Σελίδα 24 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1419202122232425262728293474124 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 346 έως 360 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #346
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    σας ειδα ρε μουτρα με τα ντουκατια τα μουλτι σας και τα απριλια και αλλα πολλα μοτερια να γυρνατε απο Προυσσο σημερα...καλους δρομους...

  2. #347
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας βλέπω όλους εσάς με τα 2τροχα σας να παρκάρεται κάθε φορά 5 πόντους μπρος και πίσω από τους προφυλακτήρες του κουτιού μου....κάποια στιγμή θα ρίξω κάποιο και θα ζητήστε και τα ρέστα...για ελάτε!!Έχε χάρη που σέβομαι τα μηχανάκια σας ...ΖΩΑ!!!!και μετά απορείτε....

  3. #348
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966
    Δεν σε είδα πανίβλακα με το φαλλικό σύνδρομο και την απαστράπτουσα BMW Mκάτι να με προσπερνάς ξαφνικά και αντικανονικά κυριολεκτικά εκατοστά ξυστά μου, δεν ξέρω εάν είδες το κωλοδάχτυλο που σου έβγαλα, μετά όμως είδες σίγουρα τις διπλές μου εξατμίσεις για πολύ ώρα και δεν πρέπει να σε χάλασε που σε πήγαινα με 40χλμ μέχρι που μάλλον αγανάκτησες και στο πρώτο στενό έστριψες...

  4. #349
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα το πρωί γύρω στις 10 Αττική Οδό με το Στρώμα φορτωμένο,τριβαλιτσος πρόβλεπε.Κάλους δρόμους και πάντα όρθιος.

  5. #350
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    2 μερες στην ζακυνθο ειδα το 99% των ντοπιων ακρανοβιτς,εγω με το sh του αδερφου μου κρανος γαντια μπουφαν να με κοιτανε σαν alien.τρομερη ορεινη διαδρομη προς την θεα του ναυαγιου(ακουτε ονοφαδες,στον γυρισμο απο πατρων πυργου οι κουτακηδες να κανετε οτι μαλακια σας ερχοταν στο μυαλο,αφου την γλυτωσα παλι καλα.
    το αποκορυφωμα,οταν εφευγε το καραβι απο ζαντε,σκασανε κανα 4 γουρουνες και 2 σκουτερ νοικιασμενα στο λιμανι,τα στησανε και κανανε κοντρα!!!τους εβλεπα καθως φευγαμε και γελαγα....οτι να ναι λεμε!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #351
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/11/2012
    Μηνύματα
    70
    Σας ειδα με τα SS σας στο δρομο ρεθυμνο χανια ! ειχατε αραξει και στα 3κμ ηταν αλλο ενα και μαλλον τον ψαχνατε. Φουλ προβλεπε και ωραια μηχανακια ! Μπραβο σας !
    Η ζωη ειναι μεγαλη , μην την κανεις καρναβαλι !

  7. #352
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας είδα μετά τα διόδια της γέφυρας του Ρίου να έχετε αράξει στην άκρη μάλλον για τσιγάρο...Τίγρης 955 και ΚΤΜ 990 Adv.....καλούς δρόμους!

  8. #353
    σε είδα να πηγαίνεις ανάποδα στην παραλιακή στο αριστερό ρεύμα για καμμια εκατοστή μέτρα....
    βγήκες από το φανάρι του φαλήρου στον φλοίσβο και ήθελες να πας προς γλυφάδα..... γουατ δε φακ.....

    γενικότερα.... σας βλέπω να κάνετε παπαριές ειδικά οι πιτσιρίκες τα βράδυα με τα αυτοκίνητα.... και να φανταστείτε οτι το παλεύω να μην είμαι προκατειλημμένος αλλά προσπαθείτε με κάθε τρόπο να μου αποδειξετε οτι είμαι λάθος....

    τι να πω ρπστμ.....

  9. #354
    σε ειδα στην ουρα στην εφορια να κλανεις ασυστολα και να μας εχεις πεθανει στην βρωμα.
    σε παρατηρηση που σου εκαναν,υποδειξες την γιαγιουλα που ηταν εμπρος σου

  10. #355
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    σε ειδα εχθες το βραδυ κατα τις 10 .. κατεβαιναμε μαζι την βουλιαγμενης .εγω με την κυρα πισω και εσυ με το SD μονος ειχες ορεξη για παιχνιδια ..

    κριμα .. αλλη φορα

  11. #356
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε είδα φίλε έξω από το συνεργείο της ΚΤΜ με το τούμπανο SD σου..... τούμπανο,τούμπανο....κι όπως κατάλαβα σου έσβησε στη πίστα μετά από κάποιο γύρο......τουλάχιστον το ευχαριστιέσαι!!ωραίος!

  12. #357
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα χοντρε και ασχημε να τρεχεις στη Θηβων στο υψος των McDonalds , να πιασεις το μικρο σκυλακι σου ...το οποιο προφανως δεν σε ακουγε και σε εγραφε στα @@ του.
    Πηγε και κατουρησε στο διαχωριστικο κρασπεδο και βγηκε ξαφνικα στο ρευμα προς Αιγαλεω.
    Το παρεσυρε ενα σκουτερ αν ειδα καλα...

    Ρε γ@μ@μ@νε παλιοχοντρε...περα απο το ακημενο το σκυλακι που δεν ξερω αν την εβγαλε καθαρη...αν το σκουτερ επεφτε και επερνε μαζι του τους επιβαινοντες θα ηταν εξ αμελειας το εγκλημα σου;;;

    Ελπιζω να μην επεσε ο οδηγος του σκουτερ.
    Ελπιζω να χτυπησε απλα και το σκυλακι και να εζησε.

    Αν ξερει καποιος τι εγινε ας στειλε να μαθω.

    Ψυχοπλακωθηκα με τον βλακα...

  13. #358
    Σε είδα σήμερα το πρωί "εξυπνάκια" με το Varadero στη διαστάυρωση Φιλαδελφείας & Αγίας Παρασκευής, να σφάζεις ωμά το κόκκινο με το που άναψε πράσινο για εμένα και παραλίγο να ακουμπήσουμε στην πορεία. Σε αγριοκοίταξα μέσα από το κράνος, εσύ με κοίταξες με ύφος μέσα από τα γυαλιά ηλίου σου...
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  14. #359
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikRRopixel Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σήμερα το πρωί "εξυπνάκια" με το Varadero στη διαστάυρωση Φιλαδελφείας & Αγίας Παρασκευής, να σφάζεις ωμά το κόκκινο με το που άναψε πράσινο για εμένα και παραλίγο να ακουμπήσουμε στην πορεία. Σε αγριοκοίταξα μέσα από το κράνος, εσύ με κοίταξες με ύφος μέσα από τα γυαλιά ηλίου σου...
    Σε είδα Λευτέρη που ήρθες να παραλάβεις τα αυτοκολλητάκια σου και χαρηκα που τα είπαμε και απο κοντα! Πάντα όρθιος!!!

    ΜΑΛΛΟΝ σε είδα κι εσένα McTalas στην Κηφισίας στις 21:20 με το CBR... σου κόρναρα αλλα δεν! ΧΕΖ δεν ειναι η πινακίδα σου?

  15. #360
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Σε είδα κοπελιά την Κυριακή στο λιμάνι της Καβάλας να βγάζεις από το καράβι της NEL την πανέμορφη μαύρη BMW μοντέλο '56 αν άκουσα καλά να λες σε άλλους. Πραγματικά κούκλες και οι 2 σας!!!
    Βάλε όμως στο πρόγραμμα πέρα από το κράνος και τον υπόλοιπο προστατευτικό εξοπλισμό, ακόμη και αν θα κρύβεις πολλά από τα κάλλη σου.
    Τελευταία τροποποίηση από Nostradamus; 24/07/2013 στις 15:17.
    Quod me nutrit... me destruit.....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF