Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: τί πιστεύετε για τους σταρς μοτοτζιπάδες...???

  1. #16
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ενταξει και εγω δεν θα κατσω να εξηγηθω γιατι πιστευω οτι πρεπει να ειναι συμπαθης o lorenzo, ουτε ειμαι υποστηρικτης του μεχρι το κοκκαλο, ΑΛΛΑ...
    ολοι οι λογοι που αναφερεις ειναι αστειοι!
    1.διχρωμιες στην φορμα, σκετσακια, δεν το χαιρεται οταν πανηγυριζει κλπ, ειναι χαζο να λεγονται γιατι δεν ειμαστε μεσα να ξερουμε ποσο το χαρηκε ή οχι...το αλλο με την φορμα το αφηνω ασχολιαστο.
    2.τα επικοινωνιακα ΔΕΝ μετρανε στους τιτλους των ΠΠ...μετρανε μονο για τους σπονσορες, τις γκομενες, και τα λεφτα που τσεπωνουν αυτοι που τα κανουν (αρα παλι οχι εμεις)...αρα θα επρεπε (ουσιαστικα) να μας ειναι αδιαφορο το συγκεκριμενο κομματι...καποιοι ειναι καλοι και φαινονται...καποιοι αλλοι οχι...καποιοι μετα απο καιρο γινονται τσ!μπουκι απο τις δικες τους μ@λακιες που κατα καιρους βγηκαν και ειπαν για να το παιξουν μουρη τοτε που τις ειπαν..(βλ. rossi)
    3.και εκει αντεγραψε τον rossi...
    4.ε,βεβαια δεν το ηξερε αμα ειναι πιο γρηγορος να περιμενει τους αλλους, να κανει καμια μαχη, να χαρει ο γιος της Σουλας της κομμωτριας που θελει να του μοιασει και αγορασε προσφατα το r1...double
    αστειος εισαι εσυ λεω εγω..!
    το βιβλιο ο βαλε δεν το εβγαλε οταν πηρε ενα ΠΠ..Και οταν χρειαστηκε να κανει μαχη απλα δεν την εκανε ο γιωργης φιλε μου..μονο οταν φευγει μπροστα κανει τελειους αγωνες..δεν θα καθοσουνα να γραψεις γιατι τον υποστηριζεις αλλα εκατσες τελικα ε?οκ ειναι απλα το κομπλεξ απεναντι στον βαλε.καταλαβαινω.
    ακομα και οι υποστιρικτες του πειτε στα ισα οτι γουσταρετε Jorge..δεν ειναι ντροπη.
    φιλικα παντα
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  2. #17
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Σόρυ Γιάννη αλλά ο devil έχει απόλυτο δίκιο. Το αστείοι κάντο άτοποι ή ότι άλλο θέλεις για να μην προσβάλει πάντως είναι ακριβώς έτσι όπως τα λέει.
    Το αστείο για εμένα είναι το εξής: Εσείς οι οπαδοί του γιατρού, μόνο, κατασκευάζετε δικαιολογίες κάνοντας την τρίχα τριχιά. Εντάξει σου λέω εγώ αυτά που λες έχουν μια βάση και συμφωνώ για χάρη της κουβέντας, σε καμία περίπτωση δεν είναι αρκετά για να σε κάνουν να μην χωνεύεις ή να μισείς κάποιον αναβάτη και ακόμα περισσότερο σε καμία όμως περίπτωση δεν θα έπρεπε να είναι ικανά να σε κάνουν να μην χαίρεσαι την απίστευτη οδήγησή του.
    Τα δεν γουστάρω τον χόρχες ή τον ψαρά με τον τρόπο που αναφέρονται δείχνουν απέχθεια (ακόμα και φθόνο απο κάποιους) για κάποιους αναβάτες που τόλμησαν και έβαλαν στα 4 τον αδιαμφισβήτητο πρίγκιπα των αγώνωνε. Δεν είναι δυνατόν να λες γουστάρω αγώνες αλλά σιχαίνομαι 2-3-6 κορυφαίους αναβάτες αντίπαλους του δικού μου. Αν δεν είναι αυτό οπαδισμός τότε ποιό είναι. Θύρα 46...

    Δεν με ενδιαφέρει να σε πείσω για την άποψή μου, ούτε να διαβάσω καμιά ανταπάντηση ξεπέτα και κυρίως δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω, απλά για άλλη μια φορά να πω πως αυτού του είδους οι απέχθειες για εμένα λέγονται οπαδισμός.
    Εντελώς φιλικά
    Τελευταία τροποποίηση από endopandou; 29/06/2013 στις 09:01.
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    28
    Barry Sheene (για ολο το πακετο-οδηγηση,τροπος ζωης,ταλεντο)
    Freddie Spencer....απλα τεραστιο ταλεντο-οδηγος
    Kevin Schwantz....ΠΕΙΣΜΑ-ΤΑΛΕΝΤΟ-ο τελευταιος οδηγος που οδηγουσε με την ψυχη και οχι το μυαλο...
    Αυτα απο εμενα..

  4. #19
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Σόρυ Γιάννη αλλά ο devil έχει απόλυτο δίκιο. Το αστείοι κάντο άτοποι ή ότι άλλο θέλεις για να μην προσβάλει πάντως είναι ακριβώς έτσι όπως τα λέει.
    Το αστείο για εμένα είναι το εξής: Εσείς οι οπαδοί του γιατρού, μόνο, κατασκευάζετε δικαιολογίες κάνοντας την τρίχα τριχιά. Εντάξει σου λέω εγώ αυτά που λες έχουν μια βάση και συμφωνώ για χάρη της κουβέντας, σε καμία περίπτωση δεν είναι αρκετά για να σε κάνουν να μην χωνεύεις ή να μισείς κάποιον αναβάτη και ακόμα περισσότερο σε καμία όμως περίπτωση δεν θα έπρεπε να είναι ικανά να σε κάνουν να μην χαίρεσαι την απίστευτη οδήγησή του.
    Τα δεν γουστάρω τον χόρχες ή τον ψαρά με τον τρόπο που αναφέρονται δείχνουν απέχθεια (ακόμα και φθόνο απο κάποιους) για κάποιους αναβάτες που τόλμησαν και έβαλαν στα 4 τον αδιαμφισβήτητο πρίγκιπα των αγώνωνε. Δεν είναι δυνατόν να λες γουστάρω αγώνες αλλά σιχαίνομαι 2-3-6 κορυφαίους αναβάτες αντίπαλους του δικού μου. Αν δεν είναι αυτό οπαδισμός τότε ποιό είναι. Θύρα 46...

    Δεν με ενδιαφέρει να σε πείσω για την άποψή μου, ούτε να διαβάσω καμιά ανταπάντηση ξεπέτα και κυρίως δεν έχω σκοπό να σε προσβάλω, απλά για άλλη μια φορά να πω πως αυτού του είδους οι απέχθειες για εμένα λέγονται οπαδισμός.
    Εντελώς φιλικά
    κοιτα να δεις,λεει ο φιλτατος devils πως οι λογοι που ανεφερα ειναι αστειοι..ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟΙ!!
    Εγω gp παρακολουθω για χαβαλε.Για να γουσταρω!Τρεφω σεβασμο για οποιοδηποτε αναβατη σε εποιοδηποτε grid στηνεται για να συμμετασχει σε τετοιου ειδους αγωνα.Ειτε σε εθνικο ειτε σε μεγαλυτερο επιπεδο.Ποσο μαλον στα gp.Πολλα respect σε ολους τους αναβατες που βρισκονται εκει γιατι η παρουσια τους και μονο στην κορυφαια κατηγορια κατι λεει..ποσο μαλον αν ειναι και ΠΠ..και παει λεγοντας,ελπιζω να εγινα κατανοητος.
    Απο κει και περα με τι κρητηρια θαρει καποιος οτι θα επελεγα εγω και ο καθε σαν εμενα τις συμπαθειες και τις αντιπαθειες του?
    αγωνιστικα το εχω ξεκαθαρισει πως υπαρχει σεβας.Αρα στα πλαισια του χαβαλε και του μη φανατισμου πιανομαστε απο τετοια μικρα-ή μεγαλυτερα και διαλεγουμε ποιος μας αρεσει..
    Προσωπικα δεν εχω τιποτα με τον Γιωργη.Ουτε τη μανα μου εβρισε ουτε τιποτα..Ουτε οδηγικα δεν μπορω να τον κρινω.Εγω τουλαχιστον ουτε αυτον ουτε κανεναν εκει μεσα.Οποτε γουστο μου και καπελο μου να συμπαθω ή να αντιπαθω οποιον γουσταρω με αστεια η λιγοτερο αστεια επιχειρηματα..Δεν ειπα οτι ο Rossi ειναι καλυτερος για αυτους τους λογους,ειπα οτι απλα δεν συμπαθω τοσο πολυ Λορε..
    Οποτε καποιος ειναι ο φανατικος/οπαδος αλλα μηπως οχι μονο εγω??ας ψαχτουμε λιγο.
    Φιλικα παντα,γιατι αμα ειναι να χαλαμε τις καρδιες μας και για τα πραγματα που μας καουν να περναμε ευχαριστα το χρονο μας,αστο να παει
    στο διαολο..
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  5. #20
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    ειλικρινα θα ηθελα αυτο το θρεντακι να ειχε γινει πριν απο 3-4 χρονια...να δω τι θα γραφοταν.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis21 Προβολή μηνύματος
    αστειος εισαι εσυ λεω εγω..!
    το βιβλιο ο βαλε δεν το εβγαλε οταν πηρε ενα ΠΠ..Και οταν χρειαστηκε να κανει μαχη απλα δεν την εκανε ο γιωργης φιλε μου..μονο οταν φευγει μπροστα κανει τελειους αγωνες..δεν θα καθοσουνα να γραψεις γιατι τον υποστηριζεις αλλα εκατσες τελικα ε?οκ ειναι απλα το κομπλεξ απεναντι στον βαλε.καταλαβαινω.
    ακομα και οι υποστιρικτες του πειτε στα ισα οτι γουσταρετε Jorge..δεν ειναι ντροπη.
    φιλικα παντα



    αν νομιζεις οτι υποστηριζω τον lorenzo, απλα κατσε και δες παλιοτερα posts μου εδω μεσα και ποιον αναφερω σαν αχωνευτο και δες και τις προβλεψεις που κανω για τις πρωτιες την φετινη χρονια...
    αυτο μονο...

    ο αστειος.

  7. #22
    You were born to be real, not to be perfect. You're here to be you, not what someone else wants you to be....
    Αυτές οι αξίες δεν αντιπροσωπεύουν το Jorge σα χαρακτήρα κατά τη γνώμη μου και αυτό είναι κάτι παραπάνω από εμφανές και πάλι κατά τη γνώμη μου και γι'αυτό δεν τον πάω...δε σημαίνει όμως πως δεν αναγνωρίζω το ταλέντο του...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #23
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    You were born to be real, not to be perfect. You're here to be you, not what someone else wants you to be....
    Αυτές οι αξίες δεν αντιπροσωπεύουν το Jorge σα χαρακτήρα κατά τη γνώμη μου και αυτό είναι κάτι παραπάνω από εμφανές και πάλι κατά τη γνώμη μου και γι'αυτό δεν τον πάω...δε σημαίνει όμως πως δεν αναγνωρίζω το ταλέντο του...
    Nαι συμφωνώ εν μέρη και λέω πως αυτό είναι τρίχα. Όταν όμως αυτό το γεγονός τονίζεται αδιαλείπτως ως το κύριο χαρακτηριστικό του γίνεται τριχιά.

    @akistrevor
    Ανάλογα θρεντάκια υπήρχαν πριν 3 - 4 και παραπάνω χρόνια. Μάλλον δεν τα είχες προσέξει...
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ;
    από conkark στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 186
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2007, 00:35
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 14:56
  3. Για τους Ducati..
    από niko13g στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2004, 20:14
  4. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 22:05
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 20:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF