Σελίδα 27 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1722232425262728293031323777127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 391 έως 405 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #391
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σε είδα με την R1 στην Αττική οδό να πηγαίνεις με 250 στο νερό,με μαγιό,χωρίς κράνος κι η μπλούζα από τον αέρα να έχει γίνει καπέλο. Κι είχες το θράσος κι έκανες και σφήνες. Απαράδεκτος.
    Όλα είναι δρόμος...

  2. #392
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα να προσπαθείς να κάνεις μπαντιλίκια με το... ΜΡ3 στη γειτονιά μου και καμάρωνες μέσα από το klein mein γυαλί... ήσουν πολύ αστείος
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  3. #393
    Το Opel station χρώματος γαλάζιο ΜΑΤ με τα προβόλια λεντ, ομίχλης και ξένονκαιτισκαταλλο είχε, τον είδε κανένας άλλος το πρωί απο Καποδιστριου ως Μεσογείων;

  4. #394
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Που πας ρε φίλε με το παπί χωρίς φώτα στις 12 το βράδυ στην Παλιά Εθνική Οδό από το Κιάτο προς Κόρινθο?

    Ελπίζω να μη σε πήρε αμπάριζα καμιά νταλίκα....

    Καλά, τι βλέπουν τα ματάκια μου κάθε μέρα Λουτράκι και Κόρινθο... γμστ....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  5. #395
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    159
    Βλέπω καθημερινά στο φανάρι κάτι μεσήλικες με vstrom, εννοείται ακράνωτους και με ύφος γαμ@ και δέρνω και εγώ και το μηχανάκι μου. Χαλαρώστε γιατί είστε και σε κρίσιμη ηλικία.
    Την επόμενη φορά θα τους ρωτήσω πώς πάει το μηχανάκι τους, όχι αυτό κάτω από τα πόδια...αυτό ανάμεσα στα πόδια.

  6. #396
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    σε είδα παλικαράκο έξω απο τήν χερσόνησο μετά το shell έφυγες άσχημα απο τόν δρόμο στόν παράδρομο με το scooter , πόνεσε η ψυχή μου βλέποντας σε......αλλά ευτυχώς από ότι φαίνεται στάθηκες κ@λ@φαρδος μέσα στήν ατυχία σου βλέποντας σε κάτω χωρίς τίποτα απο εξοπλισμό σαν σπασμένη κουκλα φοβήθηκα ότι μας άφησες για άλλους τόπους αλλά είχες τής αισθήσεις σου ευτυχώς παρόλο που εμφανώς είχες σπάσει και τα 2 πόδια και χέρια δέν είχες χτυπήσει στο κεφάλι

    ένα κράνος ρε γαμώτι ...ένα κράνος και ελπίζω να είσαι καλά και περαστικά
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  7. #397
    Σε ειδα παιχταρα κοντα στην κεραμωτη ,σε κεντρικο δρομο να εχεις αναψει αλαρμ και να εχεις σκυλακι δεμενο απο πισω στο αμαξι και να σε ακολουθει τρεχοντας!!!Απορω ρε μαλακα με τα μυαλα σου.Μακαρι να κατεβηκε κανενας να σε δεσει και σενα απο πισω να δεις την γλυκα...

    Σε ειδα και σενα βουλγαρε να πηγαινεις στην θασο με 25 χλμ και να σχολιαζουμε ποσο αργα πας .Καταφερες τελικα να πατησεις γατακι με αυτα τα χιλιομετρα και δεν σταματησες καν να δεις τι εγινε.Μας γ@μησες την μερα παλι.

  8. #398
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα ΔΙΑΣ που πηγαίναμε παρέα μέσα στη Λαμία...έχω κι άσπρο κράνος,μοιάζαμε λιγάκι..

  9. #399
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σε είδα πριν λίγο στο Parking που μόλις πάρκαρες την μαύρη TDM να μου λες: "Πω πω ρε κοπελιά που πας με το κράνος και το μπουφάν;;; Δε ζεσταίνεσαι;;;"
    No comments.
    Όλα είναι δρόμος...

  10. #400
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα ρε άτιμε με το αμάξι να με κυνηγάς μέσα στην νύχτα ενώ ήμουν με 130-140 απο Χαλκιδική εκτός απο ένα μεγάλο άνοιγμα 180 περίπου, σε μια ευθεία σύντομη, με φάρο αναμένο, και νόμιζα οτι με έπιασε η μπατσαρία οτι έτρεχα,και τελικά; με προσπέρασες και ήσουν ένα αμάξι απλά με 5 τσογλάνια μέσα που πηγαίνατε φέτα, και αλλάζετε λωρίδες,καμιά φορά όντως πρέπει να πηγαίνεις γρηγορότερα απο κάτι τέτοιους.Αναγκαστικά σταμάτησα στην άκρη μέχρι να φύγετε σε ασφαλή απόσταση και ενημέρωσα και άλλες 2-3 μηχανές που ερχόντουσαν μαζί.

    Προσοχή.

  11. #401
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Να γράψω και ένα ακόμα;

    Σε είδα σήμερα ΠΑΛΙΟ Μ@Λ@Κ@ με το παπί σου.
    Ήμουν με φιλαράκι ,και καθώς εχει ανάψει το πράσσινο 2 μηχανές ξεκινάμε, και περνάς κάθετα τον ΔΡΌΜΟ ΣΤΗΝ ΕΤ3 μπροστά ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ,ουτε καν πορτοκαλι ,εφοσων ειχε αναψει ηδη το πρασσινο μας ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟ αρκετων δευτερλοπτων αναμεσα μας καθως ειχα παει λιγο πιο μπροστα απο το φιλαρακι μου ,και εσυ περασες αναμεσα μας.

    ΑΝ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΠΕΤΥΧΕΙ;Δεν παει να φορουσα εξοπλισμο,δεν θα ειχα ζησει τωρα.

    Γιατι ηρθες με πανω απο 40-50.

    ΖΩΟ ,τυχερος εισαι που δεν γυρισα να σε κυνηγησω.

  12. #402
    Σας είδαμε να σας λειπουν 5 λεπτά στα διόδια και να τα πετάμε εμείς μέσα στο μηχάνημα για τα ψιλά και να σου λέμε φύγε ... και μετά να περνάει μαζί μας τσάμπα και ένα λευκό, fazer νομίζω, το οποίο έκανε και μια σούζα μόλις πέρασε...
    done.

  13. #403
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα φίλε να θαυμάζεις το μωρό μου και να το χουφτώνεις κιόλας είδα σου άρεσαν και τα φλασάκια...
    σε είδα κι εσάς ζευγάρι,μάλλον απ'ότι είδα Σλοβένοι με το 1200 kawasaki zrx νομίζω να ψάχνετε μέρος για στάθμευση,είχατε και σκηνή φορτωμένη,καλούς δρόμους να έχετε...

  14. #404
    1 και μισή μέρα στο Ξυλόκαστρο και περίχωρα και τι δεν είδα.
    Μπούτια, τζιτζιά, χέρια, καπέλα, ζελέδες, τρικάβαλα, τετρακάβαλα, παντιές, ανοίγματα, χωρίς πινακίδες, χωρίς φρένα, χωρίς αύριο...
    Κράνος μόνο δεν είδα.
    Μου λέει ο ξάδερφος, "πάμε για καφέ;" του λέω,"έχεις 2ο κράνος;" απαντάει, "γιατί έχω 1ο;", πάει ο καφές

    Είδα όμως και εσένα με πλήρη εξάρτηση με το (μπούσα δεν ήτανε; ) που είχες σταματήσει χθες Κυριακή στην έξοδο για εθνική κατά τις 15:00-15:30 και κάτι
    έκανες με τα γάντια σου, τα φόραγες, τα χαλάρωνες δε κατάλαβα τι έκανες και σκέφτηκα ότι θα ήσουν ο 2ος εξωγήινος στη περιοχή....

  15. #405
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    Σε είδα φίλε με το TDM σου να με προσπερνάς εχθές στα Κρέστενα ενώ πήγαινα πολύ σιγά γιατί περίμενα να δω κάτι στον καθρέπτη μου,περνάς,κοιτάς....ξαναγυρίζεις απότομα το κεφάλι και πιάνω μία χειρονομία σου και ταυτόχρονα "ωραίο,πολύ ωραίο"...σου έκανα ακράνοβιτς όμως ρε φίλε;;;

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF