Σελίδα 73 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2363686970717273747576777883123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.081 έως 1.095 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1081
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    Σε ειδα τριμάλακα με το τζιποτρακτερο σου στα κατω πατησια με τη γυναικα διπλα να κραταει το μωρο σου(με το ζορι να ταν 1 χρονου) στα ποδια της!Ευγε!!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  2. #1082
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaros33
    Εγγραφή
    16/03/2013
    Μηνύματα
    153
    σε είδα σήμερα με το γνωστό μας σηματάκι (moto.gr) στην πινακίδα σου το μεσημέρι φιλαράκο με το μαύρο kawasaki παπί στο φανάρι στην γέφυρα μάντρας να περημενης να αναψη πράσινο σου φώναζα μέσα απο το κουτί άλλα με το κράνος δεν με άκουγες .
    μάλλον και εσυ κάπου εκεί κοντά δουλεύεις εαν σε έκρινα σωστά απο τα ρούχα που φόραγες
    ανακατασκευή σε HONDA GLX 90cc
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=134333[/URL]

  3. #1083
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα παποβιε στην εθνική οδό, έξω από την Λαμία με σακίδιο μεγάλο στην πλάτη κράνος και μπουφάν! Καλούς δρόμους να έχεις!!!

  4. #1084
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KostRider Προβολή μηνύματος
    Σε είδα παποβιε στην εθνική οδό, έξω από την Λαμία με σακίδιο μεγάλο στην πλάτη κράνος και μπουφάν! Καλούς δρόμους να έχεις!!!
    Πέτυχα κι εγώ έναν προχθές το βράδυ όπως γύριζα απο Αθήνα.. Λες να ήταν ο ίδιος; Χα

  5. #1085
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα ξανά με το Varadero να μεταφέρεις το παιδί, με την ίδια αμφίεση με τη χθεσινή (δυστυχώς δεν έπεσα έξω για το σύνηθες) να σφάζεις το ίδιο φανάρι αφού είχες καβαλήσει τη διπλή διαχωριστική και να στρίβεις στο ίδιο στενό. Άμα πηγαίνεις τον γιο στο σχολείο, μην κουράζεσαι, του έχεις ήδη μάθει ότι χρειάζεται για να επιβιώσει στην Ελλάδα: το Ωχ αδερφέ, το Δε βαριέσαι, το Είμαι ο γαμάω της παρέας και δεν θα μου συμβεί τίποτα και το Σας έχω γραμμένους στα παπάρια μου. Εύγε!

  6. #1086
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σε ειδα 50αρι με σκουτερ ταχυδρομου 10 το βραδυ διχως κρανος, να μιλας στο κινητο και να κατεβαινεις στην μεση της λεωφορου της μιας λωριδας με 30 χλμ/ω.....

    Αληθεια, την ουρα απο αυτοκινητα πισω σου την ειδες;...

    Αλλα ξεχασα....στην χωρα μας παντα οι αλλοι φταινε....

  7. #1087
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Αγόρια και κορίτσια ΔΙ.ΑΣ..... με αμέριστο respect στο έργο σας , αλλά ήμαρτον μη καβαλάτε το καλάμι...έχουμε γεμίσει καουμπόυδες !(Καλαμακίου και Παραλιακή σήμερα το πρωί κατά τις 0730.....)

  8. #1088
    Μέλος Το avatar του/της veloujr
    Εγγραφή
    25/12/2013
    Μηνύματα
    69
    Σε ειδα γερο με πρασινο toyota στο κεντρο της λαμιας να μιλας στο κινητο και να σφαζεις ΣΤΟΠ....κλ που μολις ειχα ξεκινησει και ημουν με 10 χιλ και φρεναρα....ελεος ρε παιδια

  9. #1089
    Σας είδα τελευταία στιγμή παιδιά της ομάδας ΔΙΑΣ πριν καμια ώρα, παραλίγο να σας εμβολίσω σήμερα το πρωί στη Βυζαντίου (Ν.Ιωνία), πέρναγα το πράσινο κύριος και εσείς εκείνη τη στιγμή σφάζατε το κόκκινο. Δεν ξέρω αν βιαζόσασταν και έπρεπε να σπεύσετε κάπου αλλά και πάλι δεν είδα να έχετε αναμμένους φάρους κλπ. προσοχή ρε παιδιά!
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  10. #1090
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα με το Merc A-class να σταματας οπως εβγαινες απο το στενακι, να με βλεπεις οτι ερχομαι και ειμαι κοντα, και να πεταγεσαι!;!;!!!
    το ιδιο κανενα μισαωρο αργοτερα, εκει κοντα, παλιο BM 3-series, τα δικυκλα δεν μετρανε, ε;

  11. #1091
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    και τι δεν είδα σήμερα:
    Σας είδα να μιλάτε στο κινητό ένας δύο τρεις τέσσερις και να πηγαίνετε τις λωρίδες σαν οχιές. Άρχισα τα ξερόγκαζα και τις κόρνες δίπλα σας. Μετά το πέμπτο περιστατικό απλά είδα το δείκτη βενζίνης να μου λέει ''καλαραμαλ@καςεισαι;''. Τσάμπα βενζίνη στη τελική. Κανονικά θέλει χειροβομβίδα από το παράθυρο.

    Σας είδα αφηρημένους στη Βουλιαγμένης αριστερή λωρίδα τρενάκι ακορντεόν 3 αυτοκίνητα γιατί δε κρατάμε αποστάσεις. Ο τελευταίος τέταρτος που ξέφυγε και έκανε ελιγμό βρέθηκε μπροστά μου όταν έκανα διήθηση αλλά ευτυχώς το χα μυριστεί και φρέναρα νωρίτερα.

    Σε είδα και σένα σκουτερόβιε αγκαλίτσα με την τροχαία και το sedan πάνω στο διαχωριστικό διάζωμα μετά τη τυφλή αριστερή Βουλιαγμένης πριν τα φανάρια του Athens Metro Mall.

    Σε είδα και σένα μλκα παπόβιε δικάβαλο με το δίχρονο μέσα στο ντουμάνι το γκομενάκι πίσω και το κράνος στον αγκώνα να πηγαίνεις δίχως αύριο, να την βρίζεις όποτε γυρνούσες κεφάλι πίσω και να κλοτσάς με το αριστερό τα αμάξια να περάσεις στη Λένορμαν.

    Σκέφτομαι από αύριο να βγω με αντιαρματικές ρουκέτες πάνω στο βερσάκι. ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΦΑΤΕ ΛΑΧΑΝΟ ΡΕ ΖΟΜΠΙΑ! ΠΙΣΩ ΣΤΙΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΑΣ!

    Σε είδα Μπεμβεδάκια ''μουράτε'' στις στήλες Ολυμπίου Διός να κάνεις απίστευτες σφήνες μέσα στην κίνηση και να γυρνάς στο φανάρι πίσω να αρπάξεις ικανοποίηση από όσους δίτροχους είδαν τα κατορθώματά σου. Ήθελες και μαρσαριστή πρώτη δευτέρα καρυδωμένες αλλά δε σε χάλασε που κούμπωσε νεκρά και έμεινες στην εκκίνηση πίσω και από τα 50άρια κοπανώντας το σασμάν.

    Αφού ξέσπασα πάμε και στα ωραία.

    ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΝΘΡΑΚΙ ΣΚΟΥΤΕΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ SHOEI ΚΡΑΝΑΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΗ ΛΕΝΟΡΜΑΝ! ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

  12. #1092
    Μέλος Το avatar του/της zami
    Εγγραφή
    29/09/2013
    Μηνύματα
    83
    Σε ειδα φιλε μου(η καλυτερα "mein freund"- ειχε πινακιδα TR- Γερμανία/επαρχία Trier), στην ακτη Μιαούλη στο λιμανι του Πειραια με το φορτωμενο Gs1200, εσενα και την γυναικα σου!!χαρηκα πολυ τον εξοπλισμο σας και τις γεματες αυτοκολλητα εξωτερικου βαλιτσες σου! Σε χαιρετησα και αμεσως ανταποδωσες! Καλα ταξιδια να εχετε!

  13. #1093
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σε ειδα και παλι να ανεβαινεις την Κηφισιας με το τουονο σου ΧΜ@810....

    ποσα κομπλεξ κουβαλας ρε φιλαρακι και χωνεσαι ετσι ασχημα σε moto και auto....

    και εαν θελεις να πεθανεις εσυ οκ...οι αλλοι γιατι να χτυπησουν ή να πανε φυλακη....

    Βρες μια γκομενα να ξελαμπικαρεις....

  14. #1094
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Σε ειδα μπομπιρα να με χαιρετας πισω απο το τζαμι του αυτοκινητου. Σε χαιρετισα και εγω και σου επαιξα
    τα φωτα. Αλλος ενας "δικος μας"
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  15. #1095
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex14 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα μπομπιρα να με χαιρετας πισω απο το τζαμι του αυτοκινητου. Σε χαιρετισα και εγω και σου επαιξα
    τα φωτα. Αλλος ενας "δικος μας"
    Keep προσηλυτιzing
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF