Σελίδα 119 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1969109114115116117118119120121122123124129 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.771 έως 1.785 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1771
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Σε είδα εχθές το βράδυ να κάνεις όπισθεν με φόρα,χωρίς έλεγχο, από κάθετο (παράνομο) παρκάρισμα, ενώ περνούσα από πίσω σου, κινούμενος κανονικά στον άξονα του δρόμου. Για καλή μου τύχη το πεζοδρόμιο ήταν σχεδόν ένα με τον δρόμο και το καβάλησα. Δεν είχε την ίδια τύχη το Citroen που ερχόταν από πίσω μου.
    Πού πάς βρέ άνθρωπε 84 χρονών και θές να οδηγήσεις, έχοντας αντανακλαστικά μπανάνας? Έλεος, το υπουργείο μεταφορών μου μέσα, με τις "ανανεώσεις" του!
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  2. #1772
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε είδα 4 η ωρα το ξημέρωμα στην Κηφησιας με το ψωλοκρυο κι εσύ να εχεις το γκαμπριο ανοιχτό και να βγαζεις "αγαπουλες,σελφι".....

    Σας είδα κι αλλους μεθυσμενους και ημιμεθυσμενους να πηγαίνετε σαν τα σκατά χτες το βράδυ.


    Υγ.Σε είδα κι εσενα με το κοκκινο Mini να πηγαίνεις τάπα την Κηφησιας με σφήνες. Ξέρω μαλακια αλλά πολύ με αρεσες!!!(κυρίως γιατί το είχες )

  3. #1773
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.967
    Σε είδα McTalas σήμερα κατά τις 06:30 στη Λ. Λαυρίου...


  4. #1774
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    988
    Σας είδα ο ένας με ΧΤ660 και ο άλλος με NC700X να έχετε κέφια πρωί πρωί στο ανέβασμα της Κηφισίας..
    Ε μπήκα κι εγώ με το ΤΑ στο παιχνίδι και καταφέραμε,
    α) να απορούν όλοι με εμάς
    β) να μυρίσει "ψοφίλα" όλη η Κηφισίας από τα αχαλίνωτα άγρια άλογά μας!!! :rotflmao:

    Πλάκα είχε πάντως!

  5. #1775
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Σε είδα σήμερα το απόγευμα πεσμένη αναίσθητη στη Συγγρού πριν το τη γέφυρα για το Πειραιά και να σου κανουν μαλαξεις μέχρι να ερθει το ασθενοφορο. Δεν ειδα μηχανη, πρεπει να ήσουν πεζή... Ελπίζω να τα κατάφερες και να γίνεις καλά.

  6. #1776
    Σας βλέπω κάθε μέρα έξω από το σχολείο να βάζετε τα μικρά παιδιά πάνω στα δίκυκλα και χωρίς κράνος.

    Και φυσικά τροχαία πουθενά.
    (Αν και νομίζω πως όποιος τολμούσε να γράψει έξω από σχολείο, μάλλον θα του ερχόταν μετάθεση για του διαόλου τη μάνα)

  7. #1777
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το παπακι, να ριχνεις μια γρηγορη ματια πισω σου να δεις μηπως ηταν κανενα στρουμφ & να την ''κανεις'' με κοκκινο και χωρις κρανος εννοειται!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #1778
    Σε ειδα μ@υνακι να προσπαθεις να παρεις το κρανος που ειχα "κλειδωμενο" στη σελα (δεν ηξερες κιολας, γιδι).
    Δυστυχως (η μαλλον ευτυχως) με ειδες κι εσυ που ερχομουν με το καδρονι και την γλυτωσαμε κι οι δυο.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  9. #1779
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα φίλε νταλικέρη, να βγάζεις δεξί φλας να σε περάσω και μάλιστα έκανες και λίγο άκρη! Σου κορναρα περνώντας, καλούς δρόμους! Σε είδα κι εσένα φίλε με το αυτοκίνητο, να κάνεις άκρη για να περάσω με διήθηση ανάμεσα στα σταματημένα οχήματα, πρέπει να είσαι κι εσύ μηχανόβιος, κόρνα και πέρασα! Σας ευχαριστώ και τους δύο!

  10. #1780
    Σε είδα σήμερα το πρωί στη Ν.Ιωνία γελοίε ταξιτζή πίσω μου, να μου κορνάρεις επειδή τόλμησα να σταματήσω σε διάβαση πεζών για να περάσει μια γιαγιά. Αυτή είναι η παιδεία σου, αυτή είναι και η παιδεία που περνάς στα παιδιά σου. Περαστικά σου!
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  11. #1781
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Σε ειδα με το ktm 690 να εχεις ωραιο ρυθμο! Εφτασα στη δουλεια νωριτερα... χωρις να το καταλαβω
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #1782
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα φίλε με το tdm , να φοράς κράνος! Σταμάτησες για να πάρεις καφέ και μου είπες πως τώρα θα το αγόρασες και το πήγαινες στον μάστορα για έλεγχο!Σου ευχήθηκα καλούς δρόμους και πάντα όρθιος! Ωραίο ήχο έχουν και οι ακράπες σου!

  13. #1783
    Σας βλέπω στη βροχή ακράνωτους και απορώ...
    Σας βλέπω με το dainese σουξουμουξου αλλά με υφασμάτινο παντελονάκι και σκαρπίνι και χαμηλή καλτσα να φαίνεται η γαμπίτσα και απορώ...
    Σας είδα παππούδια να περνάτε αυτοκτονικά το δρόμο περπατώντας απαθείς αλλά με τα μάτια καρφωμένα στα οχήματα που φρέναραν πανικόβλητα και μετά είδα και τα παιδάκια που κρατούσατε από το χέρι...
    Λίγο ήταν, χάθηκε και εκείνο...

  14. #1784
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σας είδα το πρωί
    2 τροφαντες αγελαδιτσες να μου κανετε εμφάνιση στο στροφιλικη προς Έδεσσα.
    Δεν φταίγατε εσείς, αλλά το ζώο το αφεντικό σας

  15. #1785
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikRRopixel Προβολή μηνύματος
    Σε είδα σήμερα το πρωί στη Ν.Ιωνία γελοίε ταξιτζή πίσω μου, να μου κορνάρεις επειδή τόλμησα να σταματήσω σε διάβαση πεζών για να περάσει μια γιαγιά. Αυτή είναι η παιδεία σου, αυτή είναι και η παιδεία που περνάς στα παιδιά σου. Περαστικά σου!
    Είδα και εγώ έναν εκπληκτικό νέο με ένα παρτάλι, να μου κορνάρει φρενάροντας και μετά να μου φωνάζει, επειδή δεν προσπέρασα από αριστερά το αυτοκίνητο που σταμάτησε εμπρός μου και το οποίο πήγε να κόψει απότομα αριστερά για να προσπεράσει το ταξί που σταμάτησε ξαφνικά μπροστά του.

    Planning ahead το λένε στο χωριό μου....

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF