Σελίδα 22 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1217181920212223242526273272122 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 316 έως 330 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #316
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το TA700 στο δρόμο προς Καρδαμύλη φορτωμένο με μπαγκάζια, τη γυναίκα, με κράνος και... μακρυμάνικο πουκάμισο από πάνω
    Σε είδα Γιώργο AUBREFAHT (:a37::a37 με την όμορφη οικογένειά σου στην Καλαμάτα αλλά μόνο για μια ώρα.
    Δεν προλάβαμε να πάμε και για κανένα μεζέ.

    ΥΓ.ρε συ έφυγες και δε σου έδωσα ένα μπουκάλι κρασί ρε γμτ.

  2. #317
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    Σε είδα Γιώργο AUBREFAHT (:a37::a37 με την όμορφη οικογένειά σου στην Καλαμάτα αλλά μόνο για μια ώρα.
    Δεν προλάβαμε να πάμε και για κανένα μεζέ.

    ΥΓ.ρε συ έφυγες και δε σου έδωσα ένα μπουκάλι κρασί ρε γμτ.

    Κι εγώ χάρηκα πολύ που σε είδα έστω και για λίγο... ο μεζές την επόμενη φορά που θα έρθω δίτροχος

  3. #318
    Μέλος Το avatar του/της bikgolf3
    Εγγραφή
    30/03/2013
    Μηνύματα
    45
    Σε είδα Ελίνα στο Γαζι να σκοτώνεις ολοκοκκινο φανάρι (ξέρεις...απ'αυτα που είναι για τη ρύθμιση της κυκλοφορίας...)
    Και δεν φτανει αυτό...κοιτούσες και το κινητό...
    Αχ...γιατί ρε Ελίνα...γιατί...;;;

  4. #319
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σας ειδα σημερα ενα Tuono και ενα Suzuki που εμοιαζε με Tuono,στην αρχη νομιζα οτι και αυτο ηταν Aprilia,να με περνατε στη γεφυρα της Ελευσινας λιγο παραπανω απο σβελτα και ενω ειχε αρκετη κινηση, φουλ προβλεπομενοι και οι δυο με τα δερματινα σας. Στη γεφυρα του Ασπροπυργου, 5 λεπτα αργοτερα ειδα κινηση, το Suzuki στην ακρη με σπασμενα πλαστικα, στραβωμενα καλαμια και τον μπροστινο τροχο...πουθενα!
    Το ασθενοφορο ηταν εκει,ελπιζω να σε εσωσε ο εξοπλισμος σου!

  5. #320
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σε είδα με μια ασημένια Tdm που σταμάτησα με το αμάξι για βενζίνη λίγο πριν τη Γλυφάδα...Θέε μου ήσουν κούκλος!:P:P:P
    Όλα είναι δρόμος...

  6. #321
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OlKa Προβολή μηνύματος
    Μάλλον μόνο όσοι έχουν Tdm!:P
    και οι κουκλοι που θα πανε να παρουνε!

    σας ειδα χθες το βραδυ στις 2 και κατι να κανετε τζοκινγκ ΜΕΣΑ στο ποταμι αναμεσα μοσχατο καλλιθεα. και σταματησα και ετριβα τα ματια μου

  7. #322
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σε ειδα στην αρχη να κρατας το τιμονι μετα να καθεσε στη σελα μετα να ανοιγοκλεινεις κουμπακια , να αλλαζεις θεση στο καθρευτη και ολα αυτα μιλωντας στο κινητο...πανω στο παρκαρισμενο μηχανακι μου. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΝΕΥΡΙΚΗ!
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #323
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε ειχα δει πριν αρκετο καιρο στο yabanaki να προχωρας με κρανος πιασαμε για λιγο την κουβεντα κ ησοθυν πολυ χαρουμενη για το ninja 250 που πηρες καθως κ για το scorpion κρανος, νομιζω πως σε ξαναειδα σημερα στο ιδιο μερος αλλα δεν ημουν σιγουρος κ ετσι δεν μιλησα.... Καλους και ομορφους δρομους να εχεις...









    Αααααα σε λενε ευη μηπως εχεις καμια σχεση με την εδω?
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  9. #324
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    χτες κατα τις 8 το βραδυ... εξω απ την ΕΡΤ... καπνους εβλεπα απο μακρια... οσο πλησιαζα εξασθενουσαν μιας και η φωτια σβηστηκε λιγο πριν. Παλληκαρι στο εδαφος να φωναζει, ανασκελα με κρανος jet στο κεφαλι...αλλο εξοπλισμο δεν ειδα.
    Αυτοκίνητο εντελως καθετα στη Μεσογειον εντος ρευματος και η τσοπερ (magna??) καρφωμενη λιγο μπροστα απο την πορτα του οδηγου!!
    Δε μπορεσα να σταματησω, αρκετα ολοι οι οδηγοι των αυτοκινητων ειχαν δημιουργησει μποτιλιαρισμα
    Ασθενοφορο ή περιπολικο δεν ειχε φτασει ακομα παρ οτι 3 ζηταδες ειχαν σταματησει παπακι 70 μετρα πριν και του εκαναν ελεγχο

    Ελπιζω να ειναι περαστικα φιλε!

    Επειδη εκει δεν εχει διασταυρωση αλλα λογω νησιδας... παιζει ο μλκας με το κουτι να εφυγε απο τη δεξια λωριδα να χωθει για να κανει αναστροφη! Δε το εξηγω αλλιως. αν ειδε καποιος κατι...

  10. #325
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα φτανοντας στο φαναρι στη θηβων με μπελογιαννη την παρασκευη το μεσημερι να σουταρεις το σκουπιδι σου απο το παραθυρο μπαρμπα.
    σταματησα διπλα σου, κολησα τη μουρη μου στο ανοιχτο σου παραθυρο και σου το επεστρεψα λεγοντας σου οτι ''αυτο σου πεσε''. η γυναικα σου με το σπασμενο χερι δεν μιλησε, κι εσυ σαστισμενος με κοιταξες και ψελισες ενα ''ευχαριστω''.

    ευχομαι να πηρες μαθηματακι.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #326
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα φτανοντας στο φαναρι στη θηβων με μπελογιαννη την παρασκευη το μεσημερι να σουταρεις το σκουπιδι σου απο το παραθυρο μπαρμπα.
    σταματησα διπλα σου, κολησα τη μουρη μου στο ανοιχτο σου παραθυρο και σου το επεστρεψα λεγοντας σου οτι ''αυτο σου πεσε''. η γυναικα σου με το σπασμενο χερι δεν μιλησε, κι εσυ σαστισμενος με κοιταξες και ψελισες ενα ''ευχαριστω''.

    ευχομαι να πηρες μαθηματακι.
    Ειδα κι εγω αντιστοιχο σκηνικο στο Μενιδι , με 4 ρωσσοποντιους στριμωγμενοι μεσα σε ενα Lada,
    να εκσφενδονιζουν 2 πλαστικα φραπεδοποτηρα στη μεση του δρομου , ουτε καν στην ακρη.
    Θεώρησα φρόνιμο και καλο για την υγεια μου να μην κανω οτι εκανε ο Trooper

  12. #327
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα φτανοντας στο φαναρι στη θηβων με μπελογιαννη την παρασκευη το μεσημερι να σουταρεις το σκουπιδι σου απο το παραθυρο μπαρμπα.
    σταματησα διπλα σου, κολησα τη μουρη μου στο ανοιχτο σου παραθυρο και σου το επεστρεψα λεγοντας σου οτι ''αυτο σου πεσε''. η γυναικα σου με το σπασμενο χερι δεν μιλησε, κι εσυ σαστισμενος με κοιταξες και ψελισες ενα ''ευχαριστω''.

    ευχομαι να πηρες μαθηματακι.
    Το κάνω μόνιμα στην Πάτρα όποτε βλέπω κάποιον να πετάει σκουπίδια έξω από το παράθυρο. Η Χρύσα μου λέει ότι κάποια μέρα θα τις μαζέψω. Παίζει και αυτό το σενάριο αλλά μου αρέσει πολύ το ύφος τους όταν τους επιστρέφω τα σκουπίδια τους.

    +1200 Τρούπη

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  13. #328
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jorge's garage Προβολή μηνύματος
    Σε ειχα δει πριν αρκετο καιρο στο yabanaki να προχωρας με κρανος πιασαμε για λιγο την κουβεντα κ ησοθυν πολυ χαρουμενη για

    Αααααα σε λενε ευη μηπως εχεις καμια σχεση με την εδω?
    Οχι
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #329
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Mας είδα στην Ηλιουπόλεως το Σάββατο, στο φανάρι στο 1ο νεκροταφείο...

    CBR125R
    CBR400RR
    CBR600F3
    CBR954RR

    τα 1000 έλλειπαν και τα καινουργια τα 250...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #330
    σε είδα μιλφάρα με ύφος "σας γαμάω όλες με την ομορφάδα μου" (που δεν την είχες), τα μπούτια όξω και την δωδεκάποντη πλατφόρμα μεσημεριάτικα στον πειραιά με το ασορτί με τα μαλλιά σου κίτρινο τζι ες 650....

    καλό το μαλλί αλλά και κανα κρανακι εεεεε?

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF