Σελίδα 66 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1656616263646566676869707176116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 976 έως 990 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #976
    Σε είδα φουλ προβλεπόμενο εξοπλισμό με το CB1300. Το οποίο εμφανώς σε ζόριζε και σαν όγκος και σαν βάρος και δεν μπορούσες να το κουμαντάρεις. Εκτιμώ και ευχαριστώ που έκανες άκρη να περάσουμε οι υπόλοιποι στη διήθηση, με κίνδυνο να πέσεις γιατί σε είδα να ταλαντεύεσαι και τρόμαξα λίγο. Γιατί βρε πουλάκι μου δεν πήρες κάτι που να μπορείς να το κάνεις καλά;

    Σε είδα και εσένα με το τρανσαλπ και τη σκουπιδοσακούλα ξεχασμένη στο κάγκελο... Πάλι καλά που στο θύμισα θα την πήγαινες βόλτα ρομαντζάδα όλη την Αθήνα

  2. #977
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    ειδα προ ολιγου,αυτοκινητο,εγραφε πισω lifan και ειχε ενα περιεργο σημα σαν LLL αν ειδα καλα μεσα απτην βρεγμενη ζελατινα..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  3. #978
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σας είδα μαυροντυμενους "καμικάζι" πεζους να μου πεταγεστε στην Ακαδημιας και σα να μην έφτανε αυτό μου κάνατε και τσαλιμακια μπρος πίσω...Αφού δε γίναμε μαλλιοκουβαρα παλι καλά!

  4. #979
    Είδα RAV4 στο τέρμα συγγρού με μεγάλη ταμπέλα στο πίσω τζάμι να γράφει ¨Είμαι μ#$%$ που πίστεψα την Citybank" ! (και στο πλάι το ίδιο στα Αγγλικά).
    Σε είδα και εσένα princess με το ροζ gsxr 1000 (με ροζ akrapovic) και ροζ κρανάκι στην πειραιώς
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  5. #980
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε βλέπω συχνά κοντά στο ΤΕΙ, κοπελιά με το πορτοκαλί Ζ750 Ύφος μπόλικο, αλλά το κράνος, δυστυχώς σου είναι άγνωστη λέξη. Κρίμα θα είναι να φας το όμορφο κεφαλάκι σου...

  6. #981
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    834
    Σε ειδα 1290 σημερα στη μεσογειων με αυτοκολλητο μοτο.
    Ποιος το πηρε?
    Εφυγες με σουζες και παντες.
    Φαινεται το μοτορι οτι δε το κραταει τιποτα κατω και το ξεφτιλιζει το λαστιχο

  7. #982
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σας βλεπω να ...μαντευετε τα φαναρια κοιτωντας τα διπλανα κοκκινα και οχι τα δικα σας...Κουτακηδες...μηχανοβιοι...ποδηλατες.

    Σε ειδα πανιβλακα οδηγε smart πρωι πρωι στο Καλλιμαρμαρο να περνας με βαθυ κοκκινο τη διασταυρωση και να χαζογελας με τον φιλο σου.
    Τη Μουτζα την ειδες. Το Κοκκινο οχι...
    Τα μπινελικια τα ακουσες...
    Εγω σταματησα...εσυ οχι...
    Επρεπε να σταματησεις ομως να δουμε ποιος θα τις ετρωγε πρωι πρωι...

  8. #983
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.824
    Σε ειδα με το bmw 800gs σου, να εισαι με μια κουκουλα στο κεφαλι(αντι για κρανος)...χωρις γαντια, με μια φορμα, αθλητικα και κοντες καλτσες......
    Καλα ρε...δεν κρυωνεται καθολου εε? ειστε ΑΝΤΡΕΣ...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  9. #984
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα ευτυχώς για σένα παπόβιε, να προσπερνάς κλούβα μες στη βροχή και να μην με βλέπεις που ερχόμουν απο το αντίθετο,εάν δεν φρέναρα, θα ήσουν μακαρίτης...με μισάνοιχτα μάτια,λόγω βροχής που να με δείς...υπάρχει και μια μεγάλη εφεύρεση,λέγεται κράνος ξέρεις...

  10. #985
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.971
    Σε είδα με το ασημί Renault Megane, στη θέση του συνοδηγού είχες τον πιτσιρικά όρθιο στο μπροστινό κάθισμα με το μισό κεφάλι έξω από το αυτοκίνητο να χοροπηδάει

  11. #986
    Σε ειδα Πετρο με το ΧΤΧ στο olympic plaza, και σταζαμε και οι 2 πατοκορφα.Δε σε ειδα μετα τα διοδια παλι ομως, γαμωτο. Παντα καλοταξιδος φιλαρακο!! Και καλοριζικο το gsr!

    Δε σε ειδα Pan dvs στα Γιαννενα, και σου ζητω συγνωμη. Την επομενη κερναω. Αμα ζεστανει ομως, γιατι χαροπαλεψα

  12. #987
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Σε ειδα με το μαυρο σκουτερ που εκανες δυο μ@@@κιες απανωτες,μου εκανες και παρατηρηση γιατι σου κορναρα.Τελικα εχω καταλαβει γιατι φορανε σκουφι πανω σε μηχανακι μερικοι...εγκλωβιζει την βλακια μην φυγει!

  13. #988
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Οι σκουτεράκιδες είναι απλά ανίκητοι..είδα χθες σκούτερ να πηγαίνει πίσω από το αστικό για να γλιτώσει λίγη βροχή, λόγω ανυπαρξίας κράνους...και να πω δεν ήξερε τι καιρό έχει, όλη μέρα έβρεχε.

  14. #989
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα μηχανάκι μου να ξανακυλάς τις ρόδες σου στο δρόμο, μετά από 2 μήνες στο συνεργείο. Το χαμόγελο μου πρέπει να είχε το πλάτος της ζελατίνας του κράνους γυρνώντας στο σπίτι...

  15. #990
    Μέλος Το avatar του/της afortistos
    Εγγραφή
    16/04/2013
    Μηνύματα
    33
    Σε είδα χθες το απόγευμα οδηγέ λεωφορείου στην ακτη μιαούλη να μου κάνεις νόημα να προσπεράσω για να μην τρώω τα καυσαέρια σου και για να μην με κόψεις, και εγώ να ανοίγω το γκάζι στο "κρύο" 125 και να μην λέει να επιταχύνει.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF