Σελίδα 75 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2565707172737475767778798085125 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.111 έως 1.125 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1111
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σας είδα την κυριακή κάτω απο την γέφυρα του κηφισού στην πέτρου ράλλη,να περιμένετε να σταματήσει η βρόχα για να φύγετε και οι πιο πολλοί να εχετε πιάσει κουβέντα μεταξύ σας.Τελικά η βροχη μας φέρνει πιο κοντά :P
    Σε είδα και σένα bmw 116 αν δεν κανω λάθος στην έξοδο για λ. αθηνών(προς λαμία) αν έχεις μείνει το νερό να έχει σκεπάσει τις ρόδες σου και ο οδηγός να έχει βγάλει τα παπούτσια,να έχει κάνει την φόρμα 3/4 και κάτι να "ψαρέυει" με τα χέρια εκεί δίπλα .
    Σε είδα σήμερα στην λεωφόρο καραμανλή στο μενίδι s duke ξάπλα και να λείπει το μισό μηχανάκι και ο αναβάτης,απο οτι μου είπαν καρφώθηκε σε ένα φορτηγό που πήγε να στρίψει/κάνει αναστροφή ελπίζω να είσαι καλα και όρθιος φίλε μου....
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  2. #1112
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    ημουν με το παπι στο κεντρο και σε ειδα μπατσακο με το στρωμα να ερχεσαι επιδεικτικα διπλα μου με υφος "ειμαι απτο σοϊ του γ@μ@ω" και οταν στριψαμε παρεα να ανοιγεις γκαζι και να προσπαθεις να πεταξεις κωλο...μπραβο ρε....
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  3. #1113
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    31/03/2014
    Μηνύματα
    4
    το Σάββατο που μας πέρασε κατά τις 8 παρά, προαστιακός Αχαρναί, φανάρι κόκκινο στον κάθετο της Φιλαδελφείας, δύο σειρές αυτοκίνητα ήδη σταματημένα(1 αριστερά, 3 δεξιά), έρχεται με φόρα ο τελευταίος, κάνει πως φρενάρει στα 5 μέτρα και χτυπάει τον αριστερό. Κατεβαίνει η κοπελίτσα και πρέπει τώρα να βγάλει άκρη με 2 "κόκκαλα", τελειωμένα junky 45-50 ετών που ψάχνουν να βρουν ποιόν άλλο θα πάρουν μαζί τους.
    Αν δεν υπήρχε το αυτοκίνητο σίγουρα θα είχαν περάσει τη διασταύρωση και κάποιο τυχερό θα χτύπαγαν στα πλαινά, αν είχε μηχανάκι στο φανάρι...

  4. #1114
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    την επομενη φορα μαλακισμενα με τους φαρους που περνατε με κοκκινο σε δρομο που απαγορευεται καν να πας πεφτω πανω σας.-

    θα μου πειτε γιατι δεν το κανες χτες βραδυ. γιατι θα στηνα εναν ανθρωπο που αφιερωσε χρονο για μενα και αλλον εναν που ερχοταν απο ταιλανδη. την επομενη φορε δεν θα ειστε τοσο τυχεροι.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #1115
    σε ειδα ρε τροχονομααααααραααααααααα στην κηφησιας χτες το πρωι στο υψος της Μαβιλη με το ροκο(..)μουστακο και το μαυρογυαλλι σε τιγκα συννεφια να εχεις κοψει κηφησιας και να δινεις το στενο. και να δινεις...και να δινεις... μεχρι που πιτωσε ο κοσμος ολος..κ τα δυο ρευματα της κηφησιας κλεισανε.
    -Καλα ρε φιλε δεν βλεπεις οτι δεν εχει που να πανε? πρεπει να κλεισεις τον κοσμο ολο??
    -(κομπολοι μοοουντ ον)εεε Αφου ηταν η σειρα τους φιλαρακι να φυγουνεεεεεεεε. εεεεεε που πας? πας να περασεις αναμεσα?
    -Εχεις δει τι εχεις κανει?
    -Σε παρακαλω δεν θελω υποδειξεις στο εργο μου...
    -&@#%^!%$!!*#
    Suzuki+Suzuki-Nipponia+ΚΤΜ-Husqvarna=

  6. #1116
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα τζιξερακια την ωρα που εστριβες εθνικης αντιστασεως χτες. εφευγα ευθεια λιμανι και δεν μπορεσα να σου σκασω ενα φασκελο ετσι για καλημερα
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #1117
    σε είδα εσένα με το μαύρο ματ ktm990 να με κλείνεις πριν την στροφή της γέφυρας της λαγουμιτζή, και να με ξανακλείνεις πάνω στη γέφυρα που βγαίνει συγγρού από τέρμα καλλιρόης....
    επειδή πας στη δουλειά σου και θα σε ξαναπετύχω σίγουρα εκεί, σε περιμένει το χαντάκι κάποια στιγμή @ρχίδι....

  8. #1118
    Σε είδα την τετάρτη βράδι, αλλά ξέχασα να το γράΠΣω. Θεούλης φουλ εξτρά δερμάτινα καμπούρες κρανάκι απαστράπτον ξεταπωτουί κατέμ και η γκόμενα από πίσω τσιτσίδι. Περιττό να πω πόσο γκιόζης, ε; Καλός ο ναργιλές τουλάχιστον;

    Σε είδα μικρό τουριστικό Tsokas να πετάγεσαι στα διόδια της αττικής οδού το πρωί από το μεσαίο ταμείο στο δεξί, εννοείται καθρέφτες φλας κλπ στα αυτά που δεν έχεις, με κλείνεις άσχημα στο κράσπεδο δεξιά, φρενάρω σχεδόν στον προφυλακτήρα σου, πάω να περάσω από αριστερά και κάνεις την ίδια μαλακία με το τσιμεντένιο πριν το γκισέ, κορνάροντας. Σταματάω δίπλα σου, είσαι και πρώτο μπόι πιθήκι, σε κοιτάω, κάνεις την πάπια, την κότα, ότι ζώο μπορείς. Καταπίνεις τη φωνούλα σου, τα @@ σου μπιζελάκια. Και μόλις σου κάνει παρατήρηση η κοπέλα στο γκισέ γιατί οδηγείς σαν μαλάκας και με έκλεισες, θυμήθηκες ότι είσαι σερνικό και άρχισες να ουρλιάζεις "εγώ δεν γουστάρω να μου χώνονται οι μηχανές" ξεχνώντας φυσικά ότι ΕΣΥ έκανες τη μαλακία και χώθηκες. Αλλά τα είπαμε, εσείς οι μεγάλοι και ζόρικοι άντρες κατά πρόσωπο δεν τολμάτε ποτέ να μιλήσετε.

  9. #1119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Σε είδα αστυνομικέ να ρολάρεις δίπλα μου με το σουνζούκι σου, να κοιτάζεις το μοτοσακό μου και να μου λες ότι είναι όμορφο και πώς το έφτιαξα κι ότι είχες ένα 400αρι βιράγκο κι εσύ αλλά σου κόλλησε η μηχανή.. Έπρεπε να σταματήσεις και δεν είπαμε πολλά..
    Εγώ πολύ χάρηκα πάντως και κορδωνόμουν σα το σκεπάρνι.. Χα

  10. #1120
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε βλέπω καθημερινά Τροχαία να απουσιάζεις μεγαλοπρεπώς... από τα εξής σημεία τουλάχιστον:
    - Στην Ιερά Οδό στο Αιγάλεω (από τον Κηφισσό μέχρι και το σταθμό μετρό της Αγίας Μαρίνας). Εκεί, όλοι παρκάρουν χαλαρά και στα δύο ρεύματα χωρίς να τους ενοχλεί κανείς.
    Αν περνάς με αμάξι και έχεις ένα λεωφορείο μπροστά, θες για πλάκα ένα τέταρτο να κάνεις 500 μέτρα. Φαντάζομαι πίεσαν οι μαγαζάτορες εκεί να είναι ελεύθερη η στάθμευση για να ανέβει ο τζίρος.

    - Κλειστό το Σύνταγμα (κλασσικό παράδειγμα) και από Βασ. Σοφίας σε στέλνει κάθετα παρκαρισμένος γερανός με αραχτό ξάπλα οδηγό προς το Κολωνάκι.
    Από κει μετά το απόλυτο χάος! Τροχονόμος να διευκολύνει την κατάσταση ούτε για δείγμα!
    Στην ουσία: "Κανονίστε μόνοι σας μ@λ@κες".

    Σε βλέπω Τροχαία να τα έχεις χαμένα εντελώς!
    - Χτες το πρωί, στην Συγγρού προς κέντρο, φτάνω στους Στύλους του Ολυμπίου Διός για να βρω κορδέλα κάθετα που τους στέλνει όλους δεξιά προς Καλλιρόης/Λεωφ. Βουλιαγμένης από Αθαν. Διάκου.
    Λογικά, υποθέτεις ότι είναι κλειστό το κέντρο λόγω της βόμβας; Αμ δε!
    Την ίδια στιγμή, όσοι έρχονται από Αθαν. Διάκου προς την Αμαλίας, στρίβουν κανονικότατα προς κέντρο χωρίς κανένα εμπόδιο ενώ εσύ που θες να πας προς την ίδια κατεύθυνση κάθεσαι φάτσα με δυο τροχονόμους να κοιτάς την κορδέλλα!
    Πίσω από την πλάτη τους, όλοι πάνε κέντρο χαλαρά αρκεί να έρχονται από την σωστή κατεύθυνση.
    Όποιος μου εξηγήσει την λογική αυτή, κερδίζει χρυσούν ωρολόγιον.

    - Στην Ακρόπολη και στους γύρω δρόμους, κρεμασμένα χαρτάκια της Τροχαίας, ζητούν την κατανόηση των οδηγών για να μην παρκάρουν εκεί λόγω διέλευσης επισήμου!!!
    Πλάκα κάνετε έτσι; Μετά από την πλήρη απουσία σας, τί είδους κατανόηση ζητάτε;
    I will take the mountains!

  11. #1121
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    και αφού όλο τον χειμώνα δεν έφαγα βροχη γιατι περίτεχνα την απέφευγα χθες δεν την γλίτωσα. και μας ειδα λοιπόν πολλους τολμηρούς και θαρραλέους (κανα 2 με καλοκαιρινό μπουφαν ) να μην μασάμε μια και να κινούμαστε στην βροχή. οπως και κλασικά ολα τα σαλιγκάρια - οδηγοί αυτοκινήτων που φαντάζομαι και μερικοί δεν ειχαν καποια συγκεκριμένη δουλεια απλα βγήκαν στην βροχούλα να ειναι η εθνικη φρακαρισμένη και μονο απο μικρους δρομους, στενάκια, λιμνοθάλασσες να μπορει καπιος να περασει. χθες λοιπόν ευχαριστήθηκα το KLE.

  12. #1122
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Βουδαπέστη
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων image.jpg‎  

  13. #1123
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα σήμερα στην Αθήνα, 95% ξεκράνωτοι κλαρινογαμπροι...

    μυαλό δεν βάζετε με τίποτε... λυπηρό, τουλάχιστον....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  14. #1124
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σε ειδα χωρις κρανος γκομεναρα με το σκουτερακι σου να πηγαινεις αναποδα την κορινθου 2 τετραγωνα μεχρι τον ρουπα και μετα αναποδα το δρομακι διπλα απο το πλαισιο για να βγεις απο αγιου ανδρεου παραλιακα..

  15. #1125
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σε είδα φιλαράκι σήμερα το βράδυ και χάζεψα την 32άχρονη κούκλα σου. Με 2-3 μαζεματάκια γίνεται κούτα.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1981_GSX1100S_Katana_520.jpg 
Προβολές:	320 
Μέγεθος:	43,5 KB 
ID:	314196

    Εφηβικός νταλκάς η κυρία, ώρες ατελείωτες χαλβάδιασμα έξω από την αντιπ/πεία της suzuki αλλά τα γκαφρά πολλά και η ηλικία μου μικρή.

    Σε άκουσα πάλι σήμερα και με γύρισες 32 χρόνια πίσω. Τα είπαμε και με σένα φίλε, εγώ σε ήξερα από παλιά για την καβαλούσες ενώ εσύ ήμουν σίγουρος ότι δεν θα με ήξερες. Και όμως με θυμήθηκες, θυμήθηκες τον πιτσιρίκο που στα έπρηζε, που τον είχες πάει και βόλτα,τον πιτσιρικά που όπου σε πετύχαινε παράταγε την παρέα του κι ερχόταν για να σε χαιρετήσει. Τα είπαμε κανένα πεντάλεπτο και μετά έφυγες. Την άνοιξες την κουκλάρα σου και αυτή με αποζημίωσε όπως μόνο τα 4κύλινδρα με 4 σε 1 μπορούν. Ξύπνησες θύμησες λέμε και στοιχειωμένα όνειρα.

    Καλούς δρόμους παλίκαρε και όσο για την απορία σου "μα δεν κυκλοφορούν τώρα πολλές, εξαφανίστηκαν", δεν έχω λόγια. Πιθανότατα γιατί λίγοι τις είχατε και ακόμα πιο λίγοι τις έχετε έτσι συντηρημένες.



    Υ.Γ.
    1.400.000 αν θυμάμαι καλά μου είπες σου είχε φτάσει τότε που την είχες πάρει όταν με 78.000 έπαιρνες διαμέρισμα με το κλειδί στο χέρι.
    Να'σαστε καλά.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF