Σελίδα 79 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2969747576777879808182838489129 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.171 έως 1.185 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1171
    Μέλος Το avatar του/της zami
    Εγγραφή
    29/09/2013
    Μηνύματα
    83
    Σε ειδα , χθες παρασκευη στην ΕΟ Θεσσαλονικης -Αθηνας, στο ΣΕΑ μετα τα Τεμπη.Εισουν ο μοναδικος μοτοσικλετιστης που συναντησα, θαραλλεος , με την κουκλα σου την GS1200 ADV! Καθησαμε μαζι, τα ειπαμε και συμφωνησαμε να συνεχισουμε το υπολοιπο ταξιδι μεχρι την Αθηνα μαζι! Απροσδοκητη εκπληξη, πολυ ευχαριστο το "δυσκολο" απο αποψης καιρου ταξιδι!Και επειδη σε καταλαβα οτι γουσταρεις πολυ την βολτα μας, προτεινα να γυρισουμε απο Θηβα-Ερυθρες-Αγιο Σωτηρα-Ελευσινα και οχι απο την μονοτονη ΕΟ και φυσικα το δεχθηκες!!Καλα ταξιδια φιλε μου Ηλια, θα τα λεμε!

  2. #1172
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα μαλακιστηρι με το Beverly φυσικά ακρανοβιτς με το γκομενακι πίσω αξεσουάρ, να μπαινεις μπουνια στην Πλ.Καραϊσκάκη και να γλυτωνεις στο τσακ τον ταρίφα που ερχόταν απο Δεληγιωργη!Αμα σε χτύπαγε να φανταστώ θα έφταιγε ο μαλακοταριφας η κίτρινη φυλή κι αλλες τέτοιες ομορφιές;;; Καλά που δε σου τράβηξα τίποτα φαπες

  3. #1173
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα μαλακοπίτουρα τζιπάτε,παρόλο που με είδες να πετάγεσαι και να πλακώνομαι στα φρένα...ευτυχώς σταμάτησες κι εσύ,μου έκανες νόημα συγνώμη,αλλά τι να την κάνω την συγνώμη σου,όταν παρολίγο να γίνουμε χαλκομανία.. η όλη δική σου..

  4. #1174
    1190 Adventure φούλ φορτωμένο,με Ιταλό αναβάτη,και κάπως έτσι έχω δεί πλέον όλα τα μεγάλα on-off απο κοντά. Με εξαίρεση το Explorer 1200. Τι διάολο,ακόμα και Granpasso κυκλοφορεί στην Πάτρα,Explorer όχι;

  5. #1175
    Σε ειδα 1190R στο Κολωνακι να στεκεσαι καμαρωτο-καμαρωτο, πεντακαθαρο και σε χαλβαδιαζα...

    Στα "παλια" τα χρονια θα ημουν με την προκαταβολη στο χερι στο πρωτο καταστημα με ΚΤΜ που θα εβρισκα μπροστα μου...
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  6. #1176
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα κι εσένα σήμερα στη Λαμία με το fazer, δίπλα μου στο φανάρι να σταματάς και να κοιτά ο ένας τον άλλον..άναψε το φανάρι και ξεκινήσαμε ομαλά,αλλά εσύ το άνοιξες και περίμενες προφανώς να κάνω το ίδιο..σε ακολούθησα λίγο και μετά σε είδα έστριψες..καλό το εργαλείο σου και κρανάκι φορούσες,καλούς δρόμους!!!

  7. #1177
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το παπακι σου στην Κυμης απο την αριστερη λωριδα, να πηγαινεις με 50 και να σου κορναρουν απο πισω... Οταν σε παρει κανενας παραμαζομα, μετα θα φταιει εε??
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #1178
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/08/2012
    Μηνύματα
    89
    Σε είδα Ηλιουπόλεως με τη scooteria σου akranovic και με το παιδί σου δικάβαλο χωρις κράνος και αυτό....Κρίμα να μη σε ενδιαφέρει η ασφάλεια του παιδιού σου.

  9. #1179
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ειδα πουστη με αμαξι να βγαινει στην καβαλας ενω την κατεβαινα κι εγω, και το παλικαρι με το φειζερ το γυμνο.

    βγηκε ενω ειχαμε φαναρι πρασινο και μαλιστα απο στενο που μονο μπαινεις απο καβαλας και δεν βγαινεις στην καβαλας.

    παραλιγο να σκασει το παλικαρι πρωτα πανω του και αφου τον απεφυγε παραλιγο να σκασω εγω. το θεμα ειναι οτι ενω αποφευγω και γυρναω να τον βρισω πανω στα νευρα μου, δεν κοβω ταχυτητα εν αντιθεση με το παλικαρι μπροστα μου που εχει κοψει για να ριξει και αυτο τα μπινελικια του.

    αποτελεσμα γυρναω μπροστα και βλεπω στο 1,5 μετρο το φειζερ κι εγω με καμια 80αρα να πηγαινω κατα πανω του.

    εχτες σωθηκα λογω σχολειων rs, css.

    κατεβασμα, πισω φρενο για να πλασαρω διπλα στο φειζερ την παπια, τιμονια, αμολυμα φρενων και ξανα γκαζι σε χρονο που το σκεφτομαι και ιδρωνω!!!

    απο τελεσμα ακουμπησα με τον αριστερο καθρεφτη μου τον αγκωνα του!!!!

    μειναμε ορθιοι, του ζητησα 1000 συγγνωμη, μου ειπε 1000 φορες οτι δεν τρεχει τπτ και οτι θα μας σκοτωνε το @ρχιδι, στο φαναρι μου αποκαλυψε οτι σημερα το παει το μηχανακι για πουλημα (ε ρε τι θα παθαιναμε....)!!!!! χωρισαμε με υχες για καλους δρομους και καλη πωληση.

    φιου.....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #1180
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Αυτο με τους μ@#$% που βγαινουν απο στενα αναποδα εχει παραγινει τελευταια.....

    Μου ετυχε και εμενα σημερα.....


  11. #1181
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σας είδα να την έχετε στήσει όργανα της τάξης παντού και να κόβετε αβέρτα μπιλιέτα... Σας είδα να σταματάτε και εμένα φυσικά εγώ προβλεπέ όπως πάντα και εσείς ευγενικοί όπως όλες τις φορές που μου έχει τύχει έλεγχος... Σας είδα και εσάς οδηγούς να ξενερώνετε με τα μπιλιέτα ανά χείρας... υπάρχει ένα μυστικό να τη γλιτώσετε και αυτό λέγεται ΚΟΚ -όχι το γλυκό- όπου μάλλον θα πρέπει να του ρίξετε μια καλύτερη ματιά...
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  12. #1182
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα ξανθιά "μαμά" με το mega σκούτερ σου να έχεις μπροστά σου την μικρή σου..καλά για κράνος ούτε συζήτηση, μην χαλάσει το μαλλί..στο φανάρι έκανες και εκκίνηση...ζώον..

  13. #1183
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα σκυλάκι να πεταγεσαι σχεδόν ολόκληρος απο το παράθυρο του οδηγου και παραλίγο να τη φας απο τον δεξι μου καθρέφτη! Ο βλάκας ο "ιδιοκτήτης" σου σε είχε αφήσει να κοβεις βόλτες πανω στο ταμπλό

    Σε είδε και σενα στη Μεσογείων να μου βάζεις απροειδοποιητο διαγώνισμα σε Φρένα και Αντανακλαστικά!Ευτυχώς αριστευσα και στα δυο και δε γίναμε ενα.Εννοείται μου ζήτησε χίλια συγγνώμη...

  14. #1184
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα φίλε με τον Δούκα που με παρέσυρες και καφριλιάσαμε άσχημα σήμερα στη παραλιακή...καλούς δρόμους να έχεις και πάντα όρθιος..
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #1185
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα μπάρμπα να βγαίνεις απο το βενζινάδικο να κάνεις αναστροφή και να μη σταματάς με τίποτα...προσπάθησα να σε αποφύγω σε γλύτωσα αλλα δυστυχώς ο χωματόδρομος είχε άλλη άποψη....τα μπροστινά έχουν γίνει κώλος,ευτυχώς που δεξί πόδι δεν έχει πάθει ούτε κάταγμα ούτε καμμια ρίξη σε συνδέσμους.....τώρα ξεκινάει ο γολγοθάς των ασφαλιστικών.....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF