Σελίδα 76 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2666717273747576777879808186126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.126 έως 1.140 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimzan
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    1.101
    σε ειδα σημερα με buell απο μεταμορφωση για κιφισια. εγω δικαβαλος με ελαφρυα συνεπιβατη, εσυ ξεκρανωτος δυστυχως , καναμε λιγο παιχνιδι και εστριψες αλλου.


    Σε ειδα κι εσενα σκουτεροβιο με mega scooter να προσπαθεις να μου δειξεις τις ικανοτητες σου στη στροφη του σεφ εκει που τελειωνει η εθνικη. Που πας χωρις κρανος και μπουφαν και παιρνεις και τετοιες κλισεις... καλα το βαζες δε λεω, αλλα λιγο να σου φευγε ησουν 100% νεκτρος χωρις κρανος
    Να μου θυμιζετε οτι ειμαι νεος οδηγος στις μηχανες και δεν πρεπει να παιρνουν τα μυαλα μου αερα...

    για να μπορουμε να μιλαμε κι αυριο!

  2. #1127
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα αρχικάγκουρα με το tdm, να ξεκινάς από το φανάρι διπλωμένος και να κοφτάρεις 1,2 και να χτυπάνε οι συναγερμοί των παρκαρισμένων αυτοκινήτων επειδή είχες και ξετάπωτες εξατμίσεις...ακράνοβιτς φυσικά...
    Σε είδα κι εσένα καριόλα να κάνεις προσπεραση και να έρχεσαι καταπάνω μου, σε απέφυγα με ελιγμό..κι εσένα καριόλα που σταμάτησες πάνω στη στροφή για να σταματήσεις, χωρίς φλας βεβαίως,βεβαίως...

  3. #1128
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Μαλλον θα ηταν το TDM που εφαγε σβαρνα καμποσα μετρα αποψε..
    Και ειχε λινα αντι για λαστιχο..

  4. #1129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    Σε ειδα κοριτσακι να εχεις χαθει στο Σεφ, να με ρωτας ποιον δρομο να παρεις για να πας στην θαλασσα και οταν σε ρωτησα ποια θαλασσα μου ειπες μπουζουκια. Σε ειδα και εσενα χαρε, χωρις καθρευτες, με τα φλας ανοιχτα, να μιλας στο κινητο και να βριζεις. ο ΘΕΟΣ μαζι μας.
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  5. #1130
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε ειδα petran ακρως πολεμικο και με καινουργιο κουστουμι στο cbr
    Ηπιαμε και το καφεδακι μας αν και ειχα το τσουρμο μου
    Καλη βολτα και τα λεμε οταν με το καλο γυρισεις

  6. #1131
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Σε είδα φιλαράκι σήμερα το βράδυ και χάζεψα την 32άχρονη κούκλα σου. Με 2-3 μαζεματάκια γίνεται κούτα.
    Συνημμένο 314196

    Εφηβικός νταλκάς η κυρία, ώρες ατελείωτες χαλβάδιασμα έξω από την αντιπ/πεία της suzuki αλλά τα γκαφρά πολλά και η ηλικία μου μικρή.

    Σε άκουσα πάλι σήμερα και με γύρισες 32 χρόνια πίσω. Τα είπαμε και με σένα φίλε, εγώ σε ήξερα από παλιά για την καβαλούσες ενώ εσύ ήμουν σίγουρος ότι δεν θα με ήξερες. Και όμως με θυμήθηκες, θυμήθηκες τον πιτσιρίκο που στα έπρηζε, που τον είχες πάει και βόλτα,τον πιτσιρικά που όπου σε πετύχαινε παράταγε την παρέα του κι ερχόταν για να σε χαιρετήσει. Τα είπαμε κανένα πεντάλεπτο και μετά έφυγες. Την άνοιξες την κουκλάρα σου και αυτή με αποζημίωσε όπως μόνο τα 4κύλινδρα με 4 σε 1 μπορούν. Ξύπνησες θύμησες λέμε και στοιχειωμένα όνειρα.

    Καλούς δρόμους παλίκαρε και όσο για την απορία σου "μα δεν κυκλοφορούν τώρα πολλές, εξαφανίστηκαν", δεν έχω λόγια. Πιθανότατα γιατί λίγοι τις είχατε και ακόμα πιο λίγοι τις έχετε έτσι συντηρημένες.



    Υ.Γ.
    1.400.000 αν θυμάμαι καλά μου είπες σου είχε φτάσει τότε που την είχες πάρει όταν με 78.000 έπαιρνες διαμέρισμα με το κλειδί στο χέρι.
    Να'σαστε καλά.
    Εναν με γυαλακια αδυνατο λες..?Εχει μια σωληνα για εξατμιση..

  7. #1132
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Σας ειδα ολους να ερχεστε απ'όλη την Ηπερο,τις γυρω περιοχες (Κοζανη,Καστορια,

    Γρεβενα,Αιτωλοακαρνανια,Λευκαδα,Κερκυρα),την Θεσσαλια και οχι μονο,

    για να μας τιμησετε με την παρουσια σας, στην κοπη πιτας των λεσχων της Βορειοδυτικης

    Ελλαδας.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	44.jpg 
Προβολές:	452 
Μέγεθος:	105,3 KB 
ID:	314258

    Μας τιμησατε με το παραπανω.


    Η φωτο κλεμμενη απο τον φιλο Θοδωρη (tdmtheo-motoepirus)

  8. #1133
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα σήμερα πιτσιρικά, 5-6 χρονών, με το μίνι μηχανάκι σου στα ολυμπιακά ακινητα.
    Περνούσες ανάμεσα από τον κόσμο και τα παιδακια με 50 χιλιόμετρα, έκανες ζιγκ ζάγκ δίπλα στο νερο,ανέβηκες πάνω στο κτίριο από την ράμπα..
    Όλα αυτά χωρίς να υπάρχει κάποιος να σε προσέχει..τουλάχιστον φορούσε κράνος, αλλά καμία άλλη προστασία.
    Από την μία μου άρεσε γιατί πήγαινε χωρίς αύριο με περίσσια αυτοπεποίθηση ο μπόμπιρας.
    Από την άλλη ήταν επικίνδυνος για τον κόσμο και για τον εαυτό του...

  9. #1134
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα petran ακρως πολεμικο και με καινουργιο κουστουμι στο cbr
    Ηπιαμε και το καφεδακι μας αν και ειχα το τσουρμο μου
    Καλη βολτα και τα λεμε οταν με το καλο γυρισεις
    σε είδα και εγώ εσένα Δημήτρη, (μόλις μπηκα σπίτι) μετά απο 431 χλμ. αφού ακολουθήσαμε πιστά τις συμβουλές σου.
    Σε είδα και είδα τον μικρό σου γιό να σου μοιάζει σαν 2 σταγόνες νερό.Να τον χαίρεσε.
    Ευχαριστούμε και πάλι για το καφεδάκι,χρωστάω "πέσιμο" όταν θα πηγαίνετε Έδεσσα να δώ ρυθμούς...

    Δεν μπορείς να πείς κουκλί το κουστουμάκι ,και fitment 99% Χωρίς να πειράξω τίποτα.

    Όσο για τους υπόλοιπους σήμερα σας είδα πολλούς...
    Είτε Πάνω Πέλλα,είτε Εγνατία οδό προς τα κάτω,είτε σαρακινούς,είτε βελβεντό.
    ένα φάιζερ κόκκινο,με παρέα , ένα gsxr δικάβαλος με χάρισες ροπή κόφτη ψιλά ...

    και αρκετούς σταματημένους αριδαία

    όλοι ανταλλάξατε χαιρετισμούς.

  10. #1135
    Σας ειδα καμια 10αρια μηχανακια στο δρμο απο ιεραπετρα προς Άγιο Νικόλαο.Ολα ηταν μπεεεε ε εεμβε εκτος απο τον λιιντερ που ηταν με σι μπι εφ.

  11. #1136
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα σήμερα στο Λουτράκι κατά τις 12 μιση, στο φανάρι, μπαίνατε στην πόλη για καφεδάκι, καμιά 25αρια μηχανάκια και μπόλικα τσόπερ και χαιρετηθήκαμε, χέρια, κόρνες... γκ@υλα...
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  12. #1137
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα δυστηχώς πολύ αργά για σένα γατούλα μαύρη μες τη νύχτα και σε πάτησα με τη μηχανή...ελπίζω να πόνεσες μόνο και να γλύτωσες,δεν σε είδα μετά στην επιστροφή ξάπλα ευτυχώς..συγνώμη..

  13. #1138
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Εναν με γυαλακια αδυνατο λες..?Εχει μια σωληνα για εξατμιση..
    Ναι, πάντα έτσι ήταν, απλά ο χρόνος τον κέρασε γυαλιά. Κατά τα άλλα ίδιος κι απαραλλαχτος τόσα χρόνια!

  14. #1139
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα μπάρμπα πρωί πρωί να παίζεις με τις λωρίδες στον κηφισσό και να με λούζει κρύος ιδρώτας.....τί το παίρνεις το ρημάδι το ΜΕΡΤΣΕΝΤΕ σου μην ακούσεις κανα ψαλμό μεγάλη εβδομάδα......

  15. #1140
    Σε είδα φίλε με το Transalp στα goody's στη Λαμία κ τα είπαμε λιγάκι. Σε είδα και σενα με το ταίρι σου έξω απο το Δομοκό που χαιρετηθηκαμε. Καλούς δρόμους να έχετε!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF