Σελίδα 23 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1318192021222324252627283373123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #331
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα παχύδερμο το μεσημέρι του Σαββάτου να σε προσπερνώ με τ' αμάξι και να επιταγχύνεις με το δικό σου επιδεικτικά ενώ πλησιάζαμε σε αριστερή στροφή...Προτού βρεθώ δίπλα σου πήγαινες σαν την ωραία κοιμωμένη...

    Όταν σου είπα τα γαλλικά μου από τον καθρέφτη μου έκανες νόημα να σταματήσω δεξιά...
    Μην ανησυχείς και δεν θα χαθούμε, θα τα πούμε σύντομα μάνο α' μάνο...

  2. #332
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Έχει χαζέψει ο κόσμος έξω το νου σας, σε κάθε μέτρο κινδυνεύεις ... Σας βλέπω πέντε οχήματα να μποτιλιάρετε άδειο δρόμο, σας βλέπω να γράφετε στα @@ σας τον από πίσω και να πηγαίνετε επιδεικτικά αργά, σας βλέπω να ψάχνεστε για τσαμπουκάδες συνέχεια κλαρινόγαμπροι, σας βλέπω να σκίζετε το ένα φανάρι μετά το άλλο, τα στοπ οκ απλά διακοσμητικά, ζορίζομαι με διάφορα να έχεις και τον κάθε μλκ... Σε είδα και εσένα που σταμάτησες και μου είπες με ακολουθείς φίλε? ΑΛΗΘΕΙΑ? ΑΛΗΘΕΙΑ? ελπίζω να είδες ντελιβερά πόσο φτηνά τη γλίτωσες από τον παππού στο στοπ πέρασες στο εκατοστό πραγματικά και με πολλά, δε γύρισες να κοιτάξεις καν πίσω και αμφιβάλω αν κατάλαβες πόσο κοντά ήταν ,,, όταν το κατάλαβε τράβαγε τα μαλλιά του ...

  3. #333
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    σε ειδα χθες τη νυχτα πανω στη γεφυρα ριου-αντιρριου να με προσπερνας με 1000000....

  4. #334
    Μέλος Το avatar του/της bikgolf3
    Εγγραφή
    30/03/2013
    Μηνύματα
    45
    Σε βλέπω εδώ και 4-5 μέρες Z 750 παρατημενο στην εθνικη,πάνω από το Γιοφυρο...

    Αναρωτιέμαι ποιος είναι ο λόγος....

  5. #335
    Ταλαιπωρημενο Μελος
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    38
    Σε ειδα παπου με το MERCEDES σου να μου κοβεις το δρομο στην τρυπα στη Μαλακασα ......και οταν ΑΝΕΒΑΣΑ ΠΙΕΣΗ μου ειπες οτι ειχες σκοτοδινη ......
    Αν σε πιανουν σκοτοδινες να μην οδηγας κ@#$λη , δεν εχω σκοπο να τα αφησω ορφανα!!!!!!!!!

  6. #336
    σε είδα και μιλήσαμε ψηλόλιγνη κοπελιά με τα κοτσίδια και το 675 να παλεύεις να βρεις να παρκαρεις στον φλοίσβο....

    καλούς δρόμους να έχεις.....


  7. #337
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    825
    Σε ειδα πανηλιθιε μαλακα ντελιβερα να τρεχεις με το ασημι ινοβα για να προλαβεις το φαναρι στη καθετη της μεσογειων στην εθνικη αμυνα και να μου μπαινεις σφηνα μενα που μολις το ειχα περασει .με τοση φορα που ερχοσουν και να στριβεις λες και μπαινεις με κτμ στη πλατεια στα μεγαρα.παρακατω ηρθα διπλα σου και σου λεω εισαι μαλακας ε?η δεν με ακουσες η εκανες οτι δε με ακουσες.αν διαβαζεις στο λεω και απο εδω οτι εισαι και μαλιστα μεγαλος.εαν δεν ειχες το μπουρι για να σε παρω χαμπαρι και να σε δω στο καθρεπτη το πιο πιθανο να σε εκλεινα και η θα με αγκαλιαζες η θα αγκαλιαζες τη νησιδα.ηλιθιε
    Τελευταία τροποποίηση από Dant3; 17/07/2013 στις 00:32.

  8. #338
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    σε είδα και μιλήσαμε ψηλόλιγνη κοπελιά με τα κοτσίδια και το 675 να παλεύεις να βρεις να παρκαρεις στον φλοίσβο....

    καλούς δρόμους να έχεις.....

    και το πα στα παιδιά οτι yamaha πρέπει να έχεις!
    καλούς δρόμους και καλές βόλτες με την φαμίλια!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

  9. #339
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε ειδα ασημι station κουτι στην ποσειδωνος να με.προσπερνας με 1000 για να πιασεις το πορσε μπροστα αλλα τλκ επιασες τις μπαρες δεξια κ αριστερα παλι καλα σας ανοιξαν οι αεροσακοι κ γνκ γλιτωσατε χωρις γρατσουνια,αφου ειστεζωντανοι παλι καλα την επομενη προσοχη! Σε ειδα και εσενα με το fazer αγορινα που πηγαιναμε διπλα διπλα οταν εγινε το σκηνικο.....
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  10. #340
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    παπατος, με ταττοο στο σβερκο κορωνα, αμανικο μαυρο μπλουζακι, σορτσακι, σαγιοναρα (1-4), μαλι πουλ μουρ και αφοτου με κοιταξες υποτιμιτικα, να μη σου σηκωνεται με τπτ (η σουζα)!!!!

    δλδ ρε μεγαλε ειλικρινα τωρα, απο ολα τα σπερματοζωαρια εσυ ησουν το πιο γρηγορο?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #341
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Σας είδα το πρωί στην Ακτή Κονδύλη 2 αμεσοδρασίτικα περιπολικά και 8 μηχανές της ΔΙΑΣ, να κυνηγάτε και να σταματάτε ένα παλιό Νισσάν έξω από την ΕΤΕ
    στο καπάκι ερχόταν ένα ακομη περιπολικό και άλλες 4 μηχανές της ΔΙΑΣ
    30 άτομα για ένα αμάξι ρε παιδιά ;
    μόλις διάβασα ότι ξαναπιάσαν τον lak by the way

    Επίσης σε είδα ταρίφα να μου κάνεις παράνομα αναστροφή από κόκκινο στη Πειραιώς ενώ κατέβαινα με 120 (ακούς pipe ; ), ευτυχώς τον είδα εγκαίρως και έκοψα δεξιά, τουλάχιστον είχε την ευθιξία να μου ζητήσει συγνώμη, αλλά να τη χέσω τη συγνώμη...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  12. #342
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GsDakar
    Εγγραφή
    30/05/2010
    Μηνύματα
    247
    σε ειδα φιλε taxidriver στο φαναρι κατεχακη και κηφισιας να με ρωτας πως εβαψα τις εξατμισεις μου απο ανοξειδωτες σε μαυρες στο GS,αλλα αναψε φαναρι και δεν προλαβα να ολοκληρωσω την προταση μου,αν εισαι εδω ,πμ..

  13. #343
    Μέλος Το avatar του/της Theotrelos83
    Εγγραφή
    27/09/2012
    Μηνύματα
    44
    Σας είδα μαλακούληδες στο δρόμο Τρικάλων-Καλαμπάκας να κάνετε ζουζίτσες με τα GSXR και να πιάνετε 2 λωρίδες κυκλοφορίας μη αφήνοντάς με να περάσω.. δε σας χάλασε όμως που στις γραμμές του τραίνου σας πέρασα από πάνω και ψάχνατε από που σας ήρθε!!
    Σε μια κοινωνία οπού η αίσθηση της ελευθερίας ολοένα και συρρικνώνεται η μοτοσυκλέτα είναι το τελευταίο νόμιμο ναρκωτικό για μένα!

  14. #344
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    σε ειδα μπαρμπα πρωι πρωι να περνας γιουργια την βουλιαγμενης καθετα πεζος. αλλα ρε παππου η ταχύτητα σου ηταν 10cm το λεπτο που πας ετσι ?? αμα θες να πεθάνεις κοψε το χαπι της πίεσης ειναι αναγκη να παρεις και αλλους στο λαιμο σου?

  15. #345
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Σε είδα πιτσιρικά με το ζελεδάτο μαλλί και τη γκόμενα από πίσω με το καγκούρικο παπί χωρίς πινακίδα να σφάζεις το κόκκινο στα φανάρια του Ισθμού. Γενικότερα εδώ και πάρα πολύ καιρό βλέπω μετά λύπης πως το 80% των ανάποδων και των παραβάσεων γίνονται από δίτροχα και δη σκούτερ και παπιά στην πλειοψηφία...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF