Σελίδα 98 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 488893949596979899100101102103108 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.456 έως 1.470 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1456
    Σε ειδα "hypster"(βλεπε μουσια,γυαλι ψαγμενο)
    πανω στο Afrika να απολαμβανεις πρωινιατικα την μουσικουλα σου,
    απο τα σουπερ-ντουπερ ακουστικα κλειστου τυπου (studio !) περτικαλι χρωματος,
    περιμενοντας στο φαναρι στα Ιλισια...

    Πληρως αποκομμενος απο το περιβαλλον...

    Τι σκατα εχετε στο μυαλο σας, δεν ξερω...
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  2. #1457
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    704
    Σας ειδα σημερα πηγαινοντας για μπανιο στη βαρκιζα να ειστε ακρανοβιτς,με τιραντακια,χωρις μπλουζες,με σαγιοναρες,να πηγαινετε ταπα μεσα στη κινηση και οι περισσοτεροι να με κοιτατε με απορια πηγαινοντας το αγωνιαρικο ρολαριστα με φουλ εξοπλισμο!Ναι φιλοι μου θελω να παω να κανω το μπανακι μου να γυρισω σπιτι να φαω το φαγακι μου και να αραξω ηρεμος μετα απο μια γεματη μερα.Τα γουστα τα βγαζω στο βουνο η οταν ο δρομος ειναι αδειος!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  3. #1458
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Σε είδα φερυμποτάκι να μη σε προλαβαίνω για 1-2 λεπτά στις 2 το βράδυ στο Αντίρριο και να πληρώνω γέφυρα με το κουτί. Μη σου τύχει
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #1459
    Σε είδα, Φρόντο Μπάγκινς από το Σάιρ, στο ποτάμι. Σαν τον εσταυρωμένο να τεντώνεσαι να πιάσεις το φαρδύ τιμόνι του R1200R σου και να φρενάρεις πανικόβλητος όταν πλησίαζες προπορευόμενα αυτοκίνητα, γιατί δεν χωρούσες; Γιατί δεν μπορείς να κοντρολάρεις το σιδερένιο άλογο έτσι τεντωμένος; Σε είδα να κάνεις ΧΟΝΤΡΗ μαλακία όταν σε πέρασα και έχεις μεγάλη χάρη που έχω κέφια σήμερα, θα σε άφηνα να γίνεις μυγάκι σε πίσω πόρτα, στο μέγεθος μοιάζετε έτσι και αλλιώς. Και φαινόσουν και 50άρης +, να πω ότι είσαι μικρός και δεν σου κόβει... Τι τα παίρνετε αφού δεν τα φτάνετε, ήθελα να ήξερα.

    Σας είδα και όλους τους καραμαλάκες με τα χρεποσκούτερ και τα πενηντάρια παπιά αριστερά καμαρωτούς, εννοείται ότι το χάος από μηχανάκια πίσω σας δεν σας απασχολεί, εσείς ζείτε τον ανοιχτό δρόμο, βολτάρετε στην προσωπική σας route 66, "μηχανή φίλος, ΓΚάβλα". Το ότι μόνο μιά κοπέλα δικάβαλη κατάλαβε ότι καθυστερεί κόσμο και έκανε άκρη, δεν τιμά κανέναν σας...

  5. #1460
    Σε είδα κοπελιά με το σκούτερ στην Αριστοτέλους (Αχαρναί) να σου κάνω νόημα ότι έχεις το σταντ ανοιχτό αλλά εσύ δεν πήρες χαμπάρι και μάλλον κατάλαβες ότι σου έκανα καμάκι και χασκογέλαγες...ελπίζω να μην έφαγες τα μουτράκια σου πιο κάτω!
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  6. #1461
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα στην Κηφισιας να στριβεις για αλλαγη λωριδας χωρις να κοιταξεις και οποιον παρει ο χαρος...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  7. #1462
    Σε είδα χθες το μεσημεράκι στη Χαλανδρίου να έχεις σκύψει να πιάσεις κάτι από το πορτ μπκαγκάζ.

    Μη ρωτήσετε τι, από τι αυτοκίνητο, σε ποιο σημείο, μόνο το χρώμα του μαγιό??? σλιπ??? κάτι άλλο??? θυμάμαι και
    το κοκκίνισμα στο δεξί κ@λμέρι, μάλλον από το πολύ καθησιό.

    Αφού είμαι εδώ και γράφω ή γκέι έγινα, ή πολύ ψύχραιμος είμαι τελικά.

    Δε θα σε ξεχάσω.....

  8. #1463
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε ειδα φιλε χθες το βραδυ στην Αγιας Παρασκευης να εχεις πεσει απο αυτοκινητο που σε εκλεισε και την εκανε, σε ρωτησα αν χρειαζεσαι να σε παω σπιτι μετα την οδικη αλλα ησουν μια χαρα, μονο το ΜΤ-03 ειχε κατι μωλωπες και στραβωμενο τιμονi. Ελπιζω η αστυνομια να τον βρηκε και να παρεις την αποζημιωση σου.

  9. #1464
    Σε είδα σημερα το πρωι στη εθνική οδό προς Πειραιά στην Μεταμόρφωση , με το μαύρο GLK να μου κανεις χώρο για να περάσω!!! Σε ευχαρίστησα και μου έπαιζες τα φώτα! Στάνταρ εχεις μηχανή... Ελπίζω να διαβάζεις!

  10. #1465
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σε είδα βλαχομπρούκλη με το τεράστιο SUV να μην με έχεις δει με το scooter καθως γυρνουσα από τη δουλειά και παραλίγο να με ρίξεις όταν έκανες αποτομο ελιγμό για να αποφυγεις να περάσεις πάνω απο το καπάκι του υπονόμου (ναι αυτά που βρισκονται σε κάθε δρόμο με υψος 1 (ένα!) εκατοστό). Φαντάζομαι το πήρες κι εσυ το SUV για τις εκτός δρόμου δυνατότητες του ε???? καραγκόζη! τα ακουσες τα *&@#^%~! μεσημεριάτικα αλλά δεν σε αγγιξε. Απύθμενη η βλακεία ορισμένων....
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  11. #1466
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2014
    Μηνύματα
    132
    Σε είδα να κόβεις το stop χωρίς να κοιτάξεις και να μου προκαλείς την πρώτη μου πτώση!!! Ευτυχώς πρόλαβα και δεν έπεσα πάνω σου ζώ#ν και την γλίτωσα κι εγω και το μηχανάκι. Προσέχτε γιατί η ζέστη βαράει στο κεφάλι τους κουτάκιδες μάλλον...

  12. #1467
    Μέλος Το avatar του/της afortistos
    Εγγραφή
    16/04/2013
    Μηνύματα
    33
    Σε είδα δευτεριάτικα να πλένεις το πεζοδρόμιο και να έχεις γεμίσει νερά και σαπουνάδες το δρόμο και μετά σε κλάσματα δευτερολέπτου το χάος. ευτυχώς μια γρατζουνία στο γόνατο και ένας μικρός πόνος από το τράνταγμα στο στήθος. και ένας σπασμένος καθρέφτης. μπουφανάκι, γαντια, κράνος όλα δούλεψαν σωστά.

  13. #1468
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    ψίτ όμορφε με το ΚΤΜ ,σε είδα πάνω στην λαγκαδά να προσπαθείς να μαζέψεις τα όσα, και να κάνεις drift με την πίσω ρόδα κοιτώντας γύρω σου, χωρίς κράνος φυσικά και να δείξεις οτι είσαι χεράς ... ελπίζω να μην πέσεις

    και ψίτ κύριος με το Transalp που έτρεχαν λάδια απο το μπουζί ;;;; το λυπάμαι το μηχανάκι σου στα χέρια σου με την συνολική κατάσταση που σίγουρα το είχε φέρει,αφού κιόλας στα φανάρια του έριξες κι χλέπα...

  14. #1469
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το cinquecento να αλλαζεις λωριδα χωρις φλας 2 φορες.....και οταν σε περασα κοιτωντας, ηθελες να μου την πεις κιολας...
    Εχε χαρη που ησουν γυναικα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  15. #1470
    Σε είδα (μαζί με πολύ κόσμο ακόμα) καθισμένη στα σκαλιά δημόσιας υπηρεσίας, με το φουστανάκι ψηλά και τα πόδια ανοιχτά, να κάνεις το Milo Manara περήφανο... Εύγε και καλή σου μέρα και πάλι

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF