Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Givi55 βαλιτσα..γκαντεμια...

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896

    Unhappy Givi55 βαλιτσα..γκαντεμια...

    Οσα φερνει η στιγμη..

    Παρκαρα στο δρομο εξω απο σουπερ μαρκετ και ξεχασα να βαλω συνεγαρμο..βγαινω εξω μετα απο κανα 20σαλεπτο και τι βλεπω;; Η Βαλιτσα μου στην πισω πλευρα εντελως σπαραλιασμενη αλλα ευτυχως η μηχανη στη θεση της..προφανως καποιο φορτηγο μου την τσραπατσαρε σε λαθος χειρισμο..εννοειται παθαινω σοκ...κανεις δεν ακουσε δεν ειδε...

    Σαββατο μεσημερι, κλεινουν τα παντα και παιρνω τηλεφωνο γνωστη αλυσσιδα μοτο αξεσουαρ κοντα στο σημειο συμβαντος.." την εχετε την 55αρα;".."ναι την εχουμε"..παω..

    αρχισαμε.."α..συγγνωμη στο τηλεφωνο σας ειπα λαθος δεν εχουμε με τα διαφανη κρυσταλα αλλα με τα κοκκινα..".."οκ λεω"..τι να κανουμε; χωρις βαλιτσα;;..πληρωνω μια νεα μαχια 55αρα 208 ευρω...παω να την βαλω στην μηχανη μου δεν κουμπωνε στη βαση μου...ειναι δυνατον να στραβωσε και η βαση απο το στραπατσαρισμα;; ελεος..λεω...βλαστημαγα τον εαυτο μου που δεν την δοκιμασα πριν την πληρωσω...

    Οκ λεω φερτε μια βαση..(αλλα 50 ευρω..)..απαντηση."ε..δεν εχουμε..πρεπει να περιμενετε 3 μερες και αυτο αν αφησουν οι αγροτες στα μπλοκα".." σοβαρα λεω;; Δηλαδη δεν ειχατε την υποχρεωση να εχετε και την βαση της σαν υπευθυνο μαγαζι;; τοτε γιατι την πληρωσα;;"..αντε βγαλε ακρη να συζητας..ερασιτεχνισμος και ζαμαν φου..

    αποτελεσμα...και βαλιτσα πληρωσα χωρις να ειναι το μοντελο που θελω...και βαλιτσα δεν εχω που την εχω αμεσα αναγκη..και δεν ξερω αν θα ξεμπλεξω γιατι σκεφτομαι να ψαξω βαση αλλου αλλα αν κατι γινει και δεν ταιριαζει;; η να περιμενω 3μερο και ποτε οι αγροτες των καγιεν επιτρεψουν την κυκλοφορια των φορτηγων;;..μυλος...

    αμα ερθει η γκατεμια αστα να πανε...( και 250 ευρω πανε...)...

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.853
    Γιατι δεν την αφηνες και να παρεις το αμαξι;
    Λιγοτερος κοπος..
    Και η βαλιτσα παραγγελια και οποτε ερχοταν

  3. #3
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    To s/m kameres den exei ????

  4. #4
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    To s/m kameres den exei ????
    Μα δε γουσταρουμε καμερες
    πουτσ@@@@@@@@@

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Σακίδιο πλάτης. Φτηνό, μοντέρνο, ασφαλές.

  6. #6
    Μόνο σε εμένα φαίνεται περίεργο το πως έσπασε η βαλίτσα χωρίς να πέσει η μηχανή; Είναι βαρύ το γελάδι αλλά ή βαλίτσα δεν σπάει διόλου εύκολα.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Προφανώς και θα έπεσε και το μηχανάκι αλλά κάποιος θα το σήκωσε

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    ηταν σε γωνια και ειχε κολωνα..η μηχανη δεν επεσε, δεν εχει κανενα σημαδι ευτυχως...εμενα μου εκανε περισσοτερο εντυπωση το ζαμαν φου του μαγαζιου απο οτι η γαιδουρια αυτου που μου την κατεστρεψε.....πρεπει να ηταν δυνατο κτυπημα απο προεξοχη φορτηγου που ισως σηκωσε λιγο την μοτο αλλα λογω της κολωνας επεσε παλι πισω στη θεση της..χαζομαρα που δεν ειχα βαλει συνεγαρμο..ας προσεχα...

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.529
    εμενα μου εκανε εντυπωση η πρεμουρα για την αντικατασταση της μπαγκαζιερας σαββατο μεσημερι χωρις ερευνα αγορας

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Μήπως το έπαθες σε άλλο σημείο και το πήρες χαμπάρι μεταγενέστερα; ή μήπως πήγαν να σε κλέψουν και δεν μπόρεσαν, τι είχε μέσα η μπαγαζιέρα;

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Eρευνα αγορας ειχε γινει για αλλους λογους και η τιμη 206 ευρω για τη μαχια55 ειναι ισως η καλυτερη της αγορας..δεν ειχε νοημα να περιμενω απο τη στιγμη που η βαλιτσα προσωπικα με βολευει σε παρα πολλες δουλειες, σαββατοκυριακο βολτες και τα κρανη στα χερια....απλα δεν φανταστηκα οτι θα χαλαγε και η βαση της απο το τρασπατσαρισμα και δυστυχως τοσο επωνυμο μαγαζι να μην ειχε την αναλογη ετοιμοπαραδοτη...εκει ναι την πατησα..

    Ειδα και την νεα 56αρα Μαχια, πολυ ομορφη και φοβερο ντιζαιν αλλα 70 ευρω παραπανω χωρις κανενα λογο..ε οχι και ετσι..την απορριψα ασυζητητι..

    Αν ηταν να μου κλεψουν το περιεχομενο θα ειχαν παρει και το κρανος μου το shoei..οχι τρακο φορτηγου ητανε ασχημο..

    Τελος παντων..ολα καλα..ναταν αυτα τα προβληματα...ορθιοι να ειμαστε και καλα στην υγεια μας και ολα τα αλλα ερχονται μονα τους...

  12. #12
    Να την έσπασε κάποιος με σφυρί, πέτρα, κομμάτι σίδερο αλλά να μην πρόλαβε να κλέψει το περιεχόμενο δεν παίζει;
    Έσπασε την βαλίτσα το φορτηγό αλλά δεν είχε κανένα σημάδι πτώσης η μοτοσυκλέτα.....
    Τελευταία τροποποίηση από notakos600; 07/02/2016 στις 08:41.

  13. #13
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Να την έσπασε κάποιος με σφυρί, πέτρα, κομμάτι σίδερο αλλά να μην πρόλαβε να κλέψει το περιεχόμενο δεν παίζει;
    Έσπασε την βαλίτσα το φορτηγό αλλά δεν είχε κανένα σημάδι πτώσης η μοτοσυκλέτα.....
    CSI γίναμε ρπσμ

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Να την έσπασε κάποιος με σφυρί, πέτρα, κομμάτι σίδερο αλλά να μην πρόλαβε να κλέψει το περιεχόμενο δεν παίζει;
    Έσπασε την βαλίτσα το φορτηγό αλλά δεν είχε κανένα σημάδι πτώσης η μοτοσυκλέτα.....
    μπορεί και να αυτοκτόνησε γιατί δεν άντεξε τις ohlins
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  15. #15
    Τι άνθρωποι είσαστε εσείς ρε πστμ?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Την γκαντεμια μου μεσα
    από ppaylos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2004, 20:57
  2. Γαμω Την Γκαντεμια Μου....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 09:33
  3. Σκέτη Γκαντεμιά !!!!!!!!
    από FILIPPOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 14:59
  4. τελικά η γκαντεμιά συνεχίζεται....
    από DIT στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 13:31
  5. Η γκαντεμιά του Σαββατοκύριακου
    από Julius στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 08:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF