Σελίδα 12 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 2789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 219

Θέμα: Βενζιναδικα και "κατεβαινετε λιγο απο την μηχανη;"

  1. #166
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σοορυ δε τα διαβασα ολα αλλα θελω να πω ενα πραγμα.... εχω κατεβει απο τη μηχανη για να βαλουμε βενζινη σαν..συνεπιβατης

    εμενα δεν με εχουν κατεβασει ποτε μεχρι τωρα και στη σελ και οπου θες....

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ 1

    ΛΑΜΠΑΔΙΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ

    ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ
    -----
    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟ

    θελουμε να καψουμε τα κοριτσια με τα μηχανακια

    ------

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΡΙΤΟ

    ειμαι ΤΟΣΟ παγκοσμια που δε προλαβαινουν να μου το πουν



    λολ

    .
    Τελευταία τροποποίηση από EVI; 17/12/2014 στις 20:04.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #167
    Σιγά μαρή Ζαν ντ'Αρκ, χαλάρωσε :P

  3. #168
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Σιγά μαρή Ζαν ντ'Αρκ, χαλάρωσε :P
    λες ? εχω γλυτωσει δλδ τη πυρα επειδη ειμαι γρηγοριΑΔΗΣ ? :P

    ενταξη το βρηκαν αυτο -που στεκει κιολας- για να μην φευγουν καποιοι ... δατς ιτ
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #169
    Μωρέ πολύ κακό για το τίποτα, αλλά άι βγάλε άκρη με τις παραξενιές του καθ'ενός...


    εδιτ: μαθαίνουμε λεπόν ότι bmw και yamaha δεν παίρνουν φωτιά όταν τρέχει βενζίνη στο μοτέρ. Τα χόντα από την άλλη...

  5. #170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nickald Προβολή μηνύματος
    Τωρα που εδωσα το ιταλικο και πηρα χοντα τα λετε αυτα?

    Πριν λεγατε για τα ιταλίκα μονο.....

    Δεν ειστε ανθρωποι εσεις.....
    Αυτό είναι ο ορισμος της παροιμίας "άμα σου μέλει να πνιγείς...." καείς στη προκειμένη

  6. #171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EVI Προβολή μηνύματος
    σοορυ δε τα διαβασα ολα αλλα θελω να πω ενα πραγμα.... εχω κατεβει απο τη μηχανη για να βαλουμε βενζινη σαν..συνεπιβατης

    εμενα δεν με εχουν κατεβασει ποτε μεχρι τωρα και στη σελ και οπου θες....

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ 1

    ΛΑΜΠΑΔΙΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ

    ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ
    -----
    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟ

    θελουμε να καψουμε τα κοριτσια με τα μηχανακια

    ------

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΡΙΤΟ

    ειμαι ΤΟΣΟ παγκοσμια που δε προλαβαινουν να μου το πουν



    λολ

    .

    Γκόντες

  7. #172
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Βαλε μια απεργια πεινας και μια συναντηση με τον Πρωθυπουργο,γιατι αλλιως δεν θα σε παρει κανεις στα σοβαρα
    Απεργια πεινας να κανει ο Ζαμι που τον καιει το θεμα!
    Εγω ειμαι ρεβισιονιστης, πουλημενος και κατεβαινω καθε φορα σχεδον απο το μηχανακι να βαλω βενζινη.
    MADE IN JAPAN 日本製

  8. #173
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    εγω παντως θελω να δω σκηνικο με αναβατη παπιου, ή bmw f 650/800 gs/st να τσαμπουκαλευεται σε βενζιναδικο επειδη του ζητησαν να κατεβει..

  9. #174
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.167
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    εγω παντως θελω να δω σκηνικο με αναβατη παπιου, ή bmw f 650/800 gs/st να τσαμπουκαλευεται σε βενζιναδικο επειδη του ζητησαν να κατεβει..
    πάει ο καφές ξανά μανά άλλη φορά πριν ανοίξω μοτό.γρ θα τον έχω σε θέρμος! άει στα διάλα, πέθανα
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #175
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    από βίντεο που ανέβασε η shell ( στο youtube

    στα σχόλια λέει
    LOADING PETROL

    IN YOUR VEHICLE:Stop, put the handbrake on and turn off the engine, radio and lights
    NEVER:Never return to your vehicle while you are pouring in fuel.
    AS A PRECAUTION:Get used to closing the car door on getting out or into the vehicle and in this way the static electricity will be discharged on touching something metallic.
    After closing the door TOUCH THE METAL PART OF THE BODYWORK before touching the petrol pump pistol. By doing this the static electricity in your body will be discharged on the metal and not on the pistol.

    https://www.youtube.com/watch?v=oFbqCtaHtxY

  11. #176
    ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ



    Για να βάλουμε τα πράμματα στη θέση τους,για να βάλεις βενζίνη στο παπί ΠΡΕΠΕΙ να κατεβείς
    για να σηκωθεί η σέλλα εκτός αν είναι ΖΧ-130 η το αντίστοιχο Μοντένας δεν θυμάμαι τώρα πως το λένε.
    Το πιο σπαστικό πράμα στη shell όμως είναι άλλο. ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ αν θές να βάλεις
    την σούπερ γαμάτη τους βενζίνη που είναι λίγο ακριβότερη ,ΕΛΑΧΙΣΤΑ,και όχι την απλή τους.
    ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΗΞΙΜΟ,κάθε φορά καυγαδίζω,την δε τελευταία επειδή πλέον τους κάνω πλάκα ,αφού μέτρησα
    τα λίτρα που έβαλα και λέω με σοβαρό ύφος,τι λέτε ρε, εδώ έχουμε διαφορά 1 ευρώ ξέρεις τι παίρνω εγώ με
    ένα ευρώ..?? Η απάντηση του αλλοδαπού μάγκα ήτανε .....και τι θα σωθείς με ένα ευρώ αν το γλυτώσεις από εδώ..??
    ΕΣΕΙΣ του λέω ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΩΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΜΟΥ..??
    Ε πως αφού βγάζει παραπάνω χιλιόμετρα.......δευτερολογία ντεμέκ,δασκαλεμένοι λέμε..
    ΠΑΠΑΡΙΑ ΒΓΑΖΕΙ του απαντάω, όπότε έβαλα.......ΑΡΧΙΔ@Α ΕΒΓΑΛΕ...!!!
    Γιαυτό μόνο όταν έχει προσφορά και πάλι 1 λεπτό ακριβότερη την έχουν αυτοί που είναι ΥΠΕΡΑΝΩ, και μας πρήζουν
    να βάλουμε την καλύτερη...!!!!!!!!!!!!
    Τώρα να πούμε και κάτι για αυτό το κατεβείτε να γεμίσουμε..??
    Μην εξισώνετε παλικάρια το αυτοκίνητο με τη μοτό,άλλη κουλτούρα τό ένα άλλη το άλλο.
    Καλώς ή κακώς οι αλητάμπουρες κι οι κάγκουρες με τις μοτό είναι άλλη ιστορία με παράδοση..!!
    Μην αυταπατάσθε ............για να μη τους την κάνουμε μας κατεβάζουν,και δεν νοιάζονται για την ασφάλεια μας.
    Είναι δε τόσο μαλάκες που δεν υπολογίζουν ότι ένα μηχανάκι στο πλαινό στάντ ,ΟΥΤΕ ΓΕΜΙΖΕΙ,και δεν είναι και άσφαλέστερο
    από κάποιο που είναι σε όρθια θέση την ώρα που γεμίζει..!!
    Αλλά κι εμείς όποιος είναι μάγκας.......ναι κατεβαίνω ΔΩΣΕ ΟΜΩΣ ΤΗ ΜΑΝΙΚΑ ρε μαλάκα να βάλω ΕΓΩ,στο δικό μου μηχανάκι
    και όχι εσύ να μου το πασαλείψεις..!!!
    Αλλιώς ..??? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ, υπάρχει και παρακάτω βενζινάδικο..!!!
    Τελευταία τροποποίηση από irinia; 18/12/2014 στις 10:06.

  12. #177
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ



    Για να βάλουμε τα πράμματα στη θέση τους,για να βάλεις βενζίνη στο παπί ΠΡΕΠΕΙ να κατεβείς
    για να σηκωθεί η σέλλα εκτός αν είναι ΖΧ-130 η το αντίστοιχο Μοντένας δεν θυμάμαι τώρα πως το λένε.
    Το πιο σπαστικό πράμα στη shell όμως είναι άλλο. ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ αν θές να βάλεις
    την σούπερ γαμάτη τους βενζίνη που είναι λίγο ακριβότερη ,ΕΛΑΧΙΣΤΑ,και όχι την απλή τους.
    ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΗΞΙΜΟ,κάθε φορά καυγαδίζω,την δε τελευταία επειδή πλέον τους κάνω πλάκα ,αφού μέτρησα
    τα λίτρα που έβαλα και λέω με σοβαρό ύφος,τι λέτε ρε, εδώ έχουμε διαφορά 1 ευρώ ξέρεις τι παίρνω εγώ με
    ένα ευρώ..?? Η απάντηση του αλλοδαπού μάγκα ήτανε .....και τι θα σωθείς με ένα ευρώ αν το γλυτώσεις από εδώ..??
    ΕΣΕΙΣ του λέω ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΡΗΖΕΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΩΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΜΟΥ..??
    Ε πως αφού βγάζει παραπάνω χιλιόμετρα.......δευτερολογία ντεμέκ,δασκαλεμένοι λέμε..
    ΠΑΠΑΡΙΑ ΒΓΑΖΕΙ του απαντάω, όπότε έβαλα.......ΑΡΧΙΔ@Α ΕΒΓΑΛΕ...!!!
    Γιαυτό μόνο όταν έχει προσφορά και πάλι 1 λεπτό ακριβότερη την έχουν αυτοί που είναι ΥΠΕΡΑΝΩ, και μας πρήζουν
    να βάλουμε την καλύτερη...!!!!!!!!!!!!
    Τώρα να πούμε και κάτι για αυτό το κατεβείτε να γεμίσουμε..??
    Μην εξισώνετε παλικάρια το αυτοκίνητο με τη μοτό,άλλη κουλτούρα τό ένα άλλη το άλλο.
    Καλώς ή κακώς οι αλητάμπουρες κι οι κάγκουρες με τις μοτό είναι άλλη ιστορία με παράδοση..!!
    Μην αυταπατάσθε ............για να μη τους την κάνουμε μας κατεβάζουν,και δεν νοιάζονται για την ασφάλεια μας.
    Είναι δε τόσο μαλάκες που δεν υπολογίζουν ότι ένα μηχανάκι στο πλαινό στάντ ,ΟΥΤΕ ΓΕΜΙΖΕΙ,και δεν είναι και άσφαλέστερο
    από κάποιο που είναι σε όρθια θέση την ώρα που γεμίζει..!!
    Αλλά κι εμείς όποιος είναι μάγκας.......ναι κατεβαίνω ΔΩΣΕ ΟΜΩΣ ΤΗ ΜΑΝΙΚΑ ρε μαλάκα να βάλω ΕΓΩ,στο δικό μου μηχανάκι
    και όχι εσύ να μου το πασαλείψεις..!!!
    Αλλιώς ..??? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ, υπάρχει και παρακάτω βενζινάδικο..!!!

    εγω λεω να του παιζουμε και δυο μπουνιδια και κλοτσια με την μποτα στα @@ του βενζινα ,

    ελεος ρε παιδια το εχετε τερματισει , για το πιο απλο αυτονοητο πραγμα που αφορα την ασφαλεια μας εχουν γραφτει ολα τα ακυρα
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  13. #178
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    Αλλά κι εμείς όποιος είναι μάγκας.......ναι κατεβαίνω ΔΩΣΕ ΟΜΩΣ ΤΗ ΜΑΝΙΚΑ ρε μαλάκα να βάλω ΕΓΩ,στο δικό μου μηχανάκι
    και όχι εσύ να μου το πασαλείψεις..!!!
    Να υποθεσω οτι και στον οδοντιατρο παιρνεις τον τροχο και τον στοκο και κανεις το σφραγισμα μονος σου ?



    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  14. #179
    Τρικύλινδρος Διφάναρος
    Εγγραφή
    16/09/2014
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    εγω λεω να του παιζουμε και δυο μπουνιδια και κλοτσια με την μποτα στα @@ του βενζινα ,

    ελεος ρε παιδια το εχετε τερματισει , για το πιο απλο αυτονοητο πραγμα που αφορα την ασφαλεια μας εχουν γραφτει ολα τα ακυρα
    Και κεφαλιά με το κράνος τον π@υστη που θα μου ζητήσει να κατέβω από το άλογο!!!!

    ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ, ΚΑΒΑΛΑ ΠΡΟΣΚΥΝΑΜΕ!!!!

    Σιγά μη σας σκιστεί το καλσόν αν κατεβείτε ρεεεε

  15. #180
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Ζω για την ημερα που θα διαβάσω αγγελία "πωλείται λογω βενζιναδικου".....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Σελίδα 12 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 2789101112131415 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ.....
    από sozos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2015, 21:22
  2. Λιγο απο την βολτα για επιδαυρο κυριακη πρωι!!!
    από Tasos1010 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 117
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2009, 21:48
  3. Κλέβονται οι βαλίτσες πάνω από την μηχανή ?
    από kiriakost στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2007, 09:02
  4. Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 20:41
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 14:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF