Σελίδα 8 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 533

Θέμα: MV Agusta

  1. #106
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Στατιστικά, οι κουλομαρίες ως "μάζα" αγοράζουν Japan SS και τρώνε ξύλο από Vstrom-TDM-CBF 250 όχι μόνο στον Αγιο αλλά παντού ρε Devils. Για κάθε 1 Ducati ή ότι άλλο ιταλικό θέλεις, πούλαγαν 15 GsxR-CBRRRRRRR...

    Τα χέρια τα πουλάνε χώρια, ως γνωστόν.
    αυτή είναι η ομορφιά της μοτοσυκλέτας...δε σε κάνει μάγκα το μοτό που καβαλάς αν δεν είσαι όντως "μάγκας"...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    κι εμένα αυτό το βετέσσερα κάτι μου κάνει....αν το ακούσεις δε και με ξετάπωτη:a015:
    Υπέροχος ήχος, και τραγικά γρήγορο για γυμνό. Την προηγούμενη εβδομάδα στις Σέρρες, πήγαινε μαζί πλάι πλάι με όλα τα SS 1000αρια στην ευθεία.

    Devils, sorry man αλλά δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #108
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Υπέροχος ήχος, και τραγικά γρήγορο για γυμνό. Την προηγούμενη εβδομάδα στις Σέρρες, πήγαινε μαζί πλάι πλάι με όλα τα SS 1000αρια στην ευθεία.

    Devils, sorry man αλλά δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις...
    νταξ' πρέπει να ήταν χεράς ο τύπος με πολλά περισσότερα km/h εξόδου στην ευθεία.. στο λέω γιατί βγαίνω βόλτες παρέα με TuonoV4(και RSV4R) και ξέρω που βρίσκεται σε σχέση με το δικό μου όσο αναφορά στην επιτάχυνση. still it's bloody fast for a naked bike..
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της peterTHErider
    Εγγραφή
    16/12/2008
    Μηνύματα
    1.586
    ωραια ρε παιδια να πω και την αλλη οψη του νομισματος!
    ενταξει, το brutale rr κανει τους ιδιους χρονους και σε στροφιλικια παει το ιδιο με το π.χ. tuono,
    ωραια ολα αυτα!αν τωρα καποιος το φυσαει το παραδακι γιατι να μην παρει αυτο που οκ παει το ιδιο αλλα ειναι διαφορετικο και ξεχωριστο απο ολα τα τζαπαν της μαζας?και αντικειμενικα ειναι πιο εντυπωςιακο και πιο premium απο τα τζαπαν!χωρις να τα υποτιμω η να πω πως δεν μου αρεσουν!
    το αν ειναι κουλος η κουλομαρια ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο και ειναι αδιαφορο!
    αν δεν κοιτας εκει που πας...θα πας εκει που κοιτας!

  5. #110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    νταξ' πρέπει να ήταν χεράς ο τύπος με πολλά περισσότερα km/h εξόδου στην ευθεία.. στο λέω γιατί βγαίνω βόλτες παρέα με TuonoV4(και RSV4R) και ξέρω που βρίσκεται σε σχέση με το δικό μου όσο αναφορά στην επιτάχυνση. still it's bloody fast for a naked bike..
    Δεν νομίζω οτι ήταν χεράς. Την Κυριακή που χάζευα τους άλλους, τσούρμο 4-5-6 μηχανάκια έβγαιναν απ΄τη 16 και όλα μαζί κατέβαιναν την ευθεία. 10-15 άλογα λιγότερα στην ευθεία των Σερρών δεν θα κάνουν ΤΗΝ διαφορά με τα υπόλοιπα.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #111
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Δεν νομίζω οτι ήταν χεράς. Την Κυριακή που χάζευα τους άλλους, τσούρμο 4-5-6 μηχανάκια έβγαιναν απ΄τη 16 και όλα μαζί κατέβαιναν την ευθεία. 10-15 άλογα λιγότερα στην ευθεία των Σερρών δεν θα κάνουν ΤΗΝ διαφορά με τα υπόλοιπα.
    δίκιο έχεις..
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΝIKOLTSOS
    Εγγραφή
    25/05/2010
    Μηνύματα
    550
    Η Mercedes-AMG εξαγόρασε το 25% της MV Agusta....

    http://www.motomag.gr/news/reportaz/...-tis-mv-agusta
    "...ΌΛΑ ΕΊΝΑΙ ΔΡΌΜΟΣ..."

  8. #113
    Πρώην μέλος
    Εγγραφή
    15/06/2014
    Μηνύματα
    59
    Καλησπέρα σε όλους...

    Επειδή η Brutale 800 Dragster (όχι η RR) μου έχει κάτσει στο μάτι ως η επόμενη μηχανή μου, έχει νόημα να αποκτήσει κανείς μια MV Agusta εν Ελλάδι;

    Επίσημα συνεργεία υπάρχουν;
    Από ανταλλακτικά τί παίζει;
    Αντιπροσωπεία;

  9. #114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Η Hellinmoto είναι αλλά από εκεί και πέρα δεν έχω ιδέα (που να τη βρω?)
    ανανήψαντας

  10. #115

  11. #116
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.657
    η hellinmoto τα εχει απο το 2013
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  12. #117
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Σίγουρα είναι η HELLINMOTO

    http://www.hellinmoto.com/#!__welcome

    Επίσης μπορείς να την πάρεις απο τον Ευθυμίου

    http://www.efthimiou-moto.gr/

    Εγώ αυτόν προτίμησα. Κάι φυσικά και σέρβις κλπ κάνει - και πιθανώς να σου κάνει και καλύτερη τιμή για την αγορά απο την Hellinmoto.

    Φυσικά από ανταλλακτικά δεν είναι τα πάντα διαθέσιμα άμεσα κλπ. Γιατί όμως, μήπως είναι πλέον στην Yamaha π.χ.;

  13. #118
    Πρώην μέλος
    Εγγραφή
    15/06/2014
    Μηνύματα
    59
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nathair Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα είναι η HELLINMOTO

    http://www.hellinmoto.com/#!__welcome

    Επίσης μπορείς να την πάρεις απο τον Ευθυμίου

    http://www.efthimiou-moto.gr/

    Εγώ αυτόν προτίμησα. Κάι φυσικά και σέρβις κλπ κάνει - και πιθανώς να σου κάνει και καλύτερη τιμή για την αγορά απο την Hellinmoto.

    Φυσικά από ανταλλακτικά δεν είναι τα πάντα διαθέσιμα άμεσα κλπ. Γιατί όμως, μήπως είναι πλέον στην Yamaha π.χ.;
    Με ενδιαφέρει πολύ η εξυπηρέτηση μετά την αγορά.
    Και το γεγονός πως πρόκειται για -σχεδόν- μονοπώλιο, με τρομάζει και μόνο στην ιδέα του να πάρω κάτι χωρίς να μπορώ να επιλέξω από που θα το πάρω και που θα το συντηρώ.

  14. #119
    Αρχάριος Το avatar του/της nathair
    Εγγραφή
    08/03/2012
    Μηνύματα
    699
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nik0la0s Προβολή μηνύματος
    Με ενδιαφέρει πολύ η εξυπηρέτηση μετά την αγορά.
    Και το γεγονός πως πρόκειται για -σχεδόν- μονοπώλιο, με τρομάζει και μόνο στην ιδέα του να πάρω κάτι χωρίς να μπορώ να επιλέξω από που θα το πάρω και που θα το συντηρώ.
    Εμένα μου την συντηρεί ο δικός μου μηχανικός - ο Βαγγέλης ο Ζαφειρούλης. Βρήκαμε τα manual κλπ, και οτι αναβαθμίσεις χρειάζεται απο mapping κλπ, στον Ευθυμίου. Το ίδιο και με θέματα εγγύησης. Μια χαρά ικανοποιημένος είμαι, στην αρχή φοβόμουνα επειδή δεν ήξερα τι θα αντιμετωπίσω, για αυτό και συμφώνησα με τον μηχανικό μου πρώτα οτι θα ασχοληθεί και αυτός, και μετά πήρα το μηχανάκι. Βλέποντας το επίπεδο του Ευθυμίου πλέον δε νομίζω πως θα έχει κάποιος κανένα πρόβλημα αν συντηρεί τη μηχανή του εκεί.
    Επίσης, αρχικά την πήρα για 2η μηχανή, οπότε και να χάλαγε κάτι και να περίμενα 1 μήνα για ανταλλακτικό δε με απασχολούσε.

    Σαφώς βέβαια το να έχεις περισσότερες επιλογές και μεγαλύτερες αντιπροσωπείες είναι καλό. Το να αγοράζεις εξωτικά μηχανάκια και μοντέλα, έχει τα μειονεκτήματά του...

  15. #120
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της est
    Εγγραφή
    10/10/2012
    Μηνύματα
    988
    Τους ματιάξαμε γαμώτ'..
    http://www.visordown.com/motorcycle-...ded/25911.html

Σελίδα 8 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Mv Agusta Brutale 910r... ΓΝΩΜΕΣ...
    από gojakla στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2006, 10:45
  2. Mv Agusta Pipes
    από GeorgeFZR στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2006, 01:03
  3. mv agusta
    από wolfman13 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2004, 21:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF