Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 139

Θέμα: Νεος και αποριες

  1. #46
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis23 Προβολή μηνύματος
    λαθος μου,2κυλινδρο ηθελα να πω χαχαχαχα ξεχασα 2 χρονους στον κυκλο otto :P

    ναι καμμια δεν ειναι ανετη για ταξιδια κλπ απλα συγκριτικα το παω ..εναι πιο ανετη απο την ταδε..οχι οτι ειναι ανετη :P το οτι εχει καλυτερη ροπη χαμηλα ισως να βοηθαει και ο τρικυλινδρος κινητηρας

    αυτη η μηχανηhttp://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4042392/ γιατι εχει τοσα αλογα λιγοτερα σε σχεση με το 600rr ? διαβασα σε ξενο φορουμ,οτι τηνεχουν περιορισμενη μεχρι 9k στροφες!
    οκ. το 675 εχει μαλλον το πιο βολικο μοτερ. τραβαει απο χαμηλα, ψηλα δουλευει αριστα αλλα η θεση ειναι μαλλον η πιο αβολη μετα το ρ6. σε γενικες γραμμες στα ss την πιο ''φιλικη'' θεση την εχουν τα σουζουκι.

    οσο για το μηχανακι που παρεθεσες, οτι ειπε ο vice
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    οκ. το 675 εχει μαλλον το πιο βολικο μοτερ. τραβαει απο χαμηλα, ψηλα δουλευει αριστα αλλα η θεση ειναι μαλλον η πιο αβολη μετα το ρ6. σε γενικες γραμμες στα ss την πιο ''φιλικη'' θεση την εχουν τα σουζουκι.

    οσο για το μηχανακι που παρεθεσες, οτι ειπε ο vice
    καταλαβα... το suzuki το εχει ο γειτονας του 2009 ,με την πρωτη ευκαιρια θα το δοκιμασω.. ενα αλλο που κοιταω ειναι να εχει και abs ... αν κρινω απο το αυτοκινητο που το εχω χρειαστει ,θα βοηθησει... τωρα επειδη τα μεταχειρισμενα,οσο να ναι μπορει να κρυβουν κατι..υπαρχει τροπος μεσω εγκεφαλου να δουμε ποσα χλμ εχει πραγματικα ? και ενα ακομα που το θεωρω δυσκολο να γινεται,αν εχει πεσει? καπου διβασα οτι πλεον το μετραει και αυτο

  3. #48
    Για το ABS υπάρχει ολοκληρο θέμα στο Οδήγηση tips & tricks θα δεις πληθώρα απόψεων εκει μέσα.

    όσον αφορά για το μεταχειρισμένο οτι και αν πάρεις θα το πας να στο τσεκάρει συνεργείο. Θα το βάλουν στο διαγνωστικό και θα τσεκάρουν και τον αισθητήρα κλίσης. Αυτός ο αισθητήρας βγάζει σφάλμα αν η μηχανή πάρει μεγάλη κλίση. Αν δεν είσαι ο Pedrosa τότε ενα σφάλμα εκεί σημαίνει οτι έχει πεσει τουλάχιστον μια φορά. Και μην πιστέψεις μπαρούφες οτι και καλά επεσε απο στάντ και "παρκαρισμένο φιλαράκι μου" γιατί η βλάβη καταγράφεται ΜΟΝΟ με το μοτέρ εν λειτουργία. βέβαια μπορεί να σβηστεί ο κωδικός λάθους αν ξέρεις πως αλλά τέσπα.

    Επίσης θα τους πεις να ελέγξουν και το σασί εσωτερικά για ραγίσματα. Την εχω πάθει και είναι ζορικη κατάσταση.

    Τα χιλιόμετρα δεν αποτελούν κριτήριο αγοράς. Ο ενας μπορεί να έχει 50.000 χλμ τουρινγκ και ο άλλος 10000 χιλιόμετρα Πίστα. Ποιό θα έπαιρνες;

    Συνήθως τα πίστας φαίνονται απο μακριά, αλλαγμένα φέρινγκ ή "δωρεάν δευτερο φερινγκ", βγαλμένοι καθρέπτες, ψηλά footpegs, ολόσωμες εξατμίσεις κτλ.

    Καλυτερα να εχει R1 με μπαγκαζιέρα ο άλλος, πιο ασφαλής επιλογή πιθανόν θα είναι
    The R is for Respect.

  4. #49
    Επίσης να συμπληρώσω οτι ο ιδιοκτήτης λεει πιο πολλά πραγματα για την μηχανή απότι η ίδια η μηχανή.

    Αν δείς σκισμένα μπουφάν, παντελόνια ή σημάδια σε χέρια πόδια, ουλές κτλ τότε να φοβάσαι περισσότερο απο μια γρατσουνιά πχ στο φέρινγκ.

    20χρονος, γυαλί όκλει άσπρο με μπλε καθρέφτη, μαλλί φράχτης, μπλούζα αμανικη Ideal με tribal και αλυσίδες ΔΕΝ συμβαδίζουν με το "φιλαράκι σπίτι-δουλειά δουλειά-σπίτι το είχα το S1000RR και την κυριακή καμια εκκλησία με την γιαγια μου"

    If you know what i mean....

    Δεν είναι απόλυτο αυτό αλλά δίνει καλές ενδείξεις για το τι πας να πάρεις.
    The R is for Respect.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Για το ABS υπάρχει ολοκληρο θέμα στο Οδήγηση tips & tricks θα δεις πληθώρα απόψεων εκει μέσα.

    όσον αφορά για το μεταχειρισμένο οτι και αν πάρεις θα το πας να στο τσεκάρει συνεργείο. Θα το βάλουν στο διαγνωστικό και θα τσεκάρουν και τον αισθητήρα κλίσης. Αυτός ο αισθητήρας βγάζει σφάλμα αν η μηχανή πάρει μεγάλη κλίση. Αν δεν είσαι ο Pedrosa τότε ενα σφάλμα εκεί σημαίνει οτι έχει πεσει τουλάχιστον μια φορά. Και μην πιστέψεις μπαρούφες οτι και καλά επεσε απο στάντ και "παρκαρισμένο φιλαράκι μου" γιατί η βλάβη καταγράφεται ΜΟΝΟ με το μοτέρ εν λειτουργία. βέβαια μπορεί να σβηστεί ο κωδικός λάθους αν ξέρεις πως αλλά τέσπα.

    Επίσης θα τους πεις να ελέγξουν και το σασί εσωτερικά για ραγίσματα. Την εχω πάθει και είναι ζορικη κατάσταση.

    Τα χιλιόμετρα δεν αποτελούν κριτήριο αγοράς. Ο ενας μπορεί να έχει 50.000 χλμ τουρινγκ και ο άλλος 10000 χιλιόμετρα Πίστα. Ποιό θα έπαιρνες;

    Συνήθως τα πίστας φαίνονται απο μακριά, αλλαγμένα φέρινγκ ή "δωρεάν δευτερο φερινγκ", βγαλμένοι καθρέπτες, ψηλά footpegs, ολόσωμες εξατμίσεις κτλ.

    Καλυτερα να εχει R1 με μπαγκαζιέρα ο άλλος, πιο ασφαλής επιλογή πιθανόν θα είναι
    χαχαχα σωστα αυτα που ειπες... και αυτοκινητο μονο μια φορα εχουμε παρει καινουριο,οποτε δεν φοβαμαι ενα καλοσυντηρημενο μεταχειρισμενο.. εννοειται οτι θα το παω στο συνεργειο,γνωρισα μεσω φιλου εναν καλο μηχανικο και μου ειπε οτι θες φερτο να το δω.. απλα στο αυτοκινητο 80 k πχ καλοσυντηρημενα ειναι πολυ καλα,μηχαμη το σκεφτομαι γιατι ο κινητηρας ειναι υπο διαφορετικη πιεση για να αποδιδει περισσοτερα αλογα/100 κυβικα ... και πιστα αν πηγαινει μια φορα στο τοσο δεν πιστευω οτι ειναι προβλημα αλλα αμα ειναι οπως λες τοσα χιλιομετρα μονο πιστα ε δεν αξιζει.. 2 παραδειγματα συμφωνα με τα λογια σου,αν τα "εκοψα" καλα http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5181829/ http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/5248889/

  6. #51
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    ........ Και μην πιστέψεις μπαρούφες οτι και καλά επεσε απο στάντ και "παρκαρισμένο φιλαράκι μου" γιατί η βλάβη καταγράφεται ΜΟΝΟ με το μοτέρ εν λειτουργία. βέβαια μπορεί να σβηστεί ο κωδικός λάθους αν ξέρεις πως αλλά τέσπα.

    Επίσης θα τους πεις να ελέγξουν και το σασί εσωτερικά για ραγίσματα. Την εχω πάθει και είναι ζορικη κατάσταση.

    Τα χιλιόμετρα δεν αποτελούν κριτήριο αγοράς. Ο ενας μπορεί να έχει 50.000 χλμ τουρινγκ και ο άλλος 10000 χιλιόμετρα Πίστα. Ποιό θα έπαιρνες;

    Συνήθως τα πίστας φαίνονται απο μακριά, αλλαγμένα φέρινγκ ή "δωρεάν δευτερο φερινγκ", βγαλμένοι καθρέπτες, ψηλά footpegs, ολόσωμες εξατμίσεις κτλ.

    Καλυτερα να εχει R1 με μπαγκαζιέρα ο άλλος, πιο ασφαλής επιλογή πιθανόν θα είναι
    αυτα που αφησα απο το ποστακι σου θεωρω οτι ειναι υπο συζητηση φιλος!

    1. καβαλησα το μηχανακι το οποιο το ειχα καθετα σε κατηφορα, το εβαλα μπροστα εκανα να το βγαλω αναμεσα απο τα παρκαρισμενα αλλα λογω κλισης με πηρε το βαρος και ακουμπησε κατω.
    2. εφτασα σπιτι, δεν κατεβασα το σταντ, με πηρε το βαρος και ακουμπησε κατω.

    βλεπεις λοιπον οτι μπορει να συμβει. τωρα αν εχει γινει οπως το λες και εχουνε σβησει και τον κωδικο λαθους ε μαγκια τους!

    παμε παρακατω...

    δεν ξερω κανεναν μαστορα που θα κατεβασει μοτερ για να ελεγξει σασι! η ατυχια σου πραγματι μεγαλη αν σου τυχει βεβαια...

    οσο για το 10000 χλμ σε πιστα η 50000 χλμ τουρινγκ εγω προσωπικα θα προτιμουσα αυτο που εμπαινε πιστα. για να μπαινει ο αλλος πιστα (σαν χομπιστας παντα) σημαινει οτι το μηχανακι το εχει μονιμα σε αψογη κατασταση!!! εμπιστευομαι πολυ περισσοτερο αυτον απο τον τυπο που θα προσπαθει να με πεισει οτι πηρε ενα ss για τουρισμο και το συντηρει ευλαβικα.

    βεβαια δεν υπαρχει σωστη και λαθος αποψη, απλα εγραψα την δικια μου
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    αυτα που αφησα απο το ποστακι σου θεωρω οτι ειναι υπο συζητηση φιλος!

    1. καβαλησα το μηχανακι το οποιο το ειχα καθετα σε κατηφορα, το εβαλα μπροστα εκανα να το βγαλω αναμεσα απο τα παρκαρισμενα αλλα λογω κλισης με πηρε το βαρος και ακουμπησε κατω.
    2. εφτασα σπιτι, δεν κατεβασα το σταντ, με πηρε το βαρος και ακουμπησε κατω.

    βλεπεις λοιπον οτι μπορει να συμβει. τωρα αν εχει γινει οπως το λες και εχουνε σβησει και τον κωδικο λαθους ε μαγκια τους!

    παμε παρακατω...

    δεν ξερω κανεναν μαστορα που θα κατεβασει μοτερ για να ελεγξει σασι! η ατυχια σου πραγματι μεγαλη αν σου τυχει βεβαια...

    οσο για το 10000 χλμ σε πιστα η 50000 χλμ τουρινγκ εγω προσωπικα θα προτιμουσα αυτο που εμπαινε πιστα. για να μπαινει ο αλλος πιστα (σαν χομπιστας παντα) σημαινει οτι το μηχανακι το εχει μονιμα σε αψογη κατασταση!!! εμπιστευομαι πολυ περισσοτερο αυτον απο τον τυπο που θα προσπαθει να με πεισει οτι πηρε ενα ss για τουρισμο και το συντηρει ευλαβικα.

    βεβαια δεν υπαρχει σωστη και λαθος αποψη, απλα εγραψα την δικια μου
    trooper ενα με 20.000 χιλιομετρα πραγματικα ομως,καλα συντηρημενο ομως,μετα απο ποσα θελει μεγαλο σερβις? η ειναι κατι που βλεπεις?

  8. #53
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis23 Προβολή μηνύματος
    trooper ενα με 20.000 χιλιομετρα πραγματικα ομως,καλα συντηρημενο ομως,μετα απο ποσα θελει μεγαλο σερβις? η ειναι κατι που βλεπεις?
    το καλα συντηρημενο το ξερεις μονο αν γνωριζεις τον προηγουμενο ιδιοκτητη. σε καθε αλλη περιπτωση με το που αγοραζεις ενα μηχανακι με οσα χλμ και να χει πας και του κανεις ενα γερο σερβισακι (λαδια, φιλτρα, μπουζι, υγρα φρενων, παραφλου), τσεκαρει ο μαστορας (πολυ σημαντικο να του εχεις εμπιστοσυνη) ρουλεμαν, αναρτησεις, φρενα κλπ (υποθετω αυτα τα κανει πριν την αγορα) και το εχεις λουλουδι.
    απο κει και περα πρεπει να χει κανεις την εμπειρια να ξερει ποτε θα του ξαναλλαξει λαδια γιατι αν παει για αλλαγη λαδιων μετα απο 6000χλμ, οχι οτι θα παθει και τπτ αλλα καλο θα ηταν στις συνθηκες τις ελληνικες να το κανει νωριτερα (το σασμαν αλλωστε θα το δειξει).

    σε γενικες γραμμες λοιπον μηχανακια φτιαγμενα για πιστα εγω προτιμω να αγορασω απο καποιον χομπιστα (το τονιζω) που μετα απο 3 μερες στην πιστα το τσεκαρει, παρα απο καποιον ασχετο με την χρηση της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας που θα αλλαζει λαδια καθε 6000χλμ.

    βαλβιδες στα 40 και μια χαρα ειμαστε.

    οποτε για να απαντησω τελικα στο ερωτημα σου. κανεις ενα γενικο με το που το περνεις και μετα βλεπεις.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    το καλα συντηρημενο το ξερεις μονο αν γνωριζεις τον προηγουμενο ιδιοκτητη. σε καθε αλλη περιπτωση με το που αγοραζεις ενα μηχανακι με οσα χλμ και να χει πας και του κανεις ενα γερο σερβισακι (λαδια, φιλτρα, μπουζι, υγρα φρενων, παραφλου), τσεκαρει ο μαστορας (πολυ σημαντικο να του εχεις εμπιστοσυνη) ρουλεμαν, αναρτησεις, φρενα κλπ (υποθετω αυτα τα κανει πριν την αγορα) και το εχεις λουλουδι.
    απο κει και περα πρεπει να χει κανεις την εμπειρια να ξερει ποτε θα του ξαναλλαξει λαδια γιατι αν παει για αλλαγη λαδιων μετα απο 6000χλμ, οχι οτι θα παθει και τπτ αλλα καλο θα ηταν στις συνθηκες τις ελληνικες να το κανει νωριτερα (το σασμαν αλλωστε θα το δειξει).

    σε γενικες γραμμες λοιπον μηχανακια φτιαγμενα για πιστα εγω προτιμω να αγορασω απο καποιον χομπιστα (το τονιζω) που μετα απο 3 μερες στην πιστα το τσεκαρει, παρα απο καποιον ασχετο με την χρηση της συγκεκριμενης μοτοσυκλετας που θα αλλαζει λαδια καθε 6000χλμ.

    βαλβιδες στα 40 και μια χαρα ειμαστε.

    οποτε για να απαντησω τελικα στο ερωτημα σου. κανεις ενα γενικο με το που το περνεις και μετα βλεπεις.
    δεν εχω προβλημα και μονο για πιτα να το εχει ο αλλος,το θεμα ειναι ποσο το προσεχει ο αλλος..γιατι ουτως η αλλως τα ss γι αυτο φτιαχτηκαν,και αν ζοριστουν και λιγο ενταξει.. αλλα δεν βρισκω διαφορα να το παει ενας μια φορα την εβδομαδα στη πιστα και να το ζορισει απο καποιον που θα παει καμποσες φορες την εβδοαμαδα να γραφει χιλιομετρα στην εθνικη με μεγαλη ταχυτητα.. εχω βρει μαστορα,τωρα το αν αλλαξω αυτα που λες,ε ως βασιακ τα βλεπω,γιατι μεταχειρισμενο ξερεις απο πριν οτι ακτι θα πειραξεις και μακαρι να ειναι μονο αυτα (να πεσεις σε καλη περιπτωση δηλαδη) .... τα καταγραφω ολα,δεν θελω να κανω καμμια λαθος επιλογη και τρεχω μετα

  10. #55
    Δεν αντιλέγω οτι μπορεί να συμβεί το να σου πέσει απο στάση απλώς θεωρώ πολυ πιο πιθανό να εχεις φάει κλασική πατροπαράδωτη σούπα. Φυσικά θα υπάρχουν σημάδια που θα το δείχνουν αυτό και δεν στηρίζεσαι μόνο στο αν αναψε ERROR ή οχι. Έτσι και αλλιως ειπαμε ολα σβήνονται...

    Δεν θα έπαιρνα μηχανή η οποία έχει μπεί πίστα όσα χιλιόμετρα και να είχε. Εκεί όλα δουλευουν στα όρια τους. Η καταπόνηση στην οποία υποκειται η μηχανή είναι τεράστια σε σχέση με ένα τουριστικο ρυθμό. Ο ιδιοκτήτης φυσικά θα πρέπει να ειναι τυπικός και στις 2 περιπτώσεις. Δεν μιλάμε για χομπίστα racer εναντι σταρχιδιστή μοτοσυκλετιστή, εκει πάω πάσο και επιλέγεις βάσει ιδιοκτήτη.

    Γενικά ομως δεν υπαρχει λογος να παρεις μηχανή από racer την στιγμή που κυκλοφορουν τόσες μηχανές που κανουν το δρομολόγιο Σπίτι-Καφετέρεια-σπίτι γκόμενας-καφετέρεια- Και ουτω καθεξής.
    The R is for Respect.

  11. #56
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2014
    Μηνύματα
    1
    εγώ φίλε πήρα το fazer600 s2 και έιναι το πιο ευκολοδήγητο μηχανάκι που έχω συναντήσει όσο από γκάζια δεν το συζητάμε...

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jimveria Προβολή μηνύματος
    εγώ φίλε πήρα το fazer600 s2 και έιναι το πιο ευκολοδήγητο μηχανάκι που έχω συναντήσει όσο από γκάζια δεν το συζητάμε...
    θα το κοιταξω

  13. #58
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Μου εχει πεσει μηχανη ακινητη και μενα.Λολ. Φυσικα δεν επαθε τπτ παρα μονο η μανετα.
    Επισεις εχω πεσει με μηχανη.Και ειχε ζημια 2000 ευρω. Την εφτιαξα , την πουλησα(σε καποιον που ηξερε οτι ειχα πεσει μαζι της) οχι γιατι την εριξα , μετα απο πολυ καιρο (που συνεχιζα να την οδηγω) και αυτος που την πηρε πηγε και ταξιδι εξωτερικο.2000 ευρω ζημια αν την εβλεπες πριν την φτιαξω απο την πτωση.... δε θα την αγοραζα ουτε εγω απο μενα.Και ομως την εφτιαξα και δεν εχει το παραμικρο.Τι να πεις αυτο ειναι στη τυχη πραγματικα.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giannis23
    Εγγραφή
    21/06/2014
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EVI Προβολή μηνύματος
    Μου εχει πεσει μηχανη ακινητη και μενα.Λολ. Φυσικα δεν επαθε τπτ παρα μονο η μανετα.
    Επισεις εχω πεσει με μηχανη.Και ειχε ζημια 2000 ευρω. Την εφτιαξα , την πουλησα(σε καποιον που ηξερε οτι ειχα πεσει μαζι της) οχι γιατι την εριξα , μετα απο πολυ καιρο (που συνεχιζα να την οδηγω) και αυτος που την πηρε πηγε και ταξιδι εξωτερικο.2000 ευρω ζημια αν την εβλεπες πριν την φτιαξω απο την πτωση.... δε θα την αγοραζα ουτε εγω απο μενα.Και ομως την εφτιαξα και δεν εχει το παραμικρο.Τι να πεις αυτο ειναι στη τυχη πραγματικα.
    με μεγαλη ταχυτητα επεσες? γλιστρησες σε στροφη?

  15. #60
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    το fazer το ειχα 2 χρονια και κατι ψιλα.χαμηλα δεν εχει δυναμη,σε σημειο να σου σπαει ολιγον τι τα @@.ψηλα εχει πολυ δυναμη.ειναι οντως ευκολοοδηγητο,οικονομικο,ταξιδευει,φορτωνεται και με σαμαρια με τις βασεις που παιρνει,δεν χαλαει(μια βαλβιδα στοπ και 1 καμενη λαμπα ειχα εγω)και πλεον τα βρισκεις σε πολυ καλη τιμη.κανε ενα μια βολτα παντως.δεν θα χασεις τπτ.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά Kawasaki ER6n και απορίες.
    από looperx στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2014, 16:42
  2. Νέος και Εγώ
    από lazaroz στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2008, 01:13
  3. Νέος και αγορά
    από Nommos στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2008, 16:18
  4. Νέος και ωραίος - Το Quiz του αιώνα
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2007, 15:21
  5. διπλωμα Α1 και αποριες
    από sennsa_rs στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2005, 16:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF