Σελίδα 46 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3641424344454647484950515696 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 676 έως 690 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #676
    Africaνικο μέλος Το avatar του/της avlihos
    Εγγραφή
    12/06/2008
    Μηνύματα
    174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan DVS Προβολή μηνύματος
    Ειδα πολλους στα Ζαγορια και χαρηκα.Και 5-6 Αφρικανους με κατευθυνση τα Γιαννενα και καναδυο ζευγαρια μπεμπεδες στο Παπιγκο.Οι δυο απο Συρο.Καλη επιστροφη σε ολους.

    Συνημμένο 302385
    Ήπειρος τριήμερο 28ης Οκτωβρίου

  2. #677
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    1.502
    Σε είδα χθες


    το μεσημέρι στην Καρδίτσα ήσουν με το Αφρικα δικάβαλος.

    Ήμουν από πίσω για περίπου 200 μέτρα ,έστριψα και έφυγες με κατεύθυνση προς την έξοδο της πόλης.

    Πολύ περιποιημένη και όμορφη η μηχανή , μπράβο σου! Καλούς δρόμους να έχετε
    J.T.R

  3. #678
    Μέλος
    Εγγραφή
    04/11/2013
    Μηνύματα
    54
    Σε ειδα χθες το μεσημερι με μαυρο TDM στο λιμανι των φερρυ στη Σαλαμινα να κανεις οτι πιο επικινδυνο και εμμετικο εχω δει στη μοτοσυκλετιστικη μου ζωη!!!Εσυ να οδηγεις με το δεξι ποδι στο γυψο,και η συνεπιβατιδα σου απο πισω να σου κραταει τις πατεριτσες...Προσπαθωντας μαλιστα να φερεις το βαρος της μηχανης αριστερα για να μη χρειαστει να πατησεις κατω το δεξι σου ποδι,πηγες να σαβουριαστεις 2-3 φορες μπροστα στα ματια μου.και επειτα εκανες και το ακομα πιο κορυφαιο.Μη μπορωντας να σηκωσεις το αριστερο σου ποδι απο το εδαφος,οταν χρειαστηκε να βαλεις νεκρα ενω ησουν σταματημενος....εσκηψες και κουνησες το λεβιε με το χερι!!!!!!
    Βαρεθηκα πραγματικα να βλεπω τετοιου ειδους αναβατες,μοτοσυκλετιστες απο αναγκη ειστε κινδυνος για την κοινωνια ρεεεεεεε παρτε το χαμπαρι!!!!!Πουληστε τα γαμημενα διτροχα σας και παρτε αμαξι.Ουσττττττττττττ

  4. #679
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2013
    Μηνύματα
    9
    Σας ειδα 2-3 στο Αλεποχωρι να χετε το παιδι σας πανω στο ντεποζιτο. Τουλαχιστον τους βαλατε κανα μαγνητη στο σωβρακο ή ετσι χυμα?

  5. #680
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2013
    Μηνύματα
    8
    Σας είδαμε σήμερα το μεσημέρι στον δρόμο προς Επίδαυρο να έχετε σταματήσει. 'Ημουν αυτός με το μπλε saab που σταμάτησε εις διπλούν, να ρωτήσει αν όλα καλά!! Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να επιστρέψατε... Καλά χιλιόμετρα να έχετε!!!
    Τελευταία τροποποίηση από l_logo; 10/11/2013 στις 20:40.

  6. #681
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Σε είδα φαντομά στην Ανδραβίδα με το SS σου να ζεσταίνεις τα λάστιχά σου με ωραίες εναλλαγές και κλίσεις και σε ζήλεψα 2 φορές...

  7. #682
    σας είδα....

    πολλές παρέες και πολλά μηχανάκια στον σταθμό 14 (περίπτερο χαιδαρίου) αλλά και στο γαλαξίδι....

    και κάποιους παλιούς φίλους.... να στε πάντα καλά...

  8. #683
    Άσπρα μούρα μαύρα μούρα Το avatar του/της Ilief
    Εγγραφή
    29/08/2010
    Μηνύματα
    49
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος

    Δεν θα εχεις παντα αφεση αμαρτιων να ξερεις.......
    Αν σου πω οτι ακριβως αυτο ειχα σκεφτει οταν ειχα δει δαιμονισμενο πατερ στις στροφες ερχομενος απο μονη Προυσου...
    Γαμημενος παπα(ρα)ς σε hundai accent ασημι να πηγαινει ταπα στον Προυσσου-Καρπενησιου (καλη ωρα μεχρι Καριτσα τον ειχα στο οπτικο μου πεδιο , μετα εκανα σταση ) , μιλαμε ολες τις στροφες , και ειδικα στα σημεια που γινονται κατολισθησεις , τις εκοβε τερμα κλειστες . Ποιος ξερει , μπορει να ειχε καιρο να τον ρουφηξει και να τον πηρε τηλεφωνο το αγορι του που πηρε αδεια απο τη μονη Βαρλααμ . Παιζει το γκαζι να εχει ξηλωσει το αμαξωμα και να εξυνε ασφαλτο . Για οσους δεν ξερουν απο εκει , μιλαμε στις πιο πολλες κλειστες στροφες δεν χωρανε καλα καλα 2 αυτοκινητα να περασουν και με ταχυτητες αστειες , οχι κουνουπιδια οπως πηγαινε ο βρωμιαρης . Μιλαμε να προσπαθω να τον φτασω να του ριξω κανα καντηλι ή τον καφε που δεν ηπια , και να μην μπορω να τον πλησιασω τον καταραμενο , εν τελει εκοψα γιατι εχει κατι γκρεμια να γλυφει τα μπουτια του ο Χαρος απο κατω και δεν ηθελα να αποδημησω εκεινη τη μερα για χαρη του πουστογερου .
    Πολυ θα ηθελα να μαθω τι φαγητο τους ειχανε φτιαξει εκεινη τη μερα στο μοναστηρι ...
    Χωρις καμια υπερβολη , αν υπηρχε λιγο χειροτερο timing θα ειχε γινει κομφετι με τον πρωτο ανυποψιαστο ανθρωπο που θα εβγαινε απο τη στροφη . Κι εσυ ψοφα ρε φιλε , α αλλος που θα παρεις στον λαιμο σου τι φταιει...
    Οχι οτι ειμαι και λατρης αλλα σκεψου να θες να πας να δεις ενα μοναστηρι και να σε στειλει αδιαβαστο ΠΑΠΑΣ !!
    Πολέμιον ανθρώποις αυτοί εαυτοίς
    -Ανάχαρσις
    ------------------- - - - - - - - - - - - - -
    Ειμαι κορυφαιος εραστης, γιατι εξασκουμαι πολυ μονος μου :a31:

  9. #684
    σας ειδα βλακεντιοι σκουτεροβιοι να ειμαι με το μικρο μου σκουτερακι [sh150] λογω σερβις του nc700dct
    και να κανεται μαγκιες και τους γρηγορους ρε ποτε θα καταλαβεται οτι τα σκουτερακια ειναι για δουλεια και αν θελατε να ειστε γρηγοροι επρεπε να παρετε μοτοσυκλετα ! κανονικη !
    και εν το μεταξυ οταν σας πετυχαινω με το nc κανετε τα παγωνια

  10. #685
    Σας είδα στο δρόμο προς Κόρινθο - Πάτρα και μπράβο σας που δεν μασάγατε από βροχή.
    Καλό δρόμο να έχετε πάντα.

  11. #686
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2013
    Μηνύματα
    9
    Σε ειδα κολογερε να πεταγεσαι με το κολοauris απο το στενο, ενω με ειχες δει οτι ημουν λιγα μετρα μακρια

  12. #687
    Σε είδα πριν λίγο φίλε μοτοσυκλετιστή στην Αναγεννήσεως, στο φανάρι στην γέφυρα κάτω από το ποτάμι. Στεκόσουν δεξιά από όχημα και από όσο πρόλαβα να δω, έκανες νόημα στον οδηγό του αν μπορείς να ανοίξεις τον δεξί του καθρέφτη. Καλή η κίνηση αλλά από τη στιγμή που το ζώο δεν τον ενδιέφερε καν αν υπήρχε ο καθρέφτης ή όχι δε νομίζω να τον χρησιμοποιεί. Έυγε πάντως!
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  13. #688
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.822
    Σε ειδα πρωινιατικα με το transalp ξεκρανωτο να ριχνεις την ροχαλα σου πηγαινωντας με καμια 80αρια χλμ. ...
    Ευτυχως που προλαβα να αλλαξω λωριδα& την εφαγε ο αλλος.....
    Ζωα ρε πστ μου...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  14. #689
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σας είδα παπόβιοι,σκουτερόβιοι και ντελιβεράδες μέσα στη βροχη..πάνω που νόμισα οτι ήμουν ο μόνος χαζός που πήρα μηχανή με τέτοιο καιρό..ααα και φορούσατε όλοι κράνος(βροχή λέμε)..

  15. #690
    Σε είδα τεράστιο ουράνιο τόξο όπως γυρνούσα από Ελευσίνα, τεράστιο και λαμπερό, να ριζώνεις ανάμεσα στις πολυκατοικίες στο Αιγάλαιω δεξιά μου και να σβήνεις ψηλά στον ουρανό . Μετάνιωσα που δε σταμάτησα να σε βγάλω μία φωτογραφία!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF