Σελίδα 81 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3171767778798081828384858691131 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.201 έως 1.215 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1201
    restoration fan Το avatar του/της ΝΤΙΚ
    Εγγραφή
    22/07/2012
    Μηνύματα
    123
    σε ειδα μαγκα σε επαρχιακη οδο να με πηγαινεις κολητα για 2 χλμ
    εγω με αγροτικο και εσυ με Ζ
    σου ανοιξα χωρο επανειλημενα να φυγεις και εσυ εκει μεχρι που
    με περασες στα πουστικα απο δεξια με υφακι και μου κοπηκαν τα γονατα
    γ@μω τα μυαλα σου τα αναλατα
    μια ζωη την εχουμε.....και την μιση την ζησαμε

  2. #1202
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Σε ειδα κατα τις 5.30 Βουλιαγμενης κ Βουρβαχη με κατευθυνση Αγ,Δημητριο να σφαζεις κοκκινο τουλαχιστον 2 δευτερολεπτων κ να περνας με το agility σου με μια κοπελιτσα πισω φυσικα κ οι 2 ακρανωτοι
    κανοντας ταμα στο θεο μην ξεκινησουν απο την Βουρβαχη τα αμαξια κ σε στειλουνε στο...καλο, Ενω ημουν μπροστα σου 20-30 μετρα κ σταματησα μολις αναψε πορτοκαλι. Ποσο Μ@Λ@κ@ς εισαι δεν λεγεται...Αναθεμα αν η
    κοπελα πισω σου ξερει ποσο θα ζησει!!Κ μετα λενε κωλομηχανα κ σκοτωστρες!!!Μ@λ@κες κ ακρανωτοι κ με κοκκινο με 60χλμ...
    Ride(s) the wind of change...

  3. #1203
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/12/2007
    Μηνύματα
    3.345
    Σήμερα στην Μεσογείων, μετά το πεντάγωνο στο κατέβασμα, σκουτεράκια πέρασες κόκκινο, εκανες επιτόπου αντικανονικά, ακράνωτος, μίλαγες στο κινητό και κοίταγες αλλου για αλλού. Ασε που δεν με είδες καν και κόντεψες να πέσεις πάνω μου, την εκανες που την εκανες τη λαλακία πρόσεχε τους άλλους ρε φίλε.

    Τραγικός εντελώς...

  4. #1204
    Σας είδα και σήμερα το πρωί σκουτεράδες με τις καρέκλες σας στην Κηφισίας να κλείνετε τον δρόμο σε όλους τους υπόλοιπους!Κάνε λίγο άκρη ρε βλαμένε να περάσουν οι 20 μηχανές που κρατάς πίσω σου.
    Ώρες ώρες σκεύτομαι ότι τα σκούτερ βγήκαν για να υπάρχουν και στους 2 τροχούς ηλίθιοι, έτσι για να μη νιώθουν μάνοι τους οι ταρίφες!!!
    Να δώ πότε θα τελειώσει η υπομονή μου και θα στείλω κανέναν να κάνει παρέα στο πεζοδρόμιο.

  5. #1205
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    σε είδα σήμερα με λευκό hayabusa με μπλε νιτρομπούκαλο, να μας επιδικνύεις τα τουμπανιασμένα μπράτσα σου γεμάτα τατου, ακράνοτος και με ύφος ότι θα μας δείρεις όλους, να κατεβαίνεις τον Κηφισό, ήρθα απο πίσω σου γιατί ήθελα να δω τι θα κάνεις στο πέταλο με κατεύθηνση παραλιακή. Τελικά έγινε αυτό που φανταζόμουν, τσιμέντο το σώμα πάνω στην μηχανή, με χαζά ανοιγοκλεισίματα του γκαζιού λόγω αβεβαιότητας και φόβου παρόλο που πήγαινες σαν την κότα, όταν ήρθε όμως η ευθεία κοίταξες γύρω σου με ύφος και άνοιξες πάλι το γκάζι και... ρε τι κυκλοφορεί εκεί έξω...

  6. #1206
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα σημερα το πρωι με το ZZR1400 Εδεσσα
    να ερχεσαι προς το μερος μας και να ρωτας για κατι γραφεια Δ.Υ στην αρχη σου ειπα
    αλλα επειδη δεν ειχες ιδεα απο τα στενακια σε πηγα συνοδεια
    ωραιο ηχο ειχε το τουμπανο
    καλους δρομους

  7. #1207
    Σε ειδα καλοδιατηρημένη "αρχαιολογία" suzuki gs400; να κατεβαίνεις απο άγιο στέφανο προς Αθήνα. Καλούς δρόμους

    Μιά που επιασα τα αρχαία, χαρηκα που είδα τον κλασσικό μυστακιοφορο τροχονομο στην Κηφισίας, κοντά στο ψυχικό.

    Και δεν χαρηκα που βγήκανε ολα τα δίτροχα ζώα στο δρόμο και κανουν οτι να'ναι. Μαλάκα με το gsxr που εσφαξες το κόκκινο Κύμης και Σπύρου Λούη προς Κηφισίας, την ίδια ωρα που ο ακρανοβιτς σκουτερακιας έσφαζε το άλλο κόκκινο προς Ηράκλειο... Ο βλητος με το f800gs στην ηρώων πολυτεχνείου στο Χαλάνδρι που την είδε μονόδρομο... Ρε πάτε καλά;

  8. #1208
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    988
    Σε είδα χθες το βράδυ άγνωστε τύπε να κάθεσαι δίπλα από το ταμείο της κάβας που μπήκα για μπύρες και όταν ήρθε η σειρά μου να πληρώσω να κάνεις νόημα στον ταμεία να μην κρατήσει τίποτα και πως δεν δέχεσαι κουβέντα! Κερνούσες είπες γιατί γιόρταζες (με αυτόν το "μυστήριο" τρόπο) που η γυναίκα σου βγήκε από το ΚΑΤ. Σε ευχαρίστησα έκπληκτος, σου ευχήθηκα περαστικά και σιδερένια και μου είπες με τη σειρά σου να προσέχω, γνέφοντας προς το κράνος που κρατούσα..
    Μόλις γύρισα σπίτι είπα την ιστορία στη γυναίκα μου και τον αδερφό μου, ανοίξαμε τις μπύρες και ήπιαμε στην υγεία της γυναίκας σου..

  9. #1209
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Και τι δεν είδα σήμερα. Ε ρε και να σφίξουν περισσότερο οι ζέστες. Ειλικρινά θα χρειαστώ όλη τη σελίδα του θέματος για να γράφω.

  10. #1210
    οτι να'ναι μελος Το avatar του/της roukos_x
    Εγγραφή
    09/03/2014
    Μηνύματα
    383
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα καλοδιατηρημένη "αρχαιολογία" suzuki gs400; να κατεβαίνεις απο άγιο στέφανο προς Αθήνα. Καλούς δρόμους
    Το καλοδιατηρημενη με κολλαει λιγο.... αλλα μονο 2 τετοια υπαρχουν εδω! Πολυ πιθανο να αναφερεσαι στο αλλο!!!! Ααχαχαχαχαααα!

  11. #1211
    Σε είδα φίλτατε με το aprilia shiver σήμερα στην Αλεξάνδρας να μου υποδεικνύεις πως έχω ξεχάσει το stand της πάπιας ανοιχτό...1000 ευχαριστώ και από εδώ, καλούς δρόμους...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  12. #1212
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    σας ειδα καμια 20αρια (μπορει και παρπανω) χαρλευ ΟΛΕΣ με αγγλικες πινακιδες, στη χαμοστερνας κατα τις 3:30 το μεσημερι.... τι παιζει?

  13. #1213
    Έχει το ετήσιο ιβεντ. Παρασκευή κατέβηκε η νταλίκα με τα τεστ Ράιντ.

  14. #1214
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα χαρλεάδες να έχετε παρκάρει τις κούκλες σας έξω από την καφετέρια στο κέντρο στη Λαμία! Καλούς δρόμους να έχετε!

  15. #1215
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    σας ειδα καμια 20αρια (μπορει και παρπανω) χαρλευ ΟΛΕΣ με αγγλικες πινακιδες, στη χαμοστερνας κατα τις 3:30 το μεσημερι.... τι παιζει?
    Τους είδα κι εγώ!Χαιρέτησα αλλά δεν ανταπέδωσε κανείς...Το θέαμα πάντως ήταν καλό!
    Όλα είναι δρόμος...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF