Σελίδα 29 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1924252627282930313233343979129 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 421 έως 435 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #421
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα πριν λιγο με το cbr σου και το παιδακι πισω (ηταν δεν ηταν 7-8 ετων) ακρανοτος και εσυ και το παιδι και μαλιστα και γυμνοστηθος εσυ (και ουτε καν σε παραθαλασσια περιοχη)...

  2. #422
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Σε είδα προ εβδομαδας τουμπανιασμένο TDM πορτοκαλόχρυσο με ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σωστο οδηγό! Καλούς δρόμους αδερφε!
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  3. #423
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    159
    Σας είδα παπιοσκουταράκια σήμερα να είμαι το αυτοκίνητο και να δίνω μάχη να μην σας πάρω παραμάζωμα.
    Τελικά όταν είσαι με τη μηχανή τους προσπερνάς και ξεμπλέκεις γρήγορα. Με το αυτοκίνητο και να θέλεις να τους φυλάξεις, κινδυνεύεις ο ίδιος περισσότερο.
    Σταμάτημα όπου ναναι, πορεία με οχτάρια, νέοι γέροι και παιδιά καβάλα σε ένα σκούτερ.

    Δεν έχουν άδικο που σας κράζουν οι κουτάκιδες.

  4. #424
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σας είδα όλους τους πρωινους σήμερα στο δευτερο ποδι τησ Χαλκιδικής. Είπα να κάνω τον γύρο του ποδιού νωρίς νωρίς όταν δεν έχει ακόμα κίνηση... Μάλλον το ίδιο σκεφτήκατε κ άλλοι! Ειδικά οι 2 σας με τις φόρμες με τα ss που χαιρετηθηκαμε αν καταλήξετε Αρμενιστη, beers are on me!

  5. #425
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Σας βλεπω και σας ακουω πλακομενους να περνατε στην Εγνατια διπλα απο το γραφειο μου και σκαω.Κανω υπομονη για 2-3 ωρες ακομη.Την εχω ετοιμη και φορτωμενη.Διπλα στον δρομο ειμαι.Καβαλαω και μην τον ειδατε...

  6. #426
    σας είδα κωλόπουλα, να έχετε κάνει το scooter καμπινέ, και να πρέπει να κάθομαι να πλένω για να μπορέσω να πάω σπίτι μου μετά από μια $#%^^^%$#@#%$% μέρα.



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0014cvc.jpg 
Προβολές:	614 
Μέγεθος:	96,5 KB 
ID:	297423
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #427
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα "Τσολιά" με το TDM 9:00 το πρωί να πλακώνεσαι στην ακτή μιαούλη στα παντίκολα ακράνοτος με σαγιονάρα και να περνάς σα το χάρο ενώ πήγαινα ήρεμος στη δουλειά μου αλλα ελπίζω να είσαι όρθιος ακόμα.....

  8. #428
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα φιλε μου με την κοπελια σου με το μαυρο phazer 600,φορτωμενο μπουνια να εισαι σταμτημενος στην ακρη του δρομου και σταματησα μηπως χρειαζεσαι κατι
    τελικα ολα καλα ταξιδιωτης-τουριστας στα μερη μου εισαι και πιστευω να σε κατατοπισα για το που τι ποτε και ποσο
    καλους δρομους να χετε και καλα λουτρα

  9. #429
    Σε είδα παππούλη με το αγροτικό να κάνεις αναστροφή πάνω μου.
    Dodged!
    Σε είδα μικρή με το ποδήλατο να βγαίνεις πίσω από το αυτοκίνητο ανάποδα στο ρεύμα μου.
    Dodged!
    Αααχ καλοκαιράκι

  10. #430
    Παντου Διτροχος Το avatar του/της loz
    Εγγραφή
    18/02/2010
    Μηνύματα
    41
    Σε είδα με το μπλουζάκι του moto.gr και πάνω στο 1300, στη Π. Ράλλη την Τρίτη, αλλά δεν είχα ιντερνετ εκεί που πήγαινα
    Τελικά είναι πολύ ευχάριστο να αναγνωρίζεις κάτι κοινό με ένα άγνωστο στο δρόμο σου
    Χάρηκα που ανταλλάξαμε 2 κουβέντες, να σαι καλά φίλε. Και όποτε μπορείς να το βγάζεις πιο έξω από την Αθήνα το Θηρίο σου, θα στο ζητά και το ιδιο
    loz:a5:

  11. #431
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    1.502
    Σε ειδα και σε ακουσα χθες το βραδυ , σε καφεδομαγαζο στα Καλυβια Πεζουλας στη λιμνη Πλαστηρα.

    Επρεπε να σε ακουνε ολοι... προηγουμενως βεβαια κατεφθασες με το περιεργο BMW gs ,συνοθυλευμα εξαρτηματων, ξεκρανωτος και ανετος(στη μπαντα ολοι).

    Και τι ακουγανε ολοι κι εγω μαζι και πονεσανε τ'αυτακια μου... Απευθυνομενος σε αμοιρο και αλαλο της παρεας σου ειπες...''Εχεις ποτε οδηγησει 17.000 χλμ σε 12 μερες ? και να ειναι ολα σε χωμα? καταλαβαινεις για τι μιλαμε δηλαδη? 1100 χλμ την ημερα"

    Απλα χαμογελασα και εαν διαβαζεις εδω να σου το εξηγησω.
    Κατ'αρχην 17000 δια 12 ισον 1416 και κατι ψιλα και οχι 1100 . Αλλα τετοια φορα που ειχες ελεγες οτι ηθελες.
    Υστερα προσπαθουσα να καταλαβω που στο καλο υπαρχει τετοια διαδρομη 17000 χλμ σε χωμα.
    Στην Αυσταλια μηπως? Ο γυρος της Σιβηριας απο χωμα?
    Παντως πρεπει να εισαι οδηγαρα που εκανες 1416 και κατι ψιλα σε χωμα καθε μερα για 12 μερες
    Λοιπον οταν με το καλο ανεβω παλι στη μηχανη(απεχω λογω τραυματισμου..σας το ειπα?) θα σε επισκεφθω να με δωσεις μαθηματα... οδηγαρα

    Αρχισε να κανει πουντα ομως και εφυγες δικαβαλος,ξεκρανωτοι βεβαια, γυριζοντας μετα απο λιγο με αυτοκινητο και μπουφανακι... γκουρου του μοτοσυκλετισμου
    J.T.R

  12. #432
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα στην παλια ε.ο. αλεξανδρειας - κατερινης στο σημειο που ειναι η γεφυρα για κορινο (μετα το olympus plaza) με το μπλε R1 σου και με μαυρα δερματα απο πανω μεχρι κατω.

  13. #433
    σας ειδα μπατσακια με τα πολιτικα μηχανακια σας ο ενας με ενα ασπρο z750 φοραγες το παντελονι της υπηρεσιας σου και τα αρβυλα και ασπρη μπλουζα που πισω ειχε ξεθωριασει το police ημουν απο πισω σας.
    δεν ισχυει για εσας το κοκκινο φαναρι ε?ειστε ο νομος,αλλα επρεπε μαζι να εφευγα και εγω και να με σταματαγες και να με ρωταγες γιατι εφυγες με κοκκινο θα σου ελεγα αφου δινεις τοσο καλο παραδειγμα να μην το ακουλουθησω?
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  14. #434
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σας είδα στα παλιά φανάρια της ρενώ προς Κηφισσό, σημερα το μεσημέρι,γρήγορα ZZR 1400 και Busa με νιτρομπουκάλα στην ουρά,και αναβάτες αμφίεση παραλίας...
    Αντε και καλά πατήματα

  15. #435
    Ride it like you stole it Το avatar του/της Tomeister
    Εγγραφή
    06/08/2009
    Μηνύματα
    19
    14/08/13 λευκο tiger δικαβαλο με γκομενα...αττικη οδο κατεχακη..14:30 το μεσημερι.
    Ειμαι με το κουτι και ετοιμαζεσαι για ταρζανια,σε βλεπω και κοβω τιμονι αριστερα να περασουμε μαζι.
    Πληρωνω και δε προλαβαινω να αφησω συμπλεκτη, εχεις γινει καπνος και δινω γλωσσοφιλα στη μπαρα παρα 1εκατοστο.
    Τουλαχιστον ο φιλος σου με το tdm αραξε να δει το show.
    Τρομπα την αλλη φορα θα σε κλεισω στα τσιμεντα.
    Fear not death...Rather fear not living.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF