Σελίδα 86 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3676818283848586878889909196 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.276 έως 1.290 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1276
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα σήμερα κατα τις 6:30 Πολωνή Μιλφάρα να παίρνεις παραμάζεμα 2 παρκαρισμένα μηχανάκια και μετά να σκας πάνω στο βανάκι μου
    και στο καπάκι να χάνεις τις αισθήσεις σου..φυσικά ήσουν ντίρλα και σε πήρε το εκαβ και εγώ να έχω ενα σπασμένο προφυλακτήρα και
    τη πίσω πόρτα να μην ανοίγει πια...τέσπα εύχομαι να μην χτύπησες αλλα και να μην οδηγήσεις ποτέ ξανά μεθυσμένη...

    P.S ευτηχώς δε χτύπησα ούτε εγώ ουτε ο συνοδηγός μου ουτε κάποιος άλλος άνθρωπος..

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20140520_072747.jpg 
Προβολές:	536 
Μέγεθος:	95,4 KB 
ID:	316449
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  2. #1277
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σας είδα ποδηλάτισσες του τρόμου να σφάζετε κόκκινο και ν' αγκαλιαζόμαστε. Μετά τις απαραίτητες συστάσεις, ανταλλαγές τηλεφώνων και τα "με συγχωρείς" κλπ μαλακίες, ανεβήκατε στα ποδήλατα και την κάνατε σιγά σιγά.

    Χάζεψε το πανελλήνιο λέμε με τα κωωωλαααν σας

    Ο vaska μετά φαρμακείο για Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tobrex.jpg 
Προβολές:	449 
Μέγεθος:	5,1 KB 
ID:	316520

    Το μεσημέρι θα πάρω τηλ να μάθω για την πολύτιμη υγεία σας και ιδιαιτέρως για την δικιά σου μελαχρινή Άρτεμις.

    Ρε τι τραβάω γέρος άνθρωπος.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #1278
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/08/2012
    Μηνύματα
    89
    Απογευματάκι χθές απο Λούτσα προς ραφήνα σε είδα παιχταρα να ζεσταινεις τα λάστιχα στο 1000αρι fireblade. Καλές βόλτες και πάντα όρθιος!!

  4. #1279
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimzan
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    1.101
    σε ειδα παπου να ξεπαρκαρεις χωρις να κοιτας. αν δε σου κορναρα δε ειχαμε αγκαλιαστει, ας ειναι καλα και το abs γτι στο σαπουνοδρομο δε θα σταματουσα ευκολα μονος
    Να μου θυμιζετε οτι ειμαι νεος οδηγος στις μηχανες και δεν πρεπει να παιρνουν τα μυαλα μου αερα...

    για να μπορουμε να μιλαμε κι αυριο!

  5. #1280
    Σε είδα κορίτσαρε με το street triple το πρωί Κηφισίας και Αλεξάνδρας και σε χάρηκα, αν και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν οτι έκανες στην άκρη στη διήθηση να περάσουν τα υπόλοιπα μηχανάκια...Ανήκουστο στις μέρες μας!
    Σας βλέπω κάθε μέρα και εσάς τους υπόλοιπους τώρα που καλοκαίριασε και έχετε βγεί σαν τα σαλιγκάρια...ΦΥΣΙΚΑ ακράνωτοι, με σαγιονάρα- χωρίς σαγιονάρα- να καπνίζετε-μιλάτε στο κινητό-ξύνετε τη μύτη σας-κοιτάζεστε στον καθρέφτη-γενικώς να κάνετε οποια μ....κία σας κατέβει στο κεφάλι...συνήθως με συνοδεία 20 μηχανάκια από πίσω σας στην κίνηση και εσείς...πεεεέρα βρέχει.

    Ο ενοχλητικός που κορνάρει με το ΚΤΜ.

  6. #1281
    Δικύλινδρο μέλος Το avatar του/της aris_n
    Εγγραφή
    08/12/2009
    Μηνύματα
    134
    Βλέπω καθημερινά οτι ο μόνος λόγος που αγοράζει κανείς ανοιγόμενο κράνος είναι για να καπνίζει ακόμα και καβάλα...Τέτοια χαρμάνα ρε παίδες;;;
    San Francisco Bay Area member......

  7. #1282
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε βλέπω καραγκιόζη με το Vstrom και τα σινιέ ρουχαλάκια (κράνος, μποφάν κλπ. σου είναι άγνωστες λέξεις) σχεδόν κάθε πρωί στα Δειλινά να πηγαίνεις αγέρωχος. Σήμερα σε είδα να κάνεις μπροστά μου μια πολύ κακοϋπολογισμένη σφήνα, που αν δεν έκοβα θα έμπαινες μέσα από το παρμπρίζ του Mazda, και όταν σου έκανα νόημα "που πας;" σε είδα να με κοιτάζεις και περιφρονητικά... Την επόμενη φορά, δε θα κόψω, παλιομαλάκα.

  8. #1283
    Σας είδα σήμερα στο Κιάτο όλους ακράνοτους!!!! Πού πάτε ρε ζαγάρια!?!?!?!?Και όχι τίποτα άλλο αλλά με κοιτούσατε σαν να κατέβηκα από τον Άρη επιδή φόραγα όλο το σετ( κράνος, μπουφάν, παντελόνι, μπότες ,γάντια)
    Καλά ρε παλικάρι με το TDM...εθνική Πατρών -Αθηνών ακράνοτος και με 160-170 με ακολουθούσες... πρέπει να γέμησε η μούρη σου μυγάκια και σκατόνερα... δεν σε χάλασε!!!!!

  9. #1284
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Σε είδα σήμερα στο Γ νεκροταφείο, ανάμεσα στους τάφους με το R1 και την ξανθιά σου κούκλα, ακράνωτοι και οι δύο... Ποιόν φίλο σας κλαίγατε άραγε, και ποιός θα σας κλαίει κάποια μέρα και εσάς;

  10. #1285
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Μα τη Μπαναΐα έχετε χαζέψει τελείως λέμε καράβλαχοι από του Μίχα και την Τσαπουρνιά, παλιοταγάρια που πουλήσατε τα γίδια και πήρατε adv 1200 με ένα σκασμό προβόλια και ήρθατε στην Πάτρα να κάνετε την adv βόλτα σας.

    Οκ παλιομ@λ@κ@?? Νταξ?? Ήπιαμε τον καφέ και βουρ πίσω για Βλασία κι ας ξεστραβώνουμε όλον τον κόσμο???

    Τι να πω ρπμ, από τότε που η Αγ. Νικολάου και η Κορίνθου θεωρήθηκαν αντβέντσουρ διαδρομές, περιμένω να δω και τα φορτηγά υποστήριξης.

    Ήμαρτον, κάθε χρόνο τα ίδια με το που καλοκαιριάζει όλοι έξω και όπως να ΄ναι.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  11. #1286
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα με το Tuono ξεκρανωτο να κανεις το σταυρό σου εξω απο την εκκλησία. Δε βάζεις κάνα κρανακι καλυτερα;;;Λέω γω τώρα μια μαλακια

  12. #1287
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.823
    Σας βλεπω καθε μερα στα κουτια σας με το κινητο κολλημενο στο αυτι, να κανετε οοτι μαλ@κια σας ερθει......
    Ποτε θα ανοιξω καμια πορτα και θα ψαχνετε για κινητο, δεν ξερω...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #1288
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα μεσήλικα από μακρυά να έρχεσαι αργά και σταθερά με το χρέπι παπί σου στον Κηφισσό,καθώς γύρισα να κοιτάξω αν έρχεται κάποιος να προσπεράσω φορτηγό,μόλις ανάβω φλάς να βγώ ακούω από μακρυά κόρνα (σκέφτομαι μλκία έκανα δέν είδα κάποιον) και περιμένω....με περνάς αργά και σταθερά με +5-10 χιλ από εμένα (60 πήγαινα μόλις κόλλησα στο φορτηγό) ουρλιάζοντας με κινήσεις των χεριών και δέν δίνω σημασία.
    Κάθομαι πίσω σου λοιπόν και συνεχίζεις το ίδιο τροπάριο σε όλους,κορνάρεις συνεχόμενα χωρίς λόγο (όλα στο μυαλό είναι τελικά) και κοιτάς συνέχεια πίσω σου που με έχεις σταμπάρει ότι είμαι πίσω σου πλέον....έχεις αρχίσει και πάς αργά στην μεσαία λωρίδα και στην αριστερή περνάνε με όλα...ξεκινάω να σε περάσω από δεξιά έχοντας τσεκάρει το ελεύθερο και με κοιτάς στραβωμένος και κορνάρεις πάλι.

    Μία κίνηση ήταν...έφαγες μιά βασιλική όλη δική σου και απλά έφυγα χωρίς να θέλω να σχοληθώ γιατί ευτυχώς είχα δουλειά.....
    Keep spamming!!!:a13:

  14. #1289
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.853
    Σε ειδα πριν λιγο στο δρομο να χτυπας το παιδι σου με συνδρομο νταουν...
    Αναγκαστηκα να σου ζητησω τον λογο..
    Γαμω την κοινωνια μας ολη γαμω..

  15. #1290
    SWOUAG κι ετς.... Το avatar του/της Dbnn
    Εγγραφή
    31/07/2013
    Μηνύματα
    1.008
    Σε βλέπω 2 μέρες τώρα να γυρνάς στην γειτονιά με το κωλοTDM σου με τις σκατοακράποβιτς και να μας τα κάνεις τσουρέκια με το μπρίκι κάθε τρείς και λίγο!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF