Σελίδα 15 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819202565115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #211
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Σας ειδα ''μοντελα'' απο μηχανακια που εβλεπα μονο στα περιοδικά...την κυριακή στο Moto-scooter festival στο γκάζι....(μου διαφευγουν καποια ονοματα)!!!.....

    Σε είδα εχτες,στην ανοδο της αγιου μελετίου,να πεταγεσαι γκαζωτός απο πλαινό στενο(ενω ειχες κόκκινο) και παραλίγο να πάρεις μαζί το ντελίβερι που ηταν μπροστα μου...βριστήκατε λιγο και σε αφησε να φυγεις ετσι....σε ακολουθησα και με εκλεινες.. δυστηχώς δεν κρατησα τις πινακίδες σου.....


    ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ....πανω στα τιμόνια
    να φρενάρετε χωρίς λόγο...να αλλαζετε λωρίδες χωρίς φλάς,να στρίβετεΝΑ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΠΟΡΤΕΣ...να ψάχνεστε για καυγα...

    ΠΟΥ ΘΑ ΠΆΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΡΠΣΤΜ...ΟΣΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΖΕΙ..... Ξ Υ Π Ν Η Σ Τ Ε.....


    βλέπω και εμας(καποιους)....ΑΔΙΟΡΘΩΤΟΥΣ....κρίμα....μονο αυτο...

  2. #212
    Σε είδα με το Triumph Scrambler στη Συγγρού, φτιαγμένο κουκλάρα!! Καλημέρα να ΄χεις, μου έφτιαξες και την δική μου με τη Tri-κούκλα σου
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #213
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σε ειδα με το μαυρο ισιο μαλλι σου σημερα το πρωι μεσα στο 2CV σου,
    να σιγοτραγουδας Stranglers
    https://www.youtube.com/watch?v=imuFtdTNNYk
    κατακοκκινο κραγιον και φορεμα με βουλες.....





    Ενιωσα και παλι 18....και χλιμιντριζα 2-3 φαναρια....
    Μου εφτιαξες την ημερα κουκλα μου....auf Wiedersehen

  4. #214
    Σε ειδα στην Ακροπολεως πριν λιγο με το CBR250R σου, κρανος-μπουφαν-γαντια κοπλε, το μαλλι να ανεμιζει και οταν σταματησαμε στο φαναρι μιλησαμε λιγο.
    Οταν δε, σου ανεφερα πως εισαι η πρώτη κοπέλα που βλέπω στην Λευκωσια να οδηγα μηχανακι (και οχι σκουτερο-αηδιες), γελασες γλυκα και ειπες οτι ειστε 2-3 ολες ολες.

    Παντα ορθια κοπελια και να το χαιρεσαι!
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 30/04/2015 στις 15:49.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  5. #215
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα να με βρίζεις,να με ρωτάς αν ξέρω ποιος είσαι,ο,τι με πληρώνεις κτλ.Ελληνοταλιμπαν.Και εγω πληρώνω για τη συνταξή σου ρε ozzy απο το καραγκιόζη.
    Φίου φίου φι φι φίου

  6. #216
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Eπιτέλους είδα και έναν να κουβαλάει παιδάκι με κράνος. Σε είδα λοιπον με το μπόμπιρα να σε έχει αγκαλιά στη βουλιαγμένης προς γλυφάδα. Άσπρο κόκκινο ήταν νομίζω.

  7. #217
    Σε ειδα τσουλακι με το Ν φαρδυ πλατυ στο πισω τζαμι, αναστροφη στην κηφισιας. Να χ3σω το δίπλωμα Και Τον δάσκαλο Και Τον βλάκα Που Στο έδωσε.
    Και Τον Κορεκτορα με τα κεφαλαια.

  8. #218
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    505
    σε ειδα στο σκουτερ με ασπρη καλτσα και παντοφλα !!! ελεος ρε φιλε !!!!

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

  9. #219
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Σας βλεπω να περνατε τα κοκκινα λες και δεν υπαρχουν τα γ!#!@να τα φαναρια και κοιταω προς τα πανω μπας και σας βλεπει να ριξει καμια φωτια να σας καψει..

  10. #220
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    878
    Σε είδα πιτσιρίκο (το πολύ 10 χρονών) να σαλαγάς καμιά δεκαριά πρόβατα και πέθανα στα γέλια.
    Σας είδα μέσα στην κίνηση να περνάτε αεράτοι ανάμεσα από τα αυτοκίνητα και εγώ κολλημένος στο κλουβί μου.
    και τέλος

    Σε είδα, αλλά δυστυχώς πάλι μέσα από βίντεο και φωτογραφίες. Κρίμα που δεν πρόλαβα να δω ούτε έναν αγώνα σου ζωντανά.
    Ayrton Senna 1-5-1994

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα πιτσιρίκο (το πολύ 10 χρονών) να σαλαγάς καμιά δεκαριά πρόβατα και πέθανα στα γέλια.
    Σας είδα μέσα στην κίνηση να περνάτε αεράτοι ανάμεσα από τα αυτοκίνητα και εγώ κολλημένος στο κλουβί μου.
    και τέλος

    Σε είδα, αλλά δυστυχώς πάλι μέσα από βίντεο και φωτογραφίες. Κρίμα που δεν πρόλαβα να δω ούτε έναν αγώνα σου ζωντανά.
    Ayrton Senna 1-5-1994
    Περαστικος απο Αγρινιο να υποθεσω.

  12. #222
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα με το GSX εψές κατα τις 11 παρά.....πάιπ εσύ ήσουν ρε ;Κάτι τα κράνη κάτι το σκοτάδι.....

  13. #223
    σε ειδα γιδοβοσκε κλαρινουλη με το ασημι gtr1400 φουλ βαλιτσα, σορτσακι, κοντομανικο, γυαλι και το αριστερο χερι στο αυτι, να κραταει το ακουστικο και το μικροφωνο του hands free...

  14. #224
    σε είδα κατά τύχη μαστρο Νωντα και ήπιαμε ένα καφεδάκι. ψυχοθεραπεία εισαι ρε ατιμε.

  15. #225
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ηayate Προβολή μηνύματος
    Σε είδα με το GSX εψές κατα τις 11 παρά.....πάιπ εσύ ήσουν ρε ;Κάτι τα κράνη κάτι το σκοτάδι.....
    Τσου.

    Εμενα δε θα προλαβαινες να με δεις


Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF