την τρύπα του Καραμανλή.
    Επίσης, σας είδα οικογένεια Ιταλών (μπαμπάς-μαμά με 1200GS και παιδί με Monster 696) και πιάσαμε κουβέντα για το σχέδιο σας να γυρίσετε όλη την Ελλάδα οδικώς. Πέθανα στα γέλια με την γυναίκα του η οποία ενώ βλέπαμε τον χάρτη και μου έλεγε τα σχέδια του, πεταγόταν συνέχεια και ρώταγε "Mykonos?". Σου εξήγησα που είναι η Μύκονος και μας άφησες να συνεχίσουμε.

  15. #285
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.981
    Είδα τη μηχανή σου, είδα το κράνος σου, άμα σε έβρισκα και στο τηλέφωνο θα έβλεπα κι εσένα Καπετάνιε...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF