Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 75

Θέμα: Τριτη 24/09 βραδινη προς το λιμανι του ραφτη...

  1. #31
    αντε αφου θα ειναι και το φιλαρακι μου ο γιωργος ναι μεσα και εγω παιδια ολο ελεγα να ερθω βραδυνες στον εαυτο μου και ολο δεν ερχομουν μεσα και εγω παιδες.
    στον παλιο κουταλα θα ειμαι και εγω,με βολευει.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    "τους" γ@μω το φελεκι μου... ΤΟΥΣ!!!!!!



    καλα κυριε Μπαμπινιωτη...

    δεν ειναι παντως απολυτο "λαθος"...

    αλλα επειδη ζηλευεις για την βολτα που ΔΕΝ προκειται να ερθεις, θα σου κανω το χατηρι και θα το αλλαξω...

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panos_zip Προβολή μηνύματος
    Μέσα και εγω. Πιθανως με την κοπέλα μου (εκτός και αν είμαι ο μόνος διπλος).
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    αντε αφου θα ειναι και το φιλαρακι μου ο γιωργος ναι μεσα και εγω παιδια ολο ελεγα να ερθω βραδυνες στον εαυτο μου και ολο δεν ερχομουν μεσα και εγω παιδες.
    στον παλιο κουταλα θα ειμαι και εγω,με βολευει.
    προστεθηκατε guys...

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    καλα κυριε Μπαμπινιωτη...

    δεν ειναι παντως απολυτο "λαθος"...

    αλλα επειδη ζηλευεις για την βολτα που ΔΕΝ προκειται να ερθεις, θα σου κανω το χατηρι και θα το αλλαξω...

    Η μεση μου δυστυχως ειναι σαν σίγμα τελικό! Οχι να καβαλήσω δε μπορω... ουτε να σταθω!

    Γ@μησε τα!

    Ασε που στις 9 κλεινω... ποτε να προλαβω? Η μοτο ειναι στο σπιτι μου στο Περιστερι!

    Αντε, καλη βολτα!

  5. #35
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Για οδική μη στεναχωριέστε, θα είναι οι τσεοι πίσω σας με φάρους ανοιχτούς να σας βοηθήσουν όπου χρειαστεί.


    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #36
    Πολύ το μπλέκετε το θέμα με τα Καλύβια. Γιατί δεν πάτε από Βάρης-Κορωπίου, Κορωπί> Μαρκόπουλο> Πόρτο Ράφτη από τους μεγάλους δρόμους και μπλέκετε με τα Καλύβια και τα δρομάκια που τα ξέρουν μόνο οι ντόπιοι;

    Ακόμα καλύτερα, γιατί δεν πάτε από Περιφερειακή Υμμητού, Αοδός και να βγείτε ΑΜΕΣΑ Μαρκόπουλο και να τελείωνει η υπόθεση;

  7. #37
    Επίσης ωραία διαδρομή αν θέλετε κάτι διαφορετικό, αν και είναι πιο ωραία στο φως της μέρας, είναι η διαδρομή από Κουβαρά προς Πόρτο Ράφτη απευθείας. Αν όντως πάτε από Καλύβια, συνεχίστε προς Κουβαρά, κι απο κει μέχρι τα πρώτα σπίτια του Πόρτο έχει...ειδική.

    Για σουβλάκια, πηγαίντε

    ή στου Αποστόλη 37°53'17.37"N 24° 0'22.25"E στην κυκλική πλατεία στο σούπερ μάρκετ Γέγος στο κεντρικό σημείο του Πόρτο, στρίβετε προς Άγιο Σπυρίδωνα και στα 200 μέτρα ο Αποστόλης με πρασινοκίτρινη ταμπέλα στο δεξί χέρι.

    ή στο Μισό Πιθάρι 37°53'8.12"N 24° 0'21.10"E στην ίδια κυκλική πλατεία, προς Αυλάκι αυτήν την φορά, πάλι στα 200 μέτρα στο δεξί χέρι.

    Κατά τις 23:00 όμως να ξέρετε , ειδικά Τρίτη βράδυ, αρχίζουν και μαζεύουν...

    Άμα θέλετε σας οδηγάω κιόλλας για διαδρομές καθότι ιθαγενής, στείλτε ΠΜ αν είναι.
    Τελευταία τροποποίηση από Πολυμήχανος; 23/09/2013 στις 18:44.

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2013
    Μηνύματα
    78
    Κυριε διοργανωτη, γινεται να σας περιμενω στη παραλιακη στο υψος της Αλίμου να κερδισω λιγο χρονο;

    Εκει ακριβως που η Αλιμου ενωνεται με την παραλιακη στην Ακτη του Ηλιου στη λωριδα που κλεινει σταδιακα και σε πεταει στη δεξια λωριδα της Ποσειδωνος. Θα ειμαι εκει απο τις 10 και θα σας περιμενω με ενα κοκκινο ss. Αν δεν ειμαι σημαινει οτι δεν ηρθα η οτι ηρθα στους στηλους... πατηστε μου μια κορνα καθως θα περνατε και ξεκιναω.
    And those who dance where thought to be quite insane by those who could not hear the music...

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    πω πω ρε σεις, επιτηδες το κανετε ετσι...? καψώνι κανονικο, τωρα που δεν εχω μηχανη κανονιζετε βολτες στα μερη μου. Σχεδον απ το σπιτι μου απ εξω θα περασετε να σας ακουω και να ζηλευω. Παντως αν πατε για σουβλακι για εμενα μακραν καλυτερος στο ειδος του ο Καραββιδας, μετα την διασταυρωση για το λιμανι στο δεξι σας χερι. Εγγυημενο σουβλακι... Αντε καλα να περασετε...

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    :a16::a16::a16::a16::a16::a16::a16::a16::a16::a16:
    Αντε, καλη βολτα!
    fixed

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Για οδική μη στεναχωριέστε, θα είναι οι τσεοι πίσω σας με φάρους ανοιχτούς να σας βοηθήσουν όπου χρειαστεί.



  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Πολυμήχανος Προβολή μηνύματος
    Πολύ το μπλέκετε το θέμα με τα Καλύβια. Γιατί δεν πάτε από Βάρης-Κορωπίου, Κορωπί> Μαρκόπουλο> Πόρτο Ράφτη από τους μεγάλους δρόμους και μπλέκετε με τα Καλύβια και τα δρομάκια που τα ξέρουν μόνο οι ντόπιοι;

    Ακόμα καλύτερα, γιατί δεν πάτε από Περιφερειακή Υμμητού, Αοδός και να βγείτε ΑΜΕΣΑ Μαρκόπουλο και να τελείωνει η υπόθεση;

    η διαδρομη μπηκε με σκοπο να υπαρχουν και κεντρικοι δρομοι αλλα και μικροτεροι...
    οποτε Συγγρου, Ποσειδωνος ειναι οι κεντρικοι δρομοι και οι αλλοι ειναι οι μικροτεροι...
    αν θελαμε να παμε γρηγορα και ευκολα, πιαναμε Εθνικη Οδο, μετα Αττικη Οδο και φταναμε στο πι και φι...και θα "τελειωνε η υποθεση"...

  13. #43
    Δεν είναι το θέμα σας το γρήγορα, το θέμα σας είναι ότι θα πάτε από κάτι δρόμους σχεδόν παρατημένους, ειδικά το βράδυ παίζει να έχει και λύκους... και με την κλασσική αντίληψη των Αθηναίων για την γεωγραφία του νομού στον οποίο ζούν, θα χαθείτε.

    Αναφέρετε λεωφόρο Μυρριννούν που είναι από ένα σημείο και μετά, η ερημιά των ζόμπι, και αν δεν ξέρετε το στενάκι (γιατί περί αυτού πρόκειται) που κάνετε και στρίβετε, θα χαθείτε 100%, και θα βρεθείτε αλλού για αλλού.

    Έχετε κάποιον πλοηγό να ξέρει απέξω ο ίδιος τις διαδρομές;

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Πολυμήχανος Προβολή μηνύματος
    Επίσης ωραία διαδρομή αν θέλετε κάτι διαφορετικό, αν και είναι πιο ωραία στο φως της μέρας, είναι η διαδρομή από Κουβαρά προς Πόρτο Ράφτη απευθείας. Αν όντως πάτε από Καλύβια, συνεχίστε προς Κουβαρά, κι απο κει μέχρι τα πρώτα σπίτια του Πόρτο έχει...ειδική.

    Για σουβλάκια, πηγαίντε

    ή στου Αποστόλη 37°53'17.37"N 24° 0'22.25"E στην κυκλική πλατεία στο σούπερ μάρκετ Γέγος στο κεντρικό σημείο του Πόρτο, στρίβετε προς Άγιο Σπυρίδωνα και στα 200 μέτρα ο Αποστόλης με πρασινοκίτρινη ταμπέλα στο δεξί χέρι.

    ή στο Μισό Πιθάρι 37°53'8.12"N 24° 0'21.10"E στην ίδια κυκλική πλατεία, προς Αυλάκι αυτήν την φορά, πάλι στα 200 μέτρα στο δεξί χέρι.

    Κατά τις 23:00 όμως να ξέρετε , ειδικά Τρίτη βράδυ, αρχίζουν και μαζεύουν...

    Άμα θέλετε σας οδηγάω κιόλλας για διαδρομές καθότι ιθαγενής, στείλτε ΠΜ αν είναι.


    δεν την ξερω την διαδορμη απο Κουβαρα προς Πορτο Ραφτη....αν θελεις ελα μαζι να μας εξηγησεις απο που και πως...


    οντως και ο Αποστολης και το Μισο Πιθαρι ειναι εγγυηση, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι ανοιχτα εκεινη την ωρα...
    εγω τα εχω συνδεσει και τα 2, μετα απο μπανιο Ερωτοσπηλια ή Αγιο Σπυριδωνα...

    αν θελεις να ερθεις στην παρεα, λογικα κατα τις 11 παρα θα εχουμε φτασει Αγια Μαρινα..
    στειλε με π.μ. αν ειναι το κιν σου για να σε παρω οταν φτασουμε...

  15. #45
    Α και είναι και ποντιακά παραπάνω χιλιόμετρα, κάντε το όπως το σκεφτήκατε, αλλά αντί για παραλιακή μέχρι Σαρωνίδα, από Βλάχικα και μετά πηγαίντε όλο Βάρης-Κορωπίου, και βγείτε κατεθείαν Κορωπί, κι από κει μετά Μαρκόπουλο, και άμεσα Πόρτο Ράφτη.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 394
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2016, 21:02
  2. Παρακληση προς το Mod,Admin team του Moto.gr
    από X_NR750 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2007, 10:39
  3. Προς το τμήμα ενημερωσης του Rct.
    από makis206 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2006, 07:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF