Σελίδα 4 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 349

Θέμα: -10 χρόνια προσδόκιμο

  1. #46
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    Μπράβο στον κτηνίατρο που έσωσε τα σκυλάκια

    Κώστα τώρα που θα ηρεμήσεις λίγο έχε το νου σου μην ξαναπεράσει αυτός και σου ξανακάνει καμιά μαλακία

    Δεν καταλαβαίνω το λόγο που σε έχει βάλει στο μάτι εσένα (αφού υπάρχουν και άλλα σκυλιά γύρω - χωριό είναι του πούστη δηλαδή) αλλά επειδή οι κολόγεροι αν τους κολλήσει κάτι γαμιούνται πατόκορφα ...

    απλά έχε το νου σου ρε φίλε
    Έχεις δίκιο Άκη αν και με αυτά που θα του έρθουν εξώδικα - μηνύσεις - συτάσεις από κοινότητα (ναι απίστευτο; ) και ποιος ξέρει τι άλλο θα κάνουν οι φιλωζωϊκές τις περιοχής που έχουν ενημερωθεί θα το σκεφτεί διπλά και τριπλά... φυσικά δεν είναι να επαναπαύεσαι άσε που μπορεί να ενργοποιηθεί και όλο το σκατόσογο του και να κάνουν μαλακίες. Ήδη έκανα επαφές γαι εγκατάσταση καμερών με καταγραφικό στην περίμετρο της αυλής... τα σκυλιά είναι δεμένα σε ανοιχτό χώρο εσωτερικά της αυλής... δεν μου αρέσει βέβαια και ουτε σε αυτά υποθέτω αλλά μέχρι που να βρεθέι λύση θα παραμείνουν έτσι.

  2. #47
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    διαβαζοντας & τα επομενα ποστ σου , ειλικρινα δεν ξερω τι με τρελενει περισσοτερο , το ιδιο το περιστατικο ή η απογοητευση & η αγανακτηση που νιωθεις στον τοπο σου , το πρωτο πραγμα που μου ερχεται στο μυαλο για να βοηθησω αν χρειαστει , να ερχομασταν καμμια βολτα με το μοτο - οχι τσαμπουκαδες & τετοια - με φιλοζωικους μαζι τυπου συμπαραστασης στο ασχετο & καλα οτι μαθευτηκε το περιστατικο , μπας & δουν οτι βγαινει & προς τα εξω το θεμα & μαζευτουνε , τι να πεις ρε π@υστη μου ελεος , να βρεθεις & μπλεγμενος σε γ@μωκαταστασεις χωρις να φταις , καλο κουραγιο & παλι ρε φιλε
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  3. #48
    εγω πότε θα ξύσω γόνατο? Το avatar του/της PQC
    Εγγραφή
    20/01/2005
    Μηνύματα
    164
    Ρε σκίσε τον τον μπινέ, στους βάρβαρους απαντάμε με βαρβαρότητα.
    Αν δείτε ένα μαύρο κόκκινο fazer 1000 να περνάει τάπα στην στροφή ξύνωντας μασπίεδες, αυτιά και γόνατα σίγουρα δεν είμαι εγώ

  4. #49
    Μια μοτομαζωξη σητν πλατεια θα ηταν οτι πρεπει...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #50
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος
    Μια μοτομαζωξη σητν πλατεια θα ηταν οτι πρεπει...
    αυτό σκεφτόμουν και εγώ ακριβώς...
    είσαστε τη πρωτομαγιά να πάμε να υποβάλλουμε τα σέβη μας στον κυριούλη ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  6. #51
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    αυτό σκεφτόμουν και εγώ ακριβώς...
    είσαστε τη πρωτομαγιά να πάμε να υποβάλλουμε τα σέβη μας στον κυριούλη ;
    και θα βαλει ο χυμαδορ ψησταρια..μην κουβαλαμε κιολας!!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Επειδή όλοι αυτοί οι τύποι είναι θρασύδειλοι, πρόσεχε ενέργειες ύπουλες και επειδή ο μόνος πόνος ψυχικός που μπορούν να νιώσουν είναι στην τσέπη, εκεί χτυπάνε. Κοινός πρόσεχε τα μελίσσια σου, κινητή και ακίνητη περιουσία σου. Θέλω να θεωρώ δεδομένη την αλληλεγγύη μελών του φόρουμ αν παραστεί ανάγκη.

  8. #53
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    .......και εκτός αυτού είναι κυρίως χέστες. Το πιο γαμάτο θα ήταν όντως μια μάζωξη την πρωτομαγιά (αν όχι νωρίτερα) στην αυλή του χυμαδούρα. Μόλις δει ο πουστόγερας ότι υπάρχει backup, θα το ξανασκεφτεί δυο και τρεις φορές να επιχειρίσει το οτιδήποτε.
    Αν μιλάγαμε για αθήνα , εύκολα και γρήγορα.
    Στην επαρχία όμως και ειδικά σε χωριό, τέτοια events δυστυχώς σε στιγματίζουν, και ενδεχομένως αποκτάς κι άλλους "ἑχθρούς", που δεν χρειάζεται.
    Anyway, όπως είπε κι σκύλαρος από πάνω, η αλληλεγγύη είναι δεδομένη.

  9. #54
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Μπράβο αγόρι μου,μπράβο !

    Αν σε πώ οτι πόνεσε το κεφάλι μου; με αυτά που διάβαζα; ξέρω είμαι αγχώδης απλά και εγώ είχα την σκυλίτσα μου στο νοσοκομείο και μου την επέστρεψαν σήμερα, με το τελειωτικό χτύπημα να έχει πάρει την δρομολόγηση του αν με καταλαβαίνετε,για αυτό καταλαβαίνω τον πόνο σου.Χαράς στο κουράγιο σου.

    Ειλικρινά μιλάω για τον εαυτό μου θα τον έσκιζα σίγουρα,απο πάνω έως κάτω,πέταγμα στο τζάκι και μετά με ίνοπνευμα.

    Shooter ψήνεσε να πάμε μια βόλτα και εμείς; χαχαχ! Λίγο χιούμορ ...

  10. #55
    Μακρύ μέλος... Το avatar του/της IRA57
    Εγγραφή
    09/02/2014
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Έχεις δίκιο Άκη αν και με αυτά που θα του έρθουν εξώδικα - μηνύσεις - συτάσεις από κοινότητα (ναι απίστευτο; ) και ποιος ξέρει τι άλλο θα κάνουν οι φιλωζωϊκές τις περιοχής που έχουν ενημερωθεί θα το σκεφτεί διπλά και τριπλά... φυσικά δεν είναι να επαναπαύεσαι άσε που μπορεί να ενργοποιηθεί και όλο το σκατόσογο του και να κάνουν μαλακίες. Ήδη έκανα επαφές γαι εγκατάσταση καμερών με καταγραφικό στην περίμετρο της αυλής... τα σκυλιά είναι δεμένα σε ανοιχτό χώρο εσωτερικά της αυλής... δεν μου αρέσει βέβαια και ουτε σε αυτά υποθέτω αλλά μέχρι που να βρεθέι λύση θα παραμείνουν έτσι.
    Μην περιμενεις απο φιλοζωικους συλλογους για μηνυση...οι περισσοτεροι με δυσκολια ταιζουν τα σκυλια που παρατιωνται καθε μερα...ποσο δε μαλλον να εχουν 120 ευρω για μηνυση!
    Εσυ καντην! Αν και θα πρεπε να τον εχουν συλλαβει αυτεπαγγελτα μεσα σε 24 ωρες ,αν ειχες κανει καταγγελια (αυτοφωρο). δυστυχως οι μπατσοι δεν ξερουν καν τους νομους που ''υπηρετουν''

  11. #56
    Μακρύ μέλος... Το avatar του/της IRA57
    Εγγραφή
    09/02/2014
    Μηνύματα
    300
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    με το τελειωτικό χτύπημα να έχει πάρει την δρομολόγηση του αν με καταλαβαίνετε
    καρκινος?

  12. #57
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από IRA57 Προβολή μηνύματος
    καρκινος?
    στο δια ταύτα ναι,αν και πέρασε 2 εγχειρίσεις στα 18 της χρόνια, η μία ήταν ινομιόματα νεοπλάσματος έξω απο την μήτρα που είχε εν μέρη καταρεύσει , η δεύτερη εγχείριση ήταν για την αφαίρεση πλήρως της μήτρας ,μετά απο τα ινομιόματα και απόφραξη οδού,όλα πήγαν μια χαρά.Αλλά τελικά τα μικρά καρκινάκια που είχαν μείνει μέσα αδρανή ξεκίνησαν δουλειά,και μας είπαν οτι έκαναν μετάσταση στον πνεύμονα.Οπότε παρότι βγήκε η "χαρά" δυνατή στα 18 της χρόνια απο 2 εγχειρίσεις και άντεξε τόσο ,γιατί ένας γιατρός που την πήγαινα καιρό ,εδώ και 2 χρόνια δηλαδή ,πριν 2 χρόνια που την είχα πάει ζήτησε ευθανασία γιατί δεν γινόταν να εγχειρίστεί πήρα μια δεύτερη γνώμη απο την κτηνιατρική σχολή θεσσαλονίκης οι οπιοί άνθρωποι ήταν απο άλλο πλανήτη , ήταν 100 % σίγουροι οτι δεν θα καταλήξει , και ξεκίνησαν την 1η εγχειρίση και όντως ο σκύλος μου ήταν άλλος σκύλος.
    Πλεόν ,μετά απο 2 χρόνια,με την ματάσταση απλά μας είπαν οτι δεν γίνεται τίποτα,μόνο όταν θα πέσει η όρεξη της γιατί προς στιγμή και καμιά φορά τρέχει και τρώει τον άμπακα και παίζει με τον ανιψιό μου, και θα βαρίνει η ανάσα της...τότε θα πρέπει να την κοιμίσω εγώ αν δεν κοιμηθεί απο μόνη της.

    (συγνώμη για το σεντόνι απλά συνέβει σήμερα και εγώ είμαι λίγο φορτιζμένος)

  13. #58
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    Μπράβο αγόρι μου,μπράβο !

    Αν σε πώ οτι πόνεσε το κεφάλι μου; με αυτά που διάβαζα; ξέρω είμαι αγχώδης απλά και εγώ είχα την σκυλίτσα μου στο νοσοκομείο και μου την επέστρεψαν σήμερα, με το τελειωτικό χτύπημα να έχει πάρει την δρομολόγηση του αν με καταλαβαίνετε,για αυτό καταλαβαίνω τον πόνο σου.Χαράς στο κουράγιο σου.

    Ειλικρινά μιλάω για τον εαυτό μου θα τον έσκιζα σίγουρα,απο πάνω έως κάτω,πέταγμα στο τζάκι και μετά με ίνοπνευμα.

    Shooter ψήνεσε να πάμε μια βόλτα και εμείς; χαχαχ! Λίγο χιούμορ ...
    Αν οδηγάω εγώ το cbr

  14. #59
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    στο δια ταύτα ναι,αν και πέρασε 2 εγχειρίσεις στα 18 της χρόνια, η μία ήταν ινομιόματα νεοπλάσματος έξω απο την μήτρα που είχε εν μέρη καταρεύσει , η δεύτερη εγχείριση ήταν για την αφαίρεση πλήρως της μήτρας ,μετά απο τα ινομιόματα και απόφραξη οδού,όλα πήγαν μια χαρά.Αλλά τελικά τα μικρά καρκινάκια που είχαν μείνει μέσα αδρανή ξεκίνησαν δουλειά,και μας είπαν οτι έκαναν μετάσταση στον πνεύμονα.Οπότε παρότι βγήκε η "χαρά" δυνατή στα 18 της χρόνια απο 2 εγχειρίσεις και άντεξε τόσο ,γιατί ένας γιατρός που την πήγαινα καιρό ,εδώ και 2 χρόνια δηλαδή ,πριν 2 χρόνια που την είχα πάει ζήτησε ευθανασία γιατί δεν γινόταν να εγχειρίστεί πήρα μια δεύτερη γνώμη απο την κτηνιατρική σχολή θεσσαλονίκης οι οπιοί άνθρωποι ήταν απο άλλο πλανήτη , ήταν 100 % σίγουροι οτι δεν θα καταλήξει , και ξεκίνησαν την 1η εγχειρίση και όντως ο σκύλος μου ήταν άλλος σκύλος.
    Πλεόν ,μετά απο 2 χρόνια,με την ματάσταση απλά μας είπαν οτι δεν γίνεται τίποτα,μόνο όταν θα πέσει η όρεξη της γιατί προς στιγμή και καμιά φορά τρέχει και τρώει τον άμπακα και παίζει με τον ανιψιό μου, και θα βαρίνει η ανάσα της...τότε θα πρέπει να την κοιμίσω εγώ αν δεν κοιμηθεί απο μόνη της.

    (συγνώμη για το σεντόνι απλά συνέβει σήμερα και εγώ είμαι λίγο φορτιζμένος)
    Το ιδιο ειχε και αναγκαστικα έκανε η θεία μου στο σκυλάκι της πριν ενα μήνα... γαμησε τα

    Χυμαδωρ, αλλος ενας τρόπος είναι να κάνεις ενα βιντεο στο youtube σχετικά με το γεγονος και να το ποσταρεις παντου. Σκηνοθετημένο, τεκμηριωμένο και όμορφο. Με τρόπο βεβαια και νομική κάλυψη ετσι ωστε να μην εχεις προβλήματα, πιστευω στη διάδοση του θα τσιμπήσει πολύς κοσμος και ίσως και μήντια. Αυτο θα τον κάνει να χεστεί πάνω του.... εδω πιάνουν hoaxes, το πραγματικό γεγονός δεν θα πιάσει; Στις μικρές κοινωνίες τρέμουν τον στιγματισμό... ποσο μάλλον σε μεγαλη ηλικία... τι διάολο τα εγγονια του δεν θα δουνε τι σκατοψυχο παπου εχουν;

    Πάντως και 100 μηχανάκια να δει εξω απο το σπιτι του μια μέρα δεν θα ναι άσχημα...
    Τελευταία τροποποίηση από Stabak; 24/04/2014 στις 07:16.
    Ban 'em all

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nicksior Προβολή μηνύματος
    Ο πόλεμος με το χωριό δεν βγάζει πουθενά , άσε που θα έχει και απώλειες ..
    Συμμαχίες χρειάζεσαι !

    Φυσικά θα πράξεις τα δέοντα (νόμιμα) σε σχέση με τον παπάρα.
    +1
    ότι κι αν κάνεις θέλει προσοχή γιατί οι κλασσικοί χασομέρηδες τεμπελοχωριάτες,
    επειδή δεν έχουν με τι να γεμίσουν τη μέρα τους ψάχνουν έναν εχθρό...

    Προσοχή λοιπόν, και προσοχή και στην περιουσία σου, μελίσσια, ζώα, φυτά κλπ...

Σελίδα 4 από 24 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 10 Χρονια moto.gr. Ετήσια βόλτα Κυριακή 20 Μαΐου 2012
    από Cpt. Haddock στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 276
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2012, 00:55
  2. Απαντήσεις: 223
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2012, 23:33
  3. 10 χρονια γραφει ιστορια !!
    από nic mor στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2010, 11:31
  4. 10 χρόνια μετά... τι άλαξε?
    από idomeneas στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2009, 14:33
  5. μετα τα χρονια πολλα να πουμε και τα καλημερουδια 14-10?
    από 675 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2007, 16:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF