Σελίδα 74 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2464697071727374757677787984124 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.096 έως 1.110 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1096
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    833
    Σε ειδα χθες το βραδυ στα λιμανακια με το tenere(?) να ξυνεις αυτια(σοβαρα ο τυπος σχεδον εξυνε γονατο σε αυτες τις στροφες)...
    Μπραβο σου,εγω χεζομαι εκει και παω κοτα!

  2. #1097
    Σε είδα πιωμενε έλληνα της διασποράς να εξερχεσαι γραφείου δημόσιας υπηρεσίας βρίζοντας σε οτι γλώσσα ξέρεις και ουρλιάζοντας. Δεν σε άφησε να περάσεις όλη την ουρά γιατί "είσαι άρρωστος"... Οπότε πήρες το σιμπιζακι που ηταν παρκαρισμένο πανω στη ράμπα ΑΜΕΑ, έχοντας ρίξει τους κώνους και έφυγες. Περαστικά σου, ζώον.

  3. #1098
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα γλυκό,αμάνικο,αξύριστο αγόρι και μου είχε λείψει η μουτσούνα σου....πάρε με τηλεφωνο στο 9001000200 να ακούω την φωνούλα σου πού και πού όπως του άλλου άγριου αγοριού που είχα καιρό να ακούσω και χάρηκα που τα είπαμε διά τηλεφώνου έστω.
    Keep spamming!!!:a13:

  4. #1099
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    990
    Σε είδα SR 500 στο ανέβασμα της Καλλιρρόης σε πολύ καλή κατάσταση για τα χρόνια σου..μόνο η πινακίδα σου (και ο αναβάτης σου) μαρτυρούσαν την ηλικία σου.
    Σε είδα κι εσένα δύστυχο κόκκινο χωμάτεrized Domie να με ζαλίζεις με τα καμμένα λάδια που έβγαζες από τις εξατμίσεις σου.. ούτε μπουκωμένο δίχρονο τόση κάπνα!

  5. #1100
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Σε είδα γλυκό,αμάνικοπάρε με τηλεφωνο στο 9001000200
    Σαν να λέμε πάρ'τον στα τέσσερα.........


    επόμενα λεπτά

    Σε είδα στο μενίδι σήμερα με το six days να πηγαίνεις προς βουνό, στο κρανάκι σου είχες αυτοκόλητο moto.gr,ελα πες ποιός είσαι?
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  6. #1101
    που στε ρεεεεεεεεεεε! !!!! Το avatar του/της jpag
    Εγγραφή
    01/12/2007
    Μηνύματα
    258
    Z πρασινο εποχης γαρδελη και honda κοκκινο εξακύλινδρο στη μιχαλακοπουλου το μεσημερακι

    ακρανοβιτς φυσικα λες και βγηκατε απο τα τσακαλια ησασταν!!!!!

    τα εργαλεια στην πενα

  7. #1102
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα να με προσπερνας με το ασημι σιβικ σου ενω παραλληλα με εβριζες.
    Οταν ηρθα διπλα σου να σου ζητησω τον λογο ειπες οτι 2 φορες πηγες να προσπερασεις και σε εκοψα και αν το ξανακανω θα με χτυπησεις.

    Δεν καταλαβα αν εννοουσες οτι σε εκοψα ενω προσπαθουσες να προσπερασεις εμενα ή τον μπροστινο σου που σας περασα αμφοτερους αλλα δεν ασχοληθηκα και πολυ με αυτο αφου η συμπεριφορα σου ηταν αρκετα ασχημη για να σε αρχισω στα μπινελικια χωρις να δινω σημασια σε αυτα που λες.

    Αφου στο τελος σου λεω αντε τραβα απο δω βρε μλκ, εκοψες παλι και κατεβαζοντας το παραθυρο μου λες, τι θες τωρα τσαμπουκαδες; Μου ρθε να γελασω βλεποντας εναν χοντρο (του στυλ σκατοσακουλα) μεσα στο σαπιο κουτι του να μου το λεει αυτο αλλα λεω δε γαμιεσαι βρε μλκ μαζι σ θα ασχολουμαι και σηκωθηκα κ εφυγα.

    Οταν τελικα ηρεμος ξανασκεφτηκα το σκηνικο στο σπιτι νευριασα με τον εαυτο μου που σου την χαρισα.
    Που θα παει ομως ολο και καπου θα σε ξαναπετυχω ρε κερατα.
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  8. #1103
    Σε είδα χτες το βράδι μαγκακι με την μαύρη γιαχαμπουσα και το λευκό κοκκινο αραι. Μας βλέπεις να ξεκινάμε με πράσινο και ξεκινας καμαρωτος να περάσεις με κόκκινο κάθετα μπροστά μας.

    Και είδα και εσένα βλαχαρα με το κουτί... Τρίτος στο φανάρι, πίσω απο εμένα και ενα αυτοκίνητο, να κορναρεις, να αναβεις προβολείς και να ουρλιαζεις "στο διάολο ρε" γιατί δεν φύγαμε με κόκκινο, αφού δεν περνούσε κανείς στον διασταυρουμενο δρόμο.

  9. #1104
    Ειδα λάιβ την υπερτατη κοντρα σε φαναρι μπροστα στην αγ. Παρασκευη χτες το βραδυ, β στρωμ με κατι αλλο, μαλλον σεμπεεφ...
    ακομα γελαω :moutza
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #1105
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα σήμερα Transalp και άλλα 5-6 μηχανάκια να έχετε πέσει επι της Δυρραχείου επειδή ένα κωλοάμαξο τρύπησε το κάρτερ του
    και χύθηκαν λάδια για 70-80μέτρα!!! Ευτηχώς ενα παλικάρι μας σταμάτησε λίγα δευτερα μετα το συμβαν για να προσέξουμε μη
    πέσουμε και εμείς..τον ευχαριστώ απο δώ για την ειδοποίηση και ελπίζω τα παιδιά που πέσανε να μην χτύπησαν...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  11. #1106
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα ρε βρωμόπαιδο σαββατόβραδο να μου κόβεις τη χολή (που δεν έχω πλέον) και να περνάς 3 λωρίδες αέρα πατέρα και να πλακώνομαι στα φρένα στην ποσειδώνος και μόλις σας πέρασα απο δίπλα κατάλαβα οτι είχατε πιεί τον αγλέορα και τα 5 που ήσασταν μεσα στο αμάξι.Τι πίνετε και το παίρνετε και το ρημάδι γαμώ το φελέκι μου......

  12. #1107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zentakiasSF
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    230
    Σε ειδα κοπελιά στην ιερα οδο λιγο πριν τις γραμμες με το μπλε punto, να θες να περασεις απο το πρατηριο στο ρευμα προς αιγαλεω, να σου παιζω τα φωτα καθως ερχομαι και να μην με εχεις δει!
    Αντι να κρατησεις την αριστερη λωριδα, πηρες μια ανοιχτη στροφη και μπηκες στη δεξια, και οταν με ειδες ημουν ηδη διπλα σου στους 10 ποντους απο το κρασπεδο του πεζοδρομιου!
    Το νου σου ηλιθια, αν δεν μπορεις ΜΗΝ ΟΔΗΓΑΣ! Δεν ειναι αναγκη να μας σκοτωσεις, επειδη βαριεσαι να στριψεις το κεφαλι! ΖΩΑΔΙ!!!

  13. #1108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα να πηγαινεις αναποδα με μια κινεζια στο δρομακι πισω απο την veso mare και εγω πηγαινα κανονικα με το αμαξι και επειδει πηγαινα σιγα επειδει εχει το σιδερενιο εξογκωμα στο δρομο μολις φτανω διπλα σου που περιμενες(παλι καλα..)μου λες ετσι ετσι μ@!$#α στα αρχ#$@$α σου λες και εισαι μονος σου στο δρομο μην σου γ@!$@ω τιποτα..Επιτοπου τραβηξα χειροφρενο και κατεβηκα ακομα πρεπει να τρεχεις απο το μεσημερι που εγινε αυτο τοσο νταης..

    Υ.γ.Αναλογια βλαμμενων / φυσιολογικων "9/1".

  14. #1109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Σε είδα πιτσιρίκο με το ποδήλατο να πηγαίνεις στο δρόμο σου και μια βιαστικιά κυριούλα πίσω σου να σου φωνάζει: κάνε στην άκρη να περάσω.. και μόλις σε περνάει να τραγουδάς: ..απόψε θέλω να σε ξεπεράσω. Χα

    Σε είδα κι εσένα πιτσιρίκο να σηκώνεις το παπί που σου άφησε ο παππούς σου, να ξύνεις πινακίδα στο δρόμο, να είσαι στο τσακ να σε φέρει καπάκι και να έχει κι αμάξι πίσω σου.. Σε είχα και μαθητή γαμώτο..

  15. #1110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    σας ειδα με τις μηχανες σας να βγαινετε Κυριακη μεσημερι απο τη σχολη χωροφυλακης στη Μεσογειων
    το φαναρι σας σας πορτοκαλι να αναβοσβηνει και το δικο μου πρασινο για τους πεζους!

    εβρεχε οποτε βιαζοσασταν!!!! προφανως οτι ειχα και καροτσι με μωρο δεν ανεκοψε την βιασυνη σας ουτε σας εβαλε σε σκεψη να με αφησετε να περασω....

    απλα με αφησατε στην βροχη στο ανυπαρκτο πεζοδρομιο αναμεσα στα δυο ρευματα στην Μεσογειων να περιμενω...
    ευτυχως οι επομενοι ηταν ποιο ευγενικοι και με αφησαν να περασω....

    ο σεβασμος δεν διδασκεται σε σχολες δυστυχως...
    ΠΩΛΕΙΤΑΙ: ABUS GRANIT EXTREME 69

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF