Σελίδα 7 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 317

Θέμα: Aftermarket ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ για VStrom...

  1. #91
    Ερωτηση!!


    Προχτες ανοιγα στην καβαλας με ενα στρομ με εξατμιση trioval & bmc και ειμασταν διπλα διπλα δεν του εφευγα ουτε αυτος χιλιοστο!
    Εγω ημουνα με laptop γαιδουρι στη νπλατη και βαλιτσα τιγκα με πραγματα και αυτος χωρις τιποτα!
    Απο ηχο εσκιζε αλλα διαφορα δεν ειδα στο ανοιγμα!

    Μήπως αυτο που πραγματικα σας κανει να πιστευετε οτι παει καλυτερα ειναι ο ηχος?

  2. #92
    Δεν ξερω αν εχει βελτιωθει η αποδοση του. Ισως επειδη το ανοιγω πιο πολυ λογω ηχου να μου φαινεται. παντως νομιζω οτι παει λιγο καλυτερα. και το λογικο αυτο ειναι. μαλλον στο επομενο σερβις θα το βαλω σε δυναμομετρο να δω τι λεει και εκει.
    FATES WARNING

  3. #93
    YOSHIMURA TRI-OVAL
    ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΒΑΛΕΙ YOSHIMURA EXEI ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ & ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΣΤΟΝ ΜΑΝΤΗ 68,6 ΙΠΠΟΙ ΣΤΗΣ 9245 ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΕ DL 650 Κ4

    Ο/Η thryleon έχει επισυνάψει την παρακάτω εικόνα:
    ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΠΕΙΑΣΤΕ

  4. #94
    Πρεπει να τη βαλεις εκει την εξατμιση ή απλα πας και σου κανει δυναμομετρηση?
    FATES WARNING

  5. #95

    τουμπανο

    να'το το εργαλειο με τη yoshi. Και μια παρατηρηση. Σα να καιει λιγοτερο σε συνθηκες πολης. εθνικη δεν το εχω βγαλει ακομα. Παντως αυτο μου το ειχε πει ενας φιλος με Ζ750. εχει βαλει και αυτος yoshimura και στην πολη του καιει λιγοτερο απο πριν.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	picture062 t.jpg 
Προβολές:	930 
Μέγεθος:	78,5 KB 
ID:	51598
    FATES WARNING

  6. #96
    ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑΧΩΤΗΤΑ 160-180 ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ.

  7. #97
    Εγω εκανα 315 χλμ με 18 λιτρα βενζινη. ειναι τα πιο πολλα απο οταν πηρα τη μηχανη. Θα το μετρησω παλι τωρα που ξαναεβαλα
    FATES WARNING

  8. #98
    V SRTOM DL 650 ABS
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από necromayhem
    Εγω εκανα 315 χλμ με 18 λιτρα βενζινη. ειναι τα πιο πολλα απο οταν πηρα τη μηχανη. Θα το μετρησω παλι τωρα που ξαναεβαλα
    ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΨΕ 5,7 ΛΙΤΡΑ ΣΤΑ 100 ΧΛΜ. ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ .ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΙΡΙΤΙΚΗ ΟΔΗΓΙΣΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ!!

  9. #99
    συντηρητικα οδηγω στην πολη. συνηθως μεχρι 5οοο-6οοο στροφες.
    FATES WARNING

  10. #100
    gia mpeite oloi eseis poy baZetai gioshimura mia sto sait ths yoshimura kai koitakste thn eksatmish poy sas poylhsan gia poio mhxanaki thn proteinei h yoshimura, h an bgazei kapoia allh eksatmhsh h etairia ayth gia to dl sas

  11. #101
    Ta exo xanagrapsi pio pallia kai eixa

    malista vali kai to email apo ta kentrika tis

    yoshimura pou elegan to idio me esena

    file mou alla oloi akoune to sfakianaki kai

    to kathe mastora .

    Anyway ti na peis .

    Tis proalles pali sizitisa me ena palikari

    pou doulevei sto sfakianaki san politis kai

    mou eipe oti mono edo stin ellada exoun

    parei tin protovoulia kai eftiaxan ena

    adaptora pou borei na kanei tin exatmisi

    apo to SV na katsei sto DL .

    Malista mou elege oti tous exoun parei kai apo yoshimura amerikis kai tous rotisan pos to ekanan

    A re elladara meta oraia sou !!!
    www.satfreaks.gr

  12. #102
    μου κανει εντυπωση πωσ δε τουσ βαζουν μονο την rs-3 (που ουτε αυτη ειναι για το v-strom, αλλα τουλαχιστον ειναι για το sv,καπως πιο κοντα,κανει κ καλο θορυβο γιατι απο αποδοση κλαφτε)αλλα τους βαζουν και την tri oval για το παλιο gsxr1000 (διωχνουν το stock)αντε να δουμε τι αλλο θα σκευτουν!!!τα ιδια κανουν και στο dl1000,διαβασα και το απιστευτο σε περιοδικο 10αλογα στο 650 η yoshimura.Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του.............,μια δυναμομετρηση παντως θα σας πεισει

  13. #103
    δεν ξερω αν ταιριαζει η trioval στο 650 αλλα εγω τα 200 τα ειδα πολυ ανετα σημερα γυρνωντας απο αρτα. και η καταναλωση ειναι λιγοτερη σε στροφες γυρω στις 6000-7000
    FATES WARNING

  14. #104
    ego prosopika den exo yoshimura kai sti efthia tis THIVAS evgala 205 konter kai eixe ligo akoma .

    Vevaia as min xehname oti eimai kai 100 kg
    www.satfreaks.gr

  15. #105
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205

    laser exhaust

    Oποιος εχει βαλει τη λειζερ στο 650αρι ας μας πει ποιο μοντελο εβαλε και ποσο κοστισε ακριβως και που την εβαλαν..Επισης αν ειχε καταλυτη η εξατμιση μεσα και αν χρειασθηκε κοψιμο για να μπει..Τελος ποια η διαφορα ινοξ και τιτανιο και αν χρειαζεται προγραμμα η μηχανη μετα..το δικο μου 650αρι βεστρομ φοραει φιλτρο ΚΝ..Προσανατολιζομαι αποκλειστικα στη λειζερ διοτι η γιοσι οπως και να εχει μπει με πατεντα δεν ειναι για το βεστρομ.Επισης η λειζερ εχει δικη της θεση για τον αισθητηρα λ.Περιμενω αποψεις απο οποιον εχει βαλει την λειζερ..
    Leave it to Random to needlesly complicated things

Σελίδα 7 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910111217 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Καρινα Για Vstrom
    από Grammarios στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2009, 16:44
  2. ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΓΙΑ Vstrom
    από Grammarios στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 10:00
  3. λαστιχα για vstrom 1000
    από x-rider στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2005, 07:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF