Σελίδα 36 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2631323334353637383940414686 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 540 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #526
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Σε ειδα στον καρεα με το 1190 R κ πιασαμε λιγο την κουβεντα για το κατεμι. Απλα γαμει μου ειπες κ το ελεγες μεσα απ την καρδια σου. Μετα απο 300χλμ σημερα με το δικο μου βλεποντας σε με εβαλες σε μπελαδες... Καλες βολτες κ θα σε ξαναδω εκει κοντα!!
    Ride(s) the wind of change...

  2. #527
    Μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2013
    Μηνύματα
    76
    ΄
    Σε είδα λεβεντιά με το R 1000 r (; ) στο ρεύμα προς Λαμία. Εγώ ήμουν leader στην επιστροφή απο την πανελλήνια TDM (Ερέτρια 13-15/9/13) στο Βόλο, 14 μηχανάκια της Κεντρικής Ελλάδας και χαιρετηθήκαμε εγκάρδια... Καλούς δρόμους να έχεις με τη γριούλα σου που τα πήγαινε άνετα τα 150
    Τελευταία τροποποίηση από nikvolos; 18/09/2013 στις 14:28.

  3. #528
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    οταν με ρωτησε η συζυγος σημερα τι μερα ειναι απλα της εδειξα το ΚΤΜ που κατεβαινε την κηφισιας με ποδαρακι
    να σου χαλασει το μηχανακι ειναι κατι αλλα να σε πηγαινει ποδαρακι πηγασος ειναι η οργη του θεου

    καλα ξεμπερδεματα παληκαρια

  4. #529
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα με το υδροφόρο του Δήμου Αθηναίων στην Βασ. Σοφίας και Ρηγίλλης σήμερα το πρωί στις 10 παρά κάτι.

    Στο πρώτο φανάρι, δρόσισες απλόχερα όσους ήταν σταματημένους δίπλα σου κι έφτιαξες και μια ωραία λίμνη στον δρόμο για να δροσιστούν και οι επόμενοι.

    Στην είπε ο Ζητάς, σε ρώτησα κι εγώ "καλά δεν κλείνουν τα καπάκια στο βυτίο;" κάτι μουρμούρισες αμήχανα κι εκεί έμεινε η κουβέντα.

    I will take the mountains!

  5. #530
    Μέλος Το avatar του/της bikgolf3
    Εγγραφή
    30/03/2013
    Μηνύματα
    45
    Σας είδα χθες στις 9 το βράδυ στο Γιοφυρο, κουτακιδες μέσα στη βροχή,να κοιτάτε σαν μαλ@κες την κοπελίτσα με το adress που έπεσε και δεν είχε κατέβει ούτε ένας να βοηθήσει μη βραχειτε...
    Μόλις σταμάτησα και σας είπα τα πουστριλικια σας κάνατε κίνηση...
    Έχουμε ξεφύγει τελειως ...

  6. #531
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα ζώον με το εταιρικό αυτοκίνητο της wurth , ενώ επιχειρώ να σε περάσω να στρίβεις ξαφνικά αριστερά και να βγάζεις ταυτόχρονα φλας! στο τσακ τη γλίτωσα... σε είδα κι εσένα μπεκ ποτίσματος να με πιτσιλάς πάνω σε κυκλικό κόμβο, ενώ η άσφαλτος να είναι γεμάτη νερά...

    σε είδα σκατόγερε, να βγαίνεις με το πάσο σου στη Μακρακώμη, πορόλο που με είδες και σου κόρναρα να μην βγείς...η όλη δικιά σου...
    Τελευταία τροποποίηση από KostRider; 19/09/2013 στις 18:48.

  7. #532
    σε είδα με το άσπρο κουβαδάκι (σμαρτ) να ετοιμάζεσαι να την κάνεις την κλασσική μ@λακία....

    και μετά που έκοψα εμεινες πίσω.... γιατί άραγες....


  8. #533
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σε είδα κάγκουρα με το TDM να έρχεσαι με όσα στην Λεωφόρο Ιωνίας να περνάς με άλλα όσα το κατακόκκινο φανάρι...Ήθελα να ήξερα,δεν την είχες δαγκώσει αγόρι μου 2 η ώρα τη νύχτα με το φανελάκι σου και την σαγιονάρα...Για κράνος ούτε συζήτηση...

    Σας είδα κι εσάς στην Συγγρού μηχανόβιοι, που είχαν κλείσει την δεξιά λωρίδα που έφτιαχναν κι επειδή η υπομονή σας εξαντλήθηκε,αποφασίσατε να περάσετε μέσα από την καινούρια άσφαλτο που δεν είχε καν στεγνώσει....
    Όλα είναι δρόμος...

  9. #534
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε ειδα χθες με το πορτοκαλί R6 στη λεωφόρο Αθηνών σε τρία συνεχόμενα φανάρια να προσπαθείς να το σηκώσεις σούζα με 1η. Αλλα αντί να σε κοιτάω,προτιμούσα να χαζεύω το πανέμορφο Moto Guzzi Breva 1100 που ήταν παρέα...!

  10. #535
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    σε είδα με το πανέμορφο GSX1400 να ανεβαίνεις την Πειραιώς σήμερα
    το μηχανάκι ήταν απλά μ@υναρος !!!!!

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  11. #536
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Σε ειδα κανιβαλε με τη βέσπα (Γάλλος) να εχεις σταματήσει πάνω στην Εγνατία σε τυφλό σημείο.

    Σου εγνεψα να πας ποιο μέσα, μου ειπες οτι εισαι οκ.


    Ελπιζω να μη στη φόρεσε κανει

  12. #537
    Σε ειδα με το μαύρο TDM να βάζεις βενζίνη, να προσπαθείς να φύγεις πατώντας στη σωλήνα

    της αντλίας και επειδή δεν την ανέβηκες να δίνεις γκάζι και να σπινάρεις πάνω της.

    Πόσο βλάκας μπορεί να είσαι ??
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #538
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σας είδα, πολλούς, με κοντοπαντέλονα αθλητικά και σαγιονάρες, κοντομάνικα και φουτεράκια με κουκούλες, με παπάκια mega scooter TDM Varadero και BMW, στην Εθνική οδό κάτω από τη γέφυρα της Αγ. Αναργύρων να περιμένετε να περάσει η μπόρα και δεν στεναχωρήθηκα καθόλου — όλη την εβδομάδα μάζευε βροχή και η θερμοκρασία πέφτει -τελειώνει ο Σεπτέμβριος κιόλας- ούτε ένας δεν είδε τον καιρό πριν βγει από το σπίτι του; Πόση βλακεία πια…

  14. #539
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2013
    Μηνύματα
    8
    Σας είδα με τα "κτήνη" σας παρκαρισμένα στο λιμάνι του Ναυπλίου. Κι είδα και τον τρίχρονο γιο μου, (με τα πόδια, εννοείται) να χοροπηδάει από χαρά βλέποντας το KTM adventure... (Φυσικά έκλασε λίγα ...πόμολα όταν το άκουσε να πέρνει εμπρός, αλλά δεν σταμάτησε να φωνάζει "πωωωωω μηχνάααααα,αααααα"!!)
    Καλή επιστροφή κύριοι!!
    Τελευταία τροποποίηση από l_logo; 22/09/2013 στις 17:47.

  15. #540
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα παππού με το Blackbird στο Μπαλί και σε καμάρωσα! Να είσαι πάντα γερός και να καβαλάς μέχρι τα 100!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF