Σελίδα 82 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3272777879808182838485868792132 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.216 έως 1.230 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1216
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Σε είδα μπετόβλακα με το μπλε V-Strom να σκυλιάζεις να με περάσεις και επειδή μάζεψες όσα δεν μπορείς να σταματήσεις έσφαξες 2 σερί κόκκινα στην ποσειδώνος. Να πω ότι είχες το 1000 ίσως έχεις ελπίδες με μερικά ΚΤΜ αλλά με 650 να κάνεις τέτοια καραγκιοζιλίκια πρωί πρωί... Οι μούτζες των πεζών σε ακολούθησαν πανηγυρικά...

    Υ.Γ. Να φανταστώ ότι φόρμα, αρβύλα χωρίς πινακίδα υποδηλώνει μπατσική ασυλία ε ? Και έχετε το θράσος μετά ρε γουρούνια να σταματάτε πάπιες και motart και να κάνετε υποδείξεις με τις υφάρες σας. ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!

  2. #1217
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Babis@
    Εγγραφή
    26/11/2013
    Μηνύματα
    171
    Σε είδα παλιομπαγλαμά με το μπλε σου οπελ αστρα καμπριο στην Ποσειδώνος, ανοιχτο 12.30 η ώρα το μεσημέρι με ντάλα ήλιο να προσπαθεις να μπεις στο μεσαίο ρεύμα χωρίς να κοιτάξεις καθρέφτη και να έρχεσαι στο τσακ να μου φιλήσεις τον προφυλσκτήρα.. Ντενεκέ..

    Σε είδα κι εσένα παππουλη στο Κορωπί να ανοιγεις την πόρτα χωρίς να κοιτάξεις ούτε εσύ καθρέφτη και στο τσακ να ρίξεις εναν άμοιρο παπάκια..

    Σε είδα κι εσένα Αφρικάνε στο Χαιδάρι, να σου έχει πέσει το μοτοσακό στο πεζοδρόμιο επειδή το φόρτωσες πολύ και να μη μπορείς να το σηκώσεις..

    Σε είδα κι εσένα σκουτεράκια να σφάζεις κόκκινο στην Καβάλας και να τρως τη μούτζα της ζωής σου.. Ημαρτον σ' αυτό το δρόμο.. Σχεδόν κάθε σκ βλέπω κάποιον πεσμένο ή σπασμένα γυαλιά στην άσφαλτο..

    Μη πω και για σένα με το ΤΤ με μπουρί σόμπας για εξάτμιση στο ποτάμι που σε κάθε ευθεία το πατούσες αλλά σε κάθε στροφή το τσαρούχωνες στα φρένα ώς γνήσιος χεράς

    Σας είδα επίσης πολλούς με το κράνος στον αγκώνα.. Εκτος κι αν έχετε ασφαλίσει τον αγκώνα σας όπως η πάμελα τα βυζιά της, δε μπορώ να καταλάβω γιατί το κάνετε αυτό..

    Σας έχει χτυπήσει η ζέστη για τα καλά μου φαίνεται..

  3. #1218
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα χαριλάου με κατεύθυνση κέντρο στον Πράσα, με το Kawasaki ZX10-R με την κοπελιά σου με ψηλά τακούνια ,και το εσώρουχο της να είναι απο έξω , και να μην λέω να σε περάσω....


    αλλά κλασσικά; ΑΚΡΑΝΟΒΙΤΣ και οι 2 σας...

  4. #1219
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το παπακι σου στο τερμα 100+ χλμ., με το κρανακι στον αγκωνα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  5. #1220
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σε είδα Allst@rf με την πανοπλία σου κ το άλογο, μάχιμοι κ έτοιμοι για βόλτα στο βουνό!
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  6. #1221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της wolfi
    Εγγραφή
    27/06/2011
    Μηνύματα
    105
    Σε ειδα βλακα με το GS σου να γινεσαι χαλκομανία μπροστα μου απο την προσπέραση που 'θελες και κάνεις είσαι τυχερός.......

    Σας είδα σημερα με τα μοτορια σας 1χλμ πριν το τελώνιο του Προμαχώνα (απο τα 20-25 μοτορια τα 20 ηταν tdm )
    Ζήλεψα γ@@μο το κέρατο μου ....
    ΔΕΝ ΙΣΙΟΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

  7. #1222
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Σας είδα σήμερα άπειρους στο δρόμο για Επίδαυρο (περίπτερο, διόδια, και στον επαρχιακό) αλλά και στο γυρισμό.

    Βαρέθηκα να ρίχνω χαιρετούρες αλλά με τόσο πήξιμο τελευταία ξέσκασα τόσο, που έκανα σαν μικρό παιδί. Οι περισσότεροι ανταποδίδατε πάντως!

    Σας είδα με τα παλιά σας, αλλά στην πένα, μοτοσακά με το νουμεράκι ο καθένας από το ιστορικό ράλλυ και πολύ σας χάρηκα. Suzuki GSX 750, Super Tenere 750, XT500, και άλλα που δε θυμάμαι

    Σε είδα 3κύλινδρη κουτάτη αιθέρια ύπαρξη (αν θες φανερώσου μόνη σου ) μαζί με το παρεάκι σου στο γνωστό ταβερνάκι λίγο έξω από Επίδαυρο. Συγγνώμη που δε χαιρέτησα στο φεύγα, αλλά έσβησε ο εγκέφαλος μετά από τόσο φαγητό!

    ΡΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ μοτοσυκλετιστική Κυριακή ΤΟΣΟ ΓΑΜΑΤΗ που θέλω να ξαναβάλω μπρος τη μηχανή να ξαναπάρω το δρόμο για Επίδαυρο!
    Τελευταία τροποποίηση από George_Sp; 11/05/2014 στις 20:29.

  8. #1223
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σας είδα πάλι κουτάκηδες να παρκάρετε όπου να ναι.

    Σε στροφές δημιουργώντας χιλιόμετρα πήξιμο πίσω από το πρώτο λεωφορείο που θα προσπαθήσει να στρίψει.
    Σε ράμπες πεζοδρομίων (ειδικά όσοι έχετε και παιδικά καθισματάκια μέσα είστε διπλά ασυγχώρητοι).
    Σε διπλή και τριπλή σειρά μπροστά από το μαγαζί που θα επισκεφτείτε λες και θα σας πέσει ο κ...ς να περπατήσετε 20 μέτρα.
    Γενικά δεν ρίχνετε μια ματιά γύρω σας για να συνειδητοποιήσετε τί ακριβώς κάνετε.
    Απλά κλειδώνετε και φεύγετε με την συνείδησή σας ήσυχη.

    Και κλασσικά η τροχαία δουλεύει μόνο για να ανοίγει τον δρόμο να περάσουν οι επίσημοι που ο χρόνος τους αξίζει προφανώς πολλαπλάσια από τον δικό μας και δεν πρέπει να χάνεται με τίποτα.
    I will take the mountains!

  9. #1224
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Σε χαιρετησα το μεσημερι στο φαναρι με το σένιο λευκό CBX το κλασσικο! Για να ειμαι ειλικρινης ηταν να στριψω νωριτερα αλλα σε ακολουθησα μεχρι το φαναρι για να ακουσω τον εξακυλινδρο καθως φορτωνε!

    Μου ειπες "πρωτη βολτα ειναι αυτη" και σου ειπα τα συγχαρητηρια μου!!
    Ειλικρινα, να την χαρεις οσο δεν παει

  10. #1225
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Είδα πολλούς σήμερα στα Καμένα Βούρλα και σας χάρηκα! Ήταν και ωραία μέρα σήμερα! Μερικοί χαιρετήσατε! Σε είδα κι εσένα κάγκουρα με το R1 να πλακώνεσαι μέσα στην πόλη με τόσο κόσμο, ρε είσαι γρόθος...

  11. #1226
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σε είδα προχτές κοπελιά με το gsxr ροζ-λευκό στην αριστοτέλους στο μενίδι με μία τεράστια βαλίτσα στον ώμο. Σε είδα και σένα πανέμορφη και γυμνασμένη θεά πάνω στο 1098 σήμερα στην βάρκιζα και απο τότε δεν εχω σταματήσει να σκέφτομαι................................. το ducati :P
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  12. #1227
    Σε είδα με το ροζ-λευκο gsxr στο Ηράκλειο...

    Και σας είδα ΟΛΟΥΣ ακρανωτους Μικρολίμανο.

  13. #1228
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα πρίν μισή ώρα να φεύγεις με το ασθενοφόρο,μάλλον δεν σε είδα,εκείνη την ώρα που έφθασα έφευγε με σειρήνες,καρφώθηκες πίσω από ένα smart με το bantit σου στην κάθοδο πρός Πειραιά στον Κηφισσό πρίν την Δυρραχίου.
    Ελπίζω να πάνε όλα καλά.
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #1229
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stynikop Προβολή μηνύματος
    Σε χαιρετησα το μεσημερι στο φαναρι με το σένιο λευκό CBX το κλασσικο! Για να ειμαι ειλικρινης ηταν να στριψω νωριτερα αλλα σε ακολουθησα μεχρι το φαναρι για να ακουσω τον εξακυλινδρο καθως φορτωνε!

    Μου ειπες "πρωτη βολτα ειναι αυτη" και σου ειπα τα συγχαρητηρια μου!!
    Ειλικρινα, να την χαρεις οσο δεν παει
    γεια σου και σενα φιλε δικαβαλε με το γυμνο σου χοντα (CB; )
    Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
    Κριμα που δεν σου μιλησα περισσοτερο αλλα ειχα αργησει στο ραντεβου με τα φιλαρακια....
    Δεν το ανοιγα πολυ διοτι ακομα το στρωνω...αλλα με εχει τρελανει ο ηχος του...

    Την αλλη φορα παρεα!!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20140511_101433.jpg 
Προβολές:	303 
Μέγεθος:	62,6 KB 
ID:	316035
    Εδω με τα φιλαρακια της.

  15. #1230
    Monsieur Cannibale Το avatar του/της HelenKoR
    Εγγραφή
    16/01/2009
    Μηνύματα
    811
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Σε είδα 3κύλινδρη κουτάτη αιθέρια ύπαρξη (αν θες φανερώσου μόνη σου ) μαζί με το παρεάκι σου στο γνωστό ταβερνάκι λίγο έξω από Επίδαυρο. Συγγνώμη που δε χαιρέτησα στο φεύγα, αλλά έσβησε ο εγκέφαλος μετά από τόσο φαγητό!
    Οοοοοοοχι
    Εγώ ήμουν με την μηχανή. Ο Κλεάνθης ήταν με αυτοκίνητο.
    Χάρηκα που σε είδα!!


    Σας είδα στους δρόμους, χαιρετήσατε όλοι! Να στε καλά!
    I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF